Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

KOchane Mamusie z jeszcze kochańszymi Dziećmi ;)

Wieki tu nie byłam, ale życzenia świąteczne przyszłam Wam złożyc ;)

Przy wigilijnym stole
Łamiąc opłatek święty,
Pomnijcie, że dzień ten radosny
W miłości jest poczęty.
Że jak mówi wam wszystkim
Dawne, odwieczne orędzie.
Z pierwszą na niebie gwiazdką
Bóg w Waszym domu zasiędzie.

Piękna jest radość w Święta,
Ciepłe są myśli o bliskich,
Niech pokój, miłość i szczęście
Otoczy dzisiaj nas wszystkich.

U nas mniej więcej po staremu, czyli Domka po chorobach siedzi w domu , wraca do przedszkola po Nowym Roku dopiero...ciekawe na jak długo tym razem...
My święta mamy wyjazdowe , po raz pierwszy spędzami je sami, tylko we 3... a jedziemy do Wrocławia... nikogo tam nie znamy, ale wiemy, że tam jest pieknie i klimat wrocławski nam słuzy :)

Pozdrawiam cieplo :):mylove:

http://line.mole.ru/mas/04082005_1_01_12_0_0_0_Hcceee5e920-c4eeece8-ede8eae5-20f3e6e5-__.png

Odnośnik do komentarza

a my swieta spedzamy zwyczajnie. w domu. kameralnie ;), z moja mama jedynie.
ja jutro siedze w pracy od rana i zapewne jak dobrze pojdzie wroce do domu dopiero ok. 17.30 :/.
prezenty wiec juz popakowalam.
malzonek zostanie kosmetyka, kupilam dzis w pospiechu jakis praktyczny, niezbyt drogi hehe zestaw (sklepy wygladaja jakby tajfun przez nie przeszedl i nie ma juz w czym wybierac :/) , moja mama tez kosmetyk, krem i costam w zestawie oraz ulubione piwo (ktore nikomu nie smakuje poza nia).
kinga domek dla lalek (z Auchan of kors ;) ), organy, slodycze, ktorych nie bedzie jadla jak ja znam, no i mystik babies czy jak to sie tam zwie, taki smoczus, co rusza skrzydlami i ponoc ma pachniec jak sie go gdzies tam nacisnie.
dostanie tez w czasie gdy bede w pracy, do skarpety co sobie przyszykowala na kominku drobiazgi. juz jej napakowalam tam ulubiona jabluszkowa wode ;) i galaretki w czekoladzie.
mam dziwne dziecko i wiem ze ta woda najbardziej ja ucieszy. ostatnio w mikolajki jak dostala paste do zebow z myszka Elinka to byla to najwieksza radosc.
dla kota mamy jedzenie spakowane do torebki, bo przeciez Mikolaj tez pamieta o zwierzakach ;).
no i tyle. spadam powoli bo musze wstac o 6 :/.

zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt zycze wam wszystkim! :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

Witam się poświątecznie:36_2_53:

Mam wrażenie że w tym roku święta są o jeden dzień dłuższe i nie powiem żeby mnie to nie cieszyło.:sofunny:
Dziś siedzimy w domku i odpoczywamy.Czuje się najedzona na maksa i na pewno +2kg na wadze choć starałam się jeść normalnie ale jednak skosztować trzeba było wszystkiego :Nieśmiały:
U nas na szczęście pluchy,błota nie było i w pierwszy dzień świąt +14 i miałam wrażenie że to Wielkanoc powinna być hahah

Święta baardzo udane.Wigilia i pierwszy dzien świat u rodziców.
Niespodziewanie wczoraj o 11stej wylądowaliśmy 200km od nas czyli u teściów(za Kłodzkiem) i to z moimi rodzicami.
Posiedzieliśmy 4h i wróciliśmy do domku.
Przyjechaliśmy i nikt nawet się nie domyślił,usłyszeli tylko śpiew kolędników a potem było morze łez(dosłownie).:Oczko:

Na ten niebywały pomysł wyjazdu wpadł mój tata :D w pierwszy dzień świąt późnym popołudniem.
Wspominaliśmy że w tym roku tak fajnie udało nam się poodwiedzać rodzinkę i tylko brakowałoby żeby rodzice K byli bliżej a tu ni stad ni zowąd mój tata powiedział..to jutro pakujemy się i jedziemy na kawę do nich :eek:
dzięki temu że niedziela wolnym dniem jest i że mama K ma wolne do 4stycznie no i te piękne czarne drogi(na coś się przydały haha)...wszyscy czekali na moja decyzję.:D Musiałam tylko przełożyć wizytę chrzestnej Bartusia i na szczęście udało się bez problemu.
Chyba były to najpiękniejsze święta bo jednak widzieliśmy się wszyscy :lol: :mrgreen:

