Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Przepiękne fotki widziałam!!!!!:36_2_25::36_2_25::36_2_25::36_2_25:

U mnie sylwester w domu i we trójeczkę go spędziliśmy.
Bartek zaskoczył nas bo zdrzemnął sie w sylwestra i tym sposobem oglądał fajerwerki(był nimi zachwycony) i poszedł spać dopiero po 1rwszej hahah
W Nowy Rok pojechaliśmy już tradycyjnie do moich rodziców bo mama miała urodzinki.
Bartek zaś miał okazję poszaleć z moim bratem i jego narzeczoną.
Dziś istne lenistwo.
Pojechaliśmy do auchana po lego(za kaskę od chrzestnego) i wielkie rozczarowanie mnie ogarnęło:36_2_24: duplo owszem było ale city niet wrrr

Pojechaliśmy do sklepu w naszym mieście i tak kupiliśmy mu zestaw lego.
W auchanie kupiłam tylko dla męża kurtkę zimowa a Bartusiowi piżamkę w transformensy:Oczko:

Zjadamy z mężem pozostałości po świętach(moczka) i jedzonko sylwestrowe haha sporo tego chyba narobiłam że tyle zostało:Nieśmiały:

Zmykam na all szukać jakiejś fajnej oferty na wywołanie fotek bo mam 300szt :sofunny:

W tym roku mogłam sie na spokojnie delektować i świętami i sylwestrem bo potem wolny weekend swoje zrobił.Za to w tym roku będzie mniej ciekawie z wolnymi dniami:36_1_4:

pozdrawiam

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam w Nowym Roku!!!

Sylwester zaczął nam sie pechowo, o 15-tej mielismy zawiesc dzieci do moich rodziców, okazało sie jednak, ze mama musi zostac dłuzej w pracy, tata twierdził, ze da rade, zapakowalismy całą brygade łącznie z łózeczkiem i innymi akcesoriami i...auto nam nie odpaliło:Wściekły:W komcu tata po nich przyjechał, ja ledwo zdazyłam do fryzjera. Gdy wróciłam było ok. 18-tej, wiec wykorzystalismy z K. wolna chate i przez godzine byczylismy sie na kanapie. Pół godziny przed planowanym wyjazdem zaczelismy sie ubierac i okazałao sie, ze K. ma wielką dziure w kroku w gajerkowych spodniach:Kiepsko:Po ostatniej imprezie garnitur był u czyszczenia i tak jak go odebrałam, tak powiesiłam do szafy. Poszedł w starym. Na szczescie impreza super, wytanczyłam sie i wybawiłam za wszystkie czasy, w domu bylismy po 7-mej rano.

W sobote Stasiu wstał z goraczką 40 st., która utzrymywała sie przez cały dzien, wczoraj popołudniu pojawiło sie tylko raz 37,6, dziś juz całkowicie bez temperatury, rano przedstawił taka histerie, ze klekajcie narody, wiec chyba wraca di zdrowia:Oczko:
Mysle, ze to jakis wirus był i mam nadzieje,ze juz nic sie z tego nie rozwinie.

Pudelek jakie lego kupiliscie? My kupilismy Stasiowi na imieniny wiaderko lego, 700 szt. i dla mnie jest duzo lepsze niz Duplo.
Bozena ale CIe odmłodziłam:)
Askasam super z nartami, gdzie sie bawicie?

Odnośnik do komentarza

Andzia trza było zaszyć mężowi krok na okrętkę:)
Mamy całkiem profesjonalny stok 70 km od naszego miasta. Jest punkt medyczny, duża knajpa i policjanci na na nartach.W niedzielę było mnóstwo ludzi ale pięć wyciągów działa i w kolejce staliśmy z 10 min.Do tego pan przy wyciągu uprzejmy, podaje orczyk jak widzi,że ktoś z dzieckiem jedzie:).
Mój sylwester był beznadziejny- pożarłam się z małżą i zostałam w domu.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Witam, Stasiu juz całkowicie ozdrowiał, okazało sie, ze w Nowy Rok zjadł u moich rodziców prawie całego ananasa i podejrzewam, ze ta temperatura była reakcja alergiczna, bo mandarynek i pomaranczy tez nie moze jesc, od razu go wysypuje. A ananasa w takiej ilosci jeszcze nigdy nie jadł.

