Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Adaś się martwi, że dziś dużo dzieci wyjedzie na wakacje i potem będzie sam. Nie mogę mu wytłumaczyć, że jeszcze dzieci będą chodzić przez 3 dni. U nas przedszkole czynne do 30 czerwca, a potem wakacje :)

Kulka – mnie też ciągle dziwi, że przedszkola są do 17.00 a nie np. do 18.00, bo to utrudnia życie wielu rodzicom. Na szczęście nie we wszystkich firmach pracuje się do 17.00 więc życzę Ci żebyś znalazła taką z pracą do 16.00.

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam :)

Adaś się martwi, że dziś dużo dzieci wyjedzie na wakacje i potem będzie sam. Nie mogę mu wytłumaczyć, że jeszcze dzieci będą chodzić przez 3 dni. U nas przedszkole czynne do 30 czerwca, a potem wakacje :)

Kulka – mnie też ciągle dziwi, że przedszkola są do 17.00 a nie np. do 18.00, bo to utrudnia życie wielu rodzicom. Na szczęście nie we wszystkich firmach pracuje się do 17.00 więc życzę Ci żebyś znalazła taką z pracą do 16.00.

Mam taką nadzieję, już nie mogę sobie znaleść miejsca. Nie ukrywam, że finanse też kuleją. Trudno mi znaleść taką pracę, teraz trzeba być dyspozycyjnym. Mam wrażenie, że jak ma się rodzinę to ciężej zaistnieć na rynku pracy. :36_6_2:

:36_1_21:http://www.suwaczek.pl/cache/a0384b4020.pngW życiu ważne s

Odnośnik do komentarza

Witam :)

My do planów wakacyjnych dołożyliśmy sobie jeszcze na sierpień tydzień w Zakopanym. Adaś już się cieszy, zaczął dni odliczać :D. Śmiać mi się z niego chce bo do wszystkiego dni odlicza. Do ukazania się gazetki Auta, do zobaczenia cioci, która na dniach rodzi, do wyjazdu nad morze, do wyjazdu do Kazimierza i teraz doszły góry. Sama muszę nad odliczeniami panować bo jak się Adaś pogubi to mnie pyta „za ile będzie…?”. Przynajmniej mi główka pracuje :Śmiech:

Kulka – na pewno znajdziesz pracę, gdzieś na Ciebie czeka tylko musisz ją znaleźć. Powodzenia! A w ogóle to w jakiej branży chcesz pracować?

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

sto lat tu nie zagladalam.

MalaMoni - co do Au... czy na sali? to brzmi jakos tak 'jak z miesnego' ;) ale mysle ze mozna i tak powiedziec. mozna miec pecha i mnie gdzies tam spotkac, ale jak sie dobrze zakrece to potrafie sie tak zaczaic, ze wielu mnie jeszcze nie widzialo ;).
ale i tak najbardziej lubie byc na alkoholach ;).
jakos tak, to twarzy mi wsrod nich.

Kinga jak juz pisalam idzie od wrzesnia do zerowki.
a jak mi sie zachce to od wrzesnia 2011 pojdzie raz jeszcze.

My juz po urlopie, ciut opaleni, ciut wypoczeci, Kinga wypluskana w rzece, teraz czeka nas miejska rzeczywistosc, bo dopiero w sierpniu wyrwiemy sie na kilka dni za miasto.

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

kulka
Szukam czego kolwiek, poza sprzątanie- do tego się nie nadaję. Pracowałam już jako kasjer, monter,wychowawca na koloniach, ale tylko przez godz. jest taki problem.

Słonecznego URLOPU KOCHANE!!!!:cherli3:

widzę że masz takie problemy z praca jak ja , tez bym chciala pracować tak do 15-16 godz nie mialabym problemu z odbiorem małej z przedszkola, ale jak narazie nie znalazlam takiej pracy.

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku, my raczej chyba nigdzie na dłużej nie wyjedziemy brak kasy, jutro wybieramy się nad jeziorko, i chyba tylko nad jeziorko będziemy jeżdzić naszcxzęscie mamy blisko.

Odnośnik do komentarza

:36_2_24:

Zostałam w pracy sama.Nie podpisał nowy szef umowy koleżance.
W sumie go rozumiemy bo jedna spokojnie sobie tutaj poradzi ale... :noooo:
Mało tego z racji że lokalizacja do bani to musimy/muszę jakoś rozkręcić placówkę...pracę mam na 2-3m-ce bo jak moje podejrzenia się sprawdzą to nie ma co do interesu dokładać niestety :36_2_24::
Z urlopem też się posypało...biorę tylko tydzień ,musiałam zrezygnowac z rezerwcji wczasów i jedziemy do kuzynki K.
Nie ubolewamy z tego powodu jakos specjalnie bo było tam super te kilka dni w tamtym roku.
Oby tylko pogoda dopisała to nad jezioro będziemy codziennie jeździć.
Szkoda mi tylko że mam taki krótki urlop :wymiotuje:
Żeby sobie to odbić to póki pogoda dopisze będziemy jeździć co weekend w góry.

