Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

My kupiliśmy Emmaljunge Smart Duo Combi 2010, była mocno eksploatowana (lubimy dużo chodzić i spacerować z dzieckiem).
W końcu budka nie wytrzymała - złamał się aluminiowy stelaż w miejscu mocowania do korpusu.
Myślę, że to wada fabryczna, przy wózku za 2k (w mojej opinii dość drogim) raczej nie powinna się pojawić.
Na szczęście udało się naprawić.
Pojawiło się też skrzypienie z elementów mocowania kół - pomogło dokręcenie śrubek (metal tarł o metal).
W skali 0-10 moje zadowolenie z wózka oceniam na 6,7 (jeśli mąż nie dałby rady naprawić to chyba byłoby to 2 lub 3).

Odnośnik do komentarza

danuta.luczynska
My kupiliśmy Emmaljunge Smart Duo Combi 2010, była mocno eksploatowana (lubimy dużo chodzić i spacerować z dzieckiem).
W końcu budka nie wytrzymała - złamał się aluminiowy stelaż w miejscu mocowania do korpusu.
Myślę, że to wada fabryczna, przy wózku za 2k (w mojej opinii dość drogim) raczej nie powinna się pojawić.
Na szczęście udało się naprawić.
Pojawiło się też skrzypienie z elementów mocowania kół - pomogło dokręcenie śrubek (metal tarł o metal).
W skali 0-10 moje zadowolenie z wózka oceniam na 6,7 (jeśli mąż nie dałby rady naprawić to chyba byłoby to 2 lub 3).

A nie próbowaliście reklamować? Emmaljungi raczej słyną z niezawodności, u nas po 15 m-cach nic nawet skrzypieć nie chce (a wózek zjeżdża po schodach z 1. piętra - nie noszę go bo mi ciężko), z tym, że ja mam inny model.

Odnośnik do komentarza

My z mężem kupiliśmy Aquariusa marki Bebetto. Przy wyborze patrzyliśmy na jakość i rozsądną cenę bo jak wiadomo, dla maluszka trzeba poza wózkiem kupić milion innych rzeczy. Nasz z tego co pamiętam kosztował około 1500 zł, co wydaje się sensowną ceną zwłaszcza patrząc na to, że posiadam Aquariusa już pół roku i jestem naprawdę zadowolona. Wózek jest uniwersalny, a jego konstrukcja pozwala na montowanie zamiennie wersji głębokiej, spacerowej oraz fotelika samochodowego. Myślałam, że koła obrotowe, które posiada mój model będą "żyły własnym życiem", jednak bardzo dobrze się go prowadzi - szczególnie po nierównych chodnikach w okolicy w której mieszkam :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam Maritę dla pierwszego dziecka i byłam bardzo zadowolona. Lubię wózki klasyczne, z dużą gondolą, wygodną spacerówką i na pompowanych kołach. Marita jest bardzo wygodna dla dziecka i wg mnie dla matki też, pod warunkiem, że nie musi wnosić wózka po schodach na 4 piętro. Wózek fajnie się kołysze - jest mieciutki. Gondola rewelacyjna - teraz mam Bebecara i na ich stronie piszą, że te wózki maja najwiekszą gondolę, a to nieprawda, bo Marita ma większą ;) Spacerówka też wygodna - starczyła nam do 3 lat. Maja spokojnie się w niej miesciła i swobodnie mogła spać do samego końca. Wózek doskonały na wyboje, spacery do parku itp, ale np. w sklepie juz mniej komfortowy, bo jest duzy i czasami cięzko przejechać przez drzwi. Wózek fajnie sie prowadzi, ale ponieważ jest cięzki (chyba koło 16 kg) w podbijanie przed krawęznikiem i na zakrętach trzeba włozyć sporo siły. Z mankamentów natomiast mogę wymienić beznadziejny hamulec - umieszczony na środku belki z koszem. Ciężko się go wciskało, a jeszcze trudniej się odblokowywał. Kosz na zakupy też mi się nie podobał - jest taki metalowy - ma za niskie boki i często coś nam wypadało z niego po drodze- trzeba na to uwazać ;) Aha, i czesto przebijałyśmy opony, ale to pewnie wina miejsc po których jeżdziłam ;) Jednak nie było z tym większego problemu, bo do wózka pasują dętki do rowerków dziecinnych - 10 zł w każdym sklepie rowerowym ;)
Teraz bardzo chciałam wózek ze skrętna osia przednią, żeby nie musieć podbijać na zakrętach i kupiłam Stylo AT - jest cięzszy od Marity, ale inne parametry są podobne (gondola, spacerówka, wymiary, zawieszenie), ale przyznam szczerze, że jednak rzadko z tego korzystam... bo zapominam odblokować kółka ;) Gdybym nie znalazła Bebecara w fajnej cenie to znowu kupiłabym Maritę. Od siedniu lat sam model się nie zmienił, chociaż mam nadzieję, że usprawnili ten hamulec, tylko zmienia się kolorystyka, a tyo swiadczy o tym, ze wozek się sprawdza i ma duże powodzenie. Ja osobiście polecam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3k6nlq3fnbhl5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyewarap8ox.png

