Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

o rany flor!!trzymaj sie dzielnie!dobrze ze w znieczuleniu robia!!!
oj suzy ja sama nie wiem w co my sie ladujemy no ale nie chcemy za duzej roznicy wieku a ze trojke planujemy a ja sie niestety starzeje hehe wiec musimy sie wziac za robote juz i teraz hehe bubus jest maly nicpon ale co tam pierwsze latka moze beda truddne ale potem zapomnimy o pieluchach i nieprzespanych nockach i bedziemy sie kilkulakami cieszyc:) taka mam przynajmniej nadzieje :P:P
ja tez zapraszam jakbys chciala u mnie posprzatac hihi a jak ci syf nie przeszkadza to choc na herbatke :) i przywiez troche slonca!!u nas odpukac duzo ladniej ale jak pomysle ze normalnie o tej porze mozna na basenie siedziec a teraz toz to w dalszym ciagu na dlugi rekaw ufffffff ale grunt ze tfu tfu nie leje
fakt ze zrobilo sie tu ostatnio troche pusto i malo piszemy ale wiesz jak to jest, zosik np coraz mniej spi w dzien czasem jej i godzina starcza, wystarczy zeby sie napic herbaty i juz trzeba leciec do zabawy:) dobre ze teraz mozna choc na dworzu poszalec bo jak mialam w domu ja zabawiac to z tym moim wiercipietkiem byl klopot :)
no dobra nie bede sie obijac ide szorowac lazienke moze jeszcze zdaze zanim babel wstanie!!
buziaki!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Kata ona tam wcina rybe :D i joghurt i warzywka .. :)
Co do dzieci to zycze powodzenia :) i szczerze powiedziawszy to dobry plan Zosika bedzie szczesliwy majac dwojke rodzenstwa :)

Ja mam dzisiaj wolne bo wspanialomyslny A postanowil zabrac Nastke do babci. Tak wiec dobrze by bylo gdybym zebrala tylek z kanapy i poszla powiesic pranie.... a tak mi sie nie chce.

A wogole to martwie sie tym guzkiem, kulka cokolwiek to jest u Nastki na szyji , ma z tylu u gory zaraz u dolu czaszki... i wiecie jak to matki, mysle i sie zadreczam. Mielismy isc dzisiaj do lekarza ale bedziemy musieli isc we wtorek. juz bym to chciala miec za soba, oby to nie bylo nic ale jak tu sie nie martwic jak taki A tak panikuje ze hohoho...

Kata u nas tez pogoda taka sobie ostatnio, kilka dni bylo upalnie a tak to wieje ciagle i jest niebezpiecznie jak ja to mowie bo wiadomo zawieje i grypsko gotowe...

Odnośnik do komentarza

no i przegapilam 300 stronke! i MamaSloneczka tez nie swietowala ;)

widze ze Cypr powrocil i od razu sie cieplej robi ;) Suzy Twoja cora tak sie zmienila ze nie wiem do kogo teraz podobna, chyba do siebie :) sliczna jest!

wszystkie narzekacie na pogode a u mnie piknie :) dzis nawet troszku za goraco i wszyscy sie troche podgotowalismy na spacerku

Kata, pracuj pracuj! jak bedziesz miala takiego Aniolka jak moj Alex to wszystko bedzie ok!
bardzo mi przykro z powodu cioci :(

witam wszystkie nowe mamy! niestety nie odpisze wszystkim bo czasu brak :(

troche chorowalismy, nawet nie troche bo mnie to ze dwa tygodnie trzymalo i jeszcze troche kaszle ale chyba juz wychodzimy na prosta

Agha fajnie ze sie wyszalas w Ladku szkoda ze mnei nie odwiedzilas ;) a i przykro mi z powodu klotni z m

mnie sie nawet juz nie chce pisac jakie mam ostatnio wzloty i upadki w moim malzenstwie, do tego dochodza dzieci mojego m i ogolnie czasem jest bardzo nieciekawie ale pracujemy nad poprawa...

na razie spadam
sciskam!!

