Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja

Nie wiem czy znajde czas pozniej zeby do Was zajrzec także juz teraz:
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Składam żarliwe życzenia:
Szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia,
Oby troski życia zaginęły w mroku
Podczas nadchodzącego Nowego Roku

Wszystkiego najlepszego dla Was, dzieciaczków i waszych facetów

Odnośnik do komentarza

Lena2
Dziewczyny zycze Wam Spokojnych, wesolych i pelnych radosci Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku:angel1::angel1:
:36_15_6: a BYL U WAS MIKOLAJ? I my kupilismy stolik i krzeselko dla Jasia.
A jak z Slwkiem co robicie na Sylwka?
lena

Mikołaj był :-)

A w Sylwestra najprawdopodobniej jedziemy do znajomych, bo jesli chodzi o imprezy jakies zorganizowane to ja nie bardzo czuje sie wsród szwedów

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
my na Sylwestra w domu, głównie przez fakt że moja mała nie przeżyje nocy bezemnie bo ja ją nadal karmię.

Jula, co do żłobka to ja nie mam wyjścia, bo musiałam wrócić do pracy a babcie mam 65 km od miejsca gdzie mieszkam. A tu gdzie teraz mieszkam nie mam żadnych znajomych więc nie ma mi kto pomóc.

Kochane, gdyby mi się nie udało już zalogować - też życzę Wam zdrowych i spokojmych Świąt w gronie najbliższych i duuuuuuuuuuużo prezentów, szczególnie dla naszych maluszków.

Odnośnik do komentarza

Julia,
odnośnie mówienia to nic nienormalnego, duż dzieci tak ma, tak jak piszesz szczególnie chłopców. Syn mojego kuzyna to zaczął jakoś 3 miesiące po tym jak skończył 3 latka! A wcześniej nic nie mówił..

A co do tych nóżek to wydaje mi sie że powinnaś porozmawiac z lekarzem, tak na wszelki wypadek. Zaszkodzić nie zaszkodzi ale jeśli faktycznie coś nie tak to lekarz specjalista powie co robić zeby było dobrze. Moze się równie dobrze okazać że to Twoja nadtroskliwość i przewrażliwienie ale po co ryzykować.
No i zapytaj może specjalisty rehabilitanta na tym forum, moze coś doradzi..

Odnośnik do komentarza

halo dziewczyny :bye:
Julia gratuluje serdecznie :yuppi: Jak sie czujesz?
Co do muwienia to i moje malenstwo muwi Mama i Tata i jeszcze nasladuje kotka tak ze sie da rozpoznac o co mu chodzi :) I muwi dwa slowka ale po szwajcarsku bo wiesz one takie proste do wypowiedzenia sa. Ja mysle ze tak jak gagawa napisala sa dzieci u kturych dluzej to trwa.
Co do nozek to slyszalam ze to sie tak zdaza i ze nie jest to bardzo nienormalne. Ale i tu mysle ze gagawa dobrze ci radzi spytaj lekaza przy nastepnej kontroli co on na to. To stawianie nozek do srodka to tez tak dzieci maja. Moja siostra byla z tym z corka u spacjalisty i on powiedzial ze u niej wszystko jest ok ze ten typ tak ma. Strasznie szkoda ze ci specjalisci to tacy drodzy prywatnie a panstwowo to kupe czasu trzeba czekac. Ale zapisz sie juz moze. Nie na to jak ktos kto sie na tym zna powie wszystko ok.
serdeczne pozdrowienia
lena

Odnośnik do komentarza

Witam

Fajnie że chociaż Ty Lena tu zajrzałaś bo ostatnimi czasy to ciszaaaa sie zrobiła.
A ja dziękuję, w miare dobrze się czuje choć w poprzedniej ciązy było lepiej

Z tymi nóżkami dowiadywałam sie i mam czekac do 2 roczku. Podobno to normalne i nie mam sie czym przejmować, bo w niczym mu to nie przeszkadza a i zauważyłam że chyba już jest lepieej

Odnośnik do komentarza

Witaj Julia,
faktycznie cicho.. zresztą sama rzadko to zaglądam:ehhhhhh: ale czasu coraz mniej. Fajnie że Twój Synuś w przedszkolu. Dzieci muszą mieć kontakt z rówieśnikami mimo że ciągle się tam biją i gryzą :36_19_1::36_19_1::36_19_1: wiem cos o tym...

Niestety moja mała będzie chodzić tylko do końca czerwca bo potem się przeprowadzamy i będzie z babciami ale ostatnio chodzi niechętnie bo poszła do starszej grupy i jej nie lubi..

A co u Ciebie, jak tam maleństwo w brzuszku? Jak sie czujesz? Kurcze u Ciebie też takie upały jak u nas?? Ja mam dziś w pokoju 2 stopni.. na dworze lepiej nie wspominać :-(((:hot:

Odnośnik do komentarza

gagawa takie upały tutaj mamy od połowy maja. Nawet rano z wyra mi sie nie chcialo wstawac bo taki skwar był, juz nie wspomne o wychodzeniu na dwor - a niestety trzeba bylo malego odprowadzic do przedszkola

A dzidzia w brzuszku rośnie :36_2_15:
W zeszłym miesiacu bylam na usg 3D i podobno wszystko wporzadku, dziecko rozwija sie prawidłowo

Odnośnik do komentarza

Julia, ja postaram sie zagladać ale od czasu jak pracuje czasu malo, teraz moja mala juz 1,5tygodnia ma angine i siedze z nia w domu (jutro zmienia mnie teściowa :-))
plus taki ze jest czas komputer wlaczyc :-)))

Super zdjecie, glosik oddany, powodzenia zycze :-)

Julia, a co bedzie tym razem? braciszek czy siostrzyczka? Po 3D to pewnie juz wiesz...
Ech w takie upaly to pewnie ciezko Ci bylo.. U nasz juz dzis troche odpuscilo i cale szczescie bo sie nie dalo wytrzymać. Dominika wczoraj mi zasnela w aucie to jak po 20 min ja wyjelam z fotelika to byla cala mokra (chociaz klima wlaczona na ba.. bagatela 24 stopni bo mniej sie balam zeby mi sie bardziej nie rozchorowala...)
dziś brrrrrrrrr.. jedyne 23 stopnie - czuje sie jakbym do lodówki weszła :smile_move:

A jak tam Twoj maluszek? Mówi już?

Odnośnik do komentarza

gagawa zdrówka dla Dominisi

moj mały tez od 9dni jest przeziębiony, ma katarek i kaszel
męczy sie strasznie, zwłaszcza w nocy gdy nie moze swobodnie oddychac
do konca tygodnia poczekam i jak nie bedzie poprawy to pojdziemy do lekarza

a jesli chodzi o pogode to od rana dzis znowu upał :Real mad:

aha, tym razem dziewczynka :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...