Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia posyłam bardzo, bardzo pozytywne fluidki do Ciebie. Koparkę także do zakopania doła :) Właśnie doczytałam, że dziś masz już nastrój gites :) Super! Co do docenia M to ja także zaczęłam go bardziej doceniać jak wyjechał na tydzień. Mi także podoba się połączenie brąz niebieski. :Oczko:
Oj Kochana, masz rację. Jeszcze troszkę i nasze dzieciaczki zaczną nam pyskować.

U nas jest tak:
W nocy Nikola się obudziła i płakała.
Ja : Kładź się do łóżeczka, połż główkę i idź spać
Nikola: Niee
Ja: A dlaczego nie? Co chcesz?
Nikola: tutaj (i pokazuje nasze łóżko)
Ja: Ale tam śpi tatuś i mamusia, a Ty masz swoje łóżeczko
Nikola : pałam mamą (wczoraj spałam z mamą) :Szok:
Normalnie mnie zaszokowła!! Przypomniała sobie, że wczoraj chwilkę spła z nami i już dzisiaj znów chciała :)

Dziewczyny, mam pomysł może będzie pisał codziennie o takich konwersacjach, słowach, gestach naszych dzieciaczków?

Grzecha super trampeczki, a szefa masz zajefajnego :) (chyba tego słowa już użyła Magda). Jak ja gdzieś chcę iść z Nikolą to wóżek raczej nie wchodzi w rachubę. Jak tylko widzi, że go wyciągam to przez ok. 5 minut jest potworny płacz i "nóki" (czyt. na nóżki).

Uciu gratuluję Ci dostania propozycji!! Widać, że Ciebie docenili. Mam nadzieję, że kumpela pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Daj znać co postanowiłaś.
Ja mam też ten problem, że przy kasie szerzej otwieram oczy :) Zawsze dokupię coś nieplanowanego. Dlatego także wolę jak M ma karteczkę i z nią idzie na zakupy :)

Kim nadrabiaj, nadrabiaj i pisz co u Ciebie!

Kate ja nie mam nakładki na kibelek. Miałam kupić, ale stwierdziłam, że na razie nie ma takiej potrzeby. Nikola robi do nocnika bez żadnego problemu.

Gosia pewnie jest zawalona pracą i dlatego jej nie ma.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Juz wrocilismy, Adi poszedl spac, a ja pewnie niebawem do niego dolacze:) Widzialyscie ten serwis, mozna zlokalizowac kogos za pomoca numeru telefonu http://gdziejestdziecko.pl/ wlasnie sprawdzam czy dziala, ale sie ciagle zawiesza i wolno chodzi. Napisali dzis o tym na interii i teraz pewnie duzo ludzi szpieguje:) Zalogowalam sie, to dziala narazie tylko w plusie, ale ta osoba, ktora sie lokalizuje o tym wie tzn. jest poinformowywana, wiec meza szpiegowac nie bardzo, ale np. starsze dziecko zlokalizowac to fajna sprawa:)

Niki no wlasnie sie obawialam po tych wymiotach sie nie pokazywalas:( Duzo zdrowka dla malej, oby szybko wrocila do zdrowia:(

Ucia na okresie probnym jakis team urlop jest z tego co pamietam, ale niewiele tych dni, zreszta tak na poczatku to zwykle nikt nie bierze urlopu, rzeczywiscie kiepsko. zawsze mozesz wrocic do starej pracy, a potem zmienic. Skoro teraz masz propozycje to i potem beda sie sypaly:)

Wiola slodziutki dialog z Nikola:) U nas zakupy bez wozka to niemozliwe, Adi zwiewa caly czas, a juz trzymanie za raczke to cud. Bez wozka wychodzimy tylko na spacer i do placu zabaw:)

Gosiu udanego pobytu u tesciow, teraz mi sie przypomnialo, mialam napisac, ze mialam sen, w ktorym napisalas na P, ze jestes w ciazy:)

