Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Zostan bo... jak nic przynosisz mi powietrze... :Śmiech: Same miłostki w radio lecą :)

Wiola
Nie wnerwiaj sie na posta, wpadnij jeszcze raz. My mamy taki plan, aby wieczór spędzic w domu. Jak nie zostawiam Kuby na noc z dziadkami to jestem niespokojna... Poza tym my lubimy domek :) Ja wczoraj zrobiłam prezenty dla wszystkich, Mario zrobi kolację. Aaa.. musze poszukac jakiegos przepisu w necie i mu zrobic listę zakupów. Ja o tej porze, czyli koło 21 chce rybkę w jakimś sosie i słątkę, do tego pieczywo czosnkowe. Deserów nie będzie, bitej śmietany tez, bo ja po zabiegu nie mogę :Oczko: Nam zawsze Walentymi wypadają oddzielnie a jak wypadły nam chyba dopiero 2 razem to ja nie mogę :Spoko:
Za to zbojkotowalismy przyszłego Sylwestra! Kapcie, miłe piżamki, kupa żarcia i tv, 24 szampanik i spanko - tak postanowilismy :)

Teraz: bo jo Cie kochom, bo jo Cie kochom...:)

Uciu
Nienawidze jak fryzjer nie słucha!!! Ja do swojego chodze juz prawie 2 lata i jak raz go zdradziłam, to po tygodniu byłam u niego spowrotem!!! Dobrze, że chociaz kolor masz ok, a możesz spiąć, czy sa az tak krótkie? Może sie przyzwyczaisz, bob jest fajny:) Ale cena w starym zakłądzie powalająca !!! U mojego byś zapłąciła 150 zł... Ja tylko ścinam, kolor robię sama i to rzadko. Dobrze, że M die podoba :) Ale czas... jakby jakis majstersztyk tworzyła :Oczko: Żebys była zadowlona to inna sprawa...
Gratki dla Kamilka, zdolnego masz chłopca. Bede tzrymac kciuki na Kangurku tylko daj znac kiedy :)
Na razie nie poddałams ię z ćwiczeniami, bo zauważyłam wreszcie efekty! Przez 3 dni byłam opuchnieta i myślałam, że nic z tego, ale dzis i wczoraj....Coraz lepiej, od soboty ruszam z siłownia 2 razy w tyg! Pisze tu, alby nie móc się juz wykręcić:)

trudno tak razem być ze sobą, bez siebie nie jest lżej, lecz trzeba nam, tzreba dbac o tę miłość...

Grzecha
Ja to mówię, że fryzjerzy i mechanicy to najwięksi zdziercy. fryzjer Ci powie cenę " tak do..." i zawsze skazuje Cię za te kwotę "do". Jak pytałam o balejarz na moje długi ewłosy takie jak Twoje to powiedział mi do 140-150 zł, a jak mi robił na króciuteńkie w lato, krótsze niż eteraz mam to zapąłciłam 140..., miało byc do 120... ale wolę zapłacić i ni płakac potem po katach jak wróce od innego :)
Taaaakkk... ja mam bardzo modelowa sylwetkę, hmmhh :yes:
Dzięki za info odnosnie kamery. Chyba cos zamówimy dziś i porównamy parametry.

sialalalala, moza szum, ptaków śpier....wszystko to przypomian Ciebie mi ...hi hi

Kimi
kolacyja w domu, poza tym ja nie rozbuchana erotycznie bo nie moge po zabiegu jeszcze :Oczko:

Niosę torbę z darami, auto z alufelgami...a Ty całuj mnie... :)

Grzecha, Ucia widzicie nawet forum może zmobilizowac do sprzatania, hi hi. Przynajmjiej macie chatki wypucowane. Ja wymysłam okno w sobotę jak się wkurzyłam, że nie idę na Lejdis :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Znalazłam przepis dla nas na dziś !!! dam znac jak wyjdzie.

Ryba w sosie śmietanowo-serowym

Filety z delikatnej w smaku ryby polane sosem przygotowanym z sera camembert, śmietany i ziół.

