Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pierwszoklasista

Pierwsze dni w szkole - wyprawka - a co w niej?

Rekomendowane odpowiedzi

~Anya
bassia5
Warto zainwestować w przybory przeznaczone dla leworęcznego dziecka. Dziecko nie będzie czuło, że gorzej pisze od innych dzieci

A dlaczego ma pisać gorzej? Dziecko leworęczne może pisać lepiej niż praworęczne więc uważam, że warto inwestować tak samo w przybory dla dzieci leworęcznych jak i praworęcznych.
Mój syn jest leworęczny i wcale nie pisze gorzej niż inne dzieci :)

i ja nie zauważyłam aby moja córcia gorzej pisała (też jest leworęczna) jedyne co to mamy problem z prawidłową postawą przy pisaniu.. albo się garbi albo jak stara się prosto siedzieć to widać, że się męczy wtedy przy pisaniu bo nie wygodnie czy co.

laura podejście córki do sześciolatków w klasie takie samo jaki do rówieśników .. nie zauważają tego - myślę, że dzieci w tym wieku jeszcze nie robią z tego wielkiego halo.

U córki całą pierwsza klasę pisały dzieci ołówkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość babcia

W Szwecji nic się nie płaci za szkołę i wyposażenie i nic rodzice nie kupują.......to się nazywa opieka państwa...!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

można się cieszyć tym że w Szwecja dopłaca ale trzeba wiedzieć ile oni tam płacą podatków i wiadomo na co one idą

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...