Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny!
Dziubala dzięki w imieniu pięciolatki:)
Niestety, imprezy w tym roku nie było, bo zachorowała dokładnie w swoje urodziny.Cukierki przeznaczone do przedszkola zjedliśmy w niedzielę:)
Rodzina męża pewnie wpadnie z prezentami, więc jakąs spóźnioną imprezę się zrobi....
A własnie, dziewczyny, jak u was urodzinami dzieci? Robicie? I kiedy? Czy w dniu urodzin czy np w weekned?

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Askasam spóżnione ale serdeczne życzenia dla Blanki, szkoda że się rozchorowała i nie poszła do przedszkola. Co do wyprawiania urodzin to w ubiegłym roku też Domini nie wyprawiałam, ale nie wiem chodzi ci o imprezkę dla rodzinki czy dla koleżanek i kolegów.
Dominia ma urodz w czerwcu więc jeszcze nie myślałam o tym, ale w ubiegłym roku mama jednego chlopca powiedziała że 5 lat może mu zrobi, ja jeszcze nie wiem wolalabym tego uniknąć.
Dziewczyny ja też jestem ciekawa czy robicie dzieciom takie urodzinki z koleżankami?

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bożena w imieniu jubilatki:)
Wiesz, moja córeczka prawdę mówiąc nie ma takich koleżanek dla których możnaby wyprawić imprezę.Do przedszkola chodzi na drugim końcu miasta - więc te koleżanki odpadają- mamy raczej nie zgodziłyby się przywieźć dzieci.Niedawno się przeprowadziliśmy więc koleżanek- sąsiadek nie ma.
Zazwyczaj robimy urodziny, na które przychodzą a właściwie przyjeżdżają kuzynki i kuzyni.A ponieważ mieszkają jakieś 30 km od nas, więc- wiadomo- przywożą ich rodzice no i już zostają na imprezie.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczyny

Byłam wczoraj z Dominia u lekarza bo rano trochę miała oczy sklejone ropą, lekarz powiedział że jest ok ma tylko lekko zaczerwienione gardło, dostała syropy i krople do oczy i tu problem bo nie daje sobie zakropić. Dziś też miala ropę rano w dzień nie ma, zostawiłam ją od wczoraj w domu.

askasam u nas w rodzinie niestety nie ma dzieci w wieku Domini, maja już po 12-14lat , na roczek byli teście(mają do nas ok 90km), moja rodzina mieszka 110 km od nas więc to my tam jedziemy, więc jako takiej imprezki urodzinowej nie robimy chociaż tort zawsze jest .

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Jakoś tak dni szybko mi lecą i nie miałam kiedy zajrzeć ale widzę że tu tez jakiegoś większego ruchu nie ma :neutral: więc zaległości mam mało :wink:
Bartek w tym tygodniu korzysta z szaleństw saneczkowych z tatusiem.Jutro mają mieć wycieczkę autobusem do szkoły w której mają zrobić Jasełka.
Dzieci nadal malutko-ospa szaleje :36_2_24:
Kompletnie nie miałam czasu w tym roku wymyśle czegoś oryginalnego na prezenty dla dziadków i będą tylko kartki wysłane na dolny Śląsk a dla moich rodziców coś słodkiego na szybko kupie i tyle.
W tamtym roku (jeśli pamiętacie) dla wszystkich wysłał Bartuś widokówkę formatu 15x21 z życzeniami i swoim zdjęciem.Wiem że upominek się podobał bo wisi w antyramie na ścianę hahah,2 lata temu był to kalendarz ze zdjęciem.Trochę mi wstyd że nie wymyśle nic no ale czasowo jakoś kiepsko.
Nie zdawałam sobie sprawy że 1h skrótu w godzinach pracy(codziennie) to aż taka wygoda :lol: teraz mi tego brakuje :oops:

Ja się ostatnio jakoś zdołowałam że nie widuję się z kumpelkami z placu zabaw-takie gadanie o niczym jednak sporo wnosiło w codzienność haha i powoli nadrabiam te zaległości-w piątek wybieramy się z Bartusiem do kolegi,ostatnio gościł koleżankę w domku :eusa_whistle:

