Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam we wtorek

Dalej szpital. Najlepiej na tym wyszła Majka bo ona w sumie ma tylko katar i raz tylko w niedzielę zagorączkowała a my z gorączką i gilem na kilometr u J. zaczął się kaszel. Młoda u babci od niedzieli, wczoraj po nią pojechałam to zakomunikowała mi że nie wraca. Druga próba powrotu do domu dzisiaj. Dla nas to oczywiście lepiej że jest u babci bo wczoraj mogłam się w końcu wyspać i wygrzać na spokojnie pod kołdrą a z tym małym ADHD to nie ma takiej opcji. Ona nawet jak ma gorączkę to lata jakby miała 3 motorki nie powiem gdzie.

Pudelek Zdrówka dla Bartka. Nie wiedziałam, że można tak reagować tęskniąc za kimś ale to rozumiem.

Dziubala Super że Adasiowi migdał się zmniejszył. A z tym lakcidem to widzisz ja też nie wiedziałam. Majka jest alergiczką a ja w nią ten lakcid zawsze ładowałam.

Wczoraj Maja opowiedziała Ciotce historię z przedszkola. - Jej ulubiona koleżanka powiedziała jej że jej nie lubi. Maja zdębiała i nie wiedziała co powiedzieć. Wychowawczynią w ich grupie jest m.in. babcia tej Julki i tłumaczy jej że nie wolno tak mówić. Na to Julka jeszcze wyraźniej że nie lubi Majki i koniec. Na to Majka rozbrajająco - Julka ale przecież ja jestem Twoja kumpela. - Serce się kraje jak się to słyszy, bo Majka przez parę dni w sobie to dusiła a więc ją to zabolało. No cóż takie doświadczenia też są potrzebne chociaż aż ciśnie mi się na usta "olej Julkę, niedługo z takim podejściem zostanie sama i wtedy będzie szukać koleżanek" No ale nie będę się wtrącać, trudno musi sama nauczyć się radzić w takich sytuacjach.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

I ja witam wtorkowo:)

STachu wczoraj miał znowu wariacje do 21.30, coraz czescie sie to dzieje, co wcale mnie nie cieszy:Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka:Zaśpiewał w łózku wszystkie piosenki, wypił litra wody, 3 razy poszedł siku i w koncu padł. Nie wiem, czy sie wirtualnie zaraził, ale zaczał brzydkawo kaszleć.

Dziubala wiem, ze lakcid zawiera białko, ale Stachu ma alergie tylko na pleśnie i roztocza.
Super, że migdał sie zmniejszył.
Pudelek ale Bartek musi być wrażliwym chłopcem. Mam nadzieje, ze dzis juz lepiej
Hadaka dobrze, ze mozecie sie wygrzac w samotnosci.
A takie sytuacjie, jak piszesz, sa potrzebne, ale dszkoda Majki:Całus:

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Moja siostra kupiła wczoraj Adasiowi rower w Decathlonie (teraz nie mamy pomysłu na prezent na DD :Oczko:). Adaś bardzo zadowolony :D
A wcześniej wzięła chłopaków do wesołego miasteczka (nie podeszło im) i do kulkolandu. Teraz chwilowo ma dość dzieci :Śmiech:

Cosmo – szkoda, że nie widziałam o tej akcji. Dzwoniłam do gabinetu z nadzieją, że może przedłużyli ale niestety to była tylko jednodniowa akcja. Może przyszłym roku zdążę. Daj znać jak będziesz wcześniej wiedzieć.

Hadaka – przykra sytuacja spotkała Majeczkę, ale może to tylko taka chwilowa przerwa w przyjaźni. Dzieci mówią sobie różne rzeczy pod wpływem emocji. A takie doświadczenie trochę ją zahartuje na przyszłość.

Andzia – aha, to jak nic mu nie jest po białku krowim to ok.

Odnośnik do komentarza

4h spania nocnego za mną i teraz wymiękam.
Gorączka na pewno jest z tęsknoty za kotkami,dziadkami i kuzynką Dominiczką bo ..wszystko wygląda tak samo jak w wakacje gdy tęsknił za tatusiem.Przeraża mnie tylko fakt ze gorączka wraca co 6h i wtedy nie to dziecko.Gorączka znika i wraca mi synuś.
Tyle że zmieniliśmy strategie i opowiada nam o tym co będzie u nich robił bo planujemy oczywiście długi weekend w górach u teściów.
Tylko muszę przez to przejść a jestem bezsilna.

