Skocz do zawartości
Forum

Szpital Madurowicza-w Łodzi


Sara_Sz

Rekomendowane odpowiedzi

no i dowiedzialam sie jak tam jest dopiero gdy pojechalam plozyc sie bo byl dzien terminu, szpital bardzo dobry, wszyscy są mili i pomocni. zaraz po porodzie gdy jeszcze wyciągali łozysko jeden z lekarzy juz robil zdjecia mi i mojemu synkowi oraz męzowi:) polecam ten szpital, zasłusuje na ocene bardzo dobra:)

Tak szczęśliwie mijaj

Odnośnik do komentarza

ja rodziłam w Madurowiczu, położyłam się dzień wcześniej (niedziela wieczor), bo mnie mój lekarz wysłał. Na drugi dzień urodziłam, miałam komplikacje poporodowe, bo całe to zdarzenie było w nocy z niedzieli na poniedzialek i nie chciało się lekarzowi za bardzo nade mną opiekować. Ogólnie wszystko by było OK. Miłe położne, lekarze... oprócz jednego (muszę się dowiedzieć jak się nazywa), na którego niestety trafiłam, zawsze znajdzie się czarna owca. Jak by mi wody odeszły trochę później... eh, było by super, wspaniały lekarz miał potem dyżur.

ogólnie powiem tak, super szpital, z miłą obsługą, tylko uważajcie na pewne indywidua - zawsze i wszędzie się pojawiają

Swoją drogą jak rodziłam to Kopernik zamknięty był, bo remont. Matka Polka strajkowała, więc w Madurowiczu kocioł był że hej!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-9617.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Ja urodziłam Piotrusia właśnie w Madurowiczu (wybrałam ten szpital za moim doktorkiem, do którego chodziłam prywatnie, a który pracuje też w tym szpitalu) w październiku, z serca polecam ten szpital wszystkim przyszłym Mamom, wspaniała, sympatyczna i rzetelna opieka, byłam naprawdę pod ogromnym wrażeniem, polecam serdecznie !!!

mam do Ciebie pytanko do jakiego dr chodzilas?

Odnośnik do komentarza

Witam, ja równiez bede rodzic w tym szpitalu, zastanawiam sie tylko co tak naprawde musze miec ze soba. Jak wyglada sprawa z lewatywą i podkładami poporodowymi , musze miec swoje czy zapewnia je szpital? Co z rzeczami dla dzidziusia? Brac kosmetyki dla niego ze soba czy będą zapewnione? Mam w sumie sporo takich pytan i pewnie zadam je swojemu lekarzowi (ktory rowniez tam pracuje) ale mimo wszystko chciałabym dowiedzieć się tego również od Was. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.

Odnośnik do komentarza

Betty do dr Wojciecha Wilińskiego :) Przepraszam, że tak późno odpowiadam :Nieśmiały:

Madziaraa, martyneczka lewatywkę robią ok 6, jest bezbolesna i do przeżycia, bo już od poprzedniego dnia nic nie jesz, więc w sumie wizyta w wc krótka ;) Podkłady ginekologicze zapewniają i na oddziale poporodowym (ja leżałam tam po cc) i na oddziale noworodkowym. Z kosmetyków dla dzieci to prosili JEDYNIE o chusteczki nawilżające do pupy (leżą w łożeczku Dzidzi podpisane Waszym nazwiskiem), resztę, tzn. pieluchy, akcesoria do kąpania i pielęgnacji zapewniają... Mają swoje ubranka, w które ubierają dzieciaczki po narodzinach, ale ja na drugi dzień przebrałam juz Synka w swoje... Poza tym świetna opieka, polecam Madurowicza!!!

martyneczko nie znam dr Gali...

Pozdrawiam i życzę lekkich porodów oraz zdrowych, ślicznych Bejbusiów :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

aneczka.r
hej, też polecam Madurowicza. Opieka bardzo dobra. Nie znałam tam żadnego lekarza, ani położnej. A mimo to byłam bardzo zadowolona. Dla dziecka było właściwie wszystko (prócz wspomnianych już chusteczek), a na odejście dostaliśmy sporo próbek. Polecam!!

Zgadza się, 2 wielkie pudła pełne fajnych i potrzebnych różności dla nas i naszych dzieci :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe Mamy ;-)
mam takie pytanie, co prawda termin porodu mam dopiero na poczatek października, ale pewne obawy już się pojawiły ... zamierzam rodzić w Madurowiczu bo pracuje tam mój lekarz prowadzący. Z tego co widze to opinie o tym szpitalu są bardzo korzystne na szczęście ;-) a może mi ktoś powiedzieć jak jest z porodem w wannie? czy nie robia z tym problemów, czy trzeba dodatkowo płacić, czy trzeba przedtem zaliczyć szkołę rodzenia, czy trzeba za to jakos dodatkowo płacić itd? będe wdzęczna za odpowiedź ;-)
pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiem na to pytanie, bo nie wiem, ja miałam planowane cc... Wiem, że jest możliwość podjechania wcześniej do tego szpitala (ja tak uczyniłam) i podpytania się o to dokładnie, o sam poród, co jest potrzebne do zabrania, jak wyglądają sale, itp. Albo podpytaj swojego dr, skoro tam pracuje na pewno wie więcej na ten temat... Powodzenia!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...