Dziubala- co do ospy to ta teza o której piszesz pewnie się nie sprawdza u nas choć jakby tak pomyśleć to nigdy w danym roku nie ma zachorowalności np. w jednej placówce 100% zawsze jakieś dziecko nie zachoruje.Ospę za to może "przynieść" nie z przedszkola tylko od kuzynki,z podwórka więc jak chodzi do przedszkola to może tym sposobem zarazić dziecko które np. rok temu nie miało tej ospy i koło się zamyka-tak to sobie logicznie potrafię wyjaśnić.W tamtym roku kilka dzieci na 25 miało ospę(w grupie Bartka) natomiast w tym roku z tego co pani wspominała już 14 dziciaczków z grupy Bartka.Wiem też że 3 maluchów rodzice nie puścili w styczniu do przedszkola z obawy o ospę hmmm
Ja z kolei chciałabym to mieć za sobą więc cierpliwie czekam ;-)

Fajnie że Adaś zadowolony z balu.Ja dzis pytałam w wypożyczalni o cenę i u mnie też 20zł i można zarezerwować ale wybór marny.Za to spidermanów aż 8.

askasam- Bartuś urodzinki ma w wakacje więc jakieś wielkiej impry nie robiłam ale planuje już w tym roku coś pokombinować bo domaga się w końcu..i najprawdopodobniej będą to kulki-rezerwacja+animator a do przedszkola cukierki zaniesie na początku września.Dla rodzinki urodziny robimy w soboty bo wtedy większości pasuje ;-)

Zmykam i pozdrawiam

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny

Mój Maciuś ma zapalenie krtani :( i siedzimy w domu, a biduś nie rozumie tego uziemienia. Ale ma się lepiej niż wczoraj więc może jutro wyjdziemy na spacerek.
Wczoraj byłam u ortopedy, mam znów zapalenie kaletki w udzie i problem z więzadłem w kolanie :Kiepsko:, jak po tygodniu leczenia nie będzie poprawy to będę mieć kolano w szynie :Szok:

askasam

A własnie, dziewczyny, jak u was urodzinami dzieci? Robicie? I kiedy? Czy w dniu urodzin czy np w weekned?

Zawsze robimy w domu, w najbliższy weekend tuż po dacie urodzin. Teraz Adaś będzie miał 5-te urodziny i zastanawiam się czy oprócz imprezy w domu (dla rodziny) nie zrobić urodzin koleżanek i kolegów w kulkolandzie. Zobaczymy.

Bożena – zdrówka dla Dominiczki!

Pudelek – ja też ospę chciałabym mieć za sobą. Jak w tym roku nie zachorują to w przyszłym będę odwiedzać dzieci z ospą :Oczko:, bo chcę żeby Adaś ją przechorował zanim do szkoły pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Dziubala- zdrówka dla Maciusia a tobie to kolano niech opuści co by obeszło się bez szyny.
Ja tez postanowiłam sobie że jak teraz ospy Bartek nie załapie to w przyszłym roku na siłę ;-) będę go chciała zarazić hahah

Wyjazd do szkoły na Jasełka przedszkolaków sią udały.Był to jak się okazało jakiś konkurs i dostali punkty i cukierki.Bartek tym razem zastępował Wojtusia -pasterza.
Za każdym razem jest za kogoś innego(bo zna role mówione) a 19stego na Dzien Babci znowu Jasełka-może tym razem będzie świerszem którym miał być od początku ;-) haha ma urozmaicenie chłopak

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie:)

Zdrówka dla wszytskich chorowitków!!!

