Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Hello

ZDRÓWKA DLA CHOROWITKÓW KTÓRYCH WIRUSKI CHCĄ ZAATAKOWAĆ

Ja tak na szybko bo muszę jeszcze wyskoczyć na zakupki po małe pierdółki przed remoncikiem..od jutra czeka mnie wymiana okien w mieszkaniu i niby przy okazji kuchnia,łazienka i duży pokój.Bartusiowy pokój jest na razie jeszcze OKi wiec póki co zostaje.
Zmienimy w nim co nie co jak pójdzie do szkoły hahah albo jak kupimy w końcu mieszkanko...może i większe..ale to się zobaczy jak się zacznie układać w końcu po mojemu:Oczko:

hadaka- GRATULUJE PRACY:36_2_25:
Oby histeria przeszła i wyjaśniło się czym jest spowodowana choć nagła zmiana pani to niezły argument i powód.Też się tego bałam bo Bartek wiedział ze pani z 3latków przechodzi z nimi aż do 6latków a tu na zebraniu dzień przed przedszkolem dowiaduje się że jednak NIE bo inna poszła na urlop zdrowotny.Jednak mój przedszkolak powiedział tak "bo pani Ola mamusiu jest od maluszków a ja przecież jestem średniakiem" i nieźle mnie zaskoczył takim postępowaniem.Przyznaje że przygotowywałam się już psychicznie na jakieś problemy..a tu...niespodzianka.:sofunny:

Prozak nie prozak- takie uczucia-odczucia- są naturalne.Wmawiaj sobie że będzie oki i że w razie czego zawsze możesz się zwolnić(nic na siłę). hahah Jasne że nie to samo otoczenie,inna atmosfera...a jaka branża że niepokoi cię co cie tam czeka???

Mnie niepokoi to ze na 10cv które wysłałam e-mailem tylko jedno zostało odczytane(nikt nie dzwonił) ale zaczęłam to sobie tłumaczyć tym że może rekrutacja trwa a to dopiero tydzień od wysłania cv.Tłumaczę sobie to tak dlatego żeby tylko nie wpaść w paranoję:Nieśmiały: ale jadnak daje to do myślenia

Co do butów to ja miałam z CCC kilka i nigdy mi się z nimi nic nie działo jak i moimi tak i Bartusiowymi :Oczko:
Teraz jednak przeszliśmy na te ortopedyczne więc i koszta większe i mam nadzieje ze trwałość też będzie ok.Jak na razie w sandałkach po przedszkolu biega bez problemu i twierdzi że mimo iż usztywniane dość mocno +wkładka to są bardzo wygodne:D

Co do rozpoczynania edukacji szkolnej rok wcześniej to też stawiam raczej na to żeby dzieci a już na pewno najlepsi koledzy + dziewczyna Ania hahah poszli razem.Myślę też o wizycie u psychologa ale tym zajmę się pewnie na wiosnę dopiero.

Andzia- ach te zęby..........cierpliwości życzę:36_2_25:
Nie dziwę się że poryczałaś się..mnie Bartek zawsze zaskakuje wierszykami i piosenkami.Rok temu nic nie chciał o przedszkolu opowiadać a uwielbiał tak samo jak teraz tam chodzić.Podstępem musiałam wyciągać z niego info a teraz buzia się nie zamyka.Dalej chyba podświadomie ma dla mnie 2lataka i nie mówi hahaha to już pełną gęba 4latek który spokojnie wygada się bez mamusi etc.Dobrze że jeszcze lubi przychodzić się potylic,pokokosić w łóżku hahah

Zmykam się ubierać na zakupki z mężem

Miłego dnia..i dajcie troszkę słonka bo u mnie mżawka

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Po plotach - fajnie ale krótko, może w piątek zorganizujemy coś dłuższego i ............procentowego :Psoty:

Pudelek :sun::sun::sun: letnie słonko dla Ciebie. Niezły "mały" remoncik. A co do wysłanych CV to zazwyczaj tak jest że trzeba sporo odczekać zanim coś się ruszy a jak coś ruszy to wszyscy na raz. Jeżeli chodzi o moje CV to mam podobną statystykę - też nikt nie zadzwonił (oprócz oczywiście starego pracodawcy - na szczęście). I nic się nie łam teraz i tak Masz na głowie remont więc spokojnie...... na pewno niedługo posypią się telefony :36_2_25:

Andzia Zdrówka dla Marysi. Dobrze że jest ciocia która w razie czego może odebrać Stasia i oby dzisiaj zdążyła.

