Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

!zapobiegawcza Bebe i dobrze!!!

w sobote byly urodziny jednego z gabinetow z ktorymi rozpoczelam wspolprace, torty byly dobre :Oczko:
i stylista byl swietny i bardzo doradzal i w ogole gadania duzo i klientki sie zmienialy i kawke popijaly tudziez wino degustowaly i sa chetne na masaze tez:Oczko:

Stylista moje wlosy pochwalił, kolor też - choc sam okreslil ze lepsza bylaby czekolada z pojaśnieniami - ale wyjasnilam ze to dopiero na wiosne, a zime chce na ostro - kombunacja chilli i tequili:smile_jump:
albo jak mnie okresliła jedna z klientek - lisiczka:Oczko:

[ATTACH]48171[/ATTACH]

[ATTACH]48172[/ATTACH]

[ATTACH]48174[/ATTACH]

[ATTACH]48176[/ATTACH]
ostatnia fota wlasnie z pracy ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE

u nas leje i wieje, ale jest dobrze, zapowiadaja poprawe pogody ;)

ANGAWIA u nas wlasnie za 2 tyg tez 5 gosci (rodzice z 3 dzieci) na weekend, ale my mamy warunki, mnie tylko troche przerasta czasami gotowanie ;))) lubie to robic, ale sie za bardzo stresuje, zeby wszystkim smakowalo ;)

DEVACHAN do obejrzenia Twoich zdjec nie mam uprawnien :(

BEBE1 slub w Vegas WOW :)))

DRAGON LADY jak z Waszym zdrowiem? Mam nadzieje, ze juz wydobrzeliscie!!! Spokojnej przeprowadzki :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie mialam uprawnien:D a teraz widze ze z Ciebie Devachan to niezla suczka na tych fotach:DDD
Taka prawdziwa lisiczka..
Wiecie co...ja to zawsze sobie wymysle jakis nowy problem..wczoraj stwierdzilam ,ze nienaturalne sa ta silne juz kopniaczki u mojego dziecka i ze cos jest nie tak:D juz Mike je wlasnie wczoraj wyczul pod reka,jak zjadlam batona:DDDD a dzis....kur....przy mocnych ,ja widzialam jak minimalne brzuszek sie rusza...nie mam grama tluszczu na brzuchu,moze to dlatego????Ale uwierzcie mi ,to nie sa motylki,ani przelewanie,ani jelita,tylko porzadne PUKANIE ,na dodatek odpowiada na to pukanie tez i zawsze sie to zdarza jak sie poloze:))))) to chyba albo jakas mala furiatka (jak jej mama) albo pudzian:DDD
Angawia ,czekam na fotki z sesji,mam nadzieje ze sie pochwalisz:))))
A to moj bebzun :)

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Sloneczka - dzieki, troche nam lepiej. jakis paskudny wirus krazy, wszystkie dzieciaki i nie tylko go lapia, objawia sie rewolucja zoladkowa i goraczka, Iza na szczescie tylko kupkala, bo inne dzieci chorowaly - ze tak powiem - dwustronnie.
Izulinska humor ma dobry, odzyskala energie, ale nie spi w nocy, budzi sie co godzine....czwarta noc. i krzyczy :Agaaaaaaaa!!!
a co do przeprowadzki.....wciaz czekamy na cholerne prawo wlasnosci....ale za to sukcesywnie przenosimy rzeczy, mysle tez, zeby posprzatac, ale musze najpierw nieco wyzdrowiec, bo wciaz cherlam jak gruzlik;)
Bebe - ja tez mialam TAAAAAki brzuchol:D smiejcie sie smiejcie baby, ale ja od pierwszych tygodni chodzilam z reka na brzuchu, glaskalam dzidziusia i wydawalo mi sie, ze jestem taka pekata, ze nie widziec, ze jestem w ciazy to wstyd i hanba!! a teraz wygladam wciaz jakbym byla w 3 miesiacu;) zartuje, ostro sie wzielam za siebie:) ale zdjecia wkleje jak jakies swoej bede miala;)

Deva - super wlosy! ja jestem po raz enty na etapie zapuszczania:) po ciazy niesamowicie mi sie pokrecily (czytajcie pofalowaly) wlosy i mysle to wykorzystac. pewnie jak zwykle skonczy sie wizyta u fryzjera, ale lubie pomarzyc:D

dziewczyny - podczytuje jak zwykle, ale teraz mniej regularnie, bo komputer mi sie popsul i korzystam z lapa m, z ktorym jestem ostatnio na wojennej sciezce;)

buziaki i trzymajcie sie cieplutko

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/mWgg.jpghttp://lb3f.lilypie.com/mWggp2.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny - MALO CZASU NA WSZYSTKO HEHEHE.