U nas intensywnie, zołzy dają mi popalić, rosną jeszcze gorsze egzemplarze niż Stasiu:Padnięty:
Włażą na wszystkie możliwe meble, kanapa narożnikowa od 2 tygodni stoi tyłem, bo notorycznie wspinały się po niej na parapet i nie mogłąm ich na sekunde spuścić z oka.
I u nas śniegu sporo, codziennie szalejemy ze Stasiem na sankach. A z mężem zaczęliśmy rok imprezowo, w sobote byliśmy na zabawie karnawałowej, 30-tego idziemy na nastepna.
Jutro w p-kolu Dzień Babci, od poniedziałku ferie, ale zapisałam Stasia na dyżury:Oczko:

Askasam i od nas najlepsze życzenia urodzinowe dla Blanki!!!
Staś ma urodziny w maju, wiec najczesciej robimy imprezke na działce z grillem.
W tym roku Staś chce mieć osobna impreze dla kolegó, kulki super sprawa, ale my najblizsze mamy w Pozaniu, czyli 70 km od nas, wiec odpada::(:

Bożena zdrówka dla Dominiki!!!

Dziubala czadowy Spiderman. U nas balik w lutym, Staś chce być rycerzem(a obstawiałam Spidermana::):).
Zdrówka dla Maciusia, zapalenie krtani to cholerstwo jakich mało:Rozgniewany:
Współczuje problemów kolanowych i tzrymam kciuki, żeby obeszło się bez szyny!!!

Pudelek mały aktor Ci rośnie:)
Staś miał ospe w wieku 2,5 r., w p-kolu panowała w zeszłym roku w maju, w Stasia grupie zaraziły sie wszystkie dzieci, które wczesniej jej nie przechodziły.

Cosmo i dla Was zdróweczka!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Dominia już ok wczoraj i dziś oczy bez ropy, poszla dziś do przedszkola z mężem tylko na przedstawienie bo dziś był dzień babci, teraz jesteśmy w domu.

Andzia to masz urwanie głowy z dziewczynkami. To u was w ferie są jakieś dyżury w przedszkolu, u nas normalnie czynne, też już mamy ferie ale Dominia będzie chodzić do przedszkola.

Cosmo zdrówka dla ciebie i dla Kingi.

Dziubula zdrowka dla Maciusia, takiemu maluchowi trudno zrozumieć że trzeba w domu bo jest się chorym, tobie też zdrowka,oby była poprawa.

Pudelek fajnie że jasełka się udała, Bartek zdolny skoro zna wszystkie role :brawo:

Odnośnik do komentarza

Witam dziewuszki!
Andzia, dzięki serdeczne!
O co chodzi z tymi kulkami? Czy to przypadkiem sala zabaw z basenem z kulkami?
Fajnie,że Twój synek ma w maju.
My mamy domek na wsi i tam latem i wiosną wychodzą super imprezy.Kiedy mieliśmy mniejsze mieszkanie też tam urządzaliśmy.W salonie paliliśmy w kominku a w innych pokojach stały farelki.Ale i tak nie było zbyt ciepło.Imprezę robimy w sobotę w naszym nowym mieszkaniu.Przypuszczam,że będę odgruzowywać mieszkanie pół nocy, bo dzieciaków będzie sporo.A do tego w niedzielę walę do pracy na ósmą rano:((

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Cieszę się na weekend bo muszę odreagować to siedzenie w domu :Oczko:
Jutro idziemy na urodziny kolegi K, a w niedzielę odwiedzimy rodzinkę byłej narzeczonej Adasia ze żłobka. W maju urodzi się jej braciszek i ona chce mu dać na imię... Adaś :Śmiech:. Ach te sentymenty :Oczko:

Pudelek - fajne urozmaicenie ma Bartuś z rolami. I jak pamięć ćwiczy :great:

Cosmo - zdrówka!

Andzia - niezłe masz urwanie głowy :Oczko:

Askasam - tak, chodzi o takie sale z basenem z kulkami, torami przeszkód, wspinaczkami itd.

