Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Baby Smile to dawny POLAK - z tego co wiem to wózki bardzo awaryjne :/ i sa kłopoty z reklamacjami ... trwa to i trwa jak się odda wózek do serwisu :(
a do tego strasznie ciężkie.

ogólnie jakoś nie przemawiają do mnie ...
koleżanka kupiła, napaliła się kilka lat temu na wózek Polaka i ... i szybko go sprzedawała, bo po złożeniu był ogromny nadal, niesterowny (nie mial skretnych kol) i cholernie ciężki :(

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

kata
kaskato dzieki!! a mozesz nam niedosiwiadczonym poradzic na co nalezy zwrocic uwage kupujac wozek?no bo to jednak wydatek i dobrze by bylo nie zrobic jakiegos glupstwa..:)

jesli ja mogę cos doradzić to przy trójkołowcach skrętne przednie koło...bez tego ani rusz...mój chicco stoi dlatego w piwnicy :Wściekły::Wściekły::Wściekły:
W przypadku spacerówki rozkładane oparcie i podnóżek regulowany, bo tego zabrakło z kolei w moim drugim wózku :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Anulka
oooo no widzisz....zależy mi na tym by był lekki, łatwo się składał, mało miejsca zajmował i żeby Maja moła w nim spać na spacerach...rozumiem, że za duzo od niego nie wymagam...:Niewiniątko:

mosaic ma to wszystko :D

Kata - wózek musi ci podpasować :)
dla mnie ważne w wózku jest -
1. dość duża gondola
2. zwrotność (kólka 360 stopni)
3. możliwość montowania fotelika na stelażu
4. pojemny kosz
5. wizualnie musi też mieć to COŚ :D

waga nie ma znaczenia bo nie bede nosiła po schodach wózka ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

no widzisz kaskato to chyba to czego szukam ja..bo tez nie musze dzwigac wozka, no chyba zeby go wlozyc do samochodu ale nie przesadzajmy nie sadze zeby te ciezkie byly az TAK ciezkie:)
tak sobie jeszcze myslalam ze moze na amortyzatory zwrocic uwage?? albo na kola tylko nie wiem o co to chodzi z tymi pompowanymi.. no bo jak nierownosci to zeby dzidzia nie wytrzeslo za bardzo...

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Mikołaj jeździ Chicco Trio S3 Wózek trójfunkcyjny Trio S3 Top : Wózki uniwersalne : MamoTato.pl : Wszystko dla dziecka : Sklep internetowy
jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek jest lekki 11kg (co w naszym przypadku było istotną cechą), posada ręczny hamulec, jest bardzo zwrotny. Gondoli używaliśmy prawie 6 miesięcy (cała zima), Małemu było w Niej ciepło i najważniejsze nie wiało mu. Fotelika samochodowego używamy jako nosidła i bujaczka.

I mój Mikołajek jeździ S3 :)
Jestem bardzo zadowolona, jak pisze Izabelin, lekki, zwrotny, łatwo "szmatki" zdemontować do prania i hamulec, w moim przypadku niezawodny i bardzo potrzebny. Szybko się składa, zajmuje mało miejsca w samochodzie. Letnia duża budka z dodatkową chowaną osłonką-całkowice chroni dziecko przed słońcem. I zimą i latem doceniam zalety S3.
Ale żeby nie było.... :Oczko: jak dla mnie mały koszyk na zakupy :Oczko:

Koleżanka, która ma czterokołowca prowadząc mój wózek stwierdziła-mercedes w najwyższej klasie :Oczko:

NuSiAaa
chętnie poczytam o wózkach bo niedługo i ja będe jakiś musiała wybrać...a tyle ich jest... najbardziej mi sie nie podobają i NAPEWNO nie kupie takiego na 3 kółkach... .obrzydliwe i niestabilne...

ciekawe, czy zmienisz zdanie??? :Oczko:
jest ładny i wbrew pozorom bardzo stabilny!
ja swojego nie zamieniłabym na inny!
a czterokołowca już też miałam 14 lat temu :Oczko:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

pojechaliśmy wczoraj na zakupy i w końcu nie kupiłam ani jednego ani drugiego
kupiliśmy taki WĂłzek spacerowy Maclaren Techno XT W-wa gratis (373320810) - Aukcje internetowe Allegro

dożywotnie gwarancja, lekkość, prostota w rozkładaniu, super duża budka i szerokie jak na parasolkę siedzisko wzięły górę. Szkoda tylko, że występuje ta wersja w kolorze szarym. Na szczęście dokupiłam czerwony pałąk i szelki plus zagłówek.

Odnośnik do komentarza

Happymama
Maclareny to bardzo dobre wózki.
Bardzo lekkie i porządnie wykonane. Obecnie obserwuję "bum" na te wózki.

Happymama dzieki, powiem ci ze mi troche szkoda kasy bo maclaren techno XLR kosztuje 1000zl, a ja mnieszkam w malym miasteczku i nie mam mozliwosci obejrzec maclareny na zywo, a ten wozek podoba mi sie a poza tym ma nosnosc do 29kg a moje dziecko jest duze a wiekszosc wozkow jest do 15kg/18kg a ja sie martwie ze jak moj synek bedzie mial dwa latka i bede szla z nim na miasto (zrobic kilka km) to ze on nie da rady tyle isc i wozek by mi sie przydal plus do tego zakupy i boje sie nosnosc wozka do 18kg mi sie starczy... Bo Michal dwa miesiace temu wazyl 10kg (niebawem musze isc znow go zazyc..) A wczoraj jak stal wyprostowany przy scianie to go z mezem zmierzylismy i ma 79cm wzrostu skubaniec :Szok:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...