Aktualnie dołanczam do dziewczyn poszukujących pracy

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki,mnie też tu nie było kupę czasu.Dziubala, moja córcia też ma coś z tym odliczaniem, ale i tak ciągle się gubi.
Kulka a skąd jesteś?
Ech Cosmoewka ja też za moją pracą nie przepadam.Prawie dwa lata szukałam czego innego ale nigdzie mnie nie chcą tylko w szkole:(
Bożena a gdzie szukasz pracy?
Wiecie, dziewczyny mnie jakoś strasznie szukanie pracy dołuje- zwłaszcza jak mówią: skontaktujemy się, dziękujemy.Normalnie dzień zepsuty.

Jest tego jeden plus pracy w szkole- teoretycznie w wakacje mam wolne:)Ja już po wyjeździe.Byliśmy w Grecji i w Bułgarii.W Grecji rozwalili mnie polscy turyści- niektórzy robią taka oborę,że wstyd się do obywatelstwa przyznawać.Ale i tak Grecja jest piękna:)
W sierpniu jedziemy jeszcze do Słowacji do Tatralandii- Moja córcia jest załamana,że to jeszcze tyle dni.
Na razie siedzę całymi dniami w ogórkach- już mi zaczyna kuchni brakować:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Witam pourlopowo :)

My już po urlopie na Wyspie Sobieszewskiej. Było rewelacyjnie ::):::):::):. Wróciliśmy w weekend ale Adasia w drodze powrotnej zostawiliśmy u babci na 7 dni, jak sam wyliczył :Śmiech:. Wraca w sobotę na urodziny Maciusia :)

Pudelek - powodzenia z rozkręcaniem placówki :)

Askasam - a gdzie chciałabyś pracować i czemu nie w szkole?

Odnośnik do komentarza

Dziubala- wstyd- ale nie mam pojęcia gdzie jest ta wyspa.Co jest tam fajowego?

Nie wiem gdzie- w sumie szukałam w wielu róznych miejscach- od biblioteki przez banki, telefonię kom, po orkiestrę symfoniczną.
Mam dość szkoły, nauczycieli, klimatów kiedy twoja koleżanka poderżnęła by ci gardło za to,że masz dwie godziny więcej albo,że nie narzekasz,że za mało zarabiasz.No i ten awans,który absolutnie nie świadczy o kompetencjach.Znam panią polonistkę- nauczyciela dyplomowanego, która twierdzi,że Zbrodnię i Karę napisał Tołstoj.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Mieliśmy w weekend imprezę urodzinową Maciusia. Adaś też zadowolony bo przy okazji i on dostał trochę prezentów :Oczko:

Askasam - Wyspa Sobieszewska jest paręnaście km od Gdańska. Polecam, piękne miejsce :)
Nie dziwę Ci się, że masz dość szkoły. Po tym co piszesz to aż się odechciewa tam pracować :(

Odnośnik do komentarza

oj mnie tu wieki nie było ... pamiętacie mnie jeszcze wogóle :(

i ja dołączę do grona nie pracujących :( i narazie jakoś nie bardzo widze mozliwość szukania pracy :(
bo nie mam co z Nikosiem zrobic :/ no i ktoś musi Oskara do zerówki do przedszkola codziennie na 12.15 wozić :/

