Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

co robicie kobietki?????Ja siedze przy kompie jak zawsze wieczorem,Niki zasypia w łóżeczku,jutro czeka nas stresujący dzień i aż się boje ale co tam:)
Lucek z Tomkiem oglądają discovery :)
Poza tym nic nowego,13.02 lecimy do Polski także czeka nas mały urlop,tzn Lucka :)

piszcie co u was,buzka:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

jetem na chwilkę bo spedzam upojny wieczór z moimi chłopakami :) jeden czyta i wcina słonecznik a my (ja i junior) ogląamy fraglesów i wcinamy kangusy :)
Madziu fotki uperaśne
Wiolu szkoda że wyjeżdżacie no ale co zrobićskoro trzeba :(
a co do mleka to my pijemy na zmianę zwykłe na przemian z bebiko
Moniu Junior też tak miał ale teraz opukać i odpluć ntrzy razy przez lewe ramie już się nie budzi... za to gada przez sen :/
Wiesz dzieci teraz dużo poznają nowego i przeżywają na swój sposób to co się dzieje w dzień może Ai w taki sposób odreagowuje cały przeżyty dzień.
Mykam na film

Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa :na::na:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

Mój nastrój chyba się pogarsza, tzn. jak coraz bardziej myślę o wyjeździe M to aż mnie kłuje serce (przenośnia). Z tego wszystkiego posprzeczaliśmy się dzisiaj, a mi aż szkoda czasu na takie kłótnie, bo wiem, że mamy go coraz mniej. M rozmawiał już z szefem, w razie czego ma powrót zagwarantowany (do pracy) więc jakby coś poszło nie tak to po powrocie będzie miał swoją obecną pracę.

Uciekam, może uda się troszkę poprzytulać :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Wiola gratuluje 1000 posta:) Co do mleka to my wciąż pijemy Nan Junior. 1 marca to juz niedlugo, nie dziwie sie, ze jestes zestresowana wyjazdem M, ale do odwaznych swiat nalezy. Jest zawsze do czego wracac, a moze w rezultacie bedzie Wam tam w koncu jeszcze lepiej. Ten okres kiedy M pojedzie sam z pewnoscia nie bedzie dla Was latwy, ale jak co bedziemy Cie wspierac, kiedy bedzie zrzerac Cie tesknota.
Madziasckrabek super:) Jaka czekoladowa z Ciebie kobieta.:) Pasuje Ci ten kolor:) Towja salatka pyszna, mojej tesciowej bardzo smakowala, mi zreszta tez :) Ciesze sie, ze i moja smakowala:) Co do tego schabu to mi tez roznie wychodzi, czasem jest smaczniejsze, a czasem takie sobie. Duzo zalezy od miesa i doprawienia, ale pewnie z tym mozna kombinowac. Jak wymyslisz nowa wersje daj znac:)
Monia gratuluje i ciesze sie, ze moglam sie przyczynic do sukcesu:) Zycze spokojnej nocy!
Niki kciuki beda oczywiscie,( choc znow nie wiem dokladnie czy wiem o co chodzi, bo mam spore zaleglosic, ale na moje kciuki zawsze mozecie liczyc:):)) Co do mowienia to zobaczysz jak Ci sie rozgada w pewnym momencie to na calego, nie ma sie czym martwic:) Ale ty czesto jestes w Polsce, fajnie, nie zdarzysz sie stesknic:) Milych szalenstw;) Co do discavery to moge Ci podac reke, Seba tez w kolko oglada, ale w sumie to chyba dobrze:) Doksztalcaja sie chlopcy:)
Ania milego, upojnego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza

Witam ;)

WIola Co do mleczka to my odpadamy ze względu na alergię i pijemy tylko nutramigen ;)

Niki trzymamy kciuki!

My byliśmy wcozraj w kinie. Pominajm że K. to wyczuł chyba i nie chciał usnąć więc pędziliśmy jak wariaci aby zdążyć. Byliśmy na Lejdis..... fajny i nie fajny film. Na pewno przereklamowany i zdecydowanie za dużo przekleństw jak dla mnie (a święta nie jestem)
Muszę jeszcze obejrzeć testosteron, ale on chyba też w tym typie jest.