Bartek bardzo zadowolony z prezentów :mrgreen:

Jutro na 3 dni do pracy i znowu laba:36_2_25:

pozdrawiam

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

wITAM po świętach

pudelek

Jutro na 3 dni do pracy i znowu laba:36_2_25:

Też jestem zachwycona.
Moja Dominia tez zachwycona z prezentow, dostala miedzy innymi tego smoka co ComoEWA pisała że jej córka też.
Wczoraj wracając do domu obejrzelismy jeszcze dekoracje świateczne w miescie u moich rodziców, wystrój super i choinka ladniejsz niz w Toruniu
http://parenting.pl/picture.php?albumid=930&pictureid=5696
reszta w albumie jak byście chciały zobaczyć.

MIŁEGO DNIA

Odnośnik do komentarza

Witam poświątecznie :)

Święta udane, chłopaki zadowolone z prezentów, ja też :Śmiech:
W Wigilię Adaś nas wzruszył i rozbawił zarazem, bo odsunął sobie zasłonę w salonie i siedząc na pufie wypatrywał pierwszej gwiazdki :Oczko:

Mru - fotka jak reklama świąteczna, świetna ::):

Pudelek - piękny preznet zrobiliście teściom, to był super pomysł :great:

Bożena - śliczne fotki ::):

Odnośnik do komentarza

Witam,
nie mogłam tu dotrzeć po swietach.
Świeta super, naprawde juz dawno nie miałam takich fajnych, rodzinnych świat, mimo, iż wciąż w rozjazdach, to odpoczęłam, wszedzie pełno opiekunke do dzieci, wiec mogłam w spokoju wypić kawke.
Stachu w pierwsze świeto dał takie popisy, w kosciele rzucił sie na ziemie, bo go nogi bolały, ach szkoda słów, za kare miał zabrane wszystkie prezenty, przemyślał i juz pozniej było z górki.
Jutro idziemy na imprezke, ja mam 3 kg na plusie i brzuch jak do porodu, od 5 dni nie byłam na kibelku:Kiepsko:, wypiłam dwie figury, mam nadzieje, ze mie przeczyszcza jeszcze przed sylwestrem:Psoty:

Dostałam pod choinke puzzle 1000 elementów, kiedyś uwielbiałam je układac, ale odkad sa dzieci nie było na to czasu, a teraz przez 4 wieczory sie przy nich relaksowałam, przed chwila skonczyłam, efektem jest totalne zaniedbanie domu, ale co tam:Nieśmiały:

pudelek super pomysł z odwiedzinami teściów, nie dziwie sie ich wzruszeniu.
Bożena śliczna choinka i śliczna DOminisia. A ty jaka chudzinka!!!
Dziubala u nas tez było wyglądanie pierwszej gwiazdki, niestety niebo było zachmurzone i sie nie doczekaliśmy.
Saljut słyszałam, ze we Wrocławiu jest piękna choinka, fajnie, ze jestescie zadowoleni.
Cosmo w końcu sie wydało gdzie pracujesz:D

Odnośnik do komentarza

Witam Sylwestrowo

My wyjeżdżamy na Sylwestra ale mi się nie chce :D, mam nadzieje, że w miarę upływu dnia chęci przyjdą :D
Dzieci zawieziemy do siostry więc będziemy mieć pełny luz :Oczko:

Andzia - śliczne fotki. Jak Ty masz brzuch jak do porodu, to ja chcę mieć taki jak Twój :D
Fajny mieliście pomysł z zagrodzeniem prezentów pod choinką :Śmiech:
Puzzle kapitalne :great:

Cosmo - a kto jeszcze pracuje tam gdzie Ty?

Odnośnik do komentarza

witam

Andzia na tym zdjęciu z moja Dominia to moja 12 letnia chrześniaczka. Mi bardzo daleko do takiego wyglądu.
Twoje zdjecia super, swietny pomysł na puzzle, dziewczynki śliczne. Zgadzam się z Dziubulą co do twojego brzuszka, ja chcialabym chociaż trochę wyglądać jak ty ale po nowym roku znow wracam do dietki.

JESZCZE RAZ UDANEGO SYLWESTRA I POMYŚLNOŚCI NA CAŁY NOWY ROK!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...