Odnośnik do komentarza

hej hej

dotarłam do pracy, kawkę wypilam - narazie 1 filiżanka - a bedzie ich więcej:Oczko:
u nas wszystko ok, tyle ze mamy problem z kupką Ninki. Może któraś z Was miala podobną sytuację a wygląda tak, ,że od 3 dni nie moze zrobic kupki normalnie ( dotychczas robila w pampa, majty, kiedy chciala) a teraz ok 17 zaczyna miauczec, marudzic, widze ze ją cos boli, ze chce kupe ale ma jakaś blokade, wiec chce zeby jej pampa założyc, i po 30 minutach u mnie na rekach przez cały czas ( trzyma sie kurczowo i nie chce puszczac!!) zrobi w placzu kupala ( normalna kupka, żadne zatwardzenie). i tak bylo juz 3 razy - dzisiaj jest z nia niania do 18.30 i zobaczymy jak bedzie.
Pampa ma zakladanego na noc, na spacer, na drzemke wiec niejako ma okazje zeby zrobic kupe w pieluche, wiec nie wiem skąd te problemy?? nikt na nia nie nakrzyczał, nie zrobil nic złego...moze ma jakąs blokade i wstrztymuje a potem kiedy chce zrobic to sie kręci, przebiera nogami, zaczyna bolec brzuszek i wtedy juz robi z bólem...??

grzecha juz postanowilam isc z nina do fryzjera jak zobaczylam jak Adrianek wypiękniał:Uśmiech: naprawde wygląda na straszego niz 2 latka!! butki fajowe, mi tez byloby szkoda zakladac do piasku:Oczko:

ucia oj to masz teraz w czym wybierac...:Oczko:z jednej strony szkoda urlopu, z drugiej lepsze zarobki, nowa praca, nowi ludzie i jesli nie masz obiekcji przed nowościami a i tak zamierzałaś niedługo wrócic do pracy to może akurat bedzie dobry wybór, a na urlop mozna jechac w czerwcu:Spoko:
zdązylam przeczytac ze juz "po zawodach":Oczko: a Kamil uczestniczyl?? w każdym razie jak bardzo chętnie Was ugoszczę, jeśli nadarzy sie taka okazja:Uśmiech:

Madzia M wrocil po 23, wiec jeszcze gadaliśmy i "gadalismy":Nieśmiały: :Oczko: no i poszlismy spac ok 1 w nocy, a M obudzil małą przed 7 jak szykowal sie do pracy:Histeria:
ja nieprzytomna, bo musze spac ciurkiem co najmniej 7 godzin i czuje sie jak na kacu...no i tak to wygląda.
ja juz probowalam ciastoline, ale nie zalapała klimatu, hihih, wiec odłożylam na później, wczoraj musialam tez zabrac kredki bo juz zaczelo sie malowanie scian, telewizora, zabawek itp.
Super ze na komisji w zusie obylo sie bez problemow:Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:
czyli do kiedy masz L4?? a jak posuwają sie sprawy pracowni ślubnej??
no na zakupach samej z dzieckiem jest ciezko, u nas w gre wchodzi berti i to bardzo okrojone zakupy:Oczko: jak m wyjezdza albo właśnie pracuje calymi dniami to czuje sie jak samotna, pracująca matka!! co dziwne, Nina wtedy jest fajniejsza, spokojniejsza:Niewiniątko:
chętnie wpadłabym do Ciebie na winko, tylko ciezko byloby mi wrocic do polic bez auta. Taxi kosztuje straszne pieniadze na tą moją wioske:Padnięty: A moze wybierzemy sie jutro do kina na Nie klam kochanie?? wieczorową porą????:Spoko:

Wiola no pięknie sobie z córcia urzadzacie nocne rozmowy:Spoko: moja dopiero pare dni temu zaczela mowic do mnie MAMA, a tak to byl tylko tatatata.
Gratulacje pierwszego wyjazdu:Uśmiech: Alez zlecialo!! a niedawno pisalas ze dopiero wybierasz sie na kurs, hihih

astra ale masz pracowite dni, widze ze korzystasz póki nie ma babci:Oczko: A czy Twoja babcia wyjeżdza moze czasem do sanatorium??:Oczko:

Niki trzymaj sie kochana!! duzo zdrowka dla Nikolki!!!

kate gratulacje wygranego konkursu i pożegnania smoczka!!!!:Uśmiech:

Gosia u mnie masz wybaczone, hihih, bo sama zapracowana jestem:Spoko: A jak sie posuwają sprawy zmiany pracy??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim moja babcia bylw sanatorum w lutym jak R byl na operacji w szpitalu luz bluz prawie 2 tygodnie urlopu chociaz wole jak jedzie do siostry bo jej wtedy ponad miesiac nie ma nie wiem moze w leci pojedzie mam nadzieje bo zwarjuje :Wściekły::Wściekły::Wściekły:

