Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

wozek gwiazd:)
nie wazne jest dla mnie kto go ma czy mial:)
wazne zeby byl praktyczny i sluzyl dlugo, wiem ze nie jest tani, ale kupuje sie go jako 3 w 1, gondola, spacerowka i stelaz, nie bedzie trzeba zmieniac ciagle jakies czesci, bo jak sie podliczy a to gondola a to potem spacerowka itd. fotelik (nosidelko) dostane od kuzynki:)
ale tak wlasciwie jak patrze na ceny dobrych (markowych)wozkow jak Quinny, MaxiCosi itd. to rowniez nie naleza do tanich...

znalazlam tez taka strone, moze sie wam przyda:
Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, artykuły i zabawki dla niemowląt - sklep internetowy

http://bd.lilypie.com/bhfGp2/.png
http://dn.daisypath.com/HzxIp2/.png

Odnośnik do komentarza

ja mam wozek z firmy GEOBY kupilam go w Syrii.Jest to spacerowka,ale ma rozkladane podparcie wiec mozna uzywac go jako gleboki,zreszta jak Helenka byla malenka to wkladalam na specjalna czesc nosidelko-fotelik i ona sobie w tym spala jak szlam z nia na spacery.
Teraz jest starsza wiec siedzi normalnie w wozku jak w spacerowce a jak zasnie to znow rozkladam podparcie na lezaco.
Jak do tej pory sluzy mi bardzo dobrze,rozklada sie szybko jak i sklada.Jest jedna wada ze nosidelko od tego wozka jest strasznie ciezkie,wiec jak dzidzia podosnie juz nawet jako 3 miesieczne to samej kobiecie ciezko dzwigac.Wogle te nosidelko-fotelik jest duze.W Kanadzie tak popatrzylam w sklepach to wszystkie nosidelka-fotelik sa o polowe jakies mniejsze. Ha moze te co mam wystarczy az mala bedzie miala z rok.:D

\

http://www.suwaczek.pl/cache/4cc4b0ced0.png

Odnośnik do komentarza

ja mam wozek z Mothercare, super zadowolona jestem...

nie polecam tych popowanych kolek, bo sie rozwalaja...kolezanka kupila siboe jakis zajefajny wozek, cud, po miesiacu juz naprawala kolko, po kolejnym znow dala do rekalamcji a jakies 2 tyg temu zawiozla go do sklepu i awanture zrobila bo jej znowu siadlo (klopot miala z 2 kolkami) wykrzyczala ze chce zwrot kasy lub zupelnie inny wozek i jej dlai inny (300zl drozszy!!!! ;P )

http://www.suwaczek.pl/cache/1083f13441.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8c3fb7b382.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam Roana i jestem z niego bardzo zadowolona. Tako niestety byl dla nas za ciezki :( Ot taki czołg :)

Teraz mały ma spacerowke GRACO Quatro Delux.

Mysle ze przy wyborze wozka musisz brac pare rzeczy pod uwage m.in waga, funkcjonalnosc,wymiary.

Uwazam ze nie warto inwestowac w wielofunkcyjny wozek.Osobiscie uzaleznialabym to od pory roku w ktorej urodzi sie malec. Kacper jest wrzesniowy i do tej pory pogoda niezbyt sprzyjala spacerkom.Chcielismy kupic tansza godnolke by potem zainwestowac w spacerowke w ktorej malec pojezdzi prawdopodobnie dluzej. Ciezko bylo nam znalezc gondolke i spacerowke ktora spelniala wszystkie nasze wymagania a do tego fajnie wygladała. Kupilismy wielofunkcyjny za ok 800 zł ale zuzylismy tylko gondole.Na polskie drogi miekkie zawieszenie to podstawa.co do stelaza slyszalam ze aluminiowe sa dobre bo lzejsze.