Odnośnik do komentarza

Ja z całą odpowiedzialnością polecam wózek Bogaboo. Na początku zastanawiałam się czy warto wydać tyle na ten wózek i kupiłam używany więc o połowę taniej. Moja córeczka ma roczek i to byłą świetna decyzja że wybrałam ten wózek. Jest lekki, bardzo zwrotny, można go prowadzić bez żadnego wysiłku. Bardzo wygodna gondola i spacerówka, która nam jeszcze długo będzie służyć.
Ponieważ na wakacje jechaliśmy do Barcelony kupiłam spacerówkę Maclarena więc tez z wyższej półki ale ma się nijak do Bogaboo. Naprawdę jeśli możecie zainwestować i planujecie kolejne dziecko, naprawdę warto polecam.

Odnośnik do komentarza

mkarasowska
My mamy wozek IMPLAST BOLDER 4 i jestem z niego zadowolona dodam ze od kilku dni Michaś jezdzi w spacerowce i tez jest bardzo fajnie :Oczko: Mam rozwniez do kompletu fotelik samochodowy(0-13kg) ktory mozna zamontowac na stelaz :Oczko:

my mamy KOMEKO 3 w 1 tj. fotelik samochodowy, który równeż zaczepiamy na stelażu wózka. gondolę i spacerówkę. nie był drogi, kupiliśmy na allegro

Odnośnik do komentarza

Ja mam X-landera X-move i jak narzie jestem zadowolona, ma duze koła i jazda po miescie nim sprawdza sie, po błocie nierównej powierchni a takiej jest u nas pełno...narazie korzystam z gondoli i jest ok, ma podwyzszany dosc mocno zagłowek, jedyna wada dla mnie jest jego waga...a tym bardziej ze nie mam windy i musze nosic ten ciezar codziennie;(

Odnośnik do komentarza

Ja też mam X-landera ale XA i jestem mega zadowolona, bardzo lekko się prowadzi, praktyczni sam jedzie :) Fakt jest ciężki, ale trzymam go w garażu więc nie muszę tachać, mam niewielki samochód, ale wchodzi do bagażnika i szybko się go składa i rozkłada. Do tego fotelik maxi cosi citi też elegancko można wpiąć w ramę i mykać na zakupki. Miałam okazję porównać jazdę po chodniku dość nierównym z Granderem Tutkiem i Mutsy 4 rider i oba wymiękają :P Polecam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e949c87793.png

http://www.suwaczek.pl/cache/e0d83a8f9b.png http://s2.pierwszezabki.pl/049/0493279d0.png?6712

Odnośnik do komentarza

Wybierając wózek 3w1 pomyślcie o bezpieczeństwie w samochodzie... w większości wózków foteliki dołączane do zestawu nijak mają się do bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodach niestety :(
jeśli już chcecie montować fotelik na ramie wózka warto wybrać model, który po zastosowaniu odpowiednich adapterów ma możliwość zamontowania bezpiecznego fotelika, który pozytywnie przeszedł crash testy (nie mylić z atestami, który otrzymują nawet styropianowe poddupniki za 15zł:/)

Odnośnik do komentarza

ja wam powiem z mojego doswiadczenia teraz ze ni jak sie nie oplaca kupowanie tzw 3w 1... zazwyczaj o ile gondola sie sprawdza tak spacerowka jest do bani i tak czy inaczej trzeba kupic nowa oddzielna... gdybym miala sie cofnac w czasie i gdybym wiedziala to co teraz to kupilabym tylko fotelik i gondole

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

a ja jestem bardzo zadowolona ze swojego wózka :-) w sumie to mam hmmm 5w1 :D bo mam fotelik, gondolę, siedzisko spacerowe, siedzisko z kierownicą jak rowerek i siedzisko podwójne :-)
od 3 lat ciągle w użytku najpierw pojedynczo, potem podwójnie, teraz znów pojedynczo i za miesiąc znów podwójnie :-) nigdy w życiu nie kupiłabym lekkiej spacerówki, bo nienawidzę jeździć małymi i obrotowymi kółkami :-) no ale jak kto woli :) mi nigdy nie był potrzebny lekki wózek, bo nie muszę go wnosić po schodach, a do auta wchodzi bez problemu- zmieściliśmy podwójny do bagażnika punto na trzytygodniowe wakacje 5 osób :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...