Bebe - ty sie puknij ale w glowe a najlepiej nich Ci dzidzia puknie tak od brzucha do lepka za durnoty HEHEH. Jak Ci dziecko odrosnie i sobie przypomni te wszystkie Twoje urojone stresy to zobaczysz poduszka Cie bedzie dusic w nocy !!!!! Wszystko dobrze brzucho super ...ciesz sie poki masz taki bo juz taki pozniej nie bedzie ... bez operacji oczywiscie. Jak sobie chcialam kiedys kilczyk zrobic w pepku to mi babka powiedziala ze lepiej poczekac po ciazy bo sie zrobi taki luzniejszy kaprurek ... nie wiedzialam o co jej chodzi ale teraz juz wiem dokladnie. Kobitka powiedziala mi jeszcze ze jak by babki nie schudly to ona zawsze pozna wlasnie po pepku ze byly w ciazy.

Mamo Sloneczka - zapraszam serdecznie nawet z doskoku !!!!
Deva- piekne wlosy i kolory
Dragonie - wspolczuje przeprowadzki bo mnie zawsze dobijaja i stresuja na maksa.

Ja juz po egzaminach jezykowych, teraz czekam na wyniko 5 tyg ...zawalilam mowienie bo mnie stresy zjadly czego sie obawialam ...no zobaczymy bede szczesliwa jak z 4 czesci choc 2 zalicze :). Reszta spoko Miska ma 9 zeba (chyba 6-tka) reszta tak jak bylo 4 na gorze i 4 na dole :). Slodziak zaczyna bunty ale takie minimalne ze narazie jeszcze buntem 2-latka tego nazwac nie mozna. Zawziecie uczy sie mowic i ostatnio liczyc po angielsku (z ipoda heheh). My w trakcie zalatwiania hipoteki na dom papierow milion mam nadzieje ze do konca pazdziernika juz bedzie po wszystkim i pozytywnie !!!!
Buziaki uciekam dopiekac kurczaka bo maz jedzie w koncu do domu z pracy :)

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

DRAGON LADY nie przestaje zatem trzymac kciukow za Wasze zdrowie, wypedzenie wirusa i oczywiscie przeprowadzke!!!

AGHA ja mialam na mysli nawet taki wirtualny doskok hehehe Tylko wlasnie tez czasu brakuje ostatnio :( Moze niekoniecznie zawalilas ustna, poczekaj cierpliwie i zobaczysz, ze pozytywnie sie zaskoczysz :) Trzymam kciuki za sprawy papierokowe!!!

