Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie rozstaje sie z moim graco quatrro de lux,chociaz jest swietnym wozkiem. Szeroki,latwy do manewrow jedna reka,tak samo sie go sklada. Dla mnie ma jedna wade, jak sie go wsadzi do fabii to juz jest malo miejsca

Moge go polecic z czystym sumieniem a rekomendacja niech bedzie ze wyjezdzilo sie w nim dwoje moich a teraz idzie do 3:D

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Mikołaj jeździ Chicco Trio S3 Wózek trójfunkcyjny Trio S3 Top : Wózki uniwersalne : MamoTato.pl : Wszystko dla dziecka : Sklep internetowy
jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek jest lekki 11kg (co w naszym przypadku było istotną cechą), posada ręczny hamulec, jest bardzo zwrotny. Gondoli używaliśmy prawie 6 miesięcy (cała zima), Małemu było w Niej ciepło i najważniejsze nie wiało mu. Fotelika samochodowego używamy jako nosidła i bujaczka.

Odnośnik do komentarza

NuSiAaa
chętnie poczytam o wózkach bo niedługo i ja będe jakiś musiała wybrać...a tyle ich jest... najbardziej mi sie nie podobają i NAPEWNO nie kupie takiego na 3 kółkach... .obrzydliwe i niestabilne...

ja jestem bardzo zadowolona z trojkolowca. jest bardzo stabilny. trzeba po prostu umiec taki wozek prowadzic bo prowadzi sie go inaczej niz taki na czterech kolach. wiem bo mialam na poczatku na czterech i zamienilam na trzy. co do wygladu.. coz.. i na czterech kolkach zdarzaja sie obrzydliwe wozki, wszystko zalezy od firmy. mnie sie moj bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę, że podjęłyście mój temat. Zdawałoby się, że zakup wózka to sama przyjemność a tu niestety niespodzianka. Wybór duży, ceny zróżnicowane i jak już pisałam na wstępie jestem mocno do tyłu :) Dlatego wasze opinie są dla mnie bezcenne. Sama wiem jedynie tyle, że nie mogę sobie pozwolić na wózek trzyfunkcyjny za ponad 2000 zł :( dlatego chyba Graco spełnia na razie moje oczekiwania. Czytałam jednak, że jego słabą stroną są kółka i właściwie brak gondolki.

Odnośnik do komentarza

maura
ja kupiłam mlodszemu graco quattro de lux
jako spacerówkę oceniam ją bardzo bardzo wysoko
rzeczywiscie nie ma dobrych kół- tego mi w tym wózku brakowało- niczego więcej

gondoli nie ma- fakt- ma wkładkę dla noworodków ale nie wiem czy chcialabym w niej wozic swoje malenstwo
na szybkie wyjscie na spacer czy do sklpeu owszem ale to nosidełko nie nadaje sie moim zdaniem jako gondola dla noworodka :Niespodzianka:
jako spacerówka- rewelacja
mój Bartek jezdzil w tym wózku jak mial niecałe 6 miesiecy:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

nasz wózek - Częstochowski Roan Marita - kosztował równe 1000 zł - twarda gondola, pompowane duże koła super amortyzator, do tego zamienna spacerówka (jej minus to troche zbyt wąska - ale to może moje dziecko za szybko z niej wyrosło) , a pozatym za jakieś 300 zł można dokupić nosidełko/ fotelik samochodowy 0-9 kg z adapterem które można wpiąc zamiast gondoli lub spacerówki - u nas się super sprawdził - dużo spacerowaliśmy po polnych ścieżkach i mały raczej tego nie odczuwał

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

coraz bardziej są droższe te wózki i ..... ja chciałam normalny wózek i jaki kupiłam na pasach , bo stwierdziłam gdzie póżniej taka landarą będe jeżdzić , i wolałam kupić spacerówke laskę więc czy ja wiem , żeby kupić taki drogi wózek . Jak widzę mamy które kupuja wózki w których nie mogą bujać dzieci i się męczą to ..... ale każdy ma swój gust

Odnośnik do komentarza

Martusia widzisz dla mnie akurat nie musi wózek bujać dziecka ;)
Mutsy mi się podoba i to bardzo :) ale nie dam takiej kasy za wózek ... dlatego pewnie kupimy tanszy odpowiedznik - link podałam wyzej :) albo ten Vcross :)
dla mnie ważne bardzo to aby fotelik samochodowy wpinany w stelaż był ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

dlaczego ? ja kupiłam używany ponieważ chciałam małej póżniej kupić nową spacerówkę ( a z kasą nie za dobrze ) i jestem zadowolona , bo trafiłam świetnie wózk jak nowy wygląda . A tak nawiasem to do którego dzidziusi ?

Odnośnik do komentarza

na tego nad którym "pracujemy"

no ja miałam jeden używany (i jak kupowałam to wyglądał super, ale po krótkim czasie zaczął się spać :() i potem już nowe tylko kupowałam, a parasolkę mam dobrą Graco Mosaic więc nowej nie bede musiala kupowac ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...