Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję za życzenia dla małża :Całus:

Cosmo – Adaś bez butów w ubraniu waży 14 kg, wzrostu kilka tygodni temu miał 92 cm ;)
A gdzie Ty mieszkasz jeśli można spytać?
Heh, a na czym polega dieta?

Ann, Madziulek – miłe miałyście spotkanko :)

Madziulek – bardzo się dziś nudziłaś? ;)

Kat_ja – witaj :)
Zzdrówka dla Małgosi!
Słodziutki tekst córcii do kicia :)
Adaś od pierwszych urodzin co ok. 1,5-2 m-cy ma włosy ścinane na jeżyka ;)

Kaskasto - miłej zabawy w Aquaparku :)
Adaś też uwielbia kiciusie (1 jest u teściowej). Ja nawet wzięłabym kotka, bo Adaś naprawdę je kocha (nawet ma ukochaną maskotkę kicia bez której nie chodzi spać) gdybym miała pewność, że nie będzie liniał ;)

Ann, Nikita, Kat_ja, AsJa, Cosmo – śpijcie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Hehehe, widzę że słówko "psić" zaczęło się przyjmować :śmiech:

A tak z innej beczki... Mam pytanko do mam dziewczynek: czym Wasze córki interesują się na spacerach? Ja ostatnio odetchnęłam z ulgą, bo oprócz ciężkiego sprzętu budowlanego Gosia zaczęła zauważać również różne ptaki i rozpoznawać je.

A co do sprzętu to kiedyś przechodząc obok budowy metra Gosia spytała: "Co to jest mamo?" Ja na to: "To walec Gosiu". A Gosia wchodząc na najwyższe tony: "Nieeeeee, to nie walec!!! To łówniałka (równiarka)!!! Maciek mówił łówniałka!!!" Maciek to mój brat, czyli wujek, który pracuje w firmie sprzedającej maszyny budowlane...

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala no dziś sie wynudziłam,wyleżałam,naczytałam :) A mąż wraca dopiero jutro ok 11,już mi tęskno za nimi :)
katja Majcia pokazuje liście,gania ptaszki,dotyka drzew,gania w około i to chyba wszystko,czasem chodzimy karmić kaczki,a tak to niestety bardziej mam wózkowe dziecko niż spacerujące,więc gada coś po swojemu na spacerze,pokazuje palcem aha i zbierała całą jesień kasztany do wózka:Śmiech: łówniałka hahaha:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

My już bez wózka od wiosny. Właśnie szczęśliwie udało nam się opchnąć spacerówkę na allegro. Wysadziłam Gośkę z wózka na nogi, bo w wózku za mało energii zużywała.

Ostatnio pomaga mi jeszcze robić zakupy na bazarze warzywnym. Normalnie wszyscy leją jak wali teksty typu: "O matko sieta!!! Jaka siczna machechka!!! Kupisz mamo?"Ogólnie Gocha to jest wulkan energii. Obawiam się tylko zimy. Jak będę musiała sobie kupić kombinezon narciarski, to sąsiedzi padną ze śmiechu.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala nooo dziś wyrko mojeeee całe :Śmiech: i w końcu sie wyśpie :)
katja my już też jeden wózek sprzedaliśmy na allegro i zastanawiam czy i ten nie opchnąć :) zresztą mąż systematycznie ją odzwyczaja od wózka,bo ja w ciągu tygodnia za dużo spraw załatwiam by isć z nią prędkoscią ślimaka,ale jak trzeba bedzie to i do tego sie przywyczaje,bo powiem szczerze ze mam już dosć tego pchania :Smutny: a moze nbam drzemki wrócą,bo skubana w dzien nie śpi mi już od 5 mcy :( moze sie wybiega,wylata i będzie git :) Fajnie się czyta o Twojej córeczce,taka wesoła jest :)

Odnośnik do komentarza

Witam Mamy 2005 :)
Cieszę się, że tyle tu znajomych twarzy :).
Przeczytałam wszystko, co do tej pory napisałyście na tym wątku i mam w głowie wielki mętlik :rolleyes:...
ale, ale:

JASKULA, OGROMNIASTE GRATULACJE :) :) :)

jaskula
Ja od września chcę bezwzględnie wysłać Małgosię do przedszkola, jednak nie mam pojęcia jak się zabrać do wyboru.
Moja koleżanka chce posłać córkę od września na Mazowiecką :)
(córcia jest z czerwca 2005 :)).
Miałabyś blisko :D
Podobno to dobre przedszkole.
Chcesz, to Cię z nią skontaktuje :).

saljut
tak patrze na datę przyłączenia do tego forum i skojarzyłam, że to przecież rocznica Rewolucji Październikowej :oczko: w dodatku dość okrągła :oczko:
Saljut, czy aby Ty nie za dużo pracujesz? ;)

CosmoEwka
w 'you can dance' bylo jedno ciacho.
No tak, jak już coś warto zobaczyć, to akurat tego nie oglądam :mad::p

dreadka
spać poszłam dopiero koło 3 :Kiepsko:
2-3 to moja normalna pora ;)

CosmoEwka
wrocilam z galerii krakowskiej. ciekawe ile osob mnie widzialo ;).
Ewka, ja Cię nie widziałam...
Pewnie dlatego, że byłam tam później ;)
Ale myślałam o Tobie, liczy się? ;)

A ogólnie:
- mówimy, co chcemy i jak chcemy
- kochamy pieluchy,
- nie śpimy w dzień
- za to w nocy ładnie, 23-9
- myjemy zęby bez protestów,
- sami się rozbieramy,
- ubieramy się częściowo sami, częściowo z pomocą,
- jemy samodzielnie od jakichś 14 miesięcy,
- hitem zabawkowym są książeczki, autka i klocki Lego,
- histerię budzi w nas właściwie tylko gabinet lekarski,
- więcej nie pamiętam...
- ale generalnie dobre z nas dziecko (tfu, tfu tfu)...

http://tac.families.com/ezb/931158.png

Odnośnik do komentarza

ale żeście jeszcze nastukały
Katja pociecha z Gochy, teksty zakupowe mi sie podobają bardzo. Na spacerkach Ula rozpoznawała niektore drzewa (choinka, brzoza), albo liscie (patrz Mamo to jest babka). Z uwagi na remont Pulawskiej, koparka i walec. A tak to prowadzi swoje rozmowy z Lelusią :Uśmiech: My bez wózka od roku. 6.20 powiadasz? Ufff, czyli nie jestem sama (choc ostatnio bywalo blizej 7, a nawet 7.05 sie zdarzyla)

Odnośnik do komentarza

niedziela....niedziela jest po to,żeby sie wyspać...jak widac po moim poście właśnie to czynię ;)jest 5.55

Kakta :Całus:

Ewa, ja tez na dietę przechodzę :Spoko:

Katja, jakby to powiedziec :Śmiech:, moja Donica najbardziej zainteresowana jest kupami na chodniku i trawce. Co kawałek jest: Mamusiuuu, abu (pies) zrobił kupe. Duzom. Podobają jej sie tez śmieciarki :Oczko:

http://line.mole.ru/mas/04082005_1_01_12_0_0_0_Hcceee5e920-c4eeece8-ede8eae5-20f3e6e5-__.png

Odnośnik do komentarza

Dobry.

Jestem jakby to powiedzieć... jakby mnie równiarka przejechała... Nocka nawet dobrze, ale miałam schizę że nie usłyszę budzika na antybiotyk i przaktycznie od 3 na czuwaniu byłam... Poza tym zimno mi było albo gorąco i tak jakoś nie tegez...

Spadam wyjąć naczynia ze zmywarki, bo mi się kubki w szafce skończyły i nie mam w czym sobie kawy zrobić:Oczko:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Madziulek, Gocha to od początku się czuje dobrze... Jakby nie zaczęła tak paskudnie kasłać, to nawet bym nie wiedziała, że chora. W przychodni poprzestawiała pół poczekalni, potem zrobiła porzędek na biurku doktorce, a na koniec zaczęła się drzeć: "Poposze duzo naklejek!!!" Ona zwalnia dopiero jak ma wysoką gorączkę. A tak to nic jej nie zatrzyma, hehehe. Teraz mam chwilę, bo ogląda Minimini.

Ann, poratowałabym Fridą, ale niestety cały czas w użyciu. Gośka co prawda dmucha nos, ale wiadomo, że wszystkiego nie wydmucha, więc jej pomagam.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...