Hadaka- sama nie wierzyłabym chyba ze tak mocno można tęsknić i ta wysoka gorączka ale przeżyłam to w wakacje niestety.
Wychodzi na to że Bartek jest bardzo wrażliwy a to ma swoje + jak i - niestety ;-)

Andzia- nie jest lepiej niestety bo co 6h pojawia się wysoka gorączka i póki jej nie zbijemy to...mam inne dziecko w domu-jego smutne oczy to najgorszy widok jaki mam przed sobą w momencie gorączki :-(

Kaszle nadal się utrzymuje ale że pediatra zaleciła stodal to tak podaje.szkoda mi dziecka bo jest na antybiotyku a z tego co się już dowiedziałam to ta lekarka przepisuje antybiotyk na wszystko wrrrr

Dziubala- świetny prezent i Adaś pewnie zachwycony a na DD na pewno coś fajnego wymyślisz ;-) Czekam na foteczke rowerzysty z wypasionym sprzętem

Andzia- piękne zdjęcia a dziewczynki rosną jak na drożdżach!! Zdrówka dla Stasia- niby tylko kaszel ale u nas zwykły kaszel to koszmar bo nic innego mu nie dolega a za szybko nie mija ;-(

Zmykam bo zasypiam nad kompem

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala pożycz mi siostry :Psoty: Taka ciocia to skarb i dla Ciebie i dla dzieciaków

Pudelek Zdrówka dla Bartka oby jak najszybciej wylazł z tego choróbska z jakiegokolwiek powodu by ono nie było. Co mu dajesz na gorączkę? Nie wiem jak na Bartka ale na Majkę najlepiej (i najdłużej) działa pyralgin (1/2 tabletki mieszam z cebionem do smaku).

Andzia Jak tak patrzę na ten piękny obrazek z trójką zgodnego rodzeństwa to myślę - sielanka ale dobrze wiem że tak nie jest więc tym bardziej gratuluję super trójki

Kiedy mi w końcu przestanie lać się z nosa????!!!! Już wyglądam jak zasmarkany zombi a w pracy tak przejęli się świńską grypą, że twierdzą że widzą jak mi rośnie świński pyszczek - przyjemniaczki :lup:

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Dobry:)

U nas w końcu nie ma wiatru. Juz sie ciesze na długi spacer:D

Na jutro do przedszkola dzieci maja namalowac wspólnie z rodzicami plakat o zdrowiu. Se kurna znowu wymyslili:36_19_1::36_19_1::36_19_1::36_19_1::36_19_1:
Nie mam czasu, ochoty, ani omysłu. Tata bedzie sie musiał produkowac.

Hadaka
...taaaaa...sielanka...:Oczko:
Pudelek niezmiennie zdrówka.
U nas na goraczke najlepiej sprawdza sie Nurofen.

Odnośnik do komentarza

Cudna pogoda

Bartek ma kaszel tyle że nie zmienia się w mokry po tym stodalu hmmm
Apetyt już mu dopisuje :wink:
A gorączka no cóż po obejrzeniu wczoraj wieczorem 6 albumów ze zdjęciami i jego opowieściach o Dziadkach,Dominisi i kotkach...zgorączkował w nocy ale znacznie lżej.Dziś mu rano powiedziałam że się będziemy pakować..matko myślałam że mnie ze szczęścia udusi.

Mojej ulubionej farmaceutki dopytałam dziś czy aby IBUM jest na tyle bezpieczne że mogę mu podawać przy gorączce z tęsknoty czy lepiej zamienić już na coś innego...doradziła ze spokojnie albo Panadol albo Ibum więc dokupiłam jeszcze syropek bo lubię mieć zapas w apteczce.

Troszkę mnie pocieszyła:Nieśmiały: tym iż zna 4 dzieci które w ten sam sposób przechodzą tęsknotę tyle że chyba gorszy przypadek bo skoro mamy nie widzi cały dzień dopiero wieczorem (to dziecko) to jak mu się podobno coś przypomni to od razu gorączka wyskakuje i podobno jest tak że przy tego typu gorączce ona nie występuje w temperaturze 38stopni tylko znacznie wyżej..no ale to ja wiem bo tak to przechodzimy.Dobrze że jednak Bartuś pozwala sobie robić okłady etc bo bałam się kiedyś drgawek itp.
Nie życzę nikomu takiego wrażliwca :wink:

DZIĘKUJĘ WAM DZIEWCZYNY ZA CIEPŁE SŁOWA

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

My na długi weekend jedziemy do teściowej. Adaś już tam jest od wczoraj, my tam dojedziemy jutro. Zapowiada się super weekend z otwarciem sezonu grilowego :D

Andzia – moja siostra jest ok, ale Adaś za bardzo się przyzwyczaił, że ciocia może mu kupić co zechce.
Fotki rowera mam zrobione tylko muszę je zrzucić.

