Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czwartkowo

Ja to jakaś zakręcona jestem, cały czas coś załatwiam i końca nie widać. Zrobiłam sobie listę żeby o niczym nie zapomnieć. Mam nadzieję, że pupa Maćka za bardzo go boli od tego ciągłego siedzenia w wózku i że nie złapie jakiejś choroby od tego ciągłego wchodzenia i wychodzenia z budynków.
Adaś cały czas zdrowy, dzielnie chodzi do przedszkola. I dobrze, bo z 2 dzieci po mieście latać w taką pogodę to trochę ciężko by było :Kiepsko::Oczko:

Monia, tu też Ci pogratuluję Syneczka!
Jak w końcu będzie miał na imię?

Andzia – śliczne zdjęcie. Bliźniaczki identyczne :Oczko:. Nie wiedziałam, że Ty taka młodziutka jesteś. Ile masz lat jeśli można spytać? :Oczko:
A mnie kolana od czasu do czasu bolą. Jutro mam kolejny zastrzyk w kolano i strasznie się boję, bo tydzień temu to myślałam, że mi kolano rozsadzi :Szok:

Niezapominajka - witaj :Oczko:

Pudelkek – ja nie znam Supreminu. A jak czuje się Bartuś?

Jaskuła – sił i przespanych nocek!
Może mała ząbkuje i stąd takie ciężkie noce. Dajesz jej coś przeciwbólowego?

Cosmo - fajny bałwanek ::):

Odnośnik do komentarza

Bartek zdrowieje.
Kaszel wykrztuśny po flegaminie i od wczoraj już się tak nie męczy nim więc :36_2_25:

Nie podałam mu tego syropku.Do południa podałam moje ulubione kropelki na kaszel(hoemeopatyczne),potem Flegamina,calcium.Wczoraj tylko flegamina i calcium i efekt bardzo dobry.Acha eurespal(od poniedziałku) 2 razy dziennie podczas obiadu i pewnie dlatego nic więcej się nie przypałętało :36_2_27:

Na razie są niezawodne tak samo granulki na katar(zatokowy) polecane kiedy przez Dziubalę chyba.REWELKA.

W przedszkolu 4x angina,3x zapalenia ucha i 5x grypsko.Taki bilans podała mi pani przez telefon.

Obiecałam sobie że już cicho nie będę jak mamuśka przyprowadzi do przedszkola dziecko z zielonym,bakteryjnym katarem do tego mega kaszlące i wypluwające płuca.O mało się w piątek ta dziewczynka nie :wymiotuje:
mamusia w ciąży i nie parcuję.Sorki jestem bardzo tolerancyjna ale nie rozumiem czemu kosztem dziecka.Jak ona musiała się męczyć w przedszkolu :Wściekły:

Nie odezwałam się bo Bartek nie chorował ale koniec:Oczko:

Bartusia zapisałam na spotkanie Mikołajkowe w innym mieście.Pojedzie z kolega żeby było im raźniej:D

Kombinowaliśmy nad prezentem pod choinkę i...wyszło ze Bartek pragnie kolejkę z Tomka i przyjaciół.Nie wiem na którą się zdecyduje bo jest tego całe mnóstwo.Można je łączyć i powstaje cała wyspa ale ceny też są :eek:

A szczerze mówiąc to myślałam że mu z pociągami i autobusem przeszło...okazało się że niezupełnie:sofunny:

Dziubala widzę ze zalatana na maksa jesteś :D

ewa- niezły nawigator z ciebie.Ja tracę orientacje w terenie w nocy:Nieśmiały:
Super śnieżne foteczki.Też na szczęście zdarzyliśmy kilka pstryknąć :36_2_27:

Dołączam się do słodkich gratulacji dla małej moni:36_4_11:

jaskula- najchętniej to życzyłabym ci koniec ząbkowania ale tak się nie da.To chociaż bardziej przespanych nocek :Oczko:

andzia- ja chyba zdecydowałbym się na ten zabieg pod narkoza bo faktycznie jak dziecko to wszystko widzi to...trauma pozostanie.Trzymam kciuki za wyzdrowienie i szybki termin na zabieg

No to sobie popisałam :D

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

pale w kominku.
zimno.

kupilam mezowi dwie dawki szczepionki na zoltaczke. jedyne 92zl :/
zarejestrowalam go na zabieg usuniecia kamieni najwczesniej dopiero na 16 lutego :/
teraz tylko problem kto mu je wstrzyknie ;)

kinga znow nie chce chodzic na spacery :/
autem np do ikei to od razu by pojechala ale na spacer jest ja ciezko wyciagnac.
dzis podstepem ja wyciagnelam z domu.
wpadlam na pomysl, ze pojdziemy po lody na przyjecie.
na szczescie sie udalo.
poszla chetnie.
niestety musialam przez to kupic 2 litry lodow :/

