Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Pudelek super!!!!!!!!!!!
No to pijemy!!!!!!!!!!!!!

U mnie jaks masakra, wczoraj dziewczyny marudziły za pięciu, chyba efekt braku spaceru, Stasiu wrócił sfochowany, ułamał mu się kawałek lizaka, w związku z czym wył przez godzine, gdy go upomniałam zaczął mnie straszyć, że naśle na mnie swoich kolegów z przedszkola, dadzą mi na dupę i zabiorą mi dziewczynki razem z wózkiem:Szok:
Za kare nie ogladał wczoraj dobranocki i bajek przed wyjsciem do przedszkola, rano przeprosił, obuecał poprawe-zobaczymy...

A dzis kolejny dzien uziemienia-pogoda okropna, więc byle do wieczora!!!

Odnośnik do komentarza

Wycieczka super udana. Dzieciaki popadały jak kłody a Majka to do rana spała w swoim łóżku i nie można jej było dobudzić (zazwyczaj w nocy do nas przychodzi ciągnąc za sobą armię pluszaków i swoje poduszki - cała wyprawa na Himalaje).
Oczywiście moja mama wykazała się genialnym talentem pedagogicznym bo jak któryś raz z kolei jedna z dziewczynek usiłowała grzebać w coraz to innym koszu (swoją drogą to dziwne hobby) to moja mama podniosła ją do góry i zagroziła że teraz ją wsadzi do tego kosza. Osiągnęła tyle że Julka dostała ataku śmiechu i przez resztę drogi latała za mamuśką i prosiła żeby ją jednak do tego kosza wsadziła.:lup:
Majka super zadowolona. Najlepszy moment dla dzieciaków to oczywiście przerwa na jedzenie i chwalenie co każdy ma w plecaku. Swoją drogą to niedoszły - przyszły narzeczony Majki miał tyle naładowane że sam nie mógł nieść plecaka. Musze chyba Młodej dać do zrozumienia żeby sobie poszukała innego narzeczonego bo tego to będzie lepiej ubrac niż wyżywić. A za tydzień dzieciaki wychodzą do teatru - w końcu coś się zaczęło dziać w tym przedszkolu.

Pudelek Super - ja wybieram ten niebieski (drink). No to po kłopocie a i okazja świetna bo samochód mało jeżdżony i pewnie dziadek go wychuchał i dopieścił.

Andzia to ci Stachu pojechał :sofunny:. Wiem, że nie pedagogicznie jest się śmiać ale Młody nie widzi a ja nie mogłam się powstrzymać. Jak już teraz ma bandę to co będzie w podstawówce :Histeria:

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Ale dziś zakręcona jestem :Szok:. Miałam przez większość dnia 3 małych dzieci, Adaś na szczęście był w przedszkolu bo chyba bym oszalała. Dobrze że dzień się kończy.

Pudelek – mnie się wydaje, że na obu zdjęciach jestem podobna, raptem pół roku różnicy w ich zrobieniu :Śmiech:
Gratuluję autka!
A jak opuchlizna na oku? Zeszła już?

Andzia – tak, tak, brzmi jak sielanka :Śmiech:. Słodki to musi być widok z kuku ::):
Meble do pokoju chłopaków mam upatrzone, tylko muszę inny sklep wybrać bo ponoć trafiłam na jeden z droższych. No i muszę rozrysować im te meble w pokoju coby ich za dużo nie kupić :Śmiech:
U mnie Adaś często (żeby nie powiedzieć codziennie) śpi z jakąś ukochaną książką/gazetką/autkiem itd. I to co w danym dniu jest naj, bierze sobie do przedszkola i zostawia w szafce w szatni :Oczko:
A to Cię Staś nastraszył :sofunny:

Hadaka – meble to my będziemy im wybierać, chłopaki wybiorą sobie najwyżej dodatki :Oczko:
Syreny i kontraktony nie wybrane, temat na razie zszedł na dalszy plan, nie wiem co zrobimy, nawet o tym nie myślę, bo teraz na tapecie meble do pokoju chłopaków, zlewozmywak, baterie, itp.... :Oczko:
Uśmiałam się z opisu wycieczki i tych koszy :D

Cosmo - a czemu akurat CU? :Oczko:
Udanego wyjazdu!

Odnośnik do komentarza

Witam:D

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będę do Was z Wariatkowa pisać:Padnięty:
Dziewczyny raczkują na całego, jedna w pokoju powyrzucała wszystkie gazety spod ławy, druga w tym czasie zrobiła demolkę w Stasiowych zabawkach, nie zdazyłąm dobiec do pierwszej, to tamta juz w kiblu papier rozwijała, za chwile jedna walnąłą głową o panele, ledwo co ją upokoiłam, to druga walneła w zabawki. I tak w kółko. Gdyby te drzemki miały chociaz dłuzsze...

