Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

~Nati123
Właśnie kupiłam wózek camarello sevilla jestem bardzo z niego zadowolona leciutki, prosty w obsłudze a przede wszystkim funkcjonalny, polecam wam dziewczyny super wózek.

Super! Wreszcie ktoś kto ma ten wózek :) a jak się składa, łatwo? Jak oceniasz jakość wykonania, materiał i wogóle jakość zawieszenia i kół? Ja też chyba go kupię. Jaki masz kolor?

Odnośnik do komentarza
Gość KateMama

My kupiliśmy Jedo Fyn 4DS 3w1 model na 2014 rok. Koszt nowego to ok. 1800-2000, ale można kupić używany w super stanie za 400-1000 zł. No ale o samym wózku... Wysoko położna gondola i spacerówka, wysoko rączka, mega duże pompowane koła na jednej osi, skrętne pompowane również nie małe na drugiej. Duży kosz na zakupy, ładna kolorystyka i na dodatek to polski producent. Bardzo duża gondola, w miarę lekki. Fotelik z atestem (czego we wcześniejszych modelach nie było). Dla mnie ideał :) Kupiłam za namową kilku zadowolonych koleżanek i nie żałuje. Jeżeli ktoś się zdecyduje na nowy to wartpo podjechać do autoryzowanego sklepu który współpracuje z Jedo, bo podobno każdy kolor stelaża, materiału, kół mogą załatwić. My się trochę zgapiliśmy i kupiliśmy standard przez internet, a dokupując osobiście parasolkę Pan nas uświadomił że jest taka możliwość i że się poleca na przyszłość :)

Wpadł mi do głowy minus: w komplecie nie ma właśnie rzeczonej parasolki i innych gadżetów typu moskitiera, budka przeciwdeszczowa czy uchwyt na butelkę dla mamy... Niektóre sklepy dodają to od siebie niby w gratisie, ale tam wózki są droższe. Ja sobie dokupiłam sama to co chciałam i takie jakie chciałam.

Podsumowując: po kilku miesiącach użytkowania nie zamieniłabym tego wózka na żaden inny i mam nadzieję, że moja opinia się nie zmieni :) Nic się nie popsuło, nic się nie obluzowało, nic nie piszczy, nie zardzewiało, nie pękło.... Koła i opony są naprawdę dobrej jakości, praktycznie jak nowe.

Odnośnik do komentarza

zakupilamwozek TAKO CITY MOVE SPORTIMEi powiem tak.....jest cudowny, bardzo starannie odszyty, ladna konstrukcja i stabilna, lekko sie go prowadzi, mam go w kolorze czarnym z czerwonymi przeszyciami jest naprawde cudowny w kazdym calu i poki co nie widze w nim zadnych wad ,jest bez porownania z innymi ktore ogladalam, i nie zamienila bym go na zaden inny....gondola i spacerowka duza i ladnie wykonczona wystarczy naprawde na dlugo...poooooolecam

Odnośnik do komentarza

Witam,
ja posiadam Wózek 3w1 Tako City Move, Marine 2014 (gondola, spacerówka + nosidełko). Naprawdę polecam! Nie zamieniłabym go na żaden inny! Znajomi i rodzina podziwiają, część kupiła ten sam lub podobny model ale jak na razie tylko my mamy tą wersję morską. Wózek jest granatowy z paskami biało-czerwonymi, taki żeglarski (nam pasuje bo to nasze hobby) :) Ma super funkcje, daszek duży, torba na zakupy też spora. Sprawnie się składa i montuje też, przednie koła skrętne 360, amortyzatory, ogólnie jest super! Aktualnie używam spacerówki ale potrzebuję jeszcze taką małą spacerówkę - parasolkę do samochodu. Może ktoś doradzi jaką wybrać???
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nasza niunia wozi się Chicco I-Move. Wózek jest super. Wykonany perfekcyjnie w najmniejszych detalach. Ma wiele funkcji (do dziś odkrywam coraz nowsze możliwości :D ). W zestawie jest wszystko : fotelik samochodowy, baza do fotelika (jeśli nie chcesz, nie musisz używać bazy), gondola z możliwością użycia jako fotelik samochodowy, spacerówka, moskitiera, folia przeciw deszczowa, torba, śpiworek,itd.
Minusem jest trochę mały koszyk pod wózkiem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowałam sie na Baby design - Lupo. Myslalam tez o nowszej wersji - Lupo Comfort ale kolorystyka jest nieciekawa i prawie w ogole nie ma roznicy miedzy tymi modelami - jedynie w cenie nawet 200zł Comfort jest droższy.. Wozek ma wysokie miejsce w rankingach i jest tani - ja zaplacilam 1100zł za nowy 2 w 1
Komfort prowadzenia tez sie wydaje super. W hurtowni powiedziano mi ze to jedyny wozek na jaki jeszcze nie mieli reklamacji..

monthly_2014_11/jaki-wozek_20318.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kefgkxlep.png

Odnośnik do komentarza

Wózek powinien byc jak najlżejszy i zgrabny, jak byłam u siostry pojechałam z jej córką do sklepu i nie wjechałam między barierkami przy kasie. Za szeroki rozstaw kół, a mają wózek z jakichś nowszych na rynku. Nasz Graco Evo jest od niego starszy i co? jest na tyle lekki i zgrabny że w zyciu takich cyrków nie miałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...