Ja dzis profilaktycznie pije herbate z sokiem malinowym, chyba mnie zawialo przy podcinaniu roz (lato sie konczy), niby cieplo, ale wieczory juz chlodne...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczynki..
Dragon Lady buahahah..oj kochana,ja to juz od 2 ego mies,chodzilam wypychajac wtedy jeszcze kosci buahahahahah i glaszczac sie jak glupia..a jak lecialam do Polski ,kazalam sie na lotnisku przy bramkach badac fizycznie buahahhah,to sie celniczki na mnie gapily jak na debila ,jak z duma mowilam glosno na pol lotniska ze ''jestem w ciaaaazy'' buahahahah buahahahaha buahahahah!!!!!No coz,duma mnie rozpierala i kazde wzdecie wtedy bylo na wage zlota aaaaaaaaaaabuahahah!!!!Moglam zwalic ze to juz widac abuahahah!!!!Ale debil ze mnie..
Agha..wiesz co ja to mysle ze to kwestia genetyczna...ja nie mam pojecia,czemu niektore moje kumpele ,w 2 ,3 mies po ciazy ,mialy bezbuny jak DESKA bez sladu ciazy..kurde ...no naprawde ,same kosci..a niektore wiszace flaczki:(((( powiem wam ze baby jest dla mnie wszystkim...nawet chyba cellulit i rozstepy oleje..ale brzuch swoj zawsze kochalam i te kosteczki:(((( i naprawde jak nie uda sie cwiczeniami i zabiegami w rok go przywrocic do stanu pierwotnego..to jestem pewna,ze ide pod noz na plastyke...po prostu jakos rozstepy i inne pajaczki przezyje..ale brzuch ma mi sie nie sprzeciwiac bo potne z zimna krwia:DDDD
Moja mama po 1 ej ciazy(przytyla 27 kg) 2 mies po niej miala brzuch jak deska i byla chuda jak anoreksja-46 kg..a po mnie przytyla w ciazy tylko 10,a po urodzeniu sie roztyla i juz flaczki z cycow i brzunia zostaly..podobno po 1ej ciazy latwiej dojsc do formy..ja sie bede katowac zaraz po pologu..bo najgorsze to sie potem troszke zapomniec..a wiem ze mi ''umamusienie '' grozi na maxa i zapomne o swiecie wsrod pieluch,mleczka i kapieli..zawsze marzylam o takim udomowieniu:))))) ha!

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

Agha

malej to chyba 4ka wychodzi ;)
dzieci maja max 20 ząbków, do 5tek... zawsze najpierw 1 i 2ki a potem 4ki ida i na koncu 3ki i 5tki...
moj Vic tylko te ostatnie ma zdrowe, mial juz 12 zębów w wieku 11 miesiecy i wszystkie szlag trafil przez ta serie antybiotykow jak mial zapalenie płuc wirusowe bezobjawowe (teraz tez mi kaszle cos za dlugo i mimo ze osluchowo okay to chyba z nim pojde na badanie krwi na Ob i CRP, zeby sprawdzic czy faktycznie nie ma zadnej infekcji) a potem to poparzenie, gdzie mu tak immuno spadlo i znow antybiotyk - cholerstwo leczy ale w zyciu nie myslalam ze tak moze popsuc ząbki, tak nad tym ubolewam...

Bebe nie planuj plastyki dopoki wszystkich dzieci nie urodzisz - bo jak potem zaszlabys znow w ciaze to dooopa blada...zreszta fakt ze po pierwszej najczesciej sie wraca szybko do formy zwlaszcza w mlodym wieku...ja w drugiej nawet pieknie schudlam w 10tyg 14 z 17przytytych kg, ale brzusio mam zaokraglony,ale to juz u mnie genetyka, nawet po pierwszej nie byl plaski,ale wtedy tez nie bylo takich kremow i w ogole...
Pamietaj zeby sie kremowac 2x dziennie kremami dla kobiet w ciazy (w PL polecam Ziaja Mamma Mia lub dr Irena Eris tez dla ciezarnych) poczawszy od biustu przez brzuch posladki i uda to nawet ci zaden rozstep nie wyjdzie - a nawet jesli to dobry dermatolog zrobi ci to laserem (moja psiapsiola dostala 2 takie wielkie rozstepy ale ma brzuch jak XXL pilka lekarska,ale juz jej dermatolog obiecala to "naprawić") i w drugiej polowie ciąży polecam spanie w bezszwowym staniku zeby sie cycki nie zdeformowały - ja mam rozmiar 75G a tak robilam i sie kremowalam (po porodzie tez, gore i boki, omijajac sutki) i mam nadal biust w dobrym stanie a obawialam sie zwisów bardzo...tylko ze mi kuzynka poradzila ten stanik i to byl strzal w 10tke.

Dragonko zdrowia i szybiej przeprowadzki i zalagodzenia sciezki wojennej z m.
Ja mialam falowane przed 1sza ciaza, po niej krecone rureczki wrecz, a teraz mam ni to w 5 ni w 9 i dlatego zmienilam fryzurke, moze jak odpoczna to sie pokreca znowu...

