Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

lilu
Cześć kochane :Śmiech:

Jestem nowa na tym forum, ale mam nadzieje, że mnei przyjmiecie do swojego grona.
Mój termin to 17 październik :smieszne:

Obecnie jestem dokładnie w 14tc. Mam pytanie czy was też pobolewa brzuch tzn takie kłucie raz mocniej raz słabiej bo tłumacze sobie to tym, że bobasek rośnie.

Witaj lilu ja też mam termin na 17 październik :) To być może obie będziemy się "męczyć" na porodówce w tym czasie ;) Też teraz jestem w 14tc. Pozdrawiam serdecznie

http://www.suwaczek.pl/cache/d2676f3de7.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej :)

Tak sobie postanowilam ze dopoki sie bol nie nasila i nie plamie ani nic w tym rodzaju to pewnie znaczy ze maluszek rosnie i sie rozciaga.

Pecherze mnie tez czesto boli jak sie po nocy zalatwie nie wiem tak jakbym w nocy za dlugo trzymala no ale skro sie nie budze to jak mam to kontrolowac :)

Mam nadzieje ze czujecie sie dzisiaj fajnie ja przespalam ponad 12 godzin i zamiast wyspana to jestem wymieta :)

Odnośnik do komentarza

witam, mnie ostatnio również coś brzuszek pobolewał i będąc na wizycie zapytal się dlaczego. Pani doktor wyjaśniła mi ( zreszta tak jak podjrzewałyście ) że macica się powieksza i dlatego czasmi mogą wystapić uciski. Bóle zależą tez od ułożenia szyjki macicy, ja mam tyłozgiecie i dlatego też pobolewa mnie jak leżę na boku.
Aha a nie orientujecie się w którym tygodniu można się dowiedzieć co bedzie czy chlopak, czy dziewczynka??
pozdrawiam.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka1984
cześć Itka22 mam pytanko bo mamy podobny termin :) będzie chciala wiedzieć czy to będzie dziewczynka czy chlopczyk??
A poza tym jak się czujesz??

Hej Justynka no jasne, że jestem baaaaardzo ciekawa hehe:) U mnie w rodzinie (mojej i męża) już trwają spekulacje na temat płci. Teściowa obstawia na chłopca, a moja mama na dziewczynkę. Kiedyś myślałam, że nie będę chciała wiedzieć i będę czekać na niespodziankę, ale teraz jak już jestem w ciąży to ciekawość mnie strasznie zjada. Już znudziło mi się mówić" dzidzia" albo "to dziecko"... Wolałabym używać imienia albo zwrotu córusia lub synuś :) byłoby jakoś sympatyczniej. Z praktycznego punktu widzenia też lepiej wiedzieć jaka będzie płeć i urządzać pokój przed narodzinami malucha a nie biegać potem i dopasowywać rzeczy dla córki/synka. :)

Justynka a duży brzusio już masz? Dużo przytyłaś?
Z niezbyt dobrych wieści wczoraj byłam u alergologa w związku z atakiem alergii i lekarz podejrzewa u mnie początki astmy. Leki które mi przepisał wprowadzają mnie w przerażenie i ne wiem co robić. (Tafen nasal). Na ulotce napisali, że budezonid powodował u płodów zwierząt wady wrodzone. I jak ja mam być spokojna przyjmując coś takiego? :/ Tymbardziej, że kilka razy podkreślałam, że jestem w ciąży.

Pozdrowionka serdeczne i życzę zdrówka:)

http://www.suwaczek.pl/cache/d2676f3de7.png

Odnośnik do komentarza

lilu
Hej hej :)

Tak sobie postanowilam ze dopoki sie bol nie nasila i nie plamie ani nic w tym rodzaju to pewnie znaczy ze maluszek rosnie i sie rozciaga.

Pecherze mnie tez czesto boli jak sie po nocy zalatwie nie wiem tak jakbym w nocy za dlugo trzymala no ale skro sie nie budze to jak mam to kontrolowac :)

Mam nadzieje ze czujecie sie dzisiaj fajnie ja przespalam ponad 12 godzin i zamiast wyspana to jestem wymieta :)

lilu ja zazdroszczę ci takiego snu:) no może nie koniecznie 12 godzinnego ;) ale wogóle nawet 4 godzin bez wstawania. Ja w tym miesiącu budzę się co 2 godziny na sisiu... (w I trzym. było co godzinę) Albo wstaję i jem (przeważnie bananka a po kilku godzinach jogurt);) Koszmarnie zmęczona jestem cały czas. Dodatkowo walczę z alergią, co też nie sprzyja spokojnemu wysypianiu się. Eh... wesoło w ciąży ;)

pozdrawiam serdecznie

http://www.suwaczek.pl/cache/d2676f3de7.png

Odnośnik do komentarza

Trochę zaniedbałam forum dawno mnie tu nie było, nie miałam dostępu do neta. Niedawno poszłam sobie na L4 i siedzę sobie już w domku, a dziś mam okazję zajrzeć na netka i oczywiście na forum dla październikowych mam;) Mam termin zbliżony do itki 22 też ok 17 października;) też chciałabym znać płeć dziecka, choć łapie się na tym, że mówię już jakby to był on;) nie wiem tak czuję;) czuję też czasem jakbym miała motylka w brzuszku, to niesamowite;) Jeśli chodzi o spanie to nie mogę spać długo bo potem głowa mnie boli... Właśnie dziewczyny nie wiem czy Wam też się to zdarzało ale w zeszłym tygodniu dosłownie przez 5 dni nieustannie bolała mnie głowa.. masakra.. podobno w ciąży czasem tak jest.. jedne kobietki mają mdłości inne bóle głowy... Jutro idę do lekarza, może dowiem się coś więcej już o moim maleństwie;) Buziaki dla Was i pozdrawiam;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, jestem kolejną Październikówką:) Termin mam na 14 października. Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki forum, mam nadzieję, że wspólnie będzie łatwiej przetrwać wszystkiej niepokoje, ale też radości:) Odnośnie do płci dziecka to postanowiliśmy z tatusiem zrobić sobie totalną niespodziankę i nie chcemy wiedzieć wcześniej czy to chłopiec czy dziewczynka. A pokoik i ciuszki można w jakichś neutralnych kolorkach przygotować...żółto, zielono...

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.

Odnośnik do komentarza

Witam przyszłe mamusie! Jestem tutaj nowa. Też mam termin na październik, dokładnie to 14. To moja pierwsza ciąża,wiec jestem pełna obaw, a zarazem szczęścia wynikającego z tego CUDU! Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo chciałabym poznać płeć mojego maleństwa, tylko że... jak narazie mój lekarz nic nie widzi...
Pozdrawiam:)
Oczywiście będę do Was zaglądać:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...