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem,

od kilku dni cweicze swoja cierpoliwosc i nie lulam i nie nosze dziewczyn przed zasnieciem, musza sie w koncu nauczyc same zasypiac. Jka narazie efekt bdb, tylko strasznie dlugo to trwa. Dzis zasypialy od 19.15 do teraz:Szok:

Pudelek ostatnio bylam tak zaaferowana Stasiowymi migdalami, ze nawet Bartusiowi zdrowka nie zyczylam, ale bardzo sie ciesze, ze juz wszystko ok!!! A co to za granulki???

Cosmo super fotki!!! My niestety nie zdazylismy zadnej snieznej foty pstryknac:(

Dziubala
szybkiego zxałatwienia wszystkich spraw...a co do wieku, to na ile wygladam???

Odnośnik do komentarza

A w ogole to Stasiu po ponadf dwutygodniowych wakacjach od przedszkola ma codziennie problem, aby do niego pojsc. Wymysla 1500 powodow, abym mu tylko pozwolila zostac w domu. Oczywiscie w szatni juz jest wszystko ok. Mam nadzieje, ze mu minie. Dzis byl nastawiony pozytywnie, bo jutro beda miec andrzejkowe wrozby.

No i mamy tez problem z kupa, a raczej z jej brakiem. Stasiu nie chce robic w przedszkolu kupy i pozniej sprintujemy do chaty, bo po drodze juz nie moze wytrzymac. No i wczoraj nie wytrzymal:(
Rozmawialam dzisiaj z Pania, prosilam, aby go po obiedzie zacheciala do pojscia na kibelek-zobaczymy!!!

Milego wieczorku wszystkim

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Rano byłam na ostatnim zastrzyku w kolano, na szczęście nie bolało tak jak tydzień temu.
Przynajmniej będę się mogła normalnie z dziećmi bawić bez stękania z bóu :Oczko:

Pudelek – super, że Bartuś zdrowieje ::):
A na katar to ja na pewno nic nie polecałam. Nie jestem zwolennikiem dawania czegoś na katar, z pewnymi wyjątkami.

Cosmo – haha, nieźle musisz kombinować :Śmiech:

Andzia – 26? :Oczko:
A jak bliźniaczki usypiasz? Zostawisz je w łóżeczku i wychodzisz? Nie ważne ile zasypiają byle same :Oczko:
Oby się z qpą w przedszkolu udało.

Zbieramy się po Adasia ::):

Odnośnik do komentarza

andzia- to może katja no ktraś mi tu podsunęła nazwę tych granulek Cinnabaris Dagomed - bo tez testowała i super się sprawdzają.
Coraz więcej zwolenników mam tych granulek.
na kaszel tylko Tartephedreel N w kropelkach a jak już jest wykrztusny to flegamina u nas pomaga

Dziubala -toprzepraszam ;-) ja podaję tylko te granulki i tylko jak widzę że katar nie spływa a nos zatkany.Strasznie boję się o zatoki.

Już mnie nie ma.
Miłego weekendu

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

bylismy w ikea.
kupilismy pudelka ;)

w szkole podstawowej obok nas jest organizowana impreza mikolajowa dla dzieci 2-6 lat.
kinga ma ochote isc wiec w pn. zadzwonie i zglosze ja.
ponoc wstep wolny. jedynie trzeba samemu paczke przygotowac i opisac dla dziecka.
mysle ze moze byc fajnie.

nasz znajomy, ten co rok temu byl mikolajem w tym roku tez bedzie.
dzis dzwonil i pytal czy chcemy zeby sie przebral i wpadl do nas ;).
sama juz nie wiem.
nie wiem czy nie za duzo tych mikolajow ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie to ja rowniez sie do was dopisze jesli mozna ..Mam 3 i pol letnia coreczke natalke urodzila sie 10 maja 2005, jest siedmiomiesiecznym wczesniakiem jak sie urodzila wazyla 1800 jak malutki kurczaczek.
A teraz jest pelna energi dziewczynka , rozgadana i inteligentna ...
Z niecierpliwoscia oczekujemy kolejnego maluszka ...Milo ze tu weszlam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ello!!!

