Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Ze spaceróweczek mogę polecić fajny wg mnie wózek firmy Graco Evo. Ja kupiłam co prawda zestaw z gondolą ale powiem wam wart polecenia. Jest lekki, stabilny, małemu w nim wygodnie bo uwielbia spacery i nawet w domu usypia mi w wózku:) a kolorystyka ich tez robi wrażenie

Odnośnik do komentarza

co myślicie o Babyactive ballerina? bardzo mi się podoba i testowałam go "na żywo" ale ciągle się waham bo nie ma skrętnych kół.. no i są też dwa rozmiary kół do wyboru 14' i 12', które lepsze? dodam że nie muszę do dźwigać po schodach więc to że jest dość ciężki nie ma dużego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Ja przerobiłam dwa wózki.
Jedn z Roana- którzy urzekł mnei swoim wygladame bo niewiele mu brakowało do klasycznej inglesiny :) i drugi z Wlandrea ( 3 koła, X-run) Powiem tak- dopoki na doworzu jest sucho i okolica obfituje w równe chodniki to chyba większośc wózków się sprawdzi- kwetia gustu i budzetu. Gorzej jeśli spadnei śnieg.. Wtedy weryfikueje się takze to ze producenci zapominają pokazać jak ich super wózek radzi sobei z nawet małym śniegiem.. Roan poległ, X-run pokonał każdy teren. I choć niektórzy mówią że wygląda jak sportowy wózek inwalidzki ( coś w tym jest) to jest to wózke nie do zajechania. nei wyobrazam sibie jak można wyjśc na zimowy spacer z wózkiem typu parasolka.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Co do wozka to wazne by mial duze pompowane kola, lekko sie prowadzil i mial spora gondole. Ja kupilam tako wozek captiva, jestem bardzo zadowolona. Isealny na jesien i zime. Kupilam w w-wie Ursus, zobaczylam w sklepie i sie zauroczylam. Maja tam spory wybor roznych wozkow ale ten mnie powalil a co najwazniesze sie sprawdza. Jak ktos z W-wy czy okolic to polecam sklep zebra - tam go kupilam (blisko jerozolimskich) Nie pamietam dokladnego adresu ale pewnie w internecie znajdziecie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wybierając wózek dla Julii szukałam czegoś lekkiego ale i zwrotnego, że duzo jeździmy samochodem to i takiego który łatwo się składa no i mieści w bagażniku. I sprzedawca mnie polecił Graco Evo. Tu juz ktoś wspomniał wcześniej. Według mnie wózek ok. Lekki, ładny no a piankowe koła uważam spisują się ok. Tym bardziej że przednie są skrętne.

Odnośnik do komentarza

My mamy xlandera i NIE polecam. Gondola jest malutka w środku. Wszystko trzeba dokupować osobno - adaptery do fotelika, parasolka, śpiworek, torba etc. Koleżanka kupiła polski Elipso (o wiele, wiele tańszy) i jest lżejszy i jakiś taki bardziej obrotny. Poza tym ma wszystko w komplecie.

btw z perspektywy czasu nie kupowałabym już 3 w 1. Akurat spacerówka w xlanderze jest wielka, ciężka... o wiele lepsza byłaby spacerówka typu "parasolka".

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc4z17hkuzz3xd.png

Odnośnik do komentarza

Mam X-landera xa. Używam na razie tylko gondoli. Nie wiem czy drugi raz bym go kupiła, może szukałabym czegoś o nowocześniejszym wyglądzie, ale wtedy musiałabym dopłacić... Na allegro zapłaciliśmy 1500zł za spacerówkę i gondolę, za tą cenę lepszego nie znalazłam. Gondola nie jest mała. Syn za 2 tyg. kończy 7 miesięcy i dalej się mieści i to w śpiworku. Jest zwrotny, porządnie wykonany, nic nie skrzypi. Uważam, że jest ciężki ale nie mam porównania do innego wózka, nie mieszkam w bloku więc to dla mnie nie problem. Nie używam jeszcze spacerówki, ale później chętnie napiszę co o niej sądzę.

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

Możemy polecić Wam wózek X-lander XA Europe w zestawie z gondolą, parasolką, śpiworkiem i folią. Taki zakup posłuży przez wiele miesięcy, nawet kiedy dziecko wyrośnie już z gondolki. Jest bardzo zwrotny, łatwo się go prowadzi, ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i światełka odblaskowe. Koła są pompowane. Zdecydowanie rekomendujemy zakup tego zestawu.

Odnośnik do komentarza

Myślałam żeby kupić używany wózek, ale moja mama mi odradza. Ja wiem, że przecież często te wózki są praktycznie nowe, ale o ile taniej można znaleźć... no ale moja mama swoje. I mówi, że się dołoży i kupimy jakiś piękny. Podoba mi sie kilka różnych modeli, w internecie sporo ich przejrzałam, ale nie wiem czy można zamówić przez internet czy lepiej iść do sklepu i się przymierzyć? Ja nie mam za bardzo jak, bo w ciąży muszę już leżeć. Może któraś z Mam miała albo ma taki model Alpina FX?

Odnośnik do komentarza

przy kupnie wózka ważna była dla mnie funkcjonalność. szukałam wózka 3w1. mam więc Alpina FX. ma wszystko czego potrzebuję. wygodną gondolę, fotelik samochodowy który można zamontować na stelażu. co do spacerówki to wykorzystam ja dopiero za kilka miesięcy bo moje dziecko jest jeszcze malutkie. ma sporo udogodnień (np bujana gondola, regulacja zawieszenia) i dodatkowego wyposażenia( pokrowiec na nóżki, moskitiera, osłona przeciwdeszczowa, torba). to bardzo fajny wózek i w przystępnej cenie. jest solidny więc mam nadzieję że długo będzie mi służył. ja mam wózek czarno biały w kropeczki, ale jest sporo innych bardzo ładnych wersji kolorystycznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...