Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Floooooorrr gratki!!!!!!!!!!!!!

daj adresa na PW moja psiapsiola spakowala mi z powrotem ciuszki po Vicu, jak chcesz wyslę ci :) bo taka drobnice jej uzyczylam, a takie od 9 mies to mam w doma, tez moge doslac ci potem :)

Magda jak ci tam w tej Finlandii??
ja mieszkalam w Norwegii...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki!!
Czytam Was juz od kilku dni, ale przyznam, ze nie dalam rady przeczytac wszystkiego..:noooo: Jestescie super laseczki i dlatego zdecydowal sie przylaczyc jesli pozwolicie:36_3_15::36_3_15:
Mam na imie Monika, mieszkam 30km od Barcelony w miasteczku o nazwie Martorell, moj maz jest francuzem choc z pochodzenia wlochem, w lipcu obchodzimy pierwsza rocznice naszego slubu. Jestem w hiszpanii od jakis 8 lat, wczesniej mieszkalam we wloszech, norwegii i anglii, w efekcie wybralam ciepelko i palmy.. :solar:my nie mamy jeszcze dzieci, ale pracujemy zawziecie:D , a poniewaz mam endometrioze kreta droga przede mna, dlatego Flor jest szczegulnie bliska mojemu sercu- gorace usciski kochany kwiatuszku, strasznie sie ciesze Twoim szczesciem!! Jestes bardzo dzielna kobietka!!
Jesli macie jakies pytania to smialo!
Sciskam Was mocno i przesylam troche naszego slonka!!

Odnośnik do komentarza

Dziekuje bardzo Emaran! Piekna masz corcie!! Tak jak Misia Aghi, sama slodycz!! Az powiedzialam do mojego meza..ah szkoda, ze nie jestes czarny- jakos dziwnie sie na mnie popatrzyl..no coz nie trafil sie, a teraz jest troche za pozno no i byloby troche trudno przekonac wszystkich (lacznie z zainteresowanym) ze czekoladowy dzidzius to dziecie mojego M:36_2_20: ..
Uff..zostala mi jeszcze godzinka i biegne do domu ogarnac troche siersc naszego "dziecia tymczasowego" (na zdjeciu) bo sie panoszy po calym mieszkaniu i cos upichcic bo jutro przyjazdza kolejny zabojad-kolega na kilka dni, no a moj M ma reke w gipsie.. nie macie pojecia do czego sa zdolni fececi, zeby sie wyzwolic od odkurzania i sprzatania..ech

Ach i przepraszam bardzo ze tego byka co to walnelam w moim pierwszym poscie, jak jakas analfabetka :lup: az se zaimponowalam wlasna glupota..:D

Buziaki kochane, jutro do Was zerkne!

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,

długo sie nie odzywałam ale przytłaczaja mnie nasze problemy, za to zagladam do Was regularnie.
Ostatnio dużo sie działo, w tym urodziny naszej księżniczki :), ahhh jak te 3 lata zleciały, dawno zapomniałam jak była taka malutka. Rok temu spedziłyśmy 2 tyg w szpitalu, w tym roku całą zimę jemy witaminki i choroby nas omijają :). Julka teraz jest rozgadanym rezolutnym dzieckiem, i tym wprawia mnie w zaklopotanie. Kilka dni temu jechałyśmy windą razem z sąsiadką a Julka na pożegnanie mówi do niej "papa babo Jago", myslałam, ze zapadnę sie pod ziemię.
Jutro dla nas ważny dzień a mianowicie będzie wywieszona lista dzieci przyjętych do przedszkola. Trzymajcie za nas kciuki!! Bardzo zalezy nam własnie na tym konkretnym bo można szybko do niego dojsc na piechotę.