Stasiu wrocil dzis strasznie zadowolony z przedszkola, andrzejki, wrozby, cukierki itp. Kupy nadal nie zrobil i znow sprintowalismy do domu, brzuszek go pozniej bolal od tego wstrzymywania, mam nadzieje, ze sie w koncu przelamie, ma juz obiecana nagrode za przedszkolna kupke!!!

Dziubala troszke wiecej, ale jak na mame trojki dzieci to i tak jestem mloda:Oczko:
A dziewczyny od kilku dni zasypiaja same, wczesniej bylo noszenie, lulanie-uboczny efekt kolek:(

Sylak witaj!!! Moj Stas jest z 13-go maja:)

Odnośnik do komentarza

Wyjeżdżamy na weekend do teściowej. Adaś nie może się doczekać babci, wujka, cioci, kotka.. A ja nie mogę się doczekać żeby tam pospać sobie w niedzielę :Śmiech:

Pudelek – Adaś tak raz miał, że katar nie spływał a nos miał zatkany. Przy siąkaniu nosa w chusteczkę kaszlał :Szok:. Od pediatry dostał Mucofluid, super sprawa. Dwa psiknięcia i nos się odetkał, a katar miał w sumie 3 dni.

Cosmo – my w Ikei ostatnio też kupowaliśmy pudełka :D
Fajnie z tą imprezą Mikołajową, ja bym poszła :Śmiech:

Sylak – witaj ::):
Gratuluję kolejnego Maluszka w drodze ::):

Andzia – a jesteś po 30-tce? :Oczko:
Super, że Staś taki zadowolony po przedszkolu ::):
A z qpą na pewno się przełamie.

Miłego weekendu ::):

Odnośnik do komentarza

Witam, w przerwie między jedną nieprzespaną nocą a drugą. Mam trochę dość, bo od 2 mam jazdy do 5 i jak zasypiam to budzik dzwoni. Na szczęście mamy już 4 zęby, teraz jakieś trzonowce chyba idą. Chyba , bo odkąd w buzi te pierwsze 4 to rzadko ryzykuję z wsadzaniem palcy:>

Jesteśmy wszyscy przeziębieni. Bo jak komuś przechodzi to łapie od pozostałych i tak w kółko. W środę idziemy do alergologa, bo Małgosia ciągle ma kaszel alergiczny i suchą skórkę.

http://b4.lilypie.com/9yhpp2/.png

http://b1.lilypie.com/kKo4p2/.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala - miłego weekendu:>

Sylak - witaj i pisz jak najczęściej, wątek nam ożyje:>

Andzia - ja bym dała ci 25, trafiłam?? Czy ty przesypiasz noce?? Kolki już masz chyba za sobą a ząbkowanie jeszcze przed sobą??

Ja dzisiaj zakupiłam mikołajowe prezenty dla dzieci z całej rodziny :> Małgosia napisała dzisiaj list do mikołaja i jak będzie grzeczna dostanie wymarzony domek dla lalek. :28_1_19:

http://b4.lilypie.com/9yhpp2/.png

http://b1.lilypie.com/kKo4p2/.png

Odnośnik do komentarza

Hello

Mam chwilkę więc korzystam

ewa- Bartek też jest zapisany na Mikołaja organizowanego z grupą innych dzieciaków.Kuzynka wpisała go na listę w szkole w której pracuje.Płaciłam 20zł za paczkę.Do tego będzie z kolegą żeby było raźniej.
Myślę że to super sprawa.:Oczko:
Mikołaja pewnie jeszcze będzie miał w przedszkolu i dlatego nie wybieramy sie nigdzie do Plazy na spotkanie Mikołajowe.Za dużo tych Mikołajów i może ześwirować albo zadawać trudne pytania ;-)

Dziubala- i jak tam po weekendzie.Odespałaś :D

My na katar tylko granulki bo Bartek nie pozwala sobie psiknąć niczym do nosa.Wiem że było by szybciej ale cóż...pozostało mi kombinowanie do czego już mnie przyzwyczaił:Oczko:

jaskula- zdrówka dla Was

sylak-witaj..jak będziesz pisać to może i wątek odżyje bo różnie bywa :Oczko:

U mnie po staremu.
Dziewczyna wyszkolona.
Szykuje się po nowym roku mała zmiana u mnie w pracy.
Mam przejść na główne biuro po szefie a on właśnie dogaduje się bo jest super okazja na otwarcie nowego biura w centrum i bliżej jego domu:D

Główny prezent pod choinkę już zamówiony dla Bartka i czekam na paczkę z allegro bo tym razem wyhaczyłam tam najtaniej.
Resztę prezentów dla Bartka i innych kupimy z mężem w któryś weekend :Oczko:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam

Robiłam Szymkowi wymazy bo chorował co moment dosłownie i tak na wszelki wypadek. Juz wiem ze chlamydii nie ma, ale czekamy na posiew jeszcze.