Askasam super, ze macie tak blisko do stoku!!!
Bozena miłego kolędowania:)

Odnośnik do komentarza

Witam w Nowym Roku :D

Strasznie szybko mi czas pędzi. Dopiero co byliśmy na Sylwestra a tu już 7 stycznia :Szok:
A Sylwestra mieliśmy bardzo udanego, w domu byliśmy o 6.00 :Śmiech:. Przed spaniem wysłałam sms do siostry (zajmowała się dziećmi) by nie dzwoniła przed 14.00. Posłuchała :Śmiech:

Dobrze, że śnieg mamy to codziennie sanki albo jabłuszka (takie pod pupę jakby ktoś nie wiedział :Oczko:). Dzieci mają sporo frajdy, ja też :Śmiech:

Cosmo – hehe, ciekawe kogo jeszcze spotkam pracującego w Bonarce?

Idziemy wcześniej po Adasia i pojedziemy po strój Spidermana do wypożyczalni. Adaś ma jutro bal karnawałowy i dzieci mają się przebrać za postać bajkową. Pewnie połowa chłopaków będzie Spidermanami :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala począwszy od śmierci mojej kochanej babci ktora z nami mieszkala 9 lat poprzez wypadek jeszcze w 2009 i zwolnienie z pracy juz w tym roku mojego męza aż do bardzo powaznej i bardzo kosztownej w leczeniu choroby mojej mamy :( Teraz staram sie podpiąc ja pod jakąs fundacje tzn chce zalozyć jej tam subkonto przynajmniej na 1% podatku ale to nie takie proste. Rok zaczyna sie poskudnie :(

http://dcmf.daisypath.com/A0qCp1.png

http://www.suwaczek.pl/cache/840ab5a15f.png

Odnośnik do komentarza

WITAM piatkowo a właściwie już weekendowo.

Dziubula Adaś ma super strój.
U mas bal dopiero po feriach ok 5-9 luty(chociaż przedszkola nie mają ferii). A za tydzień w piatek dzień babci i dziadka, ale nie wiem czy któraś babcia dojedzie, rok temu był mąż teraz chyba pójdę ja.

Magda witaj. Przykro mi że tak żle zaczął ci się nowy rok, ale patrz z nadzieja może ten będzie lepszy. Ja tez nie najlepiej zaczęłam ten rok właściwie bez pracy, ale postanowiłam nie załamywac się mam nadzieję że coś znajdę i że bedzie lepiej.

Uciekam idę po Dominie do przedszkola, wczoraj zabralam sanki ale dziś raczej więcej bym je niosła niż wiozła małą.

ŻYCZĘ WAM MIŁEGO I UDANEGO WEEKENDU.

Odnośnik do komentarza

Oj widzę że tydzień mnie tu nie było i mam sporo czytania.
Na ile podgląd pozwoli to podopisuję.

Dzień za dniem ucieka mi między palcami-dosłownie.Ani się obejrzałam a już sobota wolna i zaplanowałam sobie ją pracowicie :od rana sprzątanie,robiłam gołąbki,mielone kotlety i pulpety,potem pranie i prasowanie.Na kolacje zrobiłam zapiekanki na kajzerkach i czekam na kolędę:Wściekły:i tracę cierpliwość bo o tak późnej porze jeszcze w życiu nie miałam kolędy.Mieszkamy tu 7lat i to ostatni rok haha tzn kilka miesięcy bo szukamy mieszkania i widzę że ostatnia kolędę zapamiętam do końca życia hahah

Co do pytań o lego-to z tego co zauwazyłam to lego city to raczej pojazdy(nie zwierzaki.Zwierzaki chyba w tych duplo są a takowych Bartek nigdy nie miał.
2 lata temu dostał lego(tradycyjne) że tylko klocki i jakoś mało go to interesowało natomiast to lego jak to powiedział jest czadowe bo można duże samochody,statki,motorówki robić bo są koła,kierownice,śmigła i inne gadżety.