Dziubala Tą ciocię to chłopaki widzę mają niesamowitą, czy już Ci kiedyś proponowałam żebyś mi ją pożyczyła. :Psoty:

Zdrówka dla wszystkich potrzebujących i cioć na czas w przedszkolach.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny ale się rozpisałyście od niedzieli nie czytałam.

ANDZIA moja córka ma na imię Dominika.

hadaka gratuluję pracy:brawo:

Widzę że znów myślicie co zrobić z pociechami jak przyjdzie czas wyboru przedszkole czy szkoła , ja tez o tym myślę ,muszę popytać rodziców w przedszkolu u mojej córki.

Co do butów to ja przeważnie tez kupuję w cc , właśnie byliśmy w sobotę i kupiłam małej fajne kozaczki , tam jest dosyc przystępna cena.

]Pozdrawiam, życzę zdrówka i miłego wieczoru.:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Witam jeszcze piątkowo

Adaś jeszcze nie ma butów na zimę. Ociepliło się więc motywacji nie było by szybciej kupić :Oczko:, ale na pewno trzeba to zrobić przed 1 listopada.

Cosmo – ale super, że masz pracę, gratuluję :great:

Andzia – łączę się z Tobą w bólu ząbkowym. Maćkowi wyrzynają się ostatnie piątki i kiepsko w nocy śpi. Wstaję do niego po kilka razy jak do noworodka (dobrze, że K też wstaje). Nie mogę się doczekać końca ząbkowania!

Bożena – dobrze, że ciężki tydzień się kończy. Odpocznij w weekend.

Miłego weekendu ::):

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE WEEKENDOWO
Zajrzałam na chwilkę , córcia ogląda bajki na jedynce więc mogę chwile poklikać.

dziubula koniecznie musisz kupić Adasiowi buty, ja w ubiegłą sobotę kupilam , ale czekaja na 1 listop, chociaż widzę że sporo dzieci chodzi już w kozaczkach ale myślę że chyba w adidaskach nie jest przecież zimno.

Trzeba zostawić już to pisanie i zabrac się za sprzątanie i obiad ale chyba mam lenia bo nic mi się nie chce to chyba przez tą pogodę, wstać tez mi się nie chciało.

Pozdrawiam , życzę miłego weekendu:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Dziś pierwszy raz od tygodnia Marysia zachowuje sie względnie, czyli nie marudzi non stop. W paszcze niestety nie da sobie zajrzec, wiec nawet nie wiem czy coś się wykluło.
U mnie za oknem 12 stopni i słoneczko, więc jak zołzy wstaną, to zmykamy na spacer Szkoda, że w weekend tak nie było.

Dziubala my też nadal bez butów. Jak Maciuś?
Mój Stasiu przechodził ząbkowanie zupełnie bezobjawowo, dlatego to co teraz wyprawiają dzoewczyny jest dla mnie ogromnym szokiem. Nie miałam pojęcia, że można tak cierpieć na zeby.

Bożena moja cała trójka nadal w jesiennych butach i kurtkach.

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Adaś dziś miał zanieść do przedszkola zdjęcia najbliższej rodziny, tylko rodzice i rodzeństwo. Ciekawe co Adaś będzie o nas opowiadać :Oczko:. A na czwartek mają przynieść najlepiej skserowane (bo będą wycinane) zdjęcia najbliższej rodziny ale dodatkowo z dziadkami. Dzieci będą robić drzewko genealogiczne, bardzo ciekawa jestem efektu.

