Skocz do zawartości
Forum

Test-czy sączą się wody płodowe?


Gość agula7777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agula7777

Witam mam takie pytanko.Czy są takie testy,które mogą wykazać czy sączą się wody płodowe?To już koniec 4 mies. i zauważyłam,że wkładka czasami jest wilgotna-nie wiem czy to upławy czy może "nietrzymanie moczu"?a może właśnie wody?Czuję się bardzo dobrze tylko to mnie martwi:-(,czy mogę w aptece kupić taki test i jak się nazywa?

Odnośnik do komentarza

Jak pojechalam do szpitala, bo dziwne cos mi sie saczylo, myslalm ze to wody dostalam na izbie przyjec papierek lakmusowy zeby sprawdzic. Zabarwil sie na zielono, wiec byl falszywy alarm gdyby byl niebieski to bylyby wody. Potem jak bylam niepewna to caly czas korzystalam z takich papierkow.
Testy szukalam w aptekach ale sa bardzo drogie.

Odnośnik do komentarza

A ja kupiłam takie testy- wymazówki na sprawdzenie czy sączą się wody. 25 pałeczek - jak do cytologii, maz zaplacil chyba 150 zł. na koncu paleczki jest taki wacik i on ma chyba odczynnik, pokazuje wynik czy to wody czy nie. Aha, kupilam sobie tez rękawiczki te z ph, careplan. to sie chyba nazywa (nie ma juz pudelka) careplan vph test glove. lekarz mi zalecil, stwierszil ze pownnam. I jest ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...