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

heloł.
z okazji nowego roku szkolnego postanowilam zagladnac.
Kinga zaczela 'zerowke'. w przyszly piatek ustalilismy z pania zanosze jej torta z okazji 5 urodzin i robimy impreze z dziecmi na 'zajeciach' ;). kolorowe talerzyki, torcik, soczek itp.
dzieci w grupie ma 12, poza nia sa tylko 4 dziewczynki.
juz sie zakuplowaly i nazywa je swoimi przyjaciolkami :).
mam prawdziwa dzielna studentke.
bawi sie wesolo, sama chodzi do toalety, nie placze, zjada sniadanko, a jak zagladenalm na przerwie to byla tak zajeta, ze tylko rozentuzjazmowana w biegu powiedziala mi ze jest super.
pani sympatyczna, swieza absolwentka, pierwsza jej praca.
mysle ze z conajmniej kilku powodow moze jej sie jeszcze chciec i zapewne bedzie sie tez starac, tez zapewne z kilku powodow ;). to dobrze. to cieszy. zreszta wyglada na bardzo mila i sympatyczna kobiete.
Kinia rano przed wyjsciem miala chwile watpliwosci i zdradzila mi ze sie boi, ale ja wyprzytulalam i zapewnilam ze bedzie ok, a gdyby nie bylo, to mama zrobi tak, ze bedzie :). uspokoila sie wiec i pozniej juz bylo fantastycznie.
jestem mile tym zaskoczona, nie przypuszczalam ze tak dzielnie i gladko nam to pojdzie. pomijam juz fakt, ze do zerowki mam doslownie 3 minuty drogi na nogach, co tez mnie cieszy, bo ulatwi nam to zycie i skroci czas pomiedzy obudzeniem sie w srodku ciemnej zimnej zimy, a dojsciem do szkoly.
zajecia sa na razie takie jak w przedszkolu, tyle ze jest mniej dzieci, wiec pani ma szanse poswiecic czas kazdemu i jednoczesnie latwiej jest obmyslec jakies ciekawe zajecia dla takiej niewielkiej grupki i zapanowac na nia.
jestem bardzo zadowolona.

a w pracy... dostalam nagrode. jestem najlepsza sposrod 150 innych pracownikow na takim samym stanowisku. niestety nagroda to jedynie 200zl w bonach, no ale zawsze mozna jeszcze liczyc na uscisk dloni dyrektora ;).
jestem zywym przykladem ze mozna jednoczesnie z glebi serca nieznoszac swej pracy robic ja wysmienicie. az plakac sie chce. ze smiechu ;).

a w domu... wymalowalismy sciane na kolor paprykowy. czerwona papryka. jest slicznie. na scianie tej lada dzien ma stanac szafa z ikei, taka na 3 metry, z przesuwnymi drzwiami. jasna, drzwi biale, szklane. mamy tez nowy telewizor bo stary nieoplacalo sie naprawiac.
lada dzien bedziemy mieszkac jak w innym pokoju :).

mam tez guzy na tarczycy i swiezo wyczajona niedoczynnosc tarczycy.
niestety nfz funduje mi wizyte u endokrynologa dopiero za 4 m-ce :/.
a co do guzow to mam jeszcze jedna konsultacje przewidziana bo byc moze bede musiala wykorzystac mojego pracodawce do zasponsorowania mi biopsji.

a poza tym jeszcze dwa dni pracy i krotki urlopik :).

ostatnio gosc mnie w pracy pyta: pani jeszcze daje rade, wytrzymuje?
a ja na to: nie, nie wytrzymuje juz.
:)

milego wrzesnia. joł

a oto moja wróżka

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/nk4.jpg
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/d3.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

Witam weekendowo
Ja równiez dawno nie zaglądałam, u mnie narazie dobrze po okresie próbnym mam przedłuzoną umowę jeszcze nie wiem na jak długo bo nie dostałam jej ale pan jest bardzo zadowolony, i ja także w porów naniu do poprzednich pracodawców tu jest naprawde ok, niestety w te wakacje nigdzie nie byliśmy ze względu na brak kasy, co prawda byliśmy na 3 jednodniowych wycieczkach, i w lipcu kilka razy nad jeziorkiem , a w sierpień Dominia spedziła u moich rodziców.

Ewa gratulacje z nagrody i uścisku dłoni dyrektora :hahaha:.
Duże :brawo: i gratulacje dla Kingi za szybkie zaklimatyzowanie się w nowym przedszkolu.

Andzia to faktycznie nieciekawie Adaś zakończył wakacje , szybkiego powrotu do zdrowia , żeby obyło się bez komplikacji po zdjęciu gipsu.

Odnośnik do komentarza

:36_2_53:

Mnie też wieki nie było
Wakacje minęły i zdecydowanie za krótkie były.
Weekendy spędzaliśmy w górach
Bartek zadowolony pomaszerował do nowego przedszkola-mam niecałe 5minut spacerkiem-rozumiem cię Ewa jak fajnie mieć blisko szkołę/przedszkole:36_2_25:
Chwali kucharki i mówi że jest lepsze to przedszkole i to osiedle od poprzedniego hahah
Ma nową miłość aczkolwiek on nazywa to przyjaźnią a ona że ma chłopaka Bartka.Zabraliśmy ją w gór na jeden dzień...niezła parka-foto na nk
Kontakty z Anią sie nie urwały a wczoraj wręcz odżyły b o na basenie się spotkali i widzą się na urodzinach siostry Ani ...w kulkach.


