Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie właśnie poszedł stelaż :( Ale nic dziwnego, bo spacerówka używana. Wcześniej też mieliśmy pecha, bo otrzymany w prezencie od teściów, jakiejś mało znanej zagranicznej firmy, też się rozwalił - i oczywiście kontakt z producentem żaden.

Teraz marzy mi się czarny ...Moja kumpela ma i wygląda super :) Podobno nawet się nie zagrzewa specjalnie na słońcu - jakiś taki materiał...Tylko ona ma dosyć drogi, chyba Stokke, a ja wolę tańszy - myślę o Bebetto Aquarius - wygląda super, jest lekki (już go widziałam na żywo), ale ciekawa jestem, czy ktoś użytkował?

Odnośnik do komentarza

My mamy wózek Xlander XA 2010 i muszę przyznać, że jestem nim zachwycona. prowadzi sie super, nie jest zbyt ciężki i jeśli chodzi o serwis to mim zdaniem rewleacja. zepsula mi sie jedna część, zrobilam zdjęcie, wyslaam maila i mastepnego dnia był u mnei kurier z noewym elementem. mam wielu znajomych korzystających z xlanderów w różnych rocznikach i nikt nie narzeka

"Potykaj

Odnośnik do komentarza

bestyjka
A ......

Teraz marzy mi się czarny ...Moja kumpela ma i wygląda super :) Podobno nawet się nie zagrzewa specjalnie na słońcu - jakiś taki materiał...Tylko ona ma dosyć drogi, chyba Stokke, a ja wolę tańszy - myślę o Bebetto Aquarius - wygląda super, jest lekki (już go widziałam na żywo), ale ciekawa jestem, czy ktoś użytkował?

Ja się akurat zdecydowałam na Aquariusa z Bebetto i jak na wózek wielofunkcyjny - sprawdza się. Możesz na nim umocować albo gondolę, albo siedzisko, albo fotelik samochodowy, więc możliwości jest wiele, a jak na wózek wielofunkcyjny, nie jest taki strasznie ciężki :) Fajnie się prowadzi, bo ma z przodu zwrotne kółka - na naszych wąskich chodnikach - jak znalazł. W sklepie też kółka się spisują, bo można łatwo wykręcić bez unoszenia całego przodu wózka ;) Jak wyjeżdżamy gdzieś w plener (wertepy, dołki, górki, itp.), mozna sobie zablokować te obroty i nie ma problemu ze zjeżdżaniem z trasy :)
Co do czarnego, to nie wiem, czy się będzie zagrzewał - ja mam w kolorze intensywnej zieleni - też nie jest to jasny kolor, a wcale się nie grzeje, więc możliwe, że ten sam efekt będzie przy klasycznej czerni :)

Odnośnik do komentarza

Gdy sama miałam wybrać wózek dostawałam fioła na ten temat. Szukałam opinii na forum zastanawiałam się ile wydać i czy warto przepłacać. Totalna dezorientacja bo chciało by się dla maluszka jak najlepszy sprzęt ale niekoniecznie cie na niego stać.
W ostateczności wybraliśmy wózek 3w1 w gondolce i tak w okresie zimowym na dalekie spacery jechać nie będziemy fotelik do zmiany jest i tak ok 10 miesięcy a wszyscy polscy producenci korzystają z tej samej bazy naszywając tylko obicia zostaje spacerówka którą i tak zamieni się na jakąś parasolkę którą łatwiej przewozić
Zdecydowaliśmy więc na lokalnego producenta wózków ze względu na ewentualne naprawy prawie na miejscu max 3 dni czekania. Warto więc rozejrzeć się w okolicy lub w sklepie dopytać o czas napraw.

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj odebraliśmy paczkę od kuriera, dużą paczkę z naszym wózkiem. :o_master: w sumie to już chyba ostatni dzwonek, bo jak by się mała chciała pospieszyć, to mógłby być problem. Kupiliśmy navingtona model caravel, w kolorze red sea. Co mogę powiedzieć?! Zakochałam się! A tak serio, wózek oglądałam w sklepie tylko w innym kolorze, dzisiaj udało się nam złożyć ramę i gondolkę i pojeździłam trochę po salonie. Przednie koła skrętne, więc wózek jest zwrotny, lekko się prowadzi. Bardzo mi się podoba budka, bo jest duża i cicho się składa. Do kompletu mamy x-cara, i wszystko razem fajnie wygląda. Na zerio będziemy testować za miesiąc, ale pierwsze wrażenia pozytywne.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1rmo45qdat.png

Odnośnik do komentarza

No a ja mam problem z głowy - dostałam tego czarnego Aquariusa pod choinkę! Przepiękny! Także moje poszukiwania zakończone - ufff - ale to była męczarnia - te wszystkie opinie na forach i komentarze - już naprawdę świrować zaczęłam...Ale, na szczęście, Mikołaj zadecydował!