Składniki
1 kg filetów delikatnej ryby np. soli
1 ser typu camembert
1 szklanka chudej śmietany
1 średniej wielkości por (biała cześć)
sól i pieprz
bazylia, oregano, gałka muszkatołowa
oleju
sok z cytryny

Jak to zrobić
Por pokroić w cienkie krążki, zeszklić na oleju. Dodać pokrojony ser. Cały czas mieszając, podgrzewać na małym ogniu aż ser się stopi. Następnie wlać śmietanę, przyprawić solą, pieprzem, bazylią, oregano i gałką muszkatołową. Rybę ułożyć w naczyniu do zapiekania, skropić sokiem z cytryny i zalać sosem. Zapiekać w piekarniku rozgrzanym do 180°C do momentu aż na wierzchu wytworzy się złocista skórka.

Zobaczcie ile dań z ryb, ja uwielbiam, a pomysłów brak było !
Przepisy - Ryby

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

Wszystkim zakochanym życzę miłości co trwa wieki, a tym co szukają, niech znajdą piękne uczucie:Śmiech::love::love:

uciu szkoda ze do mnie nie wpadłaś, chociazby przez okno, ale trudno moze innym razem:Oczko:
jestem pełna podziwu dla Twojego zdolnego synka!! na pewno jesteście z niego dumni:Śmiech: bede pamietac o nim na kangurze, pierwsze miejsce murowane:Spoko:
a fryzurka się nie martw, włosy odrastają, ale w zasadzie idzie sie po to aby sobie poprawic nastrój i cięcie a tu taka beznadziejna baba bierze Cie w swoje ręce...dobrze ze kolorek ładny, no i męzulo zadowolony:Spoko:
miłego spotkania rodzinnego!~!!!

grzecha moj M wrócil przed 20:Oczko: jutro wstaje skoro swit wiec igraszek nie bedzie, a i nastroj jakis taki mało erotyczny:Aniołek: chociaz niogdy nic nie wiadomo:Spoko: Wam tez życze cudownego wieczorku!! opiliscie juz nową pracę, jak nie to koniecznie trzeba:Oczko:
i również Wam zycze udanych rodzinnych dni:Śmiech:

Madzia na pewno szybko dojdziesz do formy erotycznej :Spoko: jak tak dalej bedziesz ćwiczyc!!:Śmiech:
daj znac jak wyszła potrawa, bo my bardzo rzadko jadamy rybe a ten przepis wydaje sie smakowity:Śmiech:
w pracy mialas tendencyjną muze, hihihi, same loversy

Jeszcze raz udanych Walentynek:Święto:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Tak jak myslalam moje walntynki nie byly wysmienite:) Seba padl o 21:) Byl wymeczony, ale obiecal, ze sobie odbijemy. Nie pomogl nawet zestaw Durexa:):)...jednak nie narzekam, bo milo spedzilam wieczor. Zrobilam sobie polmisek warzyw i ogladalam "Przeminelo z wiatrem". Zreszta sama jestem troche nie w formie po dzisiejszych porzadkach:) i sie przynajmniej zrelaksowalam.:):)

Adi zrobil mi dzis niespodzianke. Kiedy Seba wrocil z pracy z kwiatami dla mnie, on spojrzal na kwiatki i zaczal spiewac w kolko "oo jat, ooo jat..." (tlum. sto lat, sto lat...). Bylismy w szoku, skad on to wiedzial?...tzn. spiewac to wiemy, ze to potafi, bo kiedys z tv zalapal, ale ze wlasnie w tym momencie:):):) W ogole teraz lapie coraz wiecej slow. Dzis np biegl do sypialni i wolam do niego "powoli", a on biegnie dalej i krzyczy "powoji". Tak z biegu zalapal, moze sie wreszcie rozgada:) Tylko czemu nie potrafi tych slow, ktore go ucze np. odpowiadac jak ma na imie, w koncu Adi to nie takie trudne...a on zwykle odpowiada, albo "dzidzia", albo "dżesi" (moj pies jamnik:))

Monmila witaj w domu:)

