Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytalam troche na N ten motyw z jedynakami, o rany...rzeczywiscie przepychanki slowne..:) Z Twoja Madzia opinia sie zgadzam oczywscie:)
Gosia oj tak na nasza poczte to mozna liczyc:) Moj Adrian tez czesto wypluwa mieso i tez nie wiem dlaczego, podobnie jest z wedlinami. A Kacper spi z wami?
Kim Gosia wlasnie przypomniala mi, ze jestes na urlopie, i jak spedzacie czas?:)

Odnośnik do komentarza

Jestem.
Wkurzyłam się na Prison, napewno będzie 4 sezon, nic sie nie wyjasniło...

Grzecha
Współczuję bólu zęba, ja też musze iśc, blee. Cena za wizytę...porażka.
Ja też chętnie bym oddałą swoich kilka kilogramików... A powiem Ci, że od kiedy jestem na diecie, odżywiam się super, podstawa to warzywa i do tego dodatki:) Dzis na kolację wędzony łosoś. Testosteron mi nie podszedł. Kiedy ja pójdę na Lejdis :Płacz:
To przyzwyczajenie, alby do nas wpaść ma jedno imię UZALEZNIENIE :)
M odpoczął, zaeksperymentowaliście z zestawem :Oczko:
Świetnie Adiemu wyszło ze sto lat :) Nie wiem skąd t dzieci to biorą... Kuba podczas remontu oderwał z tyłu komody taka kartkę jakie są na meblach, stanął w drzwiach, założył nogę na krzyż, przystawił sobie ta kartkę pzred oczy i wołą "cita". Popłakałąm się ze śmiechu.

Kate
Masz ochrzan!!! Czytałaś nas cały czas, a jak dopiero Cię wywołałysmy do tablicy to się odewałaś. Nie znikaj juz nigdy na tak długo!
Jak ploteczki, udały się?

Uciu
Dobrze, że to tylko niestrawnośc, uff... Rota to paskudztwo.
Może jeszcze nie jest za późno, może któryś z chłopaków będzie chciał grać na pianinie i Ciebie będą szkolić :)
Mi bardzo brakuje kumpelskich pogaduch, ale uważam, ze nawet zapracowane jak chcą to znajda czas... Ja zawsze mam czas dla przyjaciół, oni niekoniecznie... Dlatego przyzwycziłam sie już do domku i jak nawet ktoś sobie o mnie przypomni to nie chce mi się wychodzić.
Dobrobyt he he, ale swoją droga jak zobaczyłam ile ja mam ubrań :Niewiniątko: a ile Kuba :Niewiniątko: masakra, odłożyłam cały worek 120 l. Tylko, że mnie w większości zaopatrza mama :)
Co do szaf to Komandor jest bardzo drogi. Jeśli Twój M umie, a to trudne nie jest to niech sam zrobi, w Casto dotną wszystkie płyty. Nas kosztowałby Komandor ok 1000 a zrobiliśmy za 400 :)

Kim
Ja się wywiązałam z obietnicy, a Ty???
Wstałam dziś o 6 :Śmiech: Prawie codziennie tak wstaję, mojemu dzieciu znów się poodmieniało.

Wiola
Super, że wstawiłas fotki Niki. Bardzo lubie ją oglądać. To na tle dywany nadaje się do scrapa :Oczko: A to to tamto to na ścianie na 1 foto to co to?
Z komody się cieszę, cieszę, ale narzekałam bo bałagan w domu był i tak mam prasowania i nie prasuję bo nie mam gdzie tego poukładać.
Mój M też myje okna :Oczko:
Co do filmiku to dogadamy się na gg.

Gosia
Super jak się da zainteresować dziecko jakąs dziedziną życia, ale bez sensu zmuszać do czegokolwiek. Ja Kubie pozostawię wolną rękę, chociaż chyba nie będę mogła patzreć na to jak tylko będzie chciał po podwórku z chłopaczyskami latać:Męki:
Odezwę się na gg :)
Ja ni kupuje ryb z ościami tylko zwykłe filety. Przepis polecam. Może i nie pisałąm co to za prezent dla M. To czapka z daszkeim, ale nie sportowa, bardziej w stylu grunge :)
Obiecałąm sobie ćwiczyć w domu i na siłowni. Ale od razy widzę, że efektywniej jest na siłowni!!! W domu ni ećwiczyłam od soboty bo nie maiąłm czasu i siły, a dziś chciałąm wreszcie odpocząc. Siłownię polecam, jak dla mnie to strzał w 10 wole niż aero.