@Anuska83 - całkiem ładny ten Twój wózeczek - maleństwo powinno być zadowolone :) Ciekawe jak już będzie funkcjonował z dzieckiem...Jednak dla mnie ma troszkę za wysoką cenę.

@asiczka - masz rację te zwrotne kółka z przodu w Aquariusie ułatwiają sterowanie. Na razie jeszcze testuję w różnych sytuacjach, ale potem chętnie wymienię się opinią :D

@marietta - o Vulcano czytałam sporo pozytywnych opinii, kiedy szukałam czegoś właśnie marki Bebetto - niedrogi, a 8w1 - ma różne funkcje. Chwalono, że w całości produkowany w Polsce, ale to, chyba, tak, jak wszystkie tej firmy...

Odnośnik do komentarza

anulkaWB
Ja mam wózek bebetto vulcano. Wózek można przerobić bez problemu na spacerówkę, bo łatwo się go wpina i odpina. Do tego jest lekka i mogłam bez problemu wnieś ją na 3 piętro na początku razem z dzieckiem ;) Budka od spacerówki jest odpinana, można odpiąć aby był przewiew, zasunąć głęboko, aby nie wiało itd.

Witam
Mam Vulcano już prawie dwa lata i powiem Wam to super wózek, bardzo lekki, zwrotny i wogóle super. Małą jego wadą jest wypinanie wersji spacerowej ze stelaża ale podobno teraz to jest poprawione. Mam go tak długo i nic się nie działo. Fajnym bajerem jest spacerówka którą można stawiać na zieni i masz leżaczek. Patrzyłam teraz na ceny i jak za tychola to jest tego warty.

Odnośnik do komentarza

Anuska83
My dzisiaj odebraliśmy paczkę od kuriera, dużą paczkę z naszym wózkiem. :o_master: w sumie to już chyba ostatni dzwonek, bo jak by się mała chciała pospieszyć, to mógłby być problem. Kupiliśmy navingtona model caravel, w kolorze red sea. Co mogę powiedzieć?! Zakochałam się! A tak serio, wózek oglądałam w sklepie tylko w innym kolorze, dzisiaj udało się nam złożyć ramę i gondolkę i pojeździłam trochę po salonie. Przednie koła skrętne, więc wózek jest zwrotny, lekko się prowadzi. Bardzo mi się podoba budka, bo jest duża i cicho się składa. Do kompletu mamy x-cara, i wszystko razem fajnie wygląda. Na zerio będziemy testować za miesiąc, ale pierwsze wrażenia pozytywne.

Kurcze też mi się podoba. Marzę o Bebecar Stylo AT, ale cena jest obłędna i trafiłam przez przypadek na Navingtona Caravel... Bardzo zalezy mi na skrętnej przedniej osi, a to chyba jedyne dwa modele wózków, powiedzmy że klasycznych, na wahaczach, które ją posiadają.
Bardzo jestem ciekawa Twoich wrażeń.
Kupiłaś model z większymi, czy mniejszymi kołami? Te większe trochę dziwnie wg mnie wyglądają ze spacerówką... ale może wygodniejsze w użyciu?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3k6nlq3fnbhl5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyewarap8ox.png

Odnośnik do komentarza

marietta80
Ooo no to ładny prezent ! :)
Ja o tym aquariusie też czytałam, ale jednak ten vulcano kusi mnie najbardziej ;) już też doedukowałam się na innych forach i dużo osób sobie go chwali także chyba juz decyzja podjęta :D teraz jeszcze nad kolorem się waham. jejku to niby tylko wózek a tyle zamieszania hehe.