Odnośnik do komentarza

Witam weekendowo :36_1_64:

Bartek pojechał z moimi rodzicami na stok który rok temu otowrzyli niedalko nas.Jest też tam wyciąg i wypożyczalnia sprzętu-z mężem jeszcze tam nie bylismy.:Nieśmiały:
Ciekawa jestem czy mu się spodoba i czy warto się tam wybrać.
To też jest pierwsza wycieczka Bartusia z dziadkami.:Oczko:
Ależ był podekscytowany jak się dowiedział że z nimi autem jedzie a dopiero na miejscu okaże się co to za niespodzianka

My z mężam wybieramy się po 12stej na jakieś wyprzedaże-luknąć czy jest coś jeszcze fajnego i w fajnej cenie.
Głównie chciałam ubrać Bartusia na wiosnę bo kompletnie ze wszystkiego wyrósł i dla siebie szukam białych bluzeczek do pracy ale jak cosik wpadnie innego w oko to sobie kupimy bo na wiosnę coś nowego sie każdemu przyda :D

-Ewa-zdrówka dla Was

Andzia- alez oczywiście ze Bartek NIE zna wszystkich ról ale swoich najlepszych kolegów owszem hahaha-ciekawe kim będzie we wtrorek.
W każdym razie ja się cieszę że nie jest nieśmiały:D
Oj to ty kobieto oczy musisz miec wszedzie jak dziewczynki też takie pomysłowe:Oczko:
Fajnie że rok zaczęliście imprezowo z mężem-w końcu nalezy ci się:36_2_25:

bożena- u mnie w ferie tez tylko dyżury tzn.przedszkole czynne ale grupy łaczne 3.4.5.6 latków:36_2_24: w tamtym roku żałowałam że chodził te dwa tygodnie ale w tym roku zostanie w domu i będzie dojeżdżać do niego moja mama

askasam-kulki to właśnie takie baseny z kuklami i wiele innych atrakcji.Ostatnio nawet z wyżywieniem wprowadzili ofertę hahah

Dziubala- oj widze że była narzeczona Adasia będzie go miło wspominać skoro braciszka chce nazwać jego imieniem-przesłodkie te pomysły maluchów:sofunny:
Świetne zdjęcia i jaka braterska współpraca i szleństwa na stoku:sofunny::D
Ja cały czas jestem pod wrażeniem gustownego pokoju chłopaków-bardzo praktyczny i ogromny.Ja teraz oglądam różne dziecięce meble i mam dymelat bo wolałabym na dzień dzisiejszy kupić tylko (do noewgo mieszkania) komode i jakiś regał a typowe mebelki jak do szkoły pójdzie bo z biurkiem i mam zagwózdkę co zrobić(co wybrać):Nieśmiały:
Ty mebelki masz na zamówienie robione?? bo pamietam że miałaś dylemt ;-)

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam

Usiadłam na chwilę czekamy na m dziś trochę pożniej wraca,ale mamy halas jakiś sąsiad wierci chyba w betonie.

Pudelek Bartek na pewno będzie zachwycony. co do ferii to właśnie sobie przypomniałam że nie wiem jak było rok temu w przedszkolu bo ja miałam urlop i Dominia była w domu,ale teraz zobaczę jak dużo dzieci chodzi. Mam niefart bo u mojej siostry dzieci mają jak u nas się skończą tak więc mała zostaje w domu i bedzie chodzić do przedszkola.

MIŁEGO WEEKENDU

Odnośnik do komentarza

Cze dziewczyny!
Właśnie ostatni gość mojej Blanki wyszedł, a ja trochę sprzątnęłam i odpoczywam:)
Pudelek- a dziadkowie jeżdżą? Pamiętam jak moja córeczka pierwszy raz pojechała z nami na stok.Miała wtedy trzy lata i mój mąż bardzo się poświęcał, biegał za nią po oślej łączce podczas gdy ja sobie śmigałam z "dorosłej górki":).Nauka dziecka lekka nie jest.Ale za to jaka satysfakcja jak załapie.

U nas też są "kulki" ale my to nazywamy fiku miku.Z tego co wiem organizują tam nawet tort:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Witam poweekendowo:)

U nas miło i leniwie, mimo, że nie chodzę do pracy, to nie cierpię poniedziałków:Rozgniewany:
W piątek Maryśka w napadzie szału, o który ostatnio nie trudno, przyłożyła mi z takiego małego drewnianego pudeka, w efekcie mam murzyńską warę, a nad nię mega siniaka, który wygląda jak wąs:Kiepsko:

Pudelek jak Bartus zareagował na niespodzianke? Pomysł super.
Fajnie, ze macie tak blisko stok, sama chętnie pojeździłabym na nartach, niestety mój mąż nie może.
Zakupy udane?