Odnośnik do komentarza

Witajcie ledwo żyje
Jeśli tak ma wyglądać cały tydzień jak moje ostatnie 3 dni to ja podziękuje zamykam się w szafie :lol:
Kolejna noc do d**y od 23 nie spałam do 4 rano o 2 zrobiłam mu mleczko to z płaczu,i kaszlu wszystko zwymiotował do łóżeczka jeszcze musiałam go kąpać mam nadzieje ze do soboty mu przejdzie bo jedziemy na kilka dni do Gorzowa w końcu od poniedziałku 2 tyg ferii.
To na razie tyle zaglądnę później jak mi ból głowy przejdzie :evil:
Wczoraj Daniel przyniósł rozliczenie a w Dzienniku jest płyta do Pitów bo ja nie kumam tego i nie wiem o co kaman:Szok: zobaczymy ile będziemy mieć w tym roku na wakacje:Śmiech:

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

A my już gotowi do wyjścia-jeszcze tylko make-up został

Czuje się dziwnie ale zobaczymy,nie nastawiam siena "tak" ale gdzie stam gleboko....no bardzo chcialabym by sie udalo :)

Niki wylała dziś całą herbatke malinową na łóżko i podłoge-masakra:)

dobra,lece,bede pozniej i chyba sie dzis upije tylko nie wiem z czego:ze szczęścia czy z rozpaczy!

papa

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

ucia
Monmila
Madzix
Cześć Dziewczyny
Ja na moment bo szefowa była więc zdezorganizowany czas...

Chciałam Wam powiedzieć, że Ania24 26 stycznia urodziła synka Kajtusia waży 4500 i ma 60 cm :)

Jest szczęśliwa, prosiłam ja, aby wpadła tutaj do nas :)
Aniu gratulacje a miała być chyba dziewczynka

Aniu24 GRATULACJE !!!!

Słuszną wagę ma Twój synek - tak jak moi :)

WOW super gratulacje!!! Aż mi ciarki przeszły:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Madzia pozdrów od nas serdecznie Anie24. Szkoda, że nic nie pisze ani na N ani na P. Mam jednak nadzieje, że wstąpi choć na chwilkę do nas.

Uciu tylko się cieszyć, że masz takie "bujne" życie. Super, że możesz sobie pozwolić na dłużesze imprezowanie.

Niki jejka, czyżby tak oznaczało kolejną zafasolkowaną?

Uciekam, bo jestem padnięta, wpadnę jutro rano :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór!
Miałam dziś ciężki dzień i w ogóle jakoś kiepsko się czuje, głowa mi pęka. Adrian dziś narobił mi takiego stracha, ze glowa mala. Wyszlam na chwilke na balkon, a moje dziecko podeszlo i powiesilo sie na klamce i tym sposobem zostalam zamknieta na balkonie. W krotkim rekawku, bez telefonu i na ostatnim pietrze w wiezowcu:(. Myslalam, ze sie rozpłacze, to bylo koło poludnia, a Sebastian wraca dopiero po 17. Zaczelam krzyczec do niego, zeby podniosl klamke do gory, na szczescie zalezalo mu aby sie do mnie dostac, wiec kombinowal z ta klamka. Troche ja podniosl, a zaraz potem zamknal jeszcze bardziej. W konu jednak podniosl znowu na tyle, ze dalam rade wypchnac drzwi. Mowie Wam palpitacje serca mialam. Cala akcja trwala ze trzy minuty, a ja sie nie moglam przez pol dnia uspokoic. Nie wiem co bym zrobila, musialabym krzyczec z gory chyba do ludzi, zeby ktos zadzwonil po Sebastiana, ale nawet numeru do niego na pamiec nie znam...:)
W ogole dzis rano puscilam Adriana bez pieluchy, on oczywiscie od razu do toalety i krzyczy siiii, ale to tylko podpuszczenie mnie, bo wie, ze wtesy go tam wpuszczam, posiedzial ze dwie sekundy i sie zabral za moje kosmetyki na polce. Poszlam wiec po rzeczy do przebrania dla niego, ubralam go i nagle patrze, a obok nocniczka pod kaloryferem lezy kupa, no i obok mokro.:) Jakos nie potrafi zalapac to moje dziecko, jeszcze ani razu mu sie nie udalo zrobic tam gdzie trzeba.
Sebastian jutro juz ma podpisac umowe i od poniedzialku do nowej pracy. Najgorsze jest to, ze teraz przez jakis czas bedziemy bez samochodu, bo jezdzimy zawsze sluzbowym. Nie wiem kiedy teraz pojade do mojego, kochanego Torunia:(
Aniu24 moje wielkie gratulacje, jak do nas zagladniesz koniecznie pokaz swojego dzidziusia:)
Agava ale fajne fotki, uwielbiam ogladać takie stare zdjecia. Czy podpis "ja" na pierwszym oznacza, że to Ty?:)
Monia duzo zdrowka dla Adrianka:(?
Niki moze nam zdradzisz o co chodzi? Widze, ze Wiola obstawia zafasolkowanie, ja tez tak myslalam, ale jeszcze do glowy przyszla mi moze praca???:) Nie trzymaj nas w niepewnosci:)
Uciu gratulacje kolejnego kilograma mniej:) Niestety ja nie mam przepisy na kotleciki z pieczarkami, robilam kiedys tylko te placki z piersi z pieczarkami, ale to chyba co innego:)
Gosiu ja testosteron widzialam, ale nie dokladnie, bo w wiekszym gronie i jakos tak nie mozna sie bylo skupic. Zamierzalam isc na jego zenska wersje, ale tak wlasnie przypuszczalam, ze przereklamowany:)