Wydaje mi się po prostu, że Aquarius zrobił się ostatnio dość popularny :) Przejrzałam neta w poszukiwaniu opinii o Vulcano dla Ciebie i znalazłam fajny filmik na youtube - może będzie pomocny, bo pokazuje funkcje tego modelu, rozkładanie, składanie, itp. - super sprawa, dobrze, że pomyśleli o takim prostym instruktażu :) Ja wolę wszystko oglądać wizualnie, niż tylko czytać opisy i instrukcje, a mój "men" to już w ogóle uważa chyba zajrzenie do jakiejkolwiek instrukcji za plamę na męskim honorze, hahaha ;) Ale za to na filmik to już zerknął z ciekawością ;)

Aha - przy wysyłaniu zobaczyłam, że nie mogę wkleić linka, więc podaję zaszyfrowany ;) - tam gdzie wpisałam [kropka], trzeba oczywiście wykasować wyraz z nawiasami i wstawić kropkę ;)

youtube[kropka]com/watch?v=Phz4UW7QubE&feature=related

Odnośnik do komentarza

Pochwal się, jak już do Ciebie dotrze. Myślę, że Vulcano też jest super - i te 8in1 brzmi intrygująco - tak wiem - jestem niepoprawną gadżeciarą i takie sformułowania na mnie działają :36_1_1:

A filmik to mega sprawa - teraz weszłam i zobaczyłam, że jest ich kilka - dotyczących różnych modeli. W tym mego :) Jutro jeszcze raz obejrzę go dokładniej i zobaczę, czego jeszcze nie odkryłam...Chociaż muszę przyznać, że jak na razie intuicyjna obsługa idzie mi bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

marietta80
Dzięki za filmik ;)

Już i tak się zdecydowałam. A kolor biorę grafitowo-błękitny ;)
Zamówiłam u nich w sklepie przez internet, więc czekam na przesyłkę.

Nie ma sprawy :) Rzeczywiście są już filmiki prawie do wszystkich modeli wózków z Bebetto - i widziałam że dodali u siebie na stronie przy tych modelach symbol youtube, więc nawet nie trzeba teraz samemu szukać :)

Jak już dotrze do Ciebie ten Vulcano - chętnie zerkne na opinię, czy bedziesz równie zadowolona jak ja z Aquariusa :) Podoba mi się szczególnie to, że nim nie trzęsie, bo te przednie kółka bardzo "gładko" pochłaniają drgania na wybojach - extra amortyzatory :) Ciekawe, czy Vulcano też tak ma :)

Odnośnik do komentarza

asiczka

Jak już dotrze do Ciebie ten Vulcano - chętnie zerkne na opinię, czy bedziesz równie zadowolona jak ja z Aquariusa :) Podoba mi się szczególnie to, że nim nie trzęsie, bo te przednie kółka bardzo "gładko" pochłaniają drgania na wybojach - extra amortyzatory :) Ciekawe, czy Vulcano też tak ma :)

wózek już do mnie dotarł ! :)
jest cudny :D
lekki, fajnie i łatwo się przepina go na spacerowy, sprawia wrażenie takiego stabilnego. Tylko jeszcze nie miałam okazji pójść z nim w teren :D Ale po dokładnym obejrzeniu na wszystkie strony jestem zadowolona ;)

Odnośnik do komentarza

marietta80

lekki, fajnie i łatwo się przepina go na spacerowy, sprawia wrażenie takiego stabilnego. Tylko jeszcze nie miałam okazji pójść z nim w teren :D Ale po dokładnym obejrzeniu na wszystkie strony jestem zadowolona ;)

Hej :) Miałaś już okazję wybrać się na "terenowy" spacer? Jak się spisuje Vulcano? :) U Ciebie też zasypało śniegiem? - mój Aquarius dzielnie się przedziera przez zimowy opad ;)

Odnośnik do komentarza

asiczka

Hej :) Miałaś już okazję wybrać się na "terenowy" spacer? Jak się spisuje Vulcano? :) U Ciebie też zasypało śniegiem? - mój Aquarius dzielnie się przedziera przez zimowy opad ;)

Heheh tak, już byliśmy w terenie. Co prawda 2 razy tylko i na krótko ale to ze względu na ogromny mróz :( Póki co wózek sprawuje się bardzo dobrze, a śnieg mu niestraszny hehe :D
Tylko synek mi się troszkę przeziębił więc spacery musimy niestety póki co odłożyć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...