Hadaka super, ze wycieczka udana, nie ma to jak nadgorliwe babcie:Oczko:

Dziubala
robisz przymiarkę do trzeciego dziecka???

Cosmo
miłego wyjazdu!!!

Odnośnik do komentarza

DZień dobry

Dziś już słonecznie choć rano termometr w aucie wskazywał że jest na zewnątrz zaledwie 10stopni.

Dziubala- opuchlizna zeszła z oka w ciągu dnia..dzięki za troskę ;-)

Andzia- ale masz teraz urozmaicenie.Jedna broi w jednym kącie a druga w drugim.Dobrze że Stasiu w przedszkolu.Podziwiam cię kobieto ;-)

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam porannie:)

Wczorajszy dzień minął bardzo miło, była pogoda, były spacery, to lubie:D
Popołudniu obowiązkowo Plac zabaw z całą trójcą, Stasiu szalał, dziewczyny obserwowały wszystko dookoła, a ja się relaksowałam na ławce:D
A dziś ide do fryzjera( w końcu), a wieczorkiem mam wychodne.

Miłego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza

Witam,

Dzisiaj znowu wyjście z przedszkola tym razem do biblioteki - to się przedszkole pod koniec roku rozkręciło ale to dobrze. 20.05. mamy Dzień Mamy i Majka co jakiś czas sprzedaje mi super piosenki na tą okazję a wczoraj pokazywała mi nowe figury z zajęć tańca. Biorąc pod uwagę, że uczą się tańca towarzyskiego to wątpię żeby to co mi pokazywała uczyła ich Pani bo w jej wykonaniu to był jakiś dziki hip-hop połączony z breakdancem.

Andzia no nareszcie kobieto - brawo, należy Ci się wychodne i fryzjer i medal od prezydenta też. Udanej zabawy i mam nadzieję że wypoczęta zdasz relację w poniedziałek.

Ja w sobotę też mam wychodne (babska nasiadówka ku pokrzepieniu serc)

Wypiję Wasze zdrówko - dużo słońca na weekend

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Ale dziś piękna pogoda i jest cieplutko ::):
Wczoraj byłam z chłopakami na szczepieniu (kleszczowe zapalenie opon mózgowych), poszło bezproblemowo, nawet nie wiedzieli kiedy było szczepienie. A potem do Adasia przyszło (rodzice przywieźli :Oczko:) 2 kolegów. Super, bo nic nie trzeba przy nich robić, nie trzeba ich pilnować, zupełna różnica w porównaniu do przedwczoraj i 3 maluchów gdzie trzeba było mieć oczy dookoła głowy :Kiepsko:

Andzia – miły dzień masz, super z fryzjerem i wychodnym :great:
Do 3 dzieci póki co się nie przymierzam (ale kiedyś... :Oczko:).

Hadaka - uśmiałam się z tego tańca :Śmiech:
A wychodne z przedszkola super, dla dzieci to zawsze atrakcja :Śmiech:

Ja mam nadzieję, że jutro uda się pojechać kupić meble do pokoju chłopaków, mój K coś nie ma zapału i chce to przełożyć na kolejny weekend. A ja nie lubię przekładać jak mam coś zaplanowane bo potem zawsze coś wypada :Zły:

Odnośnik do komentarza

Ano pogoda rzeczywiście piękna-właśnie wróciłysmy z długiego zakupowego spaceru i małe glizdy poszły spac. Ciekawe ja długo tym razem pośpią:Zakręcony:

Hadaka super, że przedszkole funduje takie atrakcje. U nas czesto zapraszaja różnych gości, np. policjanta, listonosza, strażaka itp. i dzieciaki tez maja frajde.
A moje wieczorne wyjscie tez w babskim gronie:D

Dziubala ja właśnie ostatnio pytałam lekarza o to szczepienia i pow., ze u nas ( wielkopolska) ryzyko jest najmn iejsze i ze powinno sie szczepic tylko dzieic, które wyjezdzaja na kolonie itp. Musze podpytac jeszcze drugiego pediatre.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Wczoraj po południu wyszliśmy tylko ze znajomymi na spacer(pogoda nie pewna) a dzieci na rowery.
Zawędrowaliśmy aż na rynek i tam będą na lodach ..rozpadało się :lol: :lol:
Przeczekaliśmy i powoli potem wracaliśmy do domku.
Jak się okazało na naszym osiedlu ani mżawki nie było więc poszliśmy jeszcze na plac zabaw.
Ciepło i parno strasznie
W domu dopiero po 20stej byliśmy i dziś Bartek miał oczywiście problemy ze wstawaniem bo drzemki też nie miał :mrgreen:

Dziś przeczytałam w przedszkolu na ogłoszeniach że rocznik 2007 może skorzystać ze szczepionek na meningo....i cena to 50% czyli 58zł fajnie że taka akcja jest.Miasto podobno dofinansuje resztę :wink:

Dobrze że nas w sobotę pogoda nie przestraszyła do końca. :mrgreen:
W Brennej było super.Ciepło że nawet Bartek wszedł do wody zamoczyć stópki, ale że się zapomniał(tak mu się podobało) to do kolan wszedł :lol:
Na szczęście miałam ciuchy na zmianę :wink:
Przy rzece mało ludzi w naszym ulubionym miejscu do grillowania.
Mogliśmy pożyczyć sobie podwójną ławkę ze stolikiem więc i wygodnie było.
Przy okazji posłuchaliśmy biesiadnej,góralskiej kapeli bo było tam po południu przyjęcie weselne :wink:
Objedliśmy się jak :oops:
Bartek jak zwykle znalazł kolegę więc miał się z kim bawić i pograć w piłkę.
Żeby było śmiesznej to ci ludzie byli z Żor- niedaleko nas(jakieś 20km) :lol: :lol:

Wcześniej troszkę pospacerowaliśmy,bo Bartek chciał iść wysoko w góry na wycieczkę :e_suprised:
W drodze powrotnej troszkę marudził że chce wracać haha a w domku byliśmy punkt 20sta :lol:

fotki z soboty

pełny relaks
http://img141.imageshack.us/img141/9225/cimg3265.jpg

nad rzeką
http://img141.imageshack.us/img141/8501/cimg3274.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/6470/cimg3275.jpg

Na fotkach Bartek ma już spodnie przebrane, bo w jeansach niebieskich się zapomniał(tak mu się spodobało chyba ) że wszedł do rzeki po kolana oczywiscie asekurowała go babcia :wink:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Za nami udany weekend, choć nie do końca, bo... nie załatwiłam wszystkiego co chciałam i planowałam :Oczko:. A pogoda też nie do końca dopisała.

Andzia – w Krakowie też ryzyko minimalne, ale ja szczepiłam dzieci dlatego, że u teściowej jest dużo kleszczy. Poza tym my często jesteśmy w parkach, laskach itd. Teraz będę spokojniejsza :yes:

Cosmo – też Ci życzę żebyś się nie musiała przekonywać czy CU to był dobry wybór.

Pudelek – jak Adaś chodził do żłobka to była u nas akcja bezpłatnych szczepień na meningokoki. Skorzystaliśmy :yes:
Fajne zdjęcia, poczułam jakby było lato :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

WitAjcie

Cosmo super, ze wyjazd sie udał

Pudelek jak zwykle przefajne foty, rzeczywiście Bartek w wodzie wygląda, jakby pełnia lata była.

Dziubala dzieciece meble wybrane?

U nas masakra...
Stachu rzygał całą noc, zahaftował wszystko co możlwe razem ze mna:Kiepsko:
Zośka zaczełą w nocy kaszlec jak stary traktor, a Maryśka dostała megachrype, nie mgła odkaszlnac, masakra. Napiła sie ciepłej herbatki i było lepiej.

Rano pojechalismy z całą trójca do lekarza, Stachu i Maryśka osłuchowo ok, gardła tez, u S. najprawdopodobniej jakaś żołądkowa sprawa(jadł wieczorem suchą kiełbase i mozliwe, ze staneła na żołądku). Cały dzień diety i jest ok, wymiotów nie było, humor dopisywał, popoludniu zaczał jednak okropnie kaszlec:Kiepsko:
Zośka-zapalenie oskrzeli, ostre, antybiotyk 7 dni i zakaz spacerów.
Nie wiem skąd to zasrane dziadostwo znowu, wczoraj nie kaszlał w ogóle, a dzisiaj juz orkiestra dęta na oskrzelach.

Mam dość.

Zośka cały czas sie przebudza i kaszle okropnie!!!!!!!!!!!!!!!!

W ogóle to ja mam chyba cyborgi nie dzieci.
Dziewczyny wstały dziś o 6.30, na 10-ta jechalismy do lekarza, przez cały czas w ogóle nie spały, wróciliśmy po 11-tej, zjadły kaszke i przed 12-ta zasnąły, byłam pewna, ze pospia, wiec jak po 25 minutach usłyszałam piski w łózeczkach, to myślałam, ze spiore dupska na kwasne jabłka!!!

Ja dostałam skierowanie na badanie krwi, bo ponoc wygladam jak śmierc:Zakręcony:

I tak to u nas jest. Mam dosyc, padam na ryj, nie spałam prawie wcale w nocy, a i dzisiejsza nic lepiej sie nie zapowiada. K. robi sobie jutro wolne, zeby mi troche pomoc.

Mam dosc...