Hadaka – siostra to skarb. Szkoda że nie ma za dużo czasu.
Sorki ale uśmiałam się ze świńskiego pyszczka :D
Goń katar!

Pudelek - zdrówka dla Bartusia, weekend tuż tuż to się nacieszy za wszystkie czasy.

Cosmo – i jaką ubezpieczalnię wybrałaś? Może być na pw.

Odnośnik do komentarza

Witam juź prawie poweekendowo. u nas było miło, rodzinnie, grillowo:)
Niestety, czuje sie jeszcze bardziej zmęczona, niż przed weekendem:Padnięty:

Dziubala genialny tort!!! Śliczny jubilat i mamusia!!!
Cosmo wczoraj byliśmy na szybkich zakupach, musiałam zaopatrzyć dzieci w letnie ciuszki i widziałam te tłumy w Media Markcie. Wczoraj Media był nie tylko"nie dla idiotów":)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Dziś strasznie wietrznie.
Wczoraj prawie 30stopni a dziś brrr

Bartuś oczywiście pomaszerował szczęśliwy do przedszkola i tylko słyszałam jak pani go spytała i co Bartusiu?? a on BYŁEM W GÓRACH :sofunny: to pewnie się naopowiadał.

Co do gorączki z tęsknoty nie pojawiła się już od środy popołudnia bo się pakowaliśmy:D
4dni mega udane.Pogoda boska.
W czwartek 10minut popadało +tęcza a potem znowu słonecznie.
Troszkę się opaliłam :chmurka:
grillowaliśmy 2 razy w ciągu dnia(obiad+kolacja) i wszyscy zadowoleni bo to ja z K organizowałam (kiełbaski,boczuś,kaszanka,karczek,sosy do tego i sałatki)
Bartek oczywiście szczęsliwy na maxa.
Całe dnie spędzał na polku(w cieniu bo jak zwykle ucieka od słonka) na zabawach z Dominisią etc.
Naprawdę wypoczęłam bo nie musiałam go tak pilnować.Duży ogród,zero aut tylko jeden dom od sąsiadów :36_2_25: ,których nie było.

Wczoraj podjechaliśmy jeszcze do rodziców moich i szukałam Żabki co by kupić mleczko w kartoniku ze słomką truskawkowe bo Bartek od tygodnia nie pił mleka(zakaz ze względu na ten kaszel) i wypił aż 2 kartoniki :eek:

Dzis rano obudziłam się z bardzo opuchnięta powieką.Podejrzewam że tarłam przez sen oko(alergia), powoli opuchlizna schodzi ale nie dałam rady pomalować oka tylko tuszem rzęsy machnęłam

Dziubala- superowy ten tort i ślicznie wyszłaś na fotce z synkiem.Ja też uważam że jakoś zupełnie inaczej niż w avaterku

Ewa-pokaz córcię po fryzjerze.Super że jej się podobało.Bartek nadal anty, dlatego tylko ja lub mąż możemy mu zmienić fryz z długich na krótkie..maszynką rzecz jasna:Oczko:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

pudelek - fryzjerka scianala jej na mokro nozyczkami. wartswy oddzielala i scinala na rowno nozyczkami. ale Kini troche kreca sie wloski, wiec nie widac teraz ze jest to prosta, rowna linia. do ramion. widac jedynie gdy jej myje wlosy ;).
w sumie to nie mam zdjeci,a na ktorym widac to wyraznie, ale pewnie niedlugo jakies zrobie ;).