Kim bo walentynki powinny byc w weekend prawda? A tak Ci nasi zapracowani faceci nie sa w formie:):):)

Madzia ale nam dzis pospiewalas :):):) Ja tez lubie czerwony kolor:) Mysle, ze romantyczny wieczor moze byc nawet bardziej fascunujacy, gdy sie tylko przytula :)

Ucia to nam sie zgraly plany:)

Odnośnik do komentarza

Madzia co do filmiku Nikoli i Kubika podczas kąpieli to mogę go wrzucić na youtube, bo na pocztę mi się nie zmieści. Może być w takiej formie?:Oczko:
Masz rację, że ostatnio mam mało czasu, ale nie tylko na forum, ale na wszystko. Weekendy spędzamy z rodziną, przyjaciółmi, a w ciągu tygodnia załatwiamy jakieś sprawy. Na wieczór jestem już padnięta i tylko rano mam czas jak Nikola ogląda Teletubisie. Teraz jeszcze muszę wziąć się za robienie testów na prawko, bo najprawdopodobniej za ok. 1,5 m-ca będę miała egzamin.:Padnięty:
Ale się uśmiałam jak przeczytałam, że dla siebie też kupiłaś prezent „co by mój M sie nei przemęczał”:Śmiech:
Jak wyszła rybka? Jak dobra to może i ja spróbuję.

Grzecha super, że znalazłaś sklep, w którym znalazłaś coś dla siebie.
Oj, wiem jaki to ogromny ból jak się źle śpi.:Męki: Ja nieraz też tak mam. Potem cały dzień boli mnie szyja, a odwrócenie się sprawia mi ogromną trudność. Może rozmasuj sobie szyję albo nasmaruj czymś.
Co do fryzury to ja w ogóle nie chodzę w rozpuszczonych włosach. W domu zawsze mam w kitkę, a jak wychodzę to mi przeszkadzają, bo fruwają na wszystkie strony.
Dobrze, że chociaż sama się zrelaksowałaś. Ja pewnie będę miała takie wieczory przy romansidłach jak M pojedzie i zostanę sama.:Płacz: Tylko mam nadzieję, że to będzie półmisek warzyw, a nie lodów.:Nieśmiały:
U nas Nikola na siebie mówi albo „dzidzia” albo „niunia” .

Kim z tego co mi się kojarzy to Ty dość często masz katar. A kysz choróbskom!!:ocochodzi: Ja też mam czarne okna, ale mówię sobie, że teraz nie ma sensu ich myć, umyję przed sezonem. :Nieśmiały::Śmiech:

Uciu Twój M myje okna? Boże, Kobieto gdzie Ty go znalazłaś? Mój nawet nie wie czym się myje okna. :Podziw:
Wow! Gratuluję sukcesów Kamilka. Nie dziwię się, że jesteś z niego duma, oby Maciuś odziedziczył wiedzę po Kamilku. :Oczko:
Co do postnego obiadu to ja zawsze stawiam na ryby. Podobnie jak Madzia uwielbiam je, a to, że mam je pod samym nosem to tylko plus. M wczoraj kupił świeżutkiego dorsza więc będę robiła rybkę po grecku. Mniam…
Co do fryzury, fryzjera itd to rzeczywiście nie trafiłaś dobrze. Szkoda, że fryzjer nie brał pod uwagę twojego zdania, ale za to stracił/a klientkę. Masz rację, włoski odrosną więc się nie przejmuj.:Spoko:

Gosiu bidulko wszystko na Twojej głowie w pracy, trzymaj się – dziś już piątek.

Monia witaj po feriach. Mam nadzieję, ze odpoczęłaś.

Widze, że w weekend szykują się sami goście. U Grzechy rodzice, u Uci także jakaś rodzinka, również i moi rodzice przyjeżdżają do mnie dziś.

Kate, Kate, Kate odezwij się Kochana. Co z Laurą?