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Z tymi meblami do chłopaków to znów zmiana decyzji, zamiast sosnowych będą laminowane na zamówienie, bo wtedy dobierzemy wszystko na wymiar, choć przy sosnowych problemów by nie było, bo wybór niesamowity. Ale K się ostatecznie nie widzą te sosnowe więc muszę wymyślić projekt. Chyba część zmałpuję z wcześniej wybranych szafek sosnowych :Śmiech:

Andzia - ::(: zdrówka i sił!!!
Dzieci mają się lepiej? A Ty jak się masz?

Odnośnik do komentarza

Witam w czwartek,

Rzeczywiście jakiś chwilowy zastój, ja co prawda wszystko czytałam ale nie bardzo miałam chwilkę czasu żeby przysiąść i coś napisać. U nas wczoraj pojawiły się listy przyjętych do przedszkola. Majka się dostała :yuppi: Niby wszyscy się tego spodziewaliśmy bo przecież idzie do średniaków więc grupa na ogół przechodzi w całości no i babcie lizuski na wycieczki jeżdżą ale jakiś lekki niepokój był zwłaszcza że nie jest z rejonu.
W środę Dzień Mamy i Taty więc Majka już przejęta i ciągle się dopytuje czy na pewno przyjdziemy, oby tylko kwasu nie zrobiła bo z tego co pokazuje to do recytacji wierszy i piosenek dokłada jakąś własną choreografię i to wygląda mniej więcej jakby siadła na mrowisku i próbowała się otrzepać z mrówek - ale to trzeba byłoby nagrac żeby w pełni wytłumaczyć i na pewno tego im Pani nie pokazywała :Psoty:

Dziubala no to Masz dodatkową robotę ale w sumie te meble będą na parę lat więc może rzeczywiście warto już zrobić to tak żeby sprawiało Wam i chłopakom to frajdę.

Andzia Po raz kolejny, niezmiennie chylę czoła - ja bym już dawno emigrowała na Madagaskar. A biorąc pod uwagę ten Twój power, skoro dajesz radę to już wiem po kim dziewczyny to mają :Oczko: Lepiej już trochę czy dalej szpital? Zdrówka dla Was i jeszcze więcej energii dla Ciebie. Tak na marginesie to powiem Ci tylko tyle, że mojej koleżance urodziły się bliźniaki - teraz mają rok i 4 miesiące i oni nigdy nie siedzieli z nimi w pojedynkę - zawsze dochodziła jakaś babcia żeby się nie zajechali bo dwa kompletnie różne temperamenty. Ty z trójką sama - bez komentarza :o_master2:

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Witam!!!

U nas nadal szpital, do tego ja się czuje jakby mnie czołg przejechał.
W weekend chciałam wyprawiac Stasia urodziny i planowałam taka grillową imprezkę, ale ze względu na nasz stan zdrowia odpada. Trudno, bedzie tylko kawa i ciasto.

Dziubala miłego projektowania)
Hadaka super, ze Majka sie dostała. Ja mam taki sam niepokój jak Ty, a lista pod koniec maja.
U nas Dzień Mamy i Taty 26-go, a 4-go czerwca wycieczka:)
A co do opieki nad dzieciakami, to łatwo nie jest, fakt. Czasem ktoś tam przyjdzie z pomocną dłonią. Znam mamę bliźniaków, której na codzień pomaga teściowa, ale gdy ta musi gdzies wyjechać, to jej mąż bierze wolne, bo ona nie daje rady sama z dwójka. Takze nie wiem co lepsze:)

Odnośnik do komentarza

Andzia Oby Ci się polepszyło - jeszcze raz zdrówka i przekaż Stasiowi życzenia z okazji czwartych urodzin (to już prawie dorosły facet :Oczko::
Zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń dla małego jubilata i opiekuna dwóch sióstr. Stasiu wszystkiego naj, naj, naj.....:36_3_19:.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Znalazłam kilka fajnych pomysłów na szafki do pokoju chłopaków. Ale jakbym chciała je wszystkie mieć to ich pokój robi się za mały :D
Aaa, polecam ubezpieczalnię Compensa :yes:. Kasę nam wypłacili, mimo że postępowania jeszcze nie umorzono. I wartości przedmiotów nie zmniejszono, wow!

Najlepsze życzenia dla 4-letniego Stasia! Rośnij zdrowy, szczęśliwy i bądź dobrym braciszkiem dla siostrzyczek! :36_3_19:

Hadaka – super, że Majeczka dostała się na kolejny rok przedszkolny :great:
U nas Dzień Matki i Ojca dopiero za 2 tygodnie, ale Adaś nic nie może powiedzieć co będą robić. To ma być niespodzianka dla rodziców :Śmiech:

Andzia – niezmiennie zdrówka i dużo sił!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...