Skocz do zawartości
Forum

Apel o pomoc dla JULCI


Rekomendowane odpowiedzi

APEL O POMOC

Zwracam się do wszystkich ludzi, którym krzywda drugich nie jest obojętna o pomoc w sfinansowaniu operacji naszej 4 miesięcznej córeczki.
Julia urodziła się 24.09.2007 r. w Szpitalu na ul, Madalińskiego, w Warszawie. Poród był ciężki, gdyż dziecko było duże i po urodzeniu główki zaklinowały się barki, co w następstwie spowodowało porażenie prawego splotu ramiennego u mojej córeczki.
Po serii zabiegów rehabilitacyjnych widać było niewielką poprawę w ruchu rączki.

Niestety w dniu 12.01.2008 na konsultacji zorganizowanej przez Fundację Splotu Ramiennego prof. A. Gilbert oznajmił nam, że Juleńka musi zostać poddana operacji neurochirurgicznej, celem rekonstrukcji nerwów.
Aby operacja przyniosła pożądane efekty, powinna zostać wykonana jak najszybciej. Najlepszą kliniką zajmującą się rekonstrukcjami splotów jest klinika"Jouvenet Clinique" w Paryżu, w której operuje prof. A.Gilbert. Niestety koszt operacji wynosi 5,5 tys. EURO + koszt zakwaterowania i dojazdu. Nie będziemy ukrywać, iż w naszej sytuacji jest to kwota nieosiągalna. Oprócz Julii mam jeszcze 2 letniego synka z Zespołem Downa, który wymaga mojej stałej opieki, przez co nie mogę podjąć żadnej pracy. Utrzymujemy się z pensji męża 1000 zł oraz mojego zasiłku na syna 729zł. Jak łatwo jest obliczyć, naszych pieniędzy ledwo starcza na utrzymanie, a co dopiero mówić o pokryciu kosztów operacji .
Wstępny termin operacji ustalono na 31.03.br.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Wpłaty prosimy kierować na bankowe konto Fundacji Splotu Ramiennego:

ING Bank Śląski O/Warszawa, Kochanowskiego 51a
Nr konta: 19 1050 1054 1000 0023 1256 3600
koniecznie z dopiskiem:
darowizna na leczenie JULII KAZIMIERCZAK
Wdzięczni rodzice,
Aneta i Tomasz Kazimierczak
Ul. J.S. Bacha 10 m 402
02-743 Warszawa
tel. (22) 847-76-17
lub 0-693-109-598

Fundacja Splotu Ramiennego ul. Okińskiego 8/52, 02-115 Warszawa
posiada status organizacji pożytku publicznego /KRS nr : 0000142952, NIP: 118-15-73-727/

Wiarygodność apelu można potwierdzić w: Fundacji Splotu Ramiennego tel.:(0-22) 751-24-16, 0506-580-295, e-mail: FundacjaS@poczta.fm, Fundacja Splotu Ramiennego - wizytówka, inne miejsca: ośrodek zdrowia, rehabilitacji
:Płacz:

http://tickers.smyki.pl/s/17858/18189.jpg

Odnośnik do komentarza

Juleńka czuje się świetnie zupełnie jakby nie było żadnej operacji.:brawo: Uniknęliśmy przeszczepu, niemniej jednak uszkodzenie było poważne.:Kiepsko:
Nerwy zostały obruszane przy korzeniach, ale nie przerwane całkowicie, więc udało się je posklejać. Doszło również, czego nie byliśmy świadomi do uszkodzenia nerwów bicepsu i to również zostało poprawione.:Psoty: Teraz tylko 3 tygodnie rekonwalescencji i potem wzmożona rehabilitacja. Na następną konsultację z prof. A. Gilbertem umówieni jesteśmy w Warszawie na jesieni i będzie już może widać efekty rehabilitacji i operacji. Piszę może ponieważ po operacji efekty mogą być widoczne dopiero po 6-8 miesiącach i to też niewielkie.

Przed operacją udało nam się nawet zobaczyć niewielką część Paryża.

http://tickers.smyki.pl/s/17858/18189.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...