Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za gratulacje to wasza zasługa :Całus:

Wiola nie spodziewałam się że tak szybko dostaniesz prawko no to teraz będziesz śmigać po naszych „autostradach”:Śmiech:

aneciacom a kiedy masz zamiar zdawać prawko? Wcale ci się nie dziwie że chcesz w Piotrkowie zdawać tu tylko trzy główne ulice :Oczko:
Jak zrobi się ciepło to ja też chętna na spotkanie:Śmiech:

BeataP ale się dokładnie wdrażasz w to forum :Oczko:

astra192 pyszna była jarzynowa a dziś ja zapraszam na pomidorową:)

grzecha a ja myślałam że ty już w Toruniu coś mi się pokiełbasiło :Psoty:
Świetne zdjęcia ze strzyżenia początku myślałam że Adi ma startego noska

Madzix
dobrze że już wszystko powróciło do normy
Będę mocno trzymać kciuki za jutrzejszy dzień
Fajnie te domki też ten ze świnką mi się najbardziej podoba a co do weterynarza to moja ma lekrza i te wszystkie części porozwalane są po całym mieszkaniu:Histeria:

Gosia
udanego dnia życzę:)

Ucia a wiesz może jakiej firmy jest najlepsza nakładka?
Tort rewelacyjny ja chce w tym roku sama coś stworzyć na drugie urodziny może coś ściągnę z tej strony jestem ciekawa z czego oni robią tą polewę :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

astra192 na razie nic nie mam jak będę na spacerze w poniedziałek z kuzynką to wezmę aparat i wtedy jakieś wrzucę... a po za tym to nie kuś tymi mielonymi tak bo wszystkie zjem i nici z mojej dietki...:Męki::Męki::Męki:
grzecha tak ja mam na imię Aneta a moja córcia Natalka - a ty jak masz na imię ...??? a spać to też uwielbiam ... :Śmiech: po nocach siedzę więc musze kiedyś się wyspać, zaraz też myknę pod kocyk tylko zupkę zestawię:Śmiech:
MamaNikoli dietka moja wymyślona - żadnych słodyczy , jak najwięcej warzyw, dużo wody i tyle ,a no i chleba niet... miałam na kopenhaską ochotę - ale nie wytrzymam a po za tym jak tak dużo schudnąć nie chce jakieś 6-max 8kg a po kopenhaskiej się bardzo chudnie...
a z tym prawkiem to masz super że już po wszystkim ja się wybieram i wybieram zapisać jak sójka za morze i w końcu tydzień minie a ja znów się nie zapisze... ach
ucia witam i dziękuję za komplemencik :Śmiech::Całus:
Madzix ten domek ze świnkami poprostu bomba !!!:Śmiech: ja też muszę coś mojej wymyśleć ale tyle tego że nie wiem co wybrać...
Kate729 a po za tym chyba nie trzeba czekać tak długo na termin jak tu w tej Łodzi..

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

Madzix we dwie zawsze łatwiej podobno...ja to chyba w ogóle przestanę tu wchodzić bynajmniej na czas dietki... bo takiego ślinotoku dostaje że masakra...:Śmiech: a tak na marginesie to zakupiłaś ten domek ...???
grzecha nic nie szkodzi...:Śmiech:a co do spania ... to nie zdążyłam bo moja wstała jak ja miałam zamiar legnąć...

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

Tidam, tidam plasticzek w ręcę mam :) :Śmiech::Śmiech: jechałam dziś od rodziców aż do domu sama. tzn. M siedział obok. Mówi, że jest w szoku jak jeżdżę, i że musi pogratulować mojemu instruktorowi za bardzo dobrą naukę. Po przyjeździe oczywiście obdzwonił pół rodziny aby się pochwalić, że sama jechałam... On jest bardziej przejęty niż ja :) Jutro czeka mnie jeszcze większe wyzwanie, bo jadę bez M sama z Nikolą.

Uciu w końcu jesteś, już zaczynałam się martwić. Przecież wiesz, że my się martwimy jak kogoś dłużej nie bez usprawiedliwienia. Dobrze, że już jesteś.
Wow! Tor w kształcie sera z dziurkami :Niespodzianka: Super pomysł i bardzo oryginalny.
Co do spania w dzień to oczywiście bym wolała aby Nikola szła na drzemkę, ale z drugiej strony jak nie śpi w dzień to jestem pewna, że o ok. 19.30-20 będzie już spała. I tylko wtedy zostaje mi czas dla siebie.

Grzecha super nagranie :Uśmiech: Dzieci sa przesłodkie. Ciekawe co nasze będą mówiły jak już będe bardziej świadome.

