Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kobitki, znalazłam świetnie ciuszki i... kupuje. Użytkownik ma masę różnych zestawów, jeden koszt przesyłki niezależnie od ilości, zresztą same zobaczcie:
Przedmioty uĹźytkownika - Aukcje internetowe Allegro

szczególnie zainteresowały mnie:
WYPRAWKA (56) 4 cz. NOWY NADRUK! *BAW* BIAŁ/ZIEL (397903231) - Aukcje internetowe Allegro
WYPRAWKA (56)! 5 CZ! Z BODY!*BAW 100%* KREMOWA (398326158) - Aukcje internetowe Allegro
NOWOŚĆ! PAJAC*PIŻAMKA (56) z ŁAPKĄ*BAW*4 KOL (398338905) - Aukcje internetowe Allegro

maja dlugie rekawki co w allegro teraz zadkie bo lato w pelni a nasze dzieciaczki urodza sie jak bedzie zimniej...

Odnośnik do komentarza

Justynka no to za obronę trzymamy mocno kciuki!!! Jestem pewna, że sobie poradzisz tylko się nie denerwuj,
wiesz my mamy podobnie jak Ty jakbyśmy to mieszkanie w tym domu wyremontowali to też i osobne wejście jest i byłoby ok... mam nadzieję, że teść trochę zmięknie jak urodzę;) Dam nam zrobić po swojemu;)
Gagawa ja mam wielką ochotę właśnie na wizytę w IKEA, LM, Castorama... muszę cholercia też jakąś lampkę kupić..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

justynka1981 ja również będe trzymać za Ciebie kciuki. I pamiętaj o tym ze stres moze jedynie Ci zaszkodzic przy obronie. Ja pamietam ze bylam tak zestresowana ze kompletnie nic nie potrafilam powiedziec. Całe szczescie mój promotor widzial co sie dzieje i dali mi troche wiecej czasu.

Ania26 mysle ze Twoja kuzynka jesli ma termin na sierpnia to wie o prowadzeniu ciąży wiecej ode mnie. Ja tutaj niedawno dopiero do połoznej zacząlam chodzic, wiec moja edukacja na temet porodow w szwecji dopiero sie zaczyna. Jak ma nr gg lub skype to spytaj sie czy nie chce pogadac. Zawsze cos ciekawego mozna sie od drugiej dowiedziec:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Troche sie oczytalam:) nie bylo mnie a juz takie poruszenie na forum:) Co do badan to tokspolazmoze sama sobie zrobilam u nas lekarze nie kieruja na to, trzeba prywatnie. Na rozyczke wogole badan sie nie robi, moja siostra ma rocznego synka i tez jej nie skierowali. A glukoze mi zlecil teraz bo powiedzial ze miedzy 24-26 tyg ciazy sie robi, ale faktycznie nie wszyscy lekarze preferuja to badanie kolezanka nie miala . Co do imion to mysle ze Kubuś lub Julia, jak by synus sie w dziewuszke zmienil:) ja chcialam weronike ale M sie nie podoba.

Gagawa to pierwsze łózeczko najfajniejsze, chociaz reszta tez niczego sobie:)

http://www.suwaczek.pl/cache/23ae517a69.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6374d01107.png
http://www.suwaczek.pl/cache/fa187a5b11.png

Odnośnik do komentarza

Ania26
wiem coś o tym :Uśmiech: tymbardziej ze Szwecja jest bardzo specyficznym krajem w ktorym wszyscy na wszystko maja czas, nikt sie nie denerwuje. Ja tez siedze w domciu sama i tez mi strasznie cięzko jak nie mam z kim pogadac. Twoja kuzynka ma o tyle dobrze ze mieszka w miescie, wiec zawsze moze wyjsc pochodzic sobie po centrach handlowych. A od jak dawna ona jaest w szwecji?

gagawa ciuszki rzeczywiscie swietne i nie drogie:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Faktycznie sie rozkrecilo, czyzby wszystkie kolezanki na L4 przeszly ? :Uśmiech:

Odnośnie łóżeczka to jeszce tylko dodam że to pierwsze (Radek VII) właśnie mi się najbardziej podobało i zostało skrytykowane ale teraz już wiem co zrobię. Dzięki dziewczyny za pomoc!!

Nika zajefajne te bodziaki z aplikacja - chyba zrobie prezent męzowi! Na razie moze cos "neutralnego" a jak sie juz urodzi to moze coś z wlasnym imieniem... hmm

Ja narazie uciekam, przenosze sie na chwilke na allegro po ciuszki (nie wytrzymam, musze!!! :Oczko:) i uciekam robić obiadek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...