Skocz do zawartości
Forum

Pazdziernik 2005!!!


Vilemoo

Rekomendowane odpowiedzi

witam się i ja!
u nas dziś też pogoda szara i ponura, ale mam nadzieję że szczęście i radość na dzisiejszy dzień przyniósł nam kominiarz, który własnie od nas wyszedł :)

mam zamiar dzisiaj na jakieś zakupy wreszcie skoczyć, mąż jest w domu więc może się uda, w lodówce to tylko światło zreszą wiele innych rzeczy sie już powoli kończy

wczoraj wreszcie prasowałam, odkładałam już to od soboty, ale na dzisiaj została jeszcze masa białych służbowych koszul męża :duren:

Alina, Nikoś i majowa kruszynka

http://www.suwaczek.pl/cache/6e76efa38c.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev144pr___.png

Odnośnik do komentarza

mialam wczoraj sprawy do załatwienia,wiec malego zawiozlam do mamy a kaamila zabralam ze soba,przyjechala taksowka po nas i kiedy pan chcial pomoc kamilowi wsiasc ten zaczaal sie drzec jak tyklo glosno potrafi i faceta kopnal...:grrrrrr:
potem poszlismy do realu no i zaczelo sie..zobaczyl sklep akwarystyczny i polecial...
tam zaczal wkladac lapska do kazdego akwarium bo chcial rybki zlapac....
wiec jak go chcialam wziasc to on zaczal sie drzec,rzucac,kopac,bic mnie...
za nic nie moglam go wziasc,wszyscy ludzie na nas patrzyli...o on dalej swoje...
wreszcie jakis facet podszedl i mowi do niego dlaczego on taki niegrzeczny,a kamil nawet nie zastanowil sie....i go uderzyl:diablo::diablo::Wściekły:
wszyscy to widzieli,ja bylam czerwona jak burak...nigdy w zyciu nie bylo mi tak wstyd jak wtedy:zaklopotany::zaklopotany::zaklopotany::zaklopotany:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Heejjjj!!!!!!!!!

Dobra, nie drę się tak, bo juz późno :duren:

W pracy lekki zapiernicz i nie ma kiedy pisać. Do tego net nam tak chodzi, że ....tragedia....

Monilka - niezłą akcję miałaś - nie zazdroszczę :( Na pocieszenie powiem tylko, że Pepe wczoraj, kiedy ja pisałam na P , dopadł plakatówki Pauli i wymalował mi czarnego "picassa" na ścianie :666: No i musiałam myć ścianę oraz Pepora :Wściekły:

Anielko - sama słodycz - jak zawsze :love:

Vilemoo - zdrowiejcie !!!! Bo się nigdy nie spotkamy :Płacz::Płacz::Płacz:

Beatka - zdradzisz w końc gdzie pracujesz?? Albo przynajmniej czym się zajmujesz w nowej pracy ??? A Agatonek z kim zostaje kiedy jesteś w worku ???

A ja się pochwalę nowymi słówkami Pepusia - nie ma ich dużo, ale w sumie to codziennie jakieś nowe się pojawia ;) Zatem w ostatnich dniach przybyło: pesi (pepsi), śok (sok), sikoka (sikorka), ciści (czysty), sici (śliczny), ciu ciu (ciuchcia) chyba tyle :Uśmiech: Cieszę się strasznie, że coraz więcej mówi :party:

Dobra, lecę do wyra, bo rano musze wstać do pracy .... Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie :Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...