Mamo sloneczka oby ci te róze nie wyszly przeziebieniem czego ci bardzo zycze ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

ale, Bebe szczerze mowiac...od 15lat marze o operacji zmniejszenia biustu na ladne C/D i obiecalam sobie ze je sobie lajsne na 40urodziny...

a jesli do tego czasu zdarzy mi sie jeszcze dziecko to juz pozniej na pewno nie,wiec plastyka brzucha to równie uzasadnione marzenie - i oby mnie bylo na to stac!

ja mam jak widac aktywne GG i to moje norweskie GG - aktywowalam sobie GG w komórce :) zeby miec szerszy kontakt z małżem, zeby mi nie truł ze on chce z dzieckiem na skype gadac, bo to tak jakbym miala miec malza dzien w dzien w domu...

nazarłam sie jak smok a zjadlam tylko 1 pomidora duzego,3lyzki oliwek z wody,lyzke czosnku marynowanego w oleju chili,2 mini kanapki z ciemnego pieczywa z szynka chuda ale zamiast masla majonez posmarowalam i pol krążka serka camembert ktory uwielbiam barrrrrrrrrrrrrdzo ;) i zapijam to ginem z limonką i spritem zamist toniku...rozpusta!

ale za to jak dzis przyszla do mnie taka zdrowa 40tka na masaz odchudzajacy ud i posladkow - szczupla, zadbana, ale ma tluszcz nad kolanami i obwisle posladki, to ja jej dalam taki wycisk a ona prawie caly masaz nie pisnela!!! bo o sie trza dbac i juz...ja sama wiem jak ból robi bańka chińska w tym rodzaju masazu, rozcierania i wyciskania, a ona nic! padla dopiero przy oklepywaniu plaskim...a ja sie zgrzalam az mi pot po czole lecial, oby wiecej takich masazy to ja od robienia ich schudne ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Buziaczki Flor!!

Vic nadal tak bardzo kaszle, do tego chwilami leci mu z nosa - na przezroczysto, umowilam go na sprawdzenie alergenów, ale jutro ide na pobranie krwi na OB lub CRP - zeby sie upewnic czy nie ma jakiegos powazniejszego staniu zapalnego, tempki Vic nie ma...
beda mu powbierac z zyly, nie z palca, ale chyba lepiej sprawdzic - juz sie nauczylam ze mona bezobjawowo przechodzic choroby, a tu juz jest dlugo kaszel... jak sie okaze ze OB w porzadku, to wtedy bede pewna ze to alergiczne, przeciez wszystkiego mu nie odczulilam, a moze trzeba dodczulic to co juz mial odczulone...

Mialam jechac jutro na targi do W-wy ale nieciekawie sie czuje (w nosie kręci, w gardle drapie) a poza tym chrzestna ma tez kaszel i balam sie zostawic Vicka u niej zeby sie nie doprawil czasami...

dzis wieczor sama, Luby po pracy z flaszką whiskey z biedronki jedzie do kumpla na ploty i zostaje tam na noc, wroci jutro nie wiadomo o ktorej bo mu powiedzialam ze nie chce go widziec na kacu!
oczywiscie, metodą zołzy jak sie pytał o to w poniedzialek pol zartem pol serio ze padla taka propozycja na meski wieczor to zrobilam focha, nastepnego dnia powiedzialam ze jak chce to niech jedzie w piatek bo ja jade na targi o co on zrobil focha ze jak ja mu moge dopiero teraz o tym mowic, a ja sama doiwedzialam sie o tem mozliwosci w poniedzialek...wiec wyszlo ze niech jedzie ale za to wczoraj zrobilam mu taka jazde z obrazeniem sie o to ze tak,nachlać sie jedzie, ze ja nie rozumiem czemu faceci zawsze sie musza nachlac itp, ze sie obrazil i powiedzial ze nie pojedzie jak ja mam byc taka sfochowana...
strasznie złą udawałam, a dzis rano ponowił pytanie i sie zgodziłam wiec podziekowal i wylozylam na whiskey bo ma wyplate jutro, ktora mu zgarne cala i tak, po tym jak zaplaci kumplowi druga rate za zrobienie podlogi w Wolfie...metoda zołzy odpowiednio stosowana zawsze dziala, facet sie czuje ze musial zawalczyc i na koniec jaką on ma kochaną kobietę ;) malo kto docenia to co przychodzi łatwo...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Byliśmy dzis z Vickiem na pobraniu krwi z żyły na OB i CRP zeby sprawdzic czy ma stan zapalny.
Vic był bardzo dzielny, wpradzie poruszył sie przy wkłuciu i żyła pani spod igły uciekła, ale szybko ją zlokalizowała i pobrała mu 2 próbóweczki, płakał oczywiście, ale szybko poszło w kilkadziesiąt sekund było po wszystkim, zakleiła mu potem taki ładny plasterek z Garfieldem.

