Skocz do zawartości
Forum

Pazdziernik 2005!!!


Vilemoo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej heeeeeeeejjjjjj!!!

Acha - też muszę sobie tę myśl wydrukować :) I chyba powieszę nad drzwiamy wejściowymi, co by każdy gość mógł przeczytać :sofunny: A wydrukuję o ile uda się naprawić drukarkę. Dzieci już "dały jej radę" - obecnie jest w serwisie na wycenie szkód :(

Co do prezentów, to ....

- zmywalne flamastry fajne, ale Pepe zaraz pomyli je z innymi ;)
- domino mieliśmy i faktycznie długo nie wytrzymało
-mata fajna
- ciastoliną mam wyklejoną ścianę nad łóżkiem a wcześniej wydłubywałam ją z dywanu, materaca itd...
- pieczątki już mamy ;) znudziły się
- garaż dostał na urodziny od cioci- fantastyczna zabawka, bardzo lubi się tym bawić - to był tzw. trafiony prezent

Kolejny trafiony prezent, jaki Pepe dostał ostatnio, to był "znikopis". Nie wiem jak się to nazywa teraz, za moich czasów były mniejsze i właśnie tak się nazywały ;) Ten, który Pepe dostał jest dożo większy i...przyznam szczerze, że przeszłam koło tego wiele razy w sklepie - strwierdzając, że to takie badziew, że go nie wzruszy. Aż któregoś dnia koleżanka Pauli podarowała mu taki -swój, używany ale prawie jak nowy ;) No i moje dziecko od 2 tygodni nie ma lepszego zajęcia nad pisaniem po nim. Nauczył się już nawet oprócz innych bazgrołków malować piękne kółka :):):)

Odnośnik do komentarza

taczorek
A wyzale się jeszcze, wczoraj podrozpwałam z moja panna autobusem, była bardzo grzeczna i smiała i sie dokazywała i siedziałysmy obok starszej pani ktora pochwaliła julcie i przyglądała mi sie i Jej i na koniec stwierdziła ze sliczna dziewczynka ale urode to chyba ma po Tatusiu:P

Hehehe powiem tak ..... może miała na myśli nie tyle urodę, co podobieństwo ???? Hmmm tak sobie tłumacz :) :):)

Odnośnik do komentarza

Jasne :):):) już nawet bilet kupiłam :):):)

A tak serio, to gdybym tylko czasu miała trochę ....:(:(:( A ja nawet z miejscowymi nie mam kiedy się spotkać :( Ciągle w biegu, ciągle coś.... W tygodniu żywcem czasu brak a w weekent to nie wiem od czego zaczynać. Teraz prawdopodobie goście nam się zwalą a miałam plany uderzyć do Łodzi. No i nie wiem czy coś z tego będzie :( Najbardziej pasowałoby wyskoczyć w sobotę, ale małż w pracy więc jak to zrobić ?? Mogę pojechać sama.....ale ja lubię z nim ;) Z resztą sama z dziećmi to wogóle odpada. A za tydzień małż ma zajęcia i znów będzie u nas nocował Jego kolega, więc nie ma mowy ani o gościach ani o wyjeździe....

Odnośnik do komentarza

witam sie wieczorowo, w nie najlepszym (jak sie to pisze???:duren: )
nastroju, byłam dzisiaj na pogrzebie, zmarała mamma mojego dobrego kolegi z lat "młodzieńczych" i zarazem była też naszą sąsiadką, młoda kobieta i dlatego mi bardzo smutno, fajną była babką

AchA wreszcie! świetne foteczki!! a ta zima to rewelacja, zazdroszczę nawet jeśli był krótko! a twoja córeczka to prawdziwa ślicznotka

jeśli chodzi o prezenty to ja jednak skuszę się na ciastolinę i zmywalne pisaki a moze garaż? sama już nie wiem

dziewczyny też wam zazdroszczę takiego spotkania!!

taczorku no własnie od kilku dni coś zaczynam czuć wieczorami w łóżku, jakieś małe ruchy już sie pojawiają, wreszcie!!!!
co za baba ta w autobusie :duren: wstretna :) jak ona mogła ;)

ambis u nas też "znikopis" zobił szał, Niko dostał na urodzinki aż dwa i dwa są w obrotach, świetna zabawa i chwila spokoju dla matki :)
i butami sie pochwal wreszcie

Alina, Nikoś i majowa kruszynka

http://www.suwaczek.pl/cache/6e76efa38c.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev144pr___.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana!
Mam paskudną @ i brzuch mi rozwala. Na nic siły nie mam.

Taczorku, Beatko miłego spotkanka. Fotki poprosze!

Vil Niuska tez kocha rysowac, niestety kocha tez jak jej mama rysuje i pisze. Znikopis jest czesto w użyciu, ale zeszyty,kartki są tez super. Kaze mi pisac i rysować różne rzeczy. Zna literkę A i czai jak jest mama napisane. Może juz czas zacząć uczyć czytac? :wink2::sofunny::duren:

Ambis ale my sie widzialysmy dawno, a ciałka mi przybyło :oops:
U nas sprawdzaja się zabawki grające, gdzie mozna cos przyciskać, swieci, gra... Rewelacyjna jest np. farma fishera. Codziennie się nią Niuśka bawi.

Taczorku to cie baba skompletowala :sofunny: Ale nie przejmuj sie, takie baby nie wiedzą czasami co mówią. Chlapnie bez pomyślunku...

MamoNikosia dziękuje za komplement w imieniu mojego lokacza.
A co do prezentów, to ja tez tych mazaków będe szukać. Ciastolina w planach juz od jakiegos czasu, jakieś puzzle, albo coś w tym typie. Zakupiony mamy juz pociag z Kubusiem, ale czekamy az przyjdzie. Miejmy nadzieję, że do Mikolajek się pan listonosz wyrobi.
Ale fajnie, ze juz czujesz jak sie okruszek rusza! Cudowne uczucie. Mnie sie jeszcze podobalo jak juz później Niuska sie tak wiercila, ze aż mi brzuch chodził we wszystkie strony. Ale cudnie było.

http://www.suwaczek.pl/cache/38dc69b1b8.png

Odnośnik do komentarza

dziewczynki jutro Andrzejki!!! macie jakieś plany? ja właśnie zorganizowałam małą imprezkę domową, przydzie kuzynka z mężem, dwie szwagierki z facetami i my, osiem osób i będzie wesoło, każda coś przygotuje do schrupania, ci co mogą coś wypiją i będzie miło, może nawet wosk będziemy lać, przez klucz oczywiscie hihih

Alina, Nikoś i majowa kruszynka

http://www.suwaczek.pl/cache/6e76efa38c.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev144pr___.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...