Sciskam i pozdrawiam, witam nową Mieszankę.

http://www.suwaczek.pl/cache/14696a309d.png

Odnośnik do komentarza

Karakaya, widzę, że też jesteś z Warszawy. Ja również się obawiam tych przyjęć do przedszkola, u nas co prawda za rok dopiero, ale wątpię by sytuacja warszawskich przedszkoli uległa zmianie.
Moniquella, bardzo dziękuję za miłe słowa. Tak, córeczka jest cudowna ( a ja skromna :36_1_1: ). Jest mi zawsze miło, gdy obce osoby podchodzą i do nas i chwalą urodę córki. No ale wiadomo, uroda nie jest najważniejsza, ważne,by wyrosła na dobrego człowieka.
Flor, Devachan, Ahga- żyjecie?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5szbmhmbvh84qd.png[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgtm5sabhz.png

Odnośnik do komentarza

Moniquella

Flor jest szczegulnie bliska mojemu sercu- gorace usciski kochany kwiatuszku, strasznie sie ciesze Twoim szczesciem!! Jestes bardzo dzielna kobietka!!

:36_3_13: Jak mi milo :D

Napewno Wam sie uda, podstawa to pozytywne myslenie, wtedy wszystko latwiej przychodzi ;)

A i slonce biore od Ciebie w wielkich ilosciach :lol: bo juz mi tak wiosny i wlasnie slonka brakuje w pl pogoda taka troche do du.. jeszcze :36_2_12:

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Buziaczki dla malenkiej dzidzi Majeczki!! Sto latek!!
Dziekuje Karakaya! Usciskaj Juleczke ode mnie! Mam nadzieje, ze udalo sie z przedszkolem..?
Kochane, czytalam, ze lubicie w wolnej chwili piec ciasta.. jakis czas temu odkrylam rewelacyjny przepis na ciasto orzechowe z musem czekoladowym, jesli jestescie zainteresowane to wam podam przepis jutro albo pojutrze.. bede je robila okolo niedzieli na moje urodzinki, jezeli dostane miesiaczke to przynajniej tym sie pociesze..:D

Milego popoludnia!!

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,

musiałyście mocno trzymac kciuki bo sie udało i Julka jest na liscie zakwalifikowanych dzieci do przedszkola :). Teraz tylko muszę sie udac do przedszkola, zeby potwierdzic wolę zapisu, hurrraaaa
Bardzo się martwiłam bo mieszkamy w dzielnicy, gdzie jest dużo młodych małżeństw i jeszcze wiecej dzieci. Jak składałam dokumenty to Pani Dyrektor powidziała mi, ze maja tylko 20 miejsc i naprawdę muszę przyznac, ze mielismy ogromne szczescie. Przedszkole jest nowe (2 lata), połozone przy pieknym parku no i 5 min piechotka od domu.

Flor jak się czujesz? Oszczedzaj sie kochana i wypoczywaj bo jak synek przyjdzie na świat to długo, długo bedziesz zmeczona :).

Moniquella, dziekuje, Julke uściskam. Zazdroszcze mieszkania w poblizu Barcelony :), cudowne miasto.

Fajnie, ze jestescie, pozdrawiam wszystkie i zyczę zdrówka!!

http://www.suwaczek.pl/cache/14696a309d.png

Odnośnik do komentarza

No hej kohane jestem!

a faktyznie ze starej mieszankowej grupy mniej sie dziewzyny pojawiaja albo wale

Flor przezytalam PW na spokojnie jak sie zbiore, sa wiekszejsze wie zdaze doslacc ty sie pewniej jakos latem rozpakujesz ;)

Moniquelle fajnie masz z tym slonem, gdzie w NO mieszkalas? ja w Oslo,ale uieklam z dzieckiem ostateznie do PL bo babci brakło...ale w jakies takie cieple rejony to bym sie z checia przeprowadzila...

Majeczka wieki cale!!! sto lat dla córy!

uiekam bo juz na ozy nie widze a zarobiona jestem ostatnio przeokrutnie, dzis padam na tewarz doslownie,,, buziam was laseczki!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny faktycznie trzeba remont na forum zrobić dlatego tez przywołuje wszystkie starszaki odezwijcie sie. Już dawno zauważyłam ze jak sie przestajemy odzywać to wszystkie naraz bo chyba czujemy sie bardziej rozgrzeszone skoro i tak nikt nie pisze :).
Witam Moniquella i tez zazdroszczę ciepłych klimatów. No i nie serwuj mezowi takich tekstów wiecej o zmianie koloru skory bo jeszcze sobie coś pomyśli bieldulek hehe.
Karakaya gratulacje za przedszkole Sorki pisze z iPoda i nie mam jak tu pogrubic imion Zeby było wyraźniej co do kogo pisze.
Flor rosnij zdrowo i gratki za siusiaka :) wiec ja odpadam z ciuszkami bo małe i bezpciowe już oddałam a większe to już typowo dziewczynkowo Pciowe heheheheheh.