Bożena – ja wiem, że muszę kupić Adasiowi buty, mam już upatrzone ale nie wiem, które wybrać :Oczko:
Adaś chodzi jeszcze półbutach, na kozaki moim zdaniem jest jeszcze za ciepło, przynajmniej w Krakowie. Poza tym ja jestem zwolennikiem zimnego chowu więc Adaś jeszcze nawet w rajtkach nie chodzi.

Andzia – Maciuś dalej źle śpi, biduś malutki, wybudza się z takim krzykiem, płacze i po chwili zasypia i tak po wielekroć przez pół nocy, druga połowa nocy zdecydowanie lepsza. Niech już wyjdą te piątki!!!
A Staś ma rajtki czy kalesony? Nie wiem co Adasiowi kupić? :Oczko:

Odnośnik do komentarza

My po długaśnym spacerku i obiadku. Zołzy szaleją. Mają dziś wyśmienite humory, ja też już dawno nie bylam w tak świetnym nastroju. Widać niewiele do szczęscia mi trzeba::):

Dziubala fajny pomysł z drzewem!!!
A Maciuś biedniusi, u nas też nocki nieciekawe...
W zeszłym roku Staś nosił rajtki, ale, że ma skłonności do atopowej skóry, lekarz zalecił nam aby w tym roku kupić kalesony, bo są bardziej przewiewne. Jeszcze zadnych nie mam, ale koleżanka mi mówiła, że w h&m są bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Wybieram się z Maćkiem na zakupy dzieciowe. Może popołudniu uda się jeszcze podjechać po buty Adasiowe, a jak nie dziś to jutro.

Andzia – super, że humor masz lepszy. Tak trzymaj!
Szkoda, że wcześniej o te kalesony nie zapytałam, bo ostatnio dość często byłam w H@M to bym je kupiła, a teraz nie szybko mi się wizyta w tym sklepie zapowiada.

Cosmo - jak praca? Co będziesz robić i kiedy zaczynasz?

Odnośnik do komentarza

najpierw bede miala szkolenia.
umowe podpisuje, a co za tym idzie rozpoczynam prace w poniedzialek.
nie jest to praca marzen wiec nie mam sie czym chwalic :).
jedyna optymistyczna wiadomoscia jest to, ze w ogole (wreszcie) udalo mi sie cos znalezc.

w nagrode dla samej siebie kupilam sobie srebrne kolczyki (wyprzedaz z 40zl na 15 ;) ) oraz zamowilam soczewki kontaktowe. niestety musze na nie poczekac dwa tygodnie, no ale i tak jest fajowo.

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie popołudniowo

Własnie Dominia maluje obrazki a wlaściwie laurkę dla cioci czyli mojej siostry ,dziś ma imieniny. Nawet niżle jej idzie pomogłam jej tylko napisać bo nie umie niektórych liter.

Co do kozaczków to moja Dominia też jeszcze nie chodzi, wydaje mi się że jeszcze sest na tyle ciepło że mozna w adidasach.

comoEwka może póżniej znajdziesz coś co ci odpowiada ale wiem jakie to trudne ja w ubiegłym roku tez miałam niezły problem w końcu znalazłam i nawet mi odpowiada ale nie wiem czy mi przedłużą umowę mam tylko do końca listopada. Bardzo się boję nie chciałabym przechodzić tego co rok temu.

Pozdrawiam życzę miłego wieczoru i od razu miłej środy bo raczej jutro nie zajrzę.:bye:

Odnośnik do komentarza

Witam,

Trochę mnie nie było ale życie mi nieco przyspieszyło :Psoty: Pierwszy dzień w pracy i od razu obroty 200%. Już zapomniałam jak to jest ale biorąc pod uwagę że przez 10 godz. zjadłam tylko 1 kanapkę dochodzę do wniosku że dobrze mi to zrobi. Mnie i mojej figurze :Psoty:

Uff, wpadłam do domu tuż przez Majką i dowiedziałam się, że moje dzielne dziecko po długich rozmowach ze mną dotyczących tego, że będę wychodziła tak

wcześnie że mnie nie będzie jak ona wstanie stanęło na wysokości zadania. Mówiłam jej, że w związku z tym musi sprawnie się rano wybierać z tatą do przedszkola.