Nasz wczorajszy wieczór udał sie całkiem fajnie. Zjedliśmy obiadokolację, wypiliśmy kieliszek wina, zjedliśmy deser i poszliśmy do teściowej na winko :Oczko:

Uciekam teraz sprzątać, bo tak jak pisałam dziś przyjeżdżają rodzice do nas i chyba będzie to nasz ostatni week z Michałem :( Jutro wyprawię mały wieczorek pożegnalny :( Jejka, aż mi się smutno i płaczno zrobiło :Płacz:
Acha... Uciu M będzie odlatywał z Gdańska, więc będę miała okazję być w Twoim mieście. Nigdy nie byłam w Gdańsku :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Witajcie Ciotki Klotki!

W weekend i tak bedą puchy to Wam wtedy odpiszę, bo u mnie piatki choc spokojne od studentów to pracowite.

Wpadłam powiedziec, źe ten przepis na rybe jest niesamowity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pychota!

Nasz wieczorek był bardzo milusi. Kuba zjadł z nami kolację, dostał ksiązeczki, poczytalismy i poszedł spać. Potem męzulo wymasował mi plecki prawie godzinkę - najlepszy relaks dla mnie :) Obejrzelismy po raz setny "Nigdy w życiu" i po 23 poszlismy spac. Baaardzo mu sie prezent ode mnie spodobał :)

Zmykam Klotki do pracy, a Wy róbcie dziś rybkę :)

Ciotki, które o nas zapomniały niech się zameldują.

Gosia dzis piątek, wiec swobodny weekend przed Tobą.

Wioluś nie płakaj :( Musisz myśleć pozytywnie, tak jak myślałas, że to nie potrwa długo, a w sezonie nie będziesz miała czasu nawet tęsknić!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Matko dziewczyny jesteście kochane :Nieśmiały: :Całus:
Musze sie przyznać że mi się nie chciało pisać jakoś nie miałam weny a po drugie Laura po tym szpitalu zrobiła się niemożliwa zamiast aniołka mam diablice:duren:
A co u nas Laurze powieka już się ładnie zagoiła z daleka to nic nie widać i najważniejsze że wyniki wyszły dobre. Za jakiś czas musimy pojechać na sprawdzenie czy sie nie będzie odbudowywać.
My walentynki spędziliśmy w domciu i nawet milutko było:Śmiech: a w niedziele idziemy do kina na Lejdis
Nawet nie wiem co odpisać wybaczcie muszę się odnaleźć :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Kate cieszę się, że w końcu się pojawiłaś!! Po Laurze w ogóle nie widać, że coś złego ją spotkało :) Śliczne zdjęcia, ale to nie zmienia faktu, że masz się częściej pojawiać i pisać co u Was :)

Madzia najważniejsze, że spędziliście ten wieczór w miłej atmosferze. Ja na razie nie mogę oglądać "Nigdy w życiu", bo już mam po dziurki w nosie tego filmu. Jednak mam do niego sentyment, bo byliśmy na nim 2 lata temu na walentynki :)

Grzecha jesteś usprawiedliwiona :)

Moi rodzice będą za ok. godzinkę więc i mnie nie będzie przez week. Mam nadzieję, ze dużo napiszecie.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Hej:) jednak udalo mi sie wpasc, zreszta sie juz przyzwyczailam, ze wieczorem cos skrobne;) W ogole fajnie, ze Was mam, super sie z Wami tu czuje:)

Kate jak dobrze, ze u Was wszystko dobrze, bo sie martwilysmy:) Najwazniejsze, ze jestes spowrotem:) Ciesze sie, ze z oczkiem Laury juz ok, a jak mama, jej wyniki w porzadku? Zdjecie za wkupne super:) Laura wciaz wyglada na aniołka, a lubi rysowac? Moj chetnie po meblach jedynie:)