U Bartusia w przedszkolu jest ospa i to od połowy grudnia.Ogólnie w całym przedszkolu się pochorowały dzieci,więc tylko czekam kiedy dopadnie małego-rok temu też były jakieś zachorowania ale nie załapał.Pani powiedziała mi ze w tym roku już prawie cała grupa-prawie robi różnicę hahah

14stego maja występ w szkole a 19stego dzień babci i dziadka i...zobaczymy czy wszystko wypali:36_2_25:

W tym tygodniu Bartusia odbierała z przedszkola moja mama i dzięki temu mogli poszaleć na sankach :D Czytam i słucham o śnieżycach a u mnie od rana mżawka i piękny puch zamienia się w :Wściekły:

Andzia- super że sylwester udany mimo przeciwności losu:sofunny:

Dziubala- ile u was kosztuje wypożyczenie stroju na dobę?/Trzeba robić rezerwacje?? U nas balik raczej w lutym.
Świetny ten strój:Oczko:

Magda- witaj i życzę aby już wszystko zaczęło się układać i zła passa znikła:36_2_25:

bozena- u nas w przedszkolu ferie jak w szkołach-tym razem druga połowa lutego i w tym roku na pewno Bartek będzie miał wolne.W tamtym orku miałam więcej kłopotu niż pożytku bo łączyli grupy ze starszakami i jako 3latek trochę mi się "popsuł" w zachowaniu ale na szczęście do 2 tygodni jakoś udało się go "nawrócić":Oczko:

Miłego weekendu,zajrze znowu w wolnej chwili

pozdrawiam

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam

Dziś w nocy tak ok 2 Dominia obudziła się na siusiu i miała ropą sklejone oczy, ale jak wstała rano to już ropy nie miała, przemywam jej rumiankiem ale zastanawiam się co z jutrzejszym dniem czy posłać ja do przedszkola.
Byliśmy na chwile na dworzu jak mąż odśnieżał auto, tam gdzie leżał śnieg było ok ale część auta strasznie oblodzona .
Z powodu takiej zimy moja mama odwołała przyjazd i Dominia znów nie będzie miała babci w przedszkolu.

POZDRAWIAM MIŁEGO WIECZORKU

Odnośnik do komentarza

Zaliczyliśmy WOŚP i świetne fajerwerki.
Bartek zasypia a ja licze na lampke wina i jakiś filmik

Dziś u mnie znowu mega opady śniegu od rana

DOBRANOC

P.S wczorajszą kolędą jestem zniesmaczona a w szczególności zachowaniem ministranta-handlarza który przyszedł z autkami i zanurkował w pokoju Bartka w celu wymiany zabawkami-brak słów wrr

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam poweekendowo

Adaś po balu bardzo zadowolony, przeżywał go, widać po nim był, że bal udany :)
W sobotę mieliśmy parapetówkę, mam nadzieję, że to już ostatnia i sezon parapetówkowy można zamknąć :Oczko:

Magda – rzeczywiście koszmarny początek roku. Współczuję i życzę żeby było już tylko dobrze!

Bożena – u nas występy z okazji dla Babci i Dziadka robią na początku lutego.
Jak oczka Dominiczki?

Askasam – spóźnione ale najlepsze życzenia dla Twojej 5-letniej Córci!
Na balu w grupie Adasia było w sumie 2 Spidermanów.

Pudelek – u Was w przedszkolu ospa jest co roku? Dowiedziałam się ostatnio, że jak ospa była w danym roku to następna jest za kilka lat. Ciekawe czy to prawda?
Wypożyczenie naszego stroju to 20 zł za dobę. Tym razem robiłam rezerwację bo Spiderman to popularny strój i nie chciałam żeby go brakło, bo Adaś o nim marzył.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...