No i wywołało dziecko u wszystkich szok - Po tym jak przed wyjściem obudziłam J. myślałam że wstanie i za chwilę obudzi Maję, tymczasem mój mądry mąż przestawił sobie budzik i poszedł spać dalej.

Oczywiście później budzik usłyszała tylko Maja, która wstała, sama się ubrała i na końcu obudziła tatusia informując, że chyba już czas iść do przedszkola :glass:
Gdyby nie to oboje by się spóźnili. Niestety w poniedziałki, środy i piątki będę wracała późno ale zobaczymy jak rozwinie się dalej sytuacja.......

Dzubala Super pomysł z tym drzewem. A jak zęby Maciusia? Udanych zakupów bo coś mi się zdaje, że ta ciepła jesień nie potrwa długo............

Andzia Nareszcie powiało optymizmem :Psoty: Majka z rajstopami ma ten sam problem co Stasio no ale jej raczej kaleson nie nałożę.. Zęby Zołzom odpuściły czy dalej dokuczają?

Bożena Znam ten stres związany ze zbliżającym się końcem umowy więc Cię rozumiem ale trzymam kciuki żeby było O.K. i na pewno będzie więc nie martw się na zapas. A jak imieniny u cioci?

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Ja ostatnio nie mogę się porządnie wyspać, dziś też bardzo wcześnie zaczął się dzień bo już o 4.20 (dla mnie to jeszcze noc) :Kiepsko:, do tego kiepska nocka, dziś od samego rana szarobura pogoda i jak tu nie być śpiącym :Kiepsko:
A dziś mam zebranie u Adasia w przedszkolu, mają być podane oceny i diagnozy rozwoju każdego dziecka. Ciekawe co się dowiem o Adasiu :Śmiech:

Cosmo – tajemnicza praca :Oczko:, ale fajnie, że już będziesz pracować :great:

Bożena – trzeba myśleć pozytywnie – zatem… oczywiście, że Ci przedłużą umowę!

Hadaka – mądra Majeczka, świetnie sobie poradziła, brawo!
A będziesz pracować tyle ile etat wynosi czy nadgodziny też będziesz musiała mieć?
Zęby Maciusiowi nadal nie wyszły, coś złośliwe te 2 ostatnie piątki. Wczoraj kupiłam Maćkowi czapkę i szalik ale nie bardzo mi się widzi więc jak kupię coś fajniejszego to ten komplet oddam. Jutro jedziemy po buty Adasia, a ciągle nie wiem które wybrać. Czyli dalej nic nie mam :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
U mnie dziś pierwszy raz od dawien dawna nocka przespana. Alleluja:)
Wczoraj popołuniu poszłam do kosmetyczki, zleciało prawie 2,5 h, wróciłam do domu przed 19-ta i spodziewałam się małej masakry, a tam wszystko posprzątane, Stasiu w trakcie kolacji, a zołzy uszykowane do kąpania. Żyć nie umierać:D

Cosmo na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki!!!
Hadaka brawo dla dzielnej majki, ja mam ostatnio problemy z dobudzeniem Stasia(K. wozi go juz o 7-mej), ale tez wieczorem wymyśla milion powodów, żeby jeszcze nie iść spać. W przedszkolu tez nie zasypia, panie nawet skarżyły, ze przeszkadza winnym dzieciom w spaniu, ostatnio ponoć sturlał się ze swojego leżaka, podszedł do śpiącej dziewczynki i zrobił jej nad uchem głośne"PUJ":Niespodzianka:
Tez chciałam pytac, czy pracujesz codziennie 10h , czy masz jakis dzien wolny?

Dziubala
dla mnie to tez jeszcze noc. Współczuje. pociesze CIe jedynie, ze do końca ząbkowania bliżej niz dalej, ja jestem dopiero za półmetkiem.
Fajne takie zebranie, mi właśnie u nas czegoś takiego brakuje, ocen, opinii, zaleceń itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...