A teraz Vic mówi ze ma ałka i ze ta rączka musi odpocząc ...

za to ja sie lecze mlekiem z czosnkiem i miodem bo mnie cos bierze przeziebieniowego :(

milego weekenda!!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Devachan ,ja tez jak juz zaszlam w ciaze i mnie dopadlo przeziebienie gigant (w samolocie byla za duza klima i zamarzalam) to leczylam sie mlekiem z czosnkiem i miodem..i pomimo mojej milosci do czosnku,myslalam ze skonam jak to pilam..bleeeeeeeeeeeeeeeeee....a zrobilam sobie rowniez wtedy syropek z cebuli(obrzydliwy) ale efekt na kaszel byl piorunujacy!!!!
Slodki ten Twoj Vic..raczka musi odpoczac:))) bo mial alka:))))
Co do chlopow to sie zgodze,ze z nimi trzeba dyplomatycznie i wychowac ich tak,zeby im sie wydawalo ze to oni sami podejmuja decyzje i sa panami sytuacji:) ja ostatnio bylam ta cierpiaca i biedna i az w szoku jestem,jak ten moj niezgrabnie probuje cos tam naprawiac..az wesze w tym podstep,bo czasami jak cos palnie (wczoraj mnie zapytal o zgode ,czy moze gdzies tam podjechac na pol godziny) no juz przegial buahahahahah,az sie oplulam ze smiechu:DDD
Ponadto cierpie na dziwna bezsennosc ..zasypiam,budze sie kolo1-3 i nie spie do rana ,a kolo 7ej zasypiam znowu...i spokraczam sie noca telenowela brazylijska na You Tube,gdzie tylko placz ,rozpacz i awanty...stwierdzilam ze siegnelam dna:DDDDD
Buziaczki dla was kochane dziewczynki,u mnie dzis leje i zaszylam sie pod kocem z golabkami:DDD

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

Noz mowie Ci bebe, ze chlopy to inny gatunek i nawet jak sie trafi taki ideal jak moj, to i tak trzeba z nim gadac w obcym jezyku :)

Zakup wanienki... Ok. Znam juz go, ze nie przejrzy mi wszystkich kolorow, wiec wybralam 4, by zdecydowal, ktory z tych czterech.... "a nie ma bialej"? padlo... No dobra, pomyslalam, sobie, w sumie to nie glupie, bo statyw jest jasnozolty (ktory to z naszego rynku juz wycofali), wiec sobie mysle, ze bialy bedzie najlepszym rozwiazaniem, bo nie bedzie papuzio :) I tak z lenistwa chlopa i tak w sumie cos sensownego wyszlo. Za to komplet kosmetyczny (szczotka grzebien, termometr, komplet do pedicure) kupilam amarantowe :) chlop jeszcze o tym nie wie... i wiedziec nie musi poki co :)

Dobra... torba do wozka... wozek jest granatowy, wiec sie pytam czy lepiej kupimy ta czy ta (jednoczesnie pokazuje dwa obrazki).... "zmeczony jestem..." (w sumie byl, cala noc lecial do domu, i jeszcze nie spal, ale ja z tymi torbami wytrzymalam juz dobe :) )
Przeczekalam, chlop sie wyspal, juz mu obrazkow nie pokazywalam, tylko sprawe merytorycznie wylozylam... Czy kolor praktyczny, czy pasujacy do wozka. I wtedy chlop tez merytorycznie gadal :) Ustalilsmy, ze jednak czesciej bedziemy brali bez wozka, i ze ciemna praktyczniejsza itp.... stanelo na brazowej :) jakby tak od razu nie mozna bylo :)

