Skocz do zawartości
Forum

Podgląd nowych postów na żywo i bez odświeżania strony


admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na razie daję znać testowo - pod adresem http://parenting.pl/vaispy.php można oglądać na żywo wszystkie nowe posty, jakie się pojawiają - nie trzeba odświeżać strony, wystarczy chwilkę poczekać (oczywiście gorzej w nocy, kiedy ruch mniejszy w serwisie).

Prosiłbym o opinie, czy podoba się Wam taka funkcja i czy dodać ją na stałe do serwisu.

Odnośnik do komentarza

monikouette
R E W E L A C J A
Tylko o opinie to trzeba te wiadomosc wielkimi drukowanymi i na pierwszej stronie forum wkleic zeby dziewczyny widzialy, bo tak to troche rozproszone, jesli sie nie interesuja sprawami technicznymi to nigdy tu nie zajrza :(

ale co do tej funkcji to jak dla mnie bomba! naprawde dobry pomysl! :)

W pełni popieram Moniq. Super sprawa.

Odnośnik do komentarza

a co do tego wynalazku ISPY (genialnego ja juz mowilam;) ) to czy nie daloby sie tak zrobic, ze ze strony podgladu nowych postow mozna przejsc na dany watek (jak teraz) ale zeby ISPY sie nie zamykalo tylko nadal wyswietlalo reszte??
no i w tym ISPY super jest funkcja ze wyswietla tylko subskrybowane watki, mnie to ulatwia sprawy! naprawde rewelka:)

Odnośnik do komentarza

monikouette
a co do tego wynalazku ISPY (genialnego ja juz mowilam;) ) to czy nie daloby sie tak zrobic, ze ze strony podgladu nowych postow mozna przejsc na dany watek (jak teraz) ale zeby ISPY sie nie zamykalo tylko nadal wyswietlalo reszte??

dałoby się :-) pomysł niezły, zapisany do kolejki - to w sumie drobna modyfikacja

Odnośnik do komentarza

monikouette
a co do tego wynalazku ISPY (genialnego ja juz mowilam;) ) to czy nie daloby sie tak zrobic, ze ze strony podgladu nowych postow mozna przejsc na dany watek (jak teraz) ale zeby ISPY sie nie zamykalo tylko nadal wyswietlalo reszte??
no i w tym ISPY super jest funkcja ze wyswietla tylko subskrybowane watki, mnie to ulatwia sprawy! naprawde rewelka:)

JESTEM ZA. MONIA SWIETNY POMYSL!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...