Spacerowka powinna byc lekka, miec rozkładane oparcie i prosto sie składac.Kosz na zakupy ( pojemny) tez sie sprawdzi).Wiadomo ze dzis wiekszosc z nas ma samochody ale czasem trzeba wsiasc do autobusu i wtedy z kolosem ciezko :PDrugorzedna choc tez dla mnie wazna rzecza jest to by mialo te barierke przednia ale "otwierana" by wiekszy maluch sam mogl z niej wychodzic a nie musial byc wkladany "od gory". Osobiscie twierdze ze najlepiej kupic spacerowke jak maluszek juz sie urodzi i moc go do wozka "przymierzyc".

Jesli chodzi o raczke -Regulacja wysokosci to podstawa.Ja jestem niska, maz wysoki a dzieki regulowanej raczce oboje moglismy wygodnie trzymac wozek. Wazne dla mnie tez bylo by miala takie "gabczaste" trzymanie bo na tych gumowych to sie rece poca

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Ja gleboki mam POLAKa, jestem z nliego bardzo zadowolona, chociaz jest to bardzo ciezkie bydle (jako spacerowka 17kg, wiec jako gleboki pewnie dobrze ponad 20kg) i dlatego mysle o kupnie lzejszej spacerowki. Chcialabym na duzych kolach i zeby miala cala jedna raczke do prowadzenia, a nie dwie, no i wage mniejsza niz 10 kg. Poki co mysle o tym bo spelnia moje oczekiwania no i do tego nie zabija ceną : WÓZEK SPACEROWY=NAWIGATOR=FIRMY ''POLMAX'' (319512228) - Aukcje internetowe Allegro
Jak Wam się widzi? Czy Waszym zdaniem jest ok czy szukac dalej ?

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

..::VeAnN::.. a moze odpuscisz np te duze kola na rzecz jakiegos innego udogodnienia. Nasz wozek ma kola 20 cm srednicy i wydaja mi sie bardzo dobre.
Moze warto zainwestowac w spacerowke ? Hipotetycznie maluch pojezdzi w niej duzo dluzej niz w gondolce :)

Aha uwazaj na te tansze wozki bo one czesto maja ograniczenia wagowe np do 13 kg tylko !

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

ten safari ma + ze skretne kola, ale wazy juz 2kg wiecej od tego polmaxa, a z duzych kol za nic w swiecie nie zrezygnuje :) mialam okazje sporo jezdzic duzymi i malymi koleczkami wiec porownanie mam spore. Roznica jest oooogromna !
Jeszcze podobaja mi sie Wózek BABY DESIGN SPRINT 2 kolory + okrycie nóg (319476867) - Aukcje internetowe Allegro i SUPER LEKKA SPACERÓWKA CONECO FLASH +SUPERGRATISY (323759101) - Aukcje internetowe Allegro

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Veann ten sprinter baby design jest fajny :) koleżanka ma i sobie chwali :)

dla mnie super wózkiem jest WÓZEK GŁĘBOKO-SPAC.TRINITY N`O`W`O`Ś`Ć! W-WA (322208260) - Aukcje internetowe Allegro

można zamontować na nim fotelik :)

i jak uda się zajść w ciążę to najprawdopodobniej ten wlasnei kupimy :)

koleżanka ma i jeździłam nim, naprawde super :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

kaskasto fajny wozek :) A tapicerki podrabiaja od IMPLAST DRIVER :Śmiech:

..::VeAnN::.. to jakie dla Ciebie powinny miec wymiary koła ? Ten Coneco ma przód 14,5 cm, TYŁ - 20 cm i jesli to sa dla Ciebie duze koła to spoko - duzo wozków takie ma :) Moj ma i przednie i tylne po 20 cm.14 tek bym nie polecała. Myslałam ze dla Ciebie duze to jakies 24 cm.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza


fajny ale 12,5kg :(
Tez preferuje 4 kolowce, a due kola hmm no mniej wiecej takie jak przy glebokich, ale moga byc tez troche mniejsze :)
W ogole im bardziej sie zaglebiam w ten temat to mam coraz wiekszy metlik w glowie...:Zakręcony:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...