Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
sylwia250588

Albinizm, bielactwo

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich bardzo serdecznie
jestem mama 15 miesiecznego chlopca. w 4 miesiacu wykryto u niego albinizm. bardzo bym chciala poorozmawiac z kims kto ma podobny problem:( podzielic sie czasem problemami. Moj synek ma na imie Dawidek jest pogodnym i cudownym dzieckiem:) jest moim najwiekszym skarbem i bardzo go kocham choc mam czasem chwile załamania i wtedy chcialabym z kims o tym popisac. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aldonka23

sylwia250588
witam wszystkich bardzo serdecznie
jestem mama 15 miesiecznego chlopca. w 4 miesiacu wykryto u niego albinizm. bardzo bym chciala poorozmawiac z kims kto ma podobny problem:( podzielic sie czasem problemami. Moj synek ma na imie Dawidek jest pogodnym i cudownym dzieckiem:) jest moim najwiekszym skarbem i bardzo go kocham choc mam czasem chwile załamania i wtedy chcialabym z kims o tym popisac. pozdrawiam

kochana ja mam 23 lata i też mam bielactwo ale nabyte- nie wrodzone...pojawiło się u mnie w gimnazjum i niestety na to narazie nie ma lekarstwa....:(
ja mam bielactwo na nodze a dokładnie obok dróg płodnych także tylko moj maż to widzi...
cały czas (oprocz ciaży) zażywam wyciagi z dziurawca...
wiem,że są jakies maści za ponad 100 zl ale maja działanie hormonalne....w jakiś sposob hamują żeby to się nie rtozwinęlo....
a gdzie twoj synek ma te plamy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

milo ze tak szybko ktos sie odezwal. jak napisalam moj synek ma albinizm. a to znaczy ze nie ma plam tylko jest caly taki jasniutki. brwi wloski rzesy. i skora cala bez ani jednej najmniejszej ciemniejszej plamki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aldonka23

sylwia250588
milo ze tak szybko ktos sie odezwal. jak napisalam moj synek ma albinizm. a to znaczy ze nie ma plam tylko jest caly taki jasniutki. brwi wloski rzesy. i skora cala bez ani jednej najmniejszej ciemniejszej plamki.

ale bielactwo też jest wpisane...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety też mam bielactwo na drogach rodnych chociaż nieduże. Jako przykra dolegliwość - to źle znoszone upały i o zgrozo słońce - w moim zawodzie trudno je jednak wyrugować. Bądź co bądź, bez 50 uv filtru dwa razy dziennie w naszym klimacie to nie mam czego szukać na dworze... Opalanie... grrr...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.Myślałam, ze moja najstarsza córka też ma bielactwo ale dermatolog powiedział, ze układ plam jest inny niż przy bielactwie. Tak więc nie wiemy co to jest dalej. Najgorsze jest lato bo plamy są z tyłu na rączce a ponieważ są rozległe no to i widać je. Moja córka dorasta i coraz częściej dopytuje o lekarstwo na tą przypadłość.Stosujemu kremy z filtrami ale nic poza tym.

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/25497.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/25495.png

[/url]

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/25496.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam bielactwo nabyte , choć rozległe to w miejscach gdzie mozna jeszcze zaryć , najwięcej na piersiach i miedzy udami dyskretnie na twarzy , od jakiegos czasu stosuje krople z Budziszka cuchnącego ale bez jakiś wiekszych rewelacji:(((

Moje największe szczęściehttp://hubertdluski.dbv.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...