A jesli o kupke to nigdy tak nie bylo nie wiem cci doradzic my mamy kupe codzinnie zdarzy sie czasmai z enie ma jednego dnia ale zaraz nastpnego mamy 3-4 naraz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Grzecha
Podobają mi się żółte płaszczyki, ale mam kremowy i klne go bo prac trzeba bez przerwy i z żółtym napewno jest tak samo :/
Oglądasz Gwiezdny cyrk? Ja wczoraj oglądałam pierwszy raz.
Zaraz zobaczę tą stronkę :)

Ucia

Ciekawa jestem jaka podejmiesz decyzję odnośnie pracy. Ja osobiście wolałabym, abys siedziała w domu, bo kto będzie pisał na P :cry:

Gosia
Nie usprawiedliwiaj się tylko pisz! :) Odpocznij na wsi :)

Niki

Dużo pozytywnych fluidków dla córci.

Astra
Miłej parapetówki.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Wiola
Ja moge wklejać nasze dialogi, czasem to mnie tak rozśmieszają, a czasem nawet nie mogę sie śmiać, bo nie wypada. Jak tam szosujesz po drogach? Ja Ci chyba nie wybaczę tego, że nie chcesz do mnie przyjechać. Pamiętasz jak dzieci w wakacje świetnie się dogadywały i bawiły. Ciekawa jestem czy teraz też by złapały wspólny "klimat".

Kasiu
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała iśc z Tobą do kina, ale mojej niani zmarł teśc wczoraj i nie chciałabym dawać jej Kuby na razie, jak będziesz chciałą za tydzień to jestem chętna jak najbardziej!!! To może z Ninką wpadniesz jak M będzie długo w pracy a Ty będziesz miała wolne?
Ja długo nie "pogadam" z moim M :)
Z pracownią na razie przestój, bo postanowiła starć sie o dofinansowanie z UE i termin skłądania wniosków to koniec maja, początek czerwca. Poza tym nie chcę kombinować bo jestem na zwolnieniu, a zamierzam chorować do końca czerwca, bo wtedy kończy mis ie umowa.
Z kupką nie pomogę, nie mam pojęcia o co chodzi, nigdy tak nie mieliśmy. Jetseś pewna, ze to problem psychiki? CZy może fizjologi?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix
ucia

Wiola ho ho ho, to z Twoją córcią to też już można sobie pogadać :) Ja póki co nie będę wklejała dialogów, bo ich po prostu nie ma hihihihi.

Nie wiem czemu ale strasznie mnie to rozbawiło :sofunny:

ja też sobie nie pogadam z moją córcią, hihihi, ale moze to i dobrze:Oczko:

Madzia żeby udało się z opieką nad Kubusiem!! musisz sie postarac bo przyjeżdzam po Ciebie o 16.30:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

grzecha
Kate :(, a to czemu??? bez zadnych wyjasnien???:(

Kim no wlasnie moze by podac jej jakies sliwki, albo jogurt sliwkowy np. mnie kiedys oczyscilo po aktivi. A moze jabluszko by pomoglo! Wcale sie nie dziwie, ze teraz boli ja brzuszek:(

kate jak tak bedą postepowac to mniej uczestnikow konkursow bedzie:Szok:

grzecha dziwne bo nina zawsze walila kupę po sniadaniu ( jogurtowe) a od 4 dni cos jej sie pozmienialo:Zakręcony: bede próbowac dac jej cos na zatwardzenie!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

kim30
grzecha
Kate :(, a to czemu??? bez zadnych wyjasnien???:(

Kim no wlasnie moze by podac jej jakies sliwki, albo jogurt sliwkowy np. mnie kiedys oczyscilo po aktivi. A moze jabluszko by pomoglo! Wcale sie nie dziwie, ze teraz boli ja brzuszek:(

kate jak tak bedą postepowac to mniej uczestnikow konkursow bedzie:Szok:

Pozwolę sobie krótko wyjaśnić - przed ogłoszeniem wyników usunięte zostały głosy niezgodne z pkt. 12 regulaminu konkursu - tzn. oddane przez użytkowników mających mniej niż 10 postów na forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...