W ogole zapomnialam Wam napisac, ze jak bylam w toruniu umowilam sie z kolezanka do kina, ona wybrala film pt: Zaczarowana:) Obie podwyzszalysmy srednia wieku na sali, bo to zdecydowanie film dla kogos w mlodszym wieku. Jak to produkcja Disneya bardzo dobrze zrobiony, ale obie uznalysmy, ze nastepnym razem to ja wybieram film:) Jedno jest pewne nigdy tego seansu nie zapomne:)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ale mam podły humor...w zasadzie odpowiedź będzie jutro i broń boże to nie baby ale jakos tak wiem i jestem nastawiona na "nie"
Chodzi o to ze chcemy kupic super autko na raty i oni nam zaproponowali ale procent nas nie satysfakcjonuje wiec czekamy do jutra czy bank pojdzie nam troche na reke-jutro decyzja i zobaczymy czy zmniejsza czy nie bo jak nie to dupa,nie bedziemy sie porywac i szarpac potem,wole zyc sobie spokojnoie.Bylismy wlasnie dzis na roZmowie w banku i...zobaczymy.
Wybaczcie ale zle sie czuje,tzn mam dola bo przypuszczam ze odpowiedz bedzie "nie":(
lece,papa

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Grzecha aż mi dech zaparło!!!! ja nie wiem co bym zrobiła... dobrze, że zachowałaś zimną krew.... no i fajne zakończenie opowiadania z tą kupą koło kaloryfera.
Kacper też uwielbia łazienkę... wyciąga suszarkę, płyny itp.

późno już a ja jeszcze nie śpię. Jutro będzie kiepsko....

Niki trzymam mocno kciuki i wierzę, że bank przyzna wam niższy procent!!! Ale potem koniecznie pochwal się tym super autkiem ;)

to tak na szybciutko, przepraszam że tak mało ;)

D O B R A N O C :Spoko:

Odnośnik do komentarza

Ja jak zwykle nie moge spac po nocy:) A rano potem tragedia ze wstaniem. Jutro w ogole predzej planuje pobudke, bo juz z rana chcialam isc z Adrianem do kosciola, a potem moze uda mi sie dostac do laryngologa. Trzeba isc skontrolowac te uszka, bo dzis juz odstawilismy antybiotyk. Jednak oczy mam wciaz jak piec zlotych i nawet ani mysle o spaniu :)
Madzix no nie wiem :)...nie wiem...:)..troche nas zaniedbujesz;)... pewnie, ze nie:) takie piekne rzeczy nam tu pokazujesz, ze napewno nie;) Pewnie to teraz Twoj pochlaniacz czasu:) Slicznie:)
Niki no o tym to by nikt pewnie nie pomyslal, kciukow nie puszczam, bo moze jutro sie przydadza, badz dobrej mysli :) Ja wierze, ze skusza sie na nizszy procent:)
Gosiu no wlasnie nie wiem co jest w tych lazienkach, ze dzieci tak tam ciagnie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...