Skocz do zawartości
Forum

niedrozne kanaliki, gradowka


Gość Agnieszka31

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam
za tydzien ide ze swoim synkiem na udroznienie kanaliow lzowych,
czy mozecie podzielic sie swoimi dswiadczeniami, na co zwracac uwage po zabiegu itp,

w niedalekiej przyszlosci czeka mnie rowniez wizyta 3 dniowa z corka na NIEKLANSKIEJ w Warszawie na zabieg usuniecia gradowki z powieki,
moze tez ktos sie z tym spotkal???

i pytanie odnosnie samego szpitala i warunkow w nim panujacych??????

moze jest jakies inne miejscie gdzie moga usunac ta nieszczesna gradowke????

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31

i pytanie odnosnie samego szpitala i warunkow w nim panujacych??????

moze jest jakies inne miejscie gdzie moga usunac ta nieszczesna gradowke????


Agnieszko nie wiem gdzie jeszcze można usunąć gradówkę, ale od Niekłańskiej uciekam jak tylko mogę. Byłam tam dwa razy. Raz o mały włos dziecka nie straciłam przy jelitówce, takich tam konowałów na zakaźnym mają.
Jak dla mnie nie ma lepszego szpitala dla dzieci niż CZD albo Litewska.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Asiu- dziekuje za odpowiedz, u dzieci gradowke usuwa sie przy znieczuleniu ogolnym stad ten pobyt w szpitalu, potem dziecko jest dobe na obserwaji czy sie krwiak nie robi,

Anulka- niestety CZD ma wazniejsze sprawy na glowie i byle gradowka sie nie zajmuje, najbardziej mnie przeraza tez pobyt z Ala w szpitalu, doba na Kopernika mi wystarczyla zeby miec jak najgorsze zdanie o naszych szpitalach,
znalazlam w internecie jakas prywatna klnike okulistyki dzieciecej w Aninie, zadzwonie, zapytam sie co i jak,

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kasiorek- a jaka masc stosowalas?????Ala ma od maja brala krople, masci i okady i niestety ma do dzis, a teraz to nawet na bardziej czerwone,
ja tez dostalam ale po 2 dniach bylam u okulisty z dzieciakami i kazala mi brac to samo co Ali, mi pomoglo , jej nie, wrrrr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...