Wiola ja tez najczesciej nosze zwiazane wlosy, w moim przypadku nawet bez sensu jest jakies skomplikowane strzyzenie, bo wiadomo, ze i tak bede w kucyku:) Tak mi najwygodniej, choc czasem na wyjscia rozpuszczam:) jak lubisz czytac romansidla polecam "jezdzca miedzianego" Pauliny simons, ostatnio czytalam i bardzo mi sie podobal, chco zwykle czytuje zupelnie inne ksiazki. Tobie pewnie nie raz zdarzy sie seans z lodami:), ale pamietaj wtedy, ze masz nas:) Bedziemy z calych sil Cie wspierac..., a jak juz nie bedziesz miala co ze soba zrobic, wsiadaj w pociag i przyjezdzaj z Nikola do warszawy, zapraszam... potesknimy razem, Ty za mezem, a ja za moim Toruniem:) ...zreszta serdecznie zapraszam nie tylko wtedy i nie tylko Ciebie, kazda majowka jest u mnie mile widziana:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Mi też udało się wpaść, bo mama zabarała Nikolę na spacer, M z tatą coś robią na podwórku, a ja korzystam z okazji i pisze do was.

Grzecha dziękuję Kochana za miłe słowa, wiem, że mam Was :) Ja także dobrze się tutaj czuję i przyznam, że wolę tutaj pisać niż na N, a to dlatego, że tam zrobiło się pusto, smutno i mało kto pisze, odpisuje... Tutaj mamy małe grono i może dlatego jest tak miło. Co do romansideł to miałam bardziej na myśli filmy, a nie ksiązki :) Z ksiązek uwielbiam psychologiczne, thillery i kryminalne. Dawno nie czytałam żadnej książki, być może teraz nadrobię czytanie jak M już wyleci.
Uciekam coś porobić :) Dzisiaj robimy małe pożeganie M. Została mi jeszcze jedna sałatka do zrobienia i już mam wszystko gotowe.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

:meuh:
Spacerek zaliczony ale się zawiodłam bo myślałam że więcej śniegu napada i ostatni raz skorzystamy z sanek a tu nic z tego chyba że jeszcze w nocy poprószy i utrzyma się ujemna temperatura. Jak nie to trzeba sanki chować do piwnicy i szykować rowerek:Śmiech:

Wiola widzę że u was wielkie zmiany się szykują.Życzę wam żeby wszystko poszło po waszej myśli.
A co do N to mam takie samo odczucie jakoś szkoda mi tego forum ale coś się zmieniło i jak naradzie wole poczytać :Nieśmiały:

grzecha dziękuje za pamięć mama też dostała dobre wyniki :Śmiech:
A Laurze ostatnio właśnie przenieśliśmy do nas do pokoju ten stolik z krzesełkiem to pół dnia w nim przesiaduje i mazgroli

Madzix fajnie że spędziliście miły wieczór Laura też dostała książeczki od babci uwielbia je stwierdzam że lepsze niż zabawki bo chociaż się nimi zajmie a nie jak zabawkę zaraz w kąt

ucia gratulacje dla Kamila zdolnego masz chłopaka i koniecznie powiedz kiedy będzie kangurek to też będziemy trzymać kciuki

kim wklej fotkę Ninki tak dawno jej nie widziałam:mdr:

Odnośnik do komentarza

Cześć Ciotki!
Przeczytałam Was pobieżnie, ale nie mam czasu, dopiero dziś 1 raz włączyłam komp. Odkryliśmy, że w Kuby pokoju za dużą szafą jest grzyb i przyspieszyło to nasze działania wywalenia jej i zrobienia szafy w przedpokoju a'la Comandor. Byliśmy w Casto, nacięli nam płyt i robimy... Jest u nas przyjaciel (! prawdziwy :) ) i pomaga nam. Kuba tak się z nim wybawił, że mogliśmy coś zrobić... Teraz montujemy, zrobiłam sobie przerwę na herbatę bo padam po całym dniu... Ale siłowni dziś o 10.00 nie popuściłąm, było super!!!!
Jak będę jutro wolniejsza to nadrobię zaległości od czwartku.
Buziaki, pozdrawiam i życze miłej niedzieli :)

Grzecha
Cieszę się, że sałatka makuje, ale Twoja z majonezem z miodem jest o niebo lepsza :)

Kate
Cieszę się, że jesteś. laurka jak zwykle urzekająca. Jeśli jest tak samo grzeczna jak pięna to masz anioła w domu :Śmiech::Oczko: Dobrze, że u Was ok.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...