Skocz do zawartości
Forum

PoRoNiLam ;(


Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam na imie sandra mam 16 lat prawie 17 i mieszkam w szkocji
poronilam w 5 tygodniu :(
lekarze nie wiedza czemu poronilam bo plod byl za maly :(
teraz juz minelo ponad tydzien od poronienia prawie 2 i chciala bym sie starac o nastepne dziecko czy ktos moze mi powiedziec po jakim czasie moge znowu zajsc w ciaze i jaka jest szansa zebym tym razem nie poronila(to byla moje 1 ciaza)
jeden lekarz powiedzial mi ze moge sie juz starac a inny lekarz powiedzial mi ze po pierwszej miesiaczce

pomozcie mi prosze z gory dziekuje i pozdrawiam :):23_30_126:

Odnośnik do komentarza

xxsweetsandixx
czesc mam na imie sandra mam 16 lat prawie 17 i mieszkam w szkocj
poronilam w 5 tygodniu :(
lekarze nie wiedza czemu poronilam bo plod byl za maly :(
teraz juz minelo ponad tydzien od poronienia prawie 2 i chciala bym sie starac o nastepne dziecko czy ktos moze mi powiedziec po jakim czasie moge znowu zajsc w ciaze i jaka jest szansa zebym tym razem nie poronila(to byla moje 1 ciaza)
jeden lekarz powiedzial mi ze moge sie juz starac a inny lekarz powiedzial mi ze po pierwszej miesiaczce
pomozcie mi prosze z gory dziekuje i pozdrawiam :):23_30_126:

ja myślę,że powinnaś poczekać....od poronienia powinno minać trochę czasu bo rany dalej są nie zagojone a to stwarza komplikacje przy nastepnej ciązy a pozatym jesteś młoda wiec nie ma sie co śpiszyć...

Odnośnik do komentarza

xxsweetsandixx
czesc mam na imie sandra mam 16 lat prawie 17 i mieszkam w szkocj
poronilam w 5 tygodniu :(
lekarze nie wiedza czemu poronilam bo plod byl za maly :(
teraz juz minelo ponad tydzien od poronienia prawie 2 i chciala bym sie starac o nastepne dziecko czy ktos moze mi powiedziec po jakim czasie moge znowu zajsc w ciaze i jaka jest szansa zebym tym razem nie poronila(to byla moje 1 ciaza)
jeden lekarz powiedzial mi ze moge sie juz starac a inny lekarz powiedzial mi ze po pierwszej miesiaczce
pomozcie mi prosze z gory dziekuje i pozdrawiam :):23_30_126:

Wspolczuje Ci z powodu Twojej straty i bardzo Cie rozumiem. Lekarze zwykle zalecaja odczekac 3 m-ce od poronienia (bardziej ostrozni zalecaja pol roku). Wiem ze po poronieniu kobieta chce jak najszybciej zajsc w ciaze bo nasza psychika wtedy jest nastawiona tylko na macierzynstwo. Mysle ze warto odczekac troche a jesli naprawde nie mozesz psychicznie wytrzymac to sprobuje odczekac przynajmniej do 1 miesiaczki chocby dlatego ze wtedy lekarzom lepiej wyznaczyc termin porodu.
Jestes bardzo mlodziutka wiec nie martw sie napewno bedziesz szczesliwa mama.
A jesli chodzi o przyczyne poronienia to moze warto zrobic podstawowe badania: toxo, cytomegalie, hormony, czytosc pochwy.
Pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

Aniele mój powiedz,
Czy możesz schować
Mnie w ramionach?
A w skrzydłach swych
Osuszyć znów moje łzy
Niewiele powiem Ci
Czujesz sam
W niebiosach łatwiej jest trwać
oddychać niebem
Tam zabierz nas...

pogrążona w bólu, depresji i niesamowitej pustce... w 5tyg i 5 dniu mój aniołek śpi.......
jednak musze wstac i musze podniesc sie... bo mam dla kogo zyc...

wiem jak sie czujesz teraz... wiem

Odnośnik do komentarza

Witaj,

Wiem, że to co tu piszemy nie ukoi Twojego bólu lecz chcę Ci powiedzieć co przeżyłam ja i jak wygląda obecnie moje życie. Otóż mając 17 lat zaszłam w ciążę. Miałam ciążę bliźniaczą, którą w 10 tyg straciłam. Jedno z dzieciątek miałam na ręce gdy poroniłam gdyż biegłam na WC aby nie zaplamić łóżka. Maluszek miał może z 10 cm, główkę, rączki, nóżki... Coś strasznego. 2 lata później zaszłam w ciąże i przeżyłam to co Ty. Teraz 5 lat po pierwszym poronieniu biega koło mnie 2,5 letnia córeczka. Jestem najszczęśliwszą mama na świecie ale to nie dlatego, że ją mam ale dlatego, że ja mam pomimo wszelkich zakazów lekarzy. 2 poronienie było w kwietniu 2007 r i lekarze zawsze mówią, że trzeba conajmniej 6 m-cy odczekać aby zajść znowu w ciążę a ja po 2 m-cach przez przypadek zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym ( to był czerwiec ). I każdy lekarz mówił, że nigdy tego dziecka nie urodze bo ciąża jest bardzo wczesna a ja wbrew wszystkiemu 9 m-cy później urodziłam piękną zdrową dziewczynkę, która ważyła aż 3.600 kg. Proponuję Ci teraz nie poddawać się! Jeszcze najpiękniejsze chwile przed Tobą a i wierzmy w to, że wszystko się ułóży... Trzymam kciuki z całego serca i bardzo mi przyktro, że musiałaś przez to przejść... Powodzenia!

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...