No to czekam na mobilizację reszty mieszanek napiszcie jak zyjecie i czy w ogóle zyjecie ????????!!!!!! Buziaki

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczynki!!

Flor, jak tutaj sie mowi: obiecane jest dlugiem, przepisik dla Ciebie:

Tort z musem czekoladowym - składniki

* 4 jajka
* 1.25 szklanki cukru pudru
* 2 łyżki brandy
* 2 szklanki zmielonych orzechów włoskich
* 2 łyżki mąki

Mus czekoladowy:
* 20 dag gorzkiej czekolady
* 30 dag śmietany (36-proc.)
* 2 białka
* 1 łyżka cukru

Oraz:
* platki migdalowe do dekoracji

Przygotuj ciasto: utrzyj mikserem żółtka z cukrem i brandy. Gdy masa będzie kremowa, gęsta i puszysta, dodaj pianę z białek (piana musi być bardzo sztywna, bo inaczej ciasto opadnie). Delikatnie połącz z orzechami i mąką. Ciastem napełnij tortownicę wyłożoną pergaminem, piecz około 40 minut w temp. 180°C. Ciasto ostudź w formie, a potem ostrożnie wyjmij. Przygotuj mus: czekoladę rozpuść w kąpieli wodnej. Śmietanę ubij na sztywno. W oddzielnym naczyniu ubij pianę z białek i cukru. Do stopionej i przestudzonej czekolady dodaj łyżkę lub dwie bitej śmietany, wymieszaj. Resztę śmietany połącz z pianą z białek i dodaj do czekolady, ostrożnie i delikatnie mieszając. Musem posmaruj wierzch i boki tortu, tak aby powstały nieregularne fale. Udekoruj boki platkami migdalowymi.
Smacznego!!

Devachan, ja mieszkalam na poooolnocy w Sortland, bylam sasiadka Sw. Mikolaja:D, to zupelnie inny swiat..natura piekna ale ludzie pija z nudow i nadmiaru pieniedzy..noi troche za zimno jak dla mnie.. Choc musze przyznac, ze tam maja warukni do zycia rodzinnego jak nigdzie (chyba,ze sie pozmienialo, ja tam bylam jakie 10 lat temu..), chodzi mi o nisamowita pomoc ze strony panstwa, tutaj do szalu doprowadza mnie tzw siesta, od 14 do 17 wszystko zamkniete..banki zamykaja o 18, wiec trzeba sie zerwac z pracy aby pozarzadzic wlasnymi pieniedzmi..ostatnio nawet zniesli becikowe, a bylo 2500E..ale do wszystkiego sie czlowiek przyzwyczaji..

Karakaya no trzeba swietowac!! OLE!

Buziaki!!

Odnośnik do komentarza

AGHA kompletna racja, ja sie nie zaliczam, bo jak forum spi to ja czuwam jako jedyna , uzalenienie daje o sobie znac :)
\
\MONIQUELLE ja ci powiem e j zylam w Oslo w latach 2000-2008, potem juz wiecej bywalam w PL , pomoc od panstwa juz zadna uwierz, jak sie zaliczasz do wyplaty macierzynskiego (100% wyplaty przez 9m-cy lub 80% przez 12 m-cy jesli pracowalas co najm,niej 6 m-cy w ciazy) to juz zapomnij becikowym...
rodzinne to 970kr wiec w przeliczeniu jakies 450zł miesiecznie o to wszystko!
jedyny plus to miedzy 13 a 35tym miesiacem daja 3303kr mies jak dziecko w domu trzymasz zamiast w przeddszkolu bo miejsc nie ma wiec liczysz ze jestes podwojnie do przodu bo przedszkole to oszt gruno ponad 3tys kr mies jesli maz zarabia brutto ponad 250 tys rocznie nawet jak ty nie pracujesz...
ja bym sie chetnie przeprowadzila w cieplejzse klimety nawet za cene sjesty ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...