Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Lena, to co piszej to z perwnością prawda, ja nie wątpię że te Panie się starają choć.. może ja zbyt duże wymagania postawiłam. Ja wogóle to z tego samego powodu co piszesz postanowiłam rozglądac się za żłobkiem a nie prywatną nianią.. Chyba bym udusiła taką jakbym się dowiedziała że pół dnia ogląda seriale, pazury maluje albo co gorsze wyżywa się na dzidziusiu...

To prawda że taki żłobek napewno dla nas większy stres niż dla dzidzi, no może z wyjątkiem peirwszych dni jak maluch się przyzwyczaja i ja miałam nieszczęście widzieć taką małą dziewczynkę czwarty dzień w żłobku - a pani miała pod opieką tylko dwóch bobasków.. A mimo to jej podejście nie było takie jakiego bym oczekiwała w stosunku do mojej córci w przyszłości.

Ja tez myślę o oddaniu małej jednak na jesień jak będzie miała roczek chociaż te panie mówią że takie półroczniali szybicej się adaptują i tak nie tęsknią jak te większe.

A co do ciotek na chrzcinach to moja sama powiedziała - zaproś sobie młodych, po co Ci stara ciotka :36_7_8:

Odnośnik do komentarza

Ania26
Wiecie co jakie mój Rafcio zaczyna wydawać dźwięki!!! Piszczy, skrzeczy, krzyczy śmieje się cała buzią.. jak to komicznie wygląda a jeszcze śmieszniej brzmi! Czy Wasze szkraby też dają się poznać po głosie! Na pewno;)

Ania, moja mała też wydaje coraz więcej dźwięków, czasami wręcz niesamowitych. A najlepsze jej wychodzą jak włoży sobie paluszek do buzi.. Ubaw z niej mamy cały czas.
I fajnie pogaduje sobie jak ogląda ulubione bajeczki..

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Aniu bylam ostatnio u swojej fryzjerki i powiedziala mi ze wlasnie najbardziej wlosy zaczynaja wypadac w 3-4miesiacu po porodzie i ze to sie unormuje , polecam capivit piekne wlosy
Moj Makary tez uwielbia sobie gadac po swojemu :15_8_217: a wogole jest starsznie wesolym dzieckiemcaly czas sie usmiecha , a jak fajnie smieje sie w glos wtedy wszyscu mamy ubaw...
Postaram sie podrzucic fotke mojego szkraba ktory mnie wczoraj zaskoczyl .. posadzony dosc dlugo utrzymuje sie w rownowadze a takrwie sie do siadania ze mi juz na niego rece opadaja :)

Odnośnik do komentarza

asia219
Witajcie

Postaram sie podrzucic fotke mojego szkraba ktory mnie wczoraj zaskoczyl .. posadzony dosc dlugo utrzymuje sie w rownowadze a takrwie sie do siadania ze mi juz na niego rece opadaja :)

Oj Asiu skąd ja to znam;) ale ubaw przy tym niezły;) Rafcio przewraca się lepiej na lewy boczek jak na prawy ale trenuje ostro;) poza tym lubi pokazywać przy stole kto tu rządzi! uderzając rączką w stół;), a jak sobie leży to łapie za nóżki i próbuje przyciągnąć je do buzi na razie tylko raz mu się to udało;) Cyrkowiec!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

asia219

Aniu bylam ostatnio u swojej fryzjerki i powiedziala mi ze wlasnie najbardziej wlosy zaczynaja wypadac w 3-4miesiacu po porodzie i ze to sie unormuje , polecam capivit piekne wlosy
:)

uhh mam nadzieję, że się unormuje;) niestety zauważyłam, również, że jak przestałam karmić piersią to zaczęłam szybko przybierać na wadze...masakra! Liczę, że jak przyjdzie ciepło będzie się więcej czasu spędzało na dworze to szybciej się zrzuci coś...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

Kobieta...

Dlaczego płaczesz?

młody chłopiec zapytał swą mamę.

Ponieważ jestem kobietą, odpowiedziała mu.

Nie rozumiem, odpowiedział.

Ona go przytuliła i rzekła:

i nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne...

Później chłopiec spytał swojego Ojca,

Dlaczego Mama płacze bez powodu?

Wszystkie kobiety płaczą bez powodu.

było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć.

Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedział dlaczego
kobiety płaczą.

Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał:

Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)?

A Bóg mu odpowiedział...

Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową.

Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego
świata!

Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również
znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci!

Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i
przyjaciółmi.

Niestraszna jej choroba!

Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy
jej własne ją bardzo skrzywdzą!

Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad, Zrobiłem
ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce!

Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej
żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego.

Synu, na sam koniec

Dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość!

Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i
jak wiele robi dla innych.

I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej.

Ona jest wyjątkowa!!!

PRAWDA ŻE PRAWDA;) Ktoś mi to na skrzynkę przysłał... ale coś w tym jest

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

Ania26
Moje Kochane a powiedzcie jak tam powroty do formy sprzed ciąży?? U mnie ciężko a do tego włosy wypadają mi garściami!! Nie wiem co zrobić żeby je trochę wzmocnić, witaminy nie pomagają:( Może macie jakieś sprawdzone sposoby?

Aniu mi też włosy lecą garściami, jestem w tej nieszczęśliwej sytuacji ze jeszcze karmię i nie mogę brać żadnych farmaceutyków. Ale podobno tak się dzieje nawet do 6 miesięcy po porodzie i to naturalne.
Ja przed ciążą tez ze względu na niedożywienie i morderczy tryb życia (pracy :-)) też miałam takie problemy - włosy sypały się za mną jak szłam. Zaczęłam brać Silica i po około 30 dniach problem zniknął. Polecam Ci. Ja jedyne co mogę narazie to Feminatal...

Ale mój największy problem to waga, ja tak jak wróciłam ze szpitala nie zrzuciłam jeszcze nic i ciągle mam brzuszek. Ale dopóki karmię to nici z odchudzania..

A ta opowieść naprawdę jest śliczna...

Odnośnik do komentarza

gagawa
Dziewczyny, moja mała od kilku dni jak widzi że piję herbatkę to mi chce kubek wyrwać.. Jak myślicie nie zaszkodzi jej kilka łyków zielonej herbatki? Kurcze, bo nie wiem czy mogę ją częstować...

Kochana co do zielonej to nie wiem, ale zwykłą z cytryną możesz dać śmiało, mój Rafcio uwielbia taką herbatkę, nawet bardziej niż jakikolwiek soczek czy herbatkę z hipp'a;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

gagawa
Dziewczyny, moja mała od kilku dni jak widzi że piję herbatkę to mi chce kubek wyrwać.. Jak myślicie nie zaszkodzi jej kilka łyków zielonej herbatki? Kurcze, bo nie wiem czy mogę ją częstować...

gagawa daj małej np rano 2 łyżeczki i poczekaj dwa dni wtedy zobaczysz czy cos sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny i my wlosy wpadaja obcielam bardzo krudko i nie widze wiec nie boli to tak:36_11_20: Poddalam sie i godze sie z wola nieba biore witaminy i moze rozejze sie za spacjalnymi do wlosow natchnelyscie mnie:hahaha:
Jezeli o cherbate chodzi to czarna i zielona zawieraja kofeine wiec ostrozniebata bardzo dobra wona cherz nimi. Jest jeszcze czerwona herbata bardzo dobra i nie zawiera kofeiny:36_2_55:
Czerwona herbata
pozdrowienia
lena

http://www.suwaczek.pl/cache/853a0c1606.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0192459b0.png?5871

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...