Gosia Ucia super, że sobie wyjaśniłyście i oczyściłyście atmosferę! Nie ma to jak szczerość:)

Monia

Kate już przekazałą info. Wracaj.

Wiola Ucia
A myślałam, że szyjuje się spotkanko. Ale może faktycznie Wiola nie będzie w stanie... A czemu z Gdańska, nie mógł z Goleniowa. przyjechałąbym z husteczką poobcierać Ci łezki :Płacz:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Cześć cioteczki przyszłam pomarudzić
Monitor naprawiłam:Śmiech: przeczyściłam,przemyłam,wysuszyłam wyjęłam wciśnięty guziczek i działa.
Nie ogarne teraz wszystkiego ponieważ mamy trochę biegania po lekarzach
-Adi okulista-ponieważ musimy sprawdzić oczko prawe mu ucieka
-Niki laryngolog mam nadzieje że usuną 3 migdałek i przytną 2 pozostałe ponieważ nie chcę faszerować już jej lekami na obkurczenie a za jakiś czas znowu będzie sie w nocy dusić i wstawać z bólem głowy:Szok:
-mnie też czeka wizyta u ortopeda może chirurg ponieważ mam silne bóle kręgosłupa stają sie coraz bardziej dokuczliwe że aż w niedziele wstawałam z łóżka około 20 minut:Smutny:-najpierw po kilka cm nogi potem reszta,lekarka mówi że to po ciążach i już sobie nie mogę tego bagatelizować bo kiedyś zostanę w jednej pozycji i tylko operacyjnie mnie wyprostują
no i jak hurtowo to M też do onkologa musi iść później wycinanie guzków.

Więc tyle tego złego ze dzwonie od wczoraj i nigdzie się nie mogę dodzwonić i zarejestrować nas.

Niestety obiecywałam że będę ut z Wami ale na prawdę nie nadążę czasami Was poczytam wiec będę wiadziała co u Was:Oczko:

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Dziś jadę zapisać się z instruktorem na egzamin... normalnie już mnie zaczyna boleć brzuch :Nieśmiały:

Grzecha mam nadzieję, że ból brzucha od @ przeszedł. Ja też nieraz tęsknię za domem rodzinnym mimo, że mieszkam tylko 20 km od rodziców :Nieśmiały:
Ty musisz martwić się o przytycie, a ja o schudnięcie :) I tak źle i tak nei dobrze :) Rzeczywiście nie powinnaś się tak wszystkim przejmować. Ja kiedyś także zamartwiałam się wszystkim tylko nie sobą, ale jakoś zmieniło się to wszystko jak poznałam swojego M :)
O rety, ale Cię złość napadła na denstystów :Szok: Mam nadzieję, że w końcu coś znalazłaś.

Uciu jejka, ale to brzmi - przejedzenie u Maciusia :) Nikola także jest obżarciuchem, choć po niej tego nie widać. Ona jak tylko widzi, że ktoś rusza buzią to od razu woła "dajjjj". Jak na razie nie ma potrawy, której nie lubi :) No, ale lepiej, że dzieci jedzą wszystko niż maja być niejadkami. Ja róznież mam nadzieję, że jak będę jechała po M do Gdańska to wtedy będzie okazaja na spotkanie :Oczko:
Mnie podobnie jak Grzechę zaskoczyła opowieść o marzenia z dzieciństwa, o pianinie i skrzypcach. Oczywiście pozytywnie :) Grzecha ma rację - może czas na realizację marzeń? jesteś teraz niezależna, samodzielna...

Kate nie podcinałam Nikoli jeszcze włosków, tzn... w tamtym roku w sierpniu obcięłam jej grzywkę, ale od tamtej pory nic nie ruszałam. Nikola z tyłu ma śliczne loczki i szkoda mi ich obcinać :Śmiech: . Masz rację, że jak się obcina końcówki to wzmacnia się całe włosy. Chyba spróbuję jej troszkę podciąć chociaż nie wiem co na to M :)

Madzia Kubuś umie KOCHAM!! Wow - ja też chcę to usłyszeć :Podziw: Najważniejsze, że pozbyłaś się grzyba, on jest straszny i cięzko go się pozbyć. Ja mam taki specjalny, bardzo silny środek z chlorem na grzyby. Jest rewelacyjny więc jakby znów się pojawił to daj znać, a napiszę Ci nazwę.
M leci z Gdańska, bo ... tak nam poleciła koleżanka, która pomaga nam. Jak już M zapozna się z tym wszystkim, zaklimatyzuje to może i poleci z Goleniowa kiedys, ale póki co wybraliśmy sprawdzoną linię lotniczą.