Madzia super sa te domki, ale ja się zastanawiam czy Nikola byłaby nimi zainteresowana. Te z wróżkami naprawdę są super, ale chyba jeszcze nie teraz, ale jeżeli uważasz, że Kubulek będzie się tym bawił i będzie tym zainteresowany to jak najbradziej jest to super prezent.
No tak... teraz nie musisz gotować więc możesz się objadać potrawami dowożonymi. Ale mi narobiłaś ochotę na spagetti. :Kiepsko:
Co kupiłaś w mieście?

Kate pamiętaj, że musisz teraz do moderatora wysłać swój adres i dane aby przysłali Ci nagrodę. Laurze się należało!!

Anecia Ja byłam kiedyś na kopenhaskiej...:Kiepsko: Dałam rade chyba 7 albo 8 dni. Coś tam spadło z wagi, ale jak skończyłam ją to wszystko nadrobiłam, bo byłam bardzo, bardzo głodna. No i w sumie jak byłam na niej to cały czas myślałam o jedzeniu i byłam bardzo, bardzo zła na wszystko i na wszystkich.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczornie My bylismy u tesciów na wsi Barti by w siódmym niebie latał za kurami teraz zasypia bo padniety

kate dobrze ze mi przyomniala o pomidorowej musze zrobic

Madzix Ty mi sie nie odchudzaj chudzielcu :Stop::Stop::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Dziewczynki tak mało zjadłyscie tych mielonych ze na jutro jeszcze zostało hehe wiec ja jutro mam labe i nie gotuje

MamaNikoli super ze radzisz sobie z akierownica ja pamietam jak ja zdawalam na prawko i jak je dostalam w lapki pojechalam autkiem mojego r oczywiscie znim i glupia wjechalam do obcego miasta i jechalam pasem przeciwnym pamietam strach jak ta lala ale obce mistao nie widzialam jak mam jechac jeszz etaka dziwna zatoczka autobusowa byla ateraz po 3 latach jedzenia nic dla mnie nie jest przeszkoda :Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:

grzecha ja kiedys moglam spac w dzien teraz to nie zawsze ale jak tylko nadarzy sie okazja kimam chodz nie zawsze zasne nie wiem chyba zalezy to od pogody

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie pozdrawiam zguby z N na prawdę cieszę sie ze tu jesteście...
ja niestety nie nadążę z N i tu bo się gubię tak dużo zawsze chcę odpisać że jeszcze mc temu pisałam posty na N to co zapamiętałam z Waszych postów tutaj i później siedziałam wertowałam i kasowałam żeby nie napisać czegoś o czym inne nie mają pojęcia
Więc nie potępiajcie mnie o moje posty dotyczące P bo nie miałam nic złego na myśli fajnie ze jesteście z Madzią,rozumiem brak Waszych postów na N przekonałam się o tym swego czasu i wiem że ciężko tu nadążyć a co dopiero jeszcze na N się powtarzać.
Pozdrawiam dziewczynki
Pozdrawiam chłopców
i oczywiście Was Majóweczki:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Madzix
Wolę red, pamiętasz nawet jakie wino piłysmy, he, he :)

dopada mnie kryzyś 30 latki więc skleroza jako taka ale jest,dlatego wstawiłam 2.A odkąd piłam je u Ciebie to zawsze kupuje tylko te -ja wolę białe
Kasiumasz nosa-GRATULUJE wygranego konkursu

a ja muszę kupić jakąś grę bo Nikita coraz częściej chce z nami w coś grać a ileż można grać w karty w to samo:Kiepsko:

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Madzix
Monia kom bek ja mam doła :( Jestem gruba i brzydka, mam krosty, jutro komisję w zusie, gary do zmywania, ciuchy do posłądania, nie spomnę o prasowniau i nie mam się do kogo przytulić, błeeeeee :Histeria:

to ja się dopisze
jestem gruba,garbata,szczerbata,z drewnianą nogą
też znajdą sie krosy
jutro wizyta kontrolna z Nikolą u laryngologa którą wymogłam krzykiem
u mnie gary po frytkach czekają aż nabiorę ochoty żeby zmyć
ciuchy poskładałam ale nie przyznam sie ile leżały
poprasować wpadnę jutro bo uwielbiam
M pożyczę Ci swojego a tak na poważnie masz cudnego synia wiec tul go i tak Ci się nie znudzi

a teraz cos do Ciebie:
z grubością i brzydkością to przesada stanowcze NIE !!!!!!
krostek nie wiedzę wiec się nie wypowiem
jutro na komisji chodź nie wiem o co kaman będzie dobrze cała tutejsza brygada razem z gwardią dzieci będą trzymać kciuki,
naczyniami i prasowaniem,składaniem sie nie martw :oczko:
z przytulaniem też nie jestem na bierząco
więc sytuacja przedstawia sie następująco
uśmiech szeroki nawet przez łzy !!!
myślimy o fajnych rzeczach
wspominamy miłe chwile
i nie dołujemy sie bo nie wypada

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...