Przyznam sie, ze tez mnie chlop pozytywnie zaskoczyl... Kupilam, ta maszynke do podsluchiwania malucha juz dawno temu... ale chlopu nie mowilam, by z wrazenia trupem nie padl (zwlaszcza, ze ja kupilam jak wogole brzucha nie mialam).
Ale jak byl ostatnio w delegacji powiedzialam mu, ze kupilam OSTATNIO :) cos takiego...
Jak rozmwaialismy, to tylko stwierdzil, ze ciagle cos wymyslam dla Maii... Ale jak przyjechal, to prakycznie juz po powitaniu musialam brzuch pokazywac i maszynke dawac, bo musial koniecznie posluchac...
Tak wiec, bebe... Chlopy to dziwne stworzenia i trzeba patent na porozumiewanie znalezc... Choc przyznam, ze moj do trudnych nie nalezy, jedynie rozmowa o kolorach z nim ciezko idzie... Ale przeciez nie od dzis wiadomo, ze chlopy to daltonisci, wiec moze dlatego???

Dziewczyny, wybaczcie, ze tym razem tylko do Bebe...
Serdecznie Was pozdrawiam i padam... wysadzilam dzisiaj ponad 100 cebulek (tulipany, krokusy, przebisniegi itp.) i paaadam...
Milej niedzieli

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Buahahahah..no dokladnie tak!!!!Chlopy to mega dziwny gatunek:D
Z maszynka do sluchania serca tez mialam przejscie,bo mi za pierwszym razem (bylam w 3 mies) nagadal ,ze po co,na co,ze ja ciagle sie naczytam w tym necie buahahah i potem chce kupowac bzdury..a ja oczywiscie lament i placz ,ze jaki z niego potwor,ze inny to by chcial sluchac serce swojej dzidzi na okroglo,a on nie i ryk...3 dni pozniej kupilismy i jak dotad gow..slysze poza swoimi jelitami....czasem jak ktores jeknie barytonem to az ze strachu podskakuje co to...a pani pielegniarka ma taka maszynke ,ze od razu slychac buuuuu:((( poki co korzystam tylko z tego mikrofoniku i puszczam dzidzi powoli muzyczke z plytki ,ktora dolaczyli:)))) a moze juz cos tam sobie slyszy:))))
Wczoraj obejrzalam pare porodow na you tube i..zwatpilam:D moja biedna ,mala psiocha:DDDD ale moze to glupie,bo jeszcze daleko,nie czuje leku tylko nie moge sie doczekac:D a rycze przy kazdym porodzie az mi gile leca:DDDD jak te maluszki sie slodko dra:))))) potem bede miala pewnie dosc ryku...ale oczywiscie tez bede musiala miec nagrane to wydarzenie buahahah:) a potem bede namietnie ogladac jaka bylam piekna i zgrabna w tym momencie buahahah:))))\
Jutro nareszcie polowkowe,doczekalam sie prawie;))))) maz mowi ze ma na 100% przeczucie ze cora....ze przy dwoch poprzednich wiedzial ,ze to beda chlopy..ja zero przeczucia..szok...50 na 50....ale wreszcie mowic po imieniu:) Vanesska albo Alanek:)))))) no i oczywoscie drze ,zeby bylo zdrowe!!!!!
A dzis jak od 2 tyg znow w nocy 3 pobudka,belt kolacji i bol zoladka:((( niestety widze ze po godz 17 to ja juz chyba nic nie mige jesc,bo wszystko w nocy zwracam i mnie zolad boli....ale z kolei jak nic nie zjem,to mnie ssie i chyba dzieciak nie moze tak dlugo nic nie jesc:((( ale po 18ej nic nie tkne i zobacze reakcje organizmu..a ja niestety z tych ,dla ktorych sniadanie moze nie istniec,a wieczorem wilczy glod:(((
No dobra koncze swoje wywody,buzka dziewczynki,jutro zdam relacje co i jak:*
ps.ale tu cichutko buuuu:)))

