Skocz do zawartości
Forum

Kiedy Wasze szkraby zaczęły chodzić?


Kasia26

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny w jakim wieku Wasze dzieciaczki zaczęły chodzić?.Syn mojej koleżanki ma 15 miesięcy i jeszcze nie chodzi,to taki leniuszek mały,postoi chwilke i za chwilę siada,wszystkie myśli przychodzą jej do głowy,powiedziała że chyba wybierze się z nim do lekarza,mój synek chodzi już od 3 miesięcy,a są w tym samym wieku :) tłumaczę jej że nie każde dziecko jest takie same,i przyjdzie czas że zacznie biegać,ale wiadomo jak to mama,wszystkim się martwi. Pozdrawiam :)

:36_2_25:

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

patusia23
Starsza córka Natalia zaczęła chodzic jak miała 15 miesięcy (ale Ona była wcześniakiem)a młodsza Zuza jak miała 10 miesięcy

U nas całkiem podobnie jak u koleżanki
Starsza miała 14 miesięcy (wcześniak) a młodsza rok i 2 tygodnie.Teraz biega jak szalona i nie ma dla niej przeszkód.Jak miała 10 mieięcy tała i chodziła wokół mebli..Od postawienia pierwszych samodzielnych kroków do biegania minął tydzień treningu..Za to teraz jest podwójna robota.

Koleżanki córka zaczęła stawiać pierwsze kroki jak miała 8,5 miesiąca.

Moim zdaniem na każdego przyjdzie odpowiedni czas...wiec trzeba czekac cierpliwie

Odnośnik do komentarza

małgorzata u nas to samo 2 tyg przed urodzinami a na swoje urodzinki to już biegał z innymi dziećmi w domku. Nic na siłe, nie prowadzaliśmy go za rękę ( teściu mój twierdził ze dlatego synek nie chodził wczesniej) Słuchajce własnego sumienia dziecko wie kiedy ma zacząć pierwszy raz podnosić główke, siadać czy chodzic.... nie przyspieszajmy na siłe natury

Sprz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...