I dzisiaj w domku, bo w nocy temperatura była i teraz ciepławy jest. Moze do piątku będzie dobrze to na Mikołajki pójdzie przynajmniej.

A ja w sobotę obroniłam pracę podyplomową:) nareszcie nie muszę sie już tym zajmować..uff.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

U nas w końcu nocka lepsza. Maciuś dopiero k. 4.00 płakał i żeby od razu nie wstał to wzięłam go do naszego łóżka i pospaliśmy jeszcze do 6.30 :lol:
Pogoda w Krakowie bardzo ładna co poprawia mi nastrój ::):

Andzia – wiesz, poniekąd miałaś rację z tymi trzema migdałami. Człowiek rodzi się z trzema, ale w wieku dojrzewania jedne się wchłania i zostają dwa.
Wczoraj byłam z Maćkiem u laryngologa, bo myślałam, że może ma krzywą przegrodę nosową i przez to mu się czasem źle oddycha (w nocy śpi z otwartą buzią). A tu się okazało, że ma przerośnięty trzeci migdał na wysokości nosa i dlatego nie może swobodnie oddychać. Zaczynamy od robionego syropu i Zyrtecu i za 2 tygodnie do kontroli.

Jaskuła – u nas też noce nie przespane :Kiepsko:. Jeszcze 7 zębów do wyjścia i może się wyśpię :D
Zdrówka dla Was!

jaskula

Andzia - ja bym dała ci 25, trafiłam?? Czy ty przesypiasz noce?? Kolki już masz chyba za sobą a ząbkowanie jeszcze przed sobą??

Ja obstawiałam 26, Andzia napisała, że ma więcej, ale też mniej niż 30 :Oczko:

Pudelek - niestety u teściowej tym razem nie udało mi się pospać, a tak na to czekałam.
Fajnie z prezentami i zmianami w pracy na lepsze ::):

Niezapominajka – tu też Ci gratuluję moja Ty Niespodzianko :Oczko:
Zdrówka dla Szymcia i oby do piątku mu się poprawiło.

Odnośnik do komentarza

Normalnie ruch tu jak w Paryżu na wsi:)

U mnie za to czasobrak. Wciąż cos...Stachu w piatek w nocy zaczal znowu kaszlec, szybko zadzialalam Sinecodem i jest lepiej. Mysle, ze jutro pojdzie do przedszkola. A w piatek jedziemy do szpitala na badania.

Niezapominajka
gratuluje obrony:brawo:
A co do wymazu, to mam nadzieje, ze w szpiatlu tez mu to zrobia. U nas na pewno głównym problemem jest trzeci migdal, dlatego po wszystkich badaniach jak najszybciej zapisujemy sie na zabieg pod narkoza.
Ostatnio w DD TVN jakis lekarz sie wypowiadal, ze gdyby czesciej kierowali chorych na pobranie wymazu z gardla, nie byloby takiego naduzywania antybiotykow w Posce.

jaskula z pytaniem o przespane nocki zartowalas, prawda?:sofunny:

Dziubala szkoda, ze tym razem nie udalo sie wyspac. Ile Macius ma juz zabkow?

Cosmo super pomysl z Mikolajem, Stasia niestety ominie ten przedszkolny, bo jest wlasnie w piatek:(

Pudelek gratuluje awansu!!!
Co zamowilas Bartusiowi na gwiazdke?
Ja nadal mam dylematy z prezentami:/

Stasiu dostał na imieniny gre "Zgadnij kto to". Gra jest niby od 6 lat, ale świetnie sobie z nia radzi i uwielbia w nia grac. Jakby ktoras miała w planach kupno gry pod choinke, to goraco polecam!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Ale dziś paskudna pogoda, z domu nie chce się wychodzić.
U nas dla odmiany jak Maciuś akurat przespał nockę to budził się Adaś. Równowaga w przyrodzie musi być.

Cosmo - już sanki? My do tej pory nie kupiliśmy, choć co roku się zamierzmy :Śmiech:, ale jak śniegu nie ma to po co kupować :Śmiech:

Andzia - Maciuś ma 13 ząbków.
Zdrówka dla Stasia!
A co to za gra? Zgaduje się osoby, przedmioty?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...