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

BEBE co do imion... pomysl o tej Vannessie... a jak bedziecie mieszkac jedna w PL ??
serce mi staje haj slysze mamy lub babcie w przedszkolu wołające "Pamela chodz do babci"...
ja wybierajac bardzo pilnowalam by imie pasowalo do nazwiska - a propos czy twoje/wasze dziecko bedzie nosilo nazwisko twoje czy meza??
Vic nosi moje rodowe, ja tez mam rodowe czyli panienskie matki, czyli po dziadku i prababci - po pierwsze jest ladniejsze niz nazwisko meza, ja zostalam przy swoim i wiedzialam ze syn musi miec moje, bo czulam, ze moze byc roznie wiec nie chcialam by w razie czego syn mial inne nazwisko niz ja...
to determinuje fakt, ze nie zmienie juz nazwiska, i kolejna moje dzieci gdyby sie zdarzyly to beda nosic moje nazwisko i inaczej tego nie widze zeby nie wiem co!!! ewentualnie gdybym jednak zaslubila to doloze do swojego drugie nazwisko i bedzie dwuczlonowe, i takie ew.mialoby dziecko...

ale ja wiem ze ja mam rygorystyczne poglady troszke:)
daj znac co na polowkowym

JOMIRA masz meza jak zloto, i praktyczny zmysl faceta w ciazy sie przydaje ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Ej, Deva, no mam... dlugo na niego czekalam, ale w koncu sie trafil, wart wiecej niz szostka w totka :)

Ale jak kazdy chlop, ma swoje za uszami, ale to i dobrze, bo chociaz jest prawdziwy.
Przyznam sie szczerze, ze wciaz sie zastanwialam kiedy "szydlo z worka wyjdzie. Tymczasem juz prawie 4 lata po slubie i nic nie wychodzi :) wiec chyba on Ci taki naprawde.

Co do imion, to calkowicie sie z Toba zgadzam.
Corka moja nazwya sie Aleksandra i wszedzie na swiecie imie to jest znane. W Danii nieco egzotyczne jest to "ks", tutaj pisza przez x.
Misiek moj, to Bartosz - po dunsku jego imie brzmi "tylko glupek". Wlasnie w tym tygodniu zaplanowalam udanie sie do urzedu, by zmienic po porstu na Bartek, ktory Dunczykom z niczym sie nie kojarzy.

Dla malenstwa w brzuchu szukalismy juz imienia, ktore w obywdwu jezykach bedzie pisalo sie i wymawialo tak samo i stanelo na Maja Ida.

Tak wiec moze bebe faktycznie przemysl jeszcze te Vanesse?
Dzieci z "innymi" imionami maja trudniej w szkole, niestety rowniesnicy nie sa zbyt wyrozumiali.

A'propos maszynki do podsluchu - moj maz codziennie z niej korzysta, ale bardziej rajcuje go nie bicie malej serca, ale jak nawala w maszynke jak kickboxer :)

Bebe - ja z jedzonkiem tez mam problem, tyle, ze ja druga strona gubie. Ale dokladnie jak Ty, kilka godzin po jedzeniu i do czysta. Przestalam zupelnie jesc tluste, jem jakies zupki i to tylko na maselku i generalnie delikatnie :)
Coz, chociaz sie nie styje :) Drugi trymestr prawie za pasem, a ja wciaz na minusie jestem, co prawda juz tylk pol kilograma, ale to oznacza, ze jeszcze nie przytylam :)

Deva... a tak sie zastanawiam - czy serek President, to juz plesniowy bedzie? ech... u nas w promocji bedzie w tym tygodniu (pojawia sie w sklepach tylko promocyjnie) i tak mi sie zamarzyl ze swieza buleczka..... ech...

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Jomira..jak ja Ci zazdroszcze ,ze Ty nic nie przytylas!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja to mam na zmiane zaparcia i biegunki:( i marwti mnie ,ze jak mam biegnke,to tak jakbym wziela cos na przeczyszczenie i moge dostac surczy macicy,no bo sracz...to nic innego jak mega skurcze jelit no tak..a jelita i macica blisko:( ech za duzo mysle..wydaje mi sie ze jak ciaza juz na tym etapie zdrowa,to malo co moze jej zaszkodzic..prawda??
Co do Vanessy...powiem wam ,ze ja tez nienawidze Paleme,Nicolek i Samantek..ale Vanessa tak mi sie podoba:(((( ma w sobie cos pieknego,tutaj to sliczne imie..z greckiego to podobno motyl:) a w Polsce nie jest jeszcze tak przereklamowane...
Deva ,nazwisko moje ...moze kiedys zmienie,ale poki co moje,bo urodzi sie w Polsce ,gdzie ja mam moje panienskie i Vanessa pasuje do niego jak ulal:)

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...