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

Bry:)

Dziewczyny miały dziś tylko 2 drzemki po pół godziny, od 14.30 nie spały do 19-tej i po kąpieli padły obie jak kawki przy butli, co się dawno nie zdarzyło.
Maryśka śmiga już na czworakach po całej chacie, Zosia przemieści się tez z pokojku do pokoju, ale dwa kroczki i gleba, dwa kroczki-gleba. Ubaw mam z nich na całego, a roboty jeszcze więcej. Jak tylko natknie się jakiś niski mebel albo coś podobnego, od razu się chwytają i klękaja. Stasiu tez coraz bardziej zainteresowany siostrami, bawi się z nimi w akuku, te zaśmiewaja się do łez, a on ma frajdę, że je rozśmieszył:)
Brzmi jak sielanka, co?

:sofunny:

Dziubala, Pudelek super, że weekend udany.
A Bartuś zdrowy:)
Dziubala masz juz jakies meble upatrzone?

Odnośnik do komentarza

Majka dzisiaj jedzie na wycieczkę z przedszkola. Jadą do Ogrodu Botanicznego. Oczywiście obie babcie "lizuski" :Histeria: zgłosiły się na ochotnika do pomocy w poskromieniu tych małych potworków. Myślą że to będzie sielanka ale jak się same w to wpakowały to niech sobie radzą. Będzie dobrze jak nie skończą przywiązane do jakiegoś egzotycznego drzewa :Psoty:

Dzieciaki generalnie przejęte bo to pierwsza taka wycieczka i każde dumnie kroczyło z plecakiem z prowiantem. A Majka budzona dzisiaj rano zaspana niesamowicie stwierdziła z przerażeniem"nic nie widzę, mama nic nie widzę muszę sobie takie szkiełka jak ciotka kupić" Biedactwo nie wpadło na to, że żeby coś zobaczyć trzeba najpierw otworzyć oczy :lup:

Andzia Pewnie że brzmi jak sielanka ale dalej nie wiem jak Ty to robisz że to ogarniasz. A z tymi drzemkami to masakra Majka np do tej pory potrafi przespać w dzień 4 godz!!!! jak nigdzie nie jedziemy w weekend i jest kiepska pogoda - PO TATUSIU wszystko.

Pudelek fajny wypoczynek no i Bartek chyba trochę się wyluzował. Nie ma to jak wypoczynek w dobrym towarzystwie na świeżym powietrzu.

Dziubala Jak tam meble dla chłopaków - mają jakieś własne propozycje czy wolisz ich nie pytać :oczko: A "syreny" i kontraktrony wybrane?

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Zalatana z rana jestem jak cholera, wszystko na totalnym speedzie, bo nie wiadomo jak długo Lejdis pośpią:Kiepsko:

Moja siostra wczoraj kupiła STasiowi jakąś gazetkę-sam sobie wybierał-do której był dołączony mega-szajsowaty zegarek, w którym młody się wręcz zakochał. Spał z nim, a dziś powędrował z nim do przedszkola-pierwszy raz zabrał jakąkolwiek zabawkę do przedszkola.

Hadaka moje dzieci z tych "nieśpiących".
Stasiu w ciągu dnia nie śpi juz od dwóch lat, w nocy max. 10h, a jak się zdrzemnie w przedszkolu, to szaleje do 22-giej:grrrrrr:
Super z wycieczką, zdaj koniecznie relacje!!!
Stasiowa grupa jedzie w czerwcu do Kulkarni:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Stawiam drineczki

http://images45.fotosik.pl/119/f69b4e63eeaaf1c7.jpg

Wczoraj niespodziewanie zakupiliśmy autko.Opel vectra full wypas-brakuje tylko skóry hahah na której oczywiście nam nie zależało :mrgreen: Ma oczywiście instalację LPG i tym sposobem nie będziemy musieli rezygnować z weekendowych wypadów w góry :36_2_25: Autko bardzo zadbane bo po dziadku 60letnim :eek:
W końcu skończył się ten horror samochodowy. :Oczko:

Bartuś chodzi i powtarza że mamusia ma super brykę i jeszcze wczoraj wieczorem podjechaliśmy do moich rodziców go oblać :D żeby nie było.

ANDZIA- a mój Bartek do dnia dzisiejszego korzysta z drzemek w przedszkolu ajak jest weekend to widac wyraźnie że mu ich brakuje.Cieszę się że 4latki tez mają drzemki-tak słyszałam.
Chodzi spać o 21 a wstaje 7-7:30 od kiedy wiosna nastała bo jesienią i zimą to pobudki o 6stej mi robił:Wściekły:

Hadaka- jak tam relacje Majki po wycieczce?/
U nas na razie zero wyjazdów

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...