Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Czy ktoś miał wózek firmy PEG PEREGO book pop up S z kółkami gumowymi próżniowymi (z komorą powietrza, czyli te trochę lepsze od piankowych, ale niepompowane)? Jak sprawdzają się te małe przednie kółka? Mnie trochę przerażają, że są tak małe, dlatego rozważam też wózek polskiego producenta z pompowanymi kołami.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie pomogę, bo nie miałam... to moja pierwsza ciąża :)

Odnośnie wózka, chyba zdecydowałam się na wybór z dwóch modeli:
1. Xlander XA
2. Tako Jumper Light

Tylko nie wiem który z tych dwóch wybrać :P
Nie chcę baaardzo drogiego wózka, ani z najnowszej kolekcji - na tym mi nie zależy.
Parę postów wcześniej mamaracjonalna chyba wspomniała coś o Tako Jumper... fajnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia0509

Witam.A ja zastanawiam sie nad wózeczkiem firmy Bartolino 3w1. Zależy mi na tanim wózku koniecznie na pompowanych i nie skrętnych kołach-ciężko teraz taki dostać.Po pierwszym dziecku niestety wózeczek się zepsuł ( dwoje dzieci po prawie dwa lata nim jeździły)a teraz szukam wózka zbliżonego do tamtego

Odnośnik do komentarza

Mamy Tako Jumper Light i ogólnie byłabym z niego bardzo zadowolona, gdyby nie kółka które musieliśmy reklamować. Najpierw w przednim sparciała guma i padło łożysko, a później w tylnich padły ośki... Mam nadzieję, że teraz będą już ok, bo wózek jest lekki (noszę prawie codziennie na 1 piętro) i ma fajny i bardzo szybki montaż gondoli lub spacerówki, więc całościowo jest na plus:-)

Odnośnik do komentarza
Gość antoninka

Ktoś wcześniej wspomniał o Baby Design - ja też jestem z nich zadowolona. Polska jakość, fajna cena i są ładne. Przy modelu Husky dostaliśmy winterpack w zestawie: śpiworek, mufka na dłonie, dwustronny kocyk, termiczne etui na butelkę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...