Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kasia26

Kiedy Wasze szkraby zaczęły chodzić?

Rekomendowane odpowiedzi

U nas bylo tak, że starszy chodził jak miał 10 miesięcy a odkąd skończył roczek to buzia mu się nie zamykała :)
A młodszy zaczął chodzić dopiero po skończeniu 15 miesiąca.
Nie ma reguły :)

Nasze aukcje

http://lbdf.lilypie.com/9MKjp1.png
Kuba ma 10 lat, Kacper ma 5 lat a w lipcu urodzi się Filip :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymuś zaczął chodzić przy meblach i ścianach jak miał 10 miesięcy, a sam już bez ścianek itp... to miał14 miesięcy, Olimpka za rączkę itp już chodzi, ostatnio zrobiła sama 2 kroki, ale woli przy asekuracji (4 września kończy roczek), a w łóżeczku i mebelkach chodziła od 8 miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córka jeszcze nie zaczęła chodzić a ma 13 m-cy. Od 10 m-ca sama świetnie staje i chodzi przy meblach. Czekam na ten dzień kiedy zrobi pierwszy krok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja mała zaczęła chodzić jak miała 9 miesięcy, ale raczkować zaczęła dość późno bo jakieś dwa miesiące wcześniej. Czytałam za to, że im dzieci raczkują dłużej tym lepsza mają koordynację ruchową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Mati zaczął samodzielnie chodzić w wieku 9 miesięcy!!! Jak miał 7 m-cy i powiedziałam pediatrze, że próbuje wstawać przy meblach to strasznie nas zwyzywał, ale nikt mu nie pomagał, nikt nie zmuszał, po prostu się wspinał. Synek jest bardzo silnym chłopcem, więc myślę że to miało wpływ na wczesne chodzenie, no i mega ambitnym-wszystko sam i sam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja mała zaczęła chodzić w wieku 10,5 miesiąca samodzielnie bo tak za rączkę to śmigała mając 9 miesięcy. Myśleliśmy że prędzej będzie chodzić ale bała się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi chłopcy dość szybko zaczęli chodzić,bo mająć 10 mc-y juz latali ,a nie chodzili jak to napisała Margeritka.Ale mojej siostry synek z kolei dopiero jak skończył 12-mcy,był bardzo ostrożny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

każde dziecko widać ma swój czas na chodzenie, ja nie mogłam się doczekać, kiedy Ola zacznie chodzic, bo noszenie jej było dla mnie bardzo dużym wysiłkiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...