Gosiu poczekaj troszkę na efekty odchudzania, nie nastawiaj się od razu tak negatywnie :Oczko: Być może niechęć Kacperka do mięsa jest chwilowe. Nieraz my - dorośli też nie mamy na coś ochoty, a później to samo nam przechodzi.
Czy nikola jest grzeczna... :Aniołek::Aniołek::Aniołek: zależy kiedy. Nieraz jest naprawdę Aniołkiem, a nieraz Diabłem wcielonym :) Tak, kolega Nikoli miał poważnego guza, przywalił w ościerznicę :Męki: Na szczęście już prawie po tym upadku nie ma śladu :)

Monia to narobiło Ci się wizyt, że ho ho. Zmartwiłaś mnie tym bólem kręgosłupa i tym co powiedziała Ci lekarka, że nie można tego bagatelizowac... Ja także mam silne b.óle kręgosłupa i nieraz mam tak, że dźwignę coś cięższego to potem narzekam na ból pół dnia. Chyba będę musiała zająć się poważniej moim kręgosłupem .

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Madzix

Wiola
Super, że wstawiłas fotki Niki. A to to tamto to na ścianie na 1 foto to co to?

Buhahaha... musiałam przeczytać to to to tamto co to dwa razy aby zrozumieć :Śmiech: To na scianie to jest taki wiszący malutki pojemniczek na zabawki. Tzn. tam są trzy komory i można tam coś wkładać. A zresza proszę zdjęcie. Chociaż na zdjęciu nei wygląda to aż tak fajnie jak w realu :)

http://img110.imageshack.us/img110/7671/p2200004mg8.jpg

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny:)
Wiola Nikola rzeczywscie nie wyglada na obzartuska, ale to jak moj Adi, tez duze je, a taka chudzina:) Nie strac tylko przytomnosci dzis na tym zapisywaniu sie na egzamin, a jak w ogole ida Ci jazdy i ten nieszczesny placyk?:)
Monia witaj znowu, dobrze, ze udalo Ci sie poskaladac do kupy monitor. Widze, ze niezly maraton lekarski Was czeka. Ja jak bylam mala tez uciekalo mi jedno oko i musialam nosic korekcyjne okulary, ale pomoglo na szczescie. Mnie kregoslup po ciazy tez czesto boli i wiem, ze musze tego pilnowac, bo moja mama choruje na kregoslup wlasnie. Jak widze jak sie czasem meczy to jestem przerazona. Nie raz nie moze wstac z lozka, ale ona ma wrodzona wade, ma po prostu za prosty kregoslup.
Gosiu ooo placki niemniaczane bardzo dobry pomysl moj Adi bardzo lubi, z tych ziemniaczanych potraw lubi tez kluski ziemniaczane, poza tym chetnie wcina warzywa gotowane na parze, ale koniecznie przyprawione, bo takich bez smaku to nie ruszy. Najczesciej jednak dotuje zupke, taki rosolek z warzywami, raz z ryzem, raz z makaronem (takie malutkie muszelki uwielbia) i do tego rozdrobnione miesko. Wcina tez paluszki rybne. Ja ciagle mam problem co mu zrobic na ten obiad, wciaz brakuje mi pomyslow.:) Ja Adiego to nawet nie moglabym wziasc do siebie do lozka, choc czasem bym chciala, ale on jak tylko skuma, ze nie jest u siebie to zaraz sie przebudza i ucieka. Moze byc srodek nocy, a on juz zaczyna broic na calego. Usypia i spi tylko w swoim lozeczku, takze nie wiem jak to bedzie ze mniana lozka na takie dorosle.
Madzia ja Prison nie ogladam narazie, poczekam, az wszystko sie skonczy i wtedy w calosci to cwikne, bo to oczekiwanie miedzy ...:) Mam tak z Lostami i strasznie mnie to wkurza:) M moze i odpoczal, ale i tak wciaz jest pochloniety praca, nie moge nawet do niego dotrzec, widze, ze myslami wciaz jest daleko i nawet mnie nie slucha jak mu cos opowiadam, ale on juz taki jest, zawsze bardzo sie angazuje, szczegolnie jak zaczyna, ale potem jak wszystko sobie juz ustawi to mu przechodzi. Poza tym ja dostala @, wiec zestaw odlozylam. Wole go uzyc w chwili kiedy bedzie do tego odpowiedni moment, a nie tak byle sprobowac:) Och z tych naszych dzieci to naprawde mozna plakac ze smiechu i mysle, ze takich sytuacji bedzie coraz wiecej:) Juz widze oczami wyobraznie Kube jak powaznie czyta, nie dziwie sie, ze to Cie rozbawilo :)