kaskasto,andzia-witajcie:Oczko:

Ewa- gratulacje dla dzielnej córci-dla szkolniaka. Widać lubi pozytywnie zaskakiwać mamusię:sofunny:
Dla ciebie gratki za wyróżnienie w tak dużym tłumie.Pamiętaj tej uścisk dłoni :sofunny::sofunny:
Zapewne fajnie się będzie mieszkało w nowym pokoju:36_2_25:

U mnie zmiany z racji że szef nowy nie zrobił kompletnie nic z placówką,zero reklamy etc a ja nie miałam możliwości działania żeby ją rozkręcić to pożegnaliśmy się.
Będąc na urlopie totalnie olał wszystko łącznie z kilentami,wypłatami etc.
Jak zwykle sporo nerwów ,problemów bo znowu trafiłam na pracodawcę który nie przestrzega podstaw z KP.Na poprzedniego wkurzyłam się do tego stopnia że już jest po kontroli z PIPu(debiutowałam) a ten...zobaczymy ile da wypłaty bo z datami na wypowiedzeniu i świadectwie pracy też pokombinował:Wściekły:
(ach szkoda słów bo komu opowiadam doświadczenia sprzed roku to pyta czy to serial kryminalny bo prokuraturą śmierdzi niestety)

1 września zarejestrowałam sięw bezrobotnych................ale niebawem muszę się wypisać:D

Jednak odezwała się do mnie dyrektor oddziału i zaproponowała pracę poznając mnie jak walczę i działam z oszustem pracodawcą który podlegał ich placówce(placówka partnerska)-oni nie mieli pojęcia co się dzieje i jakie mamy z nim problemy:Wściekły:
Powiedziałam przez tel. że stacjonarna praca mnie nie interesuje po tych przejściach ale nalegała żebym przyjechała i....oferta nie jest rewelacyjna pod względem kasowym ale ze wzgledu na to że to Im zależy na mnie(zdziwiłam się okropnie:eek:) to dyskusje trwały w 4oczy.W tygodniu mam podjechać omówić szczegóły:D i kazano przywieźć już papiery:Oczko:

Spróbuje bo zawód wykonywany fajnie się nazywa a to ważne w kolejnych CV:Oczko: a praca w moim stylu i bez wyścigów szczurów bo to mnie nie bawi:Oczko:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Pudelku no to powodzenia w pracy :)

Cosmo śliczności Kinia :) fajnie ze tak szybko się przyzwyczaiła :)
no i powodzenia na badaniach ... trzymam kciuki za wyniki ...

a co do malowania to ja męczę D nad zmianami w sypialni ;) jakaś tapeta na scianie, obraz albo coś innego ;), dodatki itp ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Witam i ja :Śmiech:

Nasze wakacje w tym roku był superowe, aż żal, że się zaczął wrzesień. I jakby nowy etap :)
Adaś zadowolony chodzi do przedszkola, od czwartku razem z Adasiem będzie do przedszkola chodził Maciuś (oczywiście nie do tej samej grupy :Oczko:). Maciuś idzie z opóźnieniem bo miał wycinane migdały i musi mieć min. 2 tygodnie przerwy od zabiegu. Biduś nie może się doczekać przedszkola, już wie gdzie ma swoją szafkę itd. Ja też się nie mogę doczekać jak to będzie iść z 2 dzieci do przedszkola i wyjść bez żadnego dziecka :Śmiech:
Wczoraj było zebranie w przedszkolu i musieliśmy iść razem z K, bo po ogólnym zebraniu dla wszystkim było potem zebranie w grupach.

Kaskasto – dawno Cię tu nie widziałam :Oczko:
Zaskoczyłaś mnie brakiem pracy, bo coś mi się kojarzyło, że masz własną agencję reklamową? Ale tzw. „siedzenie w domu" ma swoje plusy gdy ma się dzieci i trzeba logistycznie wszystko organizować. Wtedy nie trzeba innych do tego specjalnie angażować.
Super fotki 3 małych facetów :)
I powodzenia z sypialnią. My do naszej do tej pory lamp nie kupiliśmy :Nieśmiały:

Andzia – biedny Staś z tą nogą :(
Widzę w podpisie duże już bliźniaczki, pokaż fotki :)

Cosmo – gratki bycia najlepszym pracownikiem :great:
Urocza wróżka :). Super, że w zerówce ma tak fajnie :)

Pudelek – ale masz przejścia z szefami :Kiepsko:. Oby tym razem było tak jak trzeba!
A jak się nazywa ten zawód wykonywany? :Oczko:

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...