Dziubala fotki superowe, szaleństawa na śniegu mnei rozwaliły!!! A bałagan w pokoju to widok bardzo mi zanany:Oczko: I zgadzam sie z Pudelkiem, bardzo fajne, przemyślane mebelki:yes:
Staś oglądał ze mną zdjęcia i od razy zauważył, że chłopaki mają takie samo lego jak on, traktora, a nawet farbki:Oczko:, no i jeszcze czapę i rękawiczki ze Spidermanem::):
Askasam super, ze urodzinki udane, pokazesz jubilatke?
Bożena u nas ferie trwają 2 tygodnie, tak jak w szkole, ale jest możliwość zapisania dziecka na dyżury.

Odnośnik do komentarza

Witam chorobowo

Fatalnie się czuję trochę boli mnie gardło, mam katar i boli mnie głowa.

Andzia musisz świetnie wyglądać. U nas są ferie, ale dzieci w przedszkolu dużo, raczej malo nie chodzi.

Pudelek jak Bartusiowi podobalo się, jeżdził na nartach?

Askasam musisz dodać zdjęcia do albumu i tam można obejrzeć, lub jak piszesz odpowiedz i niżej jest opcja dołączone pliki i tam można wstawić zdjęcie i bedą widoczne na forum.

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Ale szybko lecą dni. U Was też? My w sobotę oprócz urodzin kolegi mieliśmy wypad do kina bo siostra chciał wziąć wcześniej dzieci. Kto by odmówił :Oczko:. Dzięki temu oglądnęliśmy Avatar 3D. Piękny film, zrobił na mnie wrażenie, polecam :yes:
A w niedzielę byliśmy u byłej narzeczonej Adasia. Było super :Śmiech:
Wczoraj Adaś z przedszkola przyniósł laurki na Dzień Babci, które jednocześnie jest... zaproszeniem na mammografię. W środku można zrobić rysunek a na okładce są dane babci i wnuczka. Ciekawy pomysł. Ciekawe czy babcie skorzystają z takiej formy zaproszenia.

Pudelek – co do mebli to ja początkowo chciałam drewniane – sosnowe, ale jak zobaczyłam jak wyglądają po 2 latach u 6-letniej dziewczynki, to u moich chłopaków tak by wyglądały po miesiącu. Zrezygnowałam z sosny na rzecz płyty i meble dalej wyglądają jak nowe. Robiliśmy je na zamówienie, bo chciałam mieć kilka mebli i by je zmieścić musiały być określonych rozmiarów. Poza tym chciałam dla chłopaków duży stolik a w sklepach nigdzie takich nie znalazłam. Robiąc na zamówienie dostajesz wszystko takie jak chcesz.
A, ja nie chciałam żadnej komody. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy i wiedziałam, że w tym nie będę miała.
Super niespodziankę miał Bartuś :yes:

Andzia - wiem, że Ci nie do śmiechu, ale uśmiałam się z opisu murzyńskiej wary :Śmiech:

Askasam – tu masz pokazane jak dodać zdjęcie http://parenting.pl/rady-i-porady/2347-wideo-dodawanie-zdjec-do-postow-sposob-1-a.html

Bożena - współczuję samopoczucia, zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Adaś dziś nie chciał iść do przedszkola, aż dziwnie było to usłyszeć :Śmiech:. W końcu poszedł :Oczko:

Andzia – dni pędzą i przez to mi się mieszają :Kiepsko::Oczko:
Ja też nie lubię filmów S-F (ani baśni ani historycznych ani wojennych…), ale są takie filmy, które koniecznie trzeba obejrzeć i Avatar do nich należy :)

Bożena
– życzę poprawy samopoczucia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...