Na razie zmykam, bo obiecalam Adiemu zabawe w piratow dzis i musze przygotowac jakies gadzety do tego:)

Odnośnik do komentarza

Usnal moj lobuz wreszcie:) Troche mi narobil roboty, bo wysypal kuchni sol i herbate, na moment nie mozna go spuscic z oczu:)

Gosiu oj tak dzieci duzo rozumieja, ja wystarczy ze wspomne pojdziemy na spacerek to Adi juz siedzi w przedpokoju i ciagnie do drzwi:)
Uciu bardzo mozliwe, ze to jakis wirus i teraz dopadl Kamila, duzo zdrowia mu zycze. Co do pianina jest jeszcze szansa, moze Macius wyssal z mlekiem matki zamilowanie:) Co do mojego wzrostu to jestem raczej niska, mam 164 cm

Odnośnik do komentarza

Witam
Spotkanie wczorajsze się udało i miło spędziłam je na pogaduszkach
A dzisiaj się załapałam na obiadek u mamy

Madzia czekamy na udekorowaną szafę. Oj słodko usłyszeć kocham :Śmiech:

Wiola
mi się zaraz mój przypomniał egzamin na prawko mam nadzieje że trafisz na jakiegoś fajnego egzaminatora. Koniecznie napisz kiedy termin

grzecha
no to ładnie zapłaciłaś za dentystę .
Niska to ja jestem 155 ale ja jakoś nie mam z tym problemu małe jest piękne buhaha:Śmiech:

Gosia
weź zaraz coś na gardełko i się nie daj chorobie. Przyznam ze u nas też często rosołek z makaronem koniecznie dużo marchewki mięska i jeszcze zielona pietruszka musi pływać:Oczko:

Monia
ło matko wszystko ci się zwaliło na głowę mam nadzieje że szybciutko się ze wszystkim uporasz

ucia
oj nie dobrze że Kamila dopadło ty teraz uważaj żeby i ciebie nie złapało.
A do dentystki jeszcze nie poszłam brrrrr jutro może się zmobilizuje:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

kate729
Wiola mi się zaraz mój przypomniał egzamin na prawko mam nadzieje że trafisz na jakiegoś fajnego egzaminatora. Koniecznie napisz kiedy termin

Termin egzaminu 31 marca godz. 7.45 :Męki::Męki::Męki: Oczywiście najpierw teorią, a potem jak zdam to praktyka. Wiecie co, normalnie jak dzisiaj weszłam do ZORD-u to już mnie zabolał brzuch.
Jutro nadrobię zaległości, dziś tylko chciałam Wam napisać o egzaminie. Życzę miłęj nocki :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

hej hej

tylko bez bicia, hihihi:Oczko:

jestem na urlopie od wtorku bo w poniedziałek jeszcze było zebranie w tej drugiej pracy, okazuje sie ze jeszcze w piatek musze tam jechac na jakies 2-3 godziny...taki rwany urlop..
wczoraj odsypialam!! mała padła o 13 a ja o 14 i spałysmy tak do 16:Spoko:
potem wiadomo, jedzonko, przyszedł M, a ze dzisiaj pojechal do Warszawy wiec nie dał usiasc do kompa:Oczko:
musze Was porzadnie poczytac, bo widac po postach ze duzo sie działo:Śmiech:
Byłysmy dzisiaj w gosciach u młodszej koleżanki Ninki i zostalam wybrana na matke chrzestną :Spoko: ale sie ciesze!! tym bardziej iż to moja pierwsza chrześnica:Śmiech:
zaraz ide wyjąć pranie, jeszcze zejde z psem i potem ide spac bo jakas zmeczona chodze...moze tak odreagowuje zmeczenie ze chodze i ziewam:Padnięty:

do jutra dziewczeta!! miłego wieczorku!!! jutro odpisze!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
Moja znowu ma jakieś wariacje jeszcze nie śpi tylko mi co trochę smoka rzuca :Rozgniewany:

grzecha no u mnie najczęściej chłopcy nie byli aż tak wysocy :Śmiech: chodź przyznam że mam czasem problem w markecie z wysokimi półkami :Zakręcony: i już kilka razy mi się zdarzało zaczepić jakiegoś pana i poprosić o podanie jakiegoś produktu:Śmiech::Oczko:

Wiola
dasz rade na egzaminie :Śmiech: no i teraz musisz dodać nowy suwaczek :Oczko:

kim gratulację ja już ma trójkę i mi starczy:Oczko: .
Mi tam nie musisz odpisywać ale w zamian chce zobaczyć w końcu Ninke

Dziś ma być zaćmienie księżyca w nocy może mi się uda wstać i zobaczyć:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor:)
Wiecie co? To chyba nie byl jednak ten zab, bo ciagle mam to dziwne uczucie..., no coz bede musiala znow sie wybrac do sadysty, w koncu moze trafi:)
Zgrywam wlasnie zdjecia z dzisiejszej zabawy w piratow to niebawem Wam pokaze:) Adi jednak troche za maly jest jeszcze i nie kuma cza-czy:)....aaaa i nie smiejcie sie z jego wlosow, teraz mu zapuszczam i ma troszke ich duzo:):):)

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Grzecha

Świetne fotki !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jaki profeska sprzęt do zabawy! Gdzie taki wycziłaś?? Nawet koszulki tematyczne. Jesteś piękna! Nie obcinaj włosów!
Życzę, aby S zmienił trochę kierunek... Z zaspakajania szefa na zaspokajanie narzeczonej :Oczko: Ale jak się mu trochę ułoży będzie leipiej. Rozumiem go :)
A 3 sezon Prisona już zakończony, może obejrzeć :) Ale jest tylko 13 odc. Mówią, że albo 4 sezon, albo dokręcą do tego 3 jeszcze aby było normalnie 22.

Gosia

Z moją wagą jest tak samo... Śpiączka na maxa :( Ale nawet nie miałąm czasu poćwiczyć. Dziś może uda mi się wybrać na siłownię. JA się bardzo skupiam na każdym ćwiczeniu. Jak kiedyć byłam na jodze to facet myślał, że ja zamykam oczy a ja wpatrywałam się w podłogę i tak się skupiałam, aby poprawnie wykonać ćwiczenie, więc siłownia jak dla mnie jest ok. Ale widać, że każdemu pasuje co innego :)

Wiolu
Będzie dobrze na egzaminie. Jednak to są okropne nerwy. Pamiętam mój 2 egz. Położyłam się spać - ulice czarne, wstaje rano-egzamin, a tu śnieg - biało... Zdałam :) Ty też zdasz :)
Nie macie jeszcze kredek ?:Szok: A ja już myślałam o wydzierankach i zabawą z klejem...:Spoko:
Na razei z grzybek ok, ale jakby co to zgłoszę się.
Świetny ten pojemnik na zabawki. Szkoda, że w serduszka... Gdzie go wycziłaś? Pamiętam jak zastanawiałąś się jak udekorować ściany. Wymyśliłaś coś jeszcze?

Ucia
Jak Kamilek? Kurcze, ale jakby u Maciusia to był rota to i tak lekko go znióśl! Ja podawałam smecte + prebiotyk + coś tam jeszcze, a Kuba po tych zawiesinach jeszcze bardziej wymiotował :/

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

W ogóle to chciałam się usprawiedliwić, że będzie mnie mniej na forum. Będę starała się czytać i odpisywać i nie zapomnę o Was, ale jakby mi się zdarzyła dłuższa nieobecność to wybaczcie. Powodem jest... Zaczynam pracować na własny rachunek... Na razie nie chcę nic pisać, póki nie zostaną załatwione chociażby formalności.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madziu super, odwazna z Ciebie kobitka, bede trzymac kciuki, aby wszystko sie udalo i oczywscie jestes usprawiedliwiona:) Sprzęt piracki kupiłam w sklepie z zabawkami, taki komplet, szabla, opaska na oko i hak (8zł) Z tymi cwiczeniami to rzeczywiscie kazdemu pasuje co innego, ja niecierpie siłowni, a uwielbiam aerobik i to bardzo intensywny, joga tez mi podpasowala. Na silowni moge pocwiczyc tylko nogi, ale reszty nie cierpie:)

wiolu no to egzamin juz calkiem niedlugo, ja w Ciebie wierzę, dasz radę:)

Uciudla mnie wysoka to jestes wlasnie Ty, zreszta takie 172 to dla mnie idealny wzrost, ktorego juz z pewnoscia nie osiagne, jedynie w obcasach:)

Kim milo gdy ktos prosi na chrzestnych:) Napewno bardzo sie nadajesz do tej roli:)

Kate ja tez chcialam zobaczyc to zacmienie, ale zrezygnowalam, bo i tak na niebo bylo zachmurzone:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...