Odnośnik do komentarza

haha suzy a mnie sie pizza sni po nocach bo juz 2 tyg nie jadlam ale jutro obowiazkowo trza bedzie kupic a jak nie to sama zrobie gniota hehe a rybka musiala byc pyszna!jak ja robisz nastce??moje dziecie wszytsko musi w sosie pomidorowym jesc no tragedia hihi mnie bys ie juz dawno znudzilo:) i obowiazkowo musi byc posypane parmezanem hmmmm :)
rozwiesilas pranie?bo ja nawet z rozpedu poprasowalam a cos mi sie mlode nie budzi hmm zaraz zrobie pobudke!
asiku dobrze ze sa tez wzloty tylko uwazajcie zeby 3 aniolka nie zmajstrowac :) a tak na powaznie na pewno dzieci z poprzedniego zwiazku moga troche namieszac ale trzeba sobie wyjasnic co kto oczekuje, dac sobie buzi i sie na siebie nie gniewac :)
wiem wiem ja tak teraz jak z ambony a jeszcze niedawno zapakowalabym mojemu walizki :) ale tak to juz jest ze raz pod gorke a raz z gorki :)
tylko wiecie co przygnebia mnie ze tyle par u nas ostatnio sie rozchodzi i to malzenstwa z malymi dziecmi, jakos chyba nie potrafia ci ludzie rozmawiac i szukac kompromisow.. no nic uciakam bo mi smutkiem zaczyna wiac
ide budzic zosie:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

hahaha Kata to Ty tak czesto pizze wcinasz?? no tak Wlochy :)
zapomnialam ale ja jestem to tak jak u nas souvlaki :P ja lubie robic sama pizze- ostatnio sie nauczylam i robie czesto
Pranie powiesilam, nawet odkurzylam, i nawet zrobilam nie planowana kolacje dla gosci... tj. kurczak curry, ryz, mini sajgonki i salatke z krabem ... :P
tez tak z rozpedu, a po drodze jeszcze nakarmilam dziecko i wykapalam... a teraz zeby nie pasc do snu zrem loda snickersa - mnie zawsze slodkie pobudza :)'
Tobie Asiku zycze wiecej slonca niz burzy w malzenstwie ;) tak jak Kata powiedziala a ja to troche zmienie zeby moglo byc z gorki napoczatek musi byc pod gorke ;) i tak w kolko, wszystkie to chyba mamy ;)

czekam na innie wieczorowo wolne mieszanki bo gadac sie chce :D :P

Odnośnik do komentarza

Jestem juz po przerwie wywyolanej wyjazdem na weselicho na Mazury - było gitesowo!!!

Fot nie mam jak wstawic ze swego zapchlonego netboka bo mi sie zawiesza jak probuje to zrobic...postaram sie foty wrzucic w przyszlym tygodniu z jakiegos normalnego kompa...

Droga do Olsztyna byla uciażliwa, deszcz wisiał nad nami, mnostwo tirów i 3 wypdki po drodze widzielismy w tym jeden bardzo powazny...za to przygotowania do wesela juz byly opijane, w dzien weselny byla najpierw ! komunia sunka pani mlodej, popoludniu ceremonia w USc a potem weselicho na ktorym bylam morze wódki wypiłam i za wszystkie ostatnie lata sie wybawiłam do 6ej rano, a poprawiny byly w 2 turach bo pierwsza juz od sniadania z panstwem mlodym w poludnie, a po kilku godzinach spania mały balet w domku w ktorym mieszkalismy... kolejnego dnia nie wiedzialam z ktorej strony mam zoladek a z ktorej glowe, ale jest co wspominac!!! ból stóp i mięśni przypominal jeszcze kilka dni jakie byly balety :)
a niskromnie powiem, ze wygladałam (w parze z moim Lubym) jak z żurnala wycięta ;)

największe jaja były z prezentem dla młodej pary, ktory został w moim aucie w P-niu!!!
dobrze ze rodzinka kumata nadała mi go pociągiem, z którego został odebrany "w locie" na dworcu w Olsztynie ;)

buziaczki dla was dziewczyny!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

kata

tylko wiecie co przygnebia mnie ze tyle par u nas ostatnio sie rozchodzi i to malzenstwa z malymi dziecmi, jakos chyba nie potrafia ci ludzie rozmawiac i szukac kompromisow.. no nic uciakam bo mi smutkiem zaczyna wiac

wiesz, teraz nie to co kiedys, nie ma wychowania w klimacie "na dobre i zle" ludzie biora rozwody bo jest latwiej i nie jest to napietnowane, z drugiej strony czasami mysle ze za szybko rezygnuja i sie podddaja...
ale jak nie ma milosci to chyba nie warto na sile?

SuzyMummy

A wogole to martwie sie tym guzkiem, kulka cokolwiek to jest u Nastki na szyji , ma z tylu u gory zaraz u dolu czaszki... i wiecie jak to matki, mysle i sie zadreczam. Mielismy isc dzisiaj do lekarza ale bedziemy musieli isc we wtorek. juz bym to chciala miec za soba, oby to nie bylo nic ale jak tu sie nie martwic jak taki A tak panikuje ze hohoho...

trudno nie panikowac jesli chodzi o dziecko, twoje jedyne dziecko...
nie zamartwiajcie sie na zapas, mam nadzieje ze wizyta u lekarza wszystko pozytywnie wyjasni!!!

justi_m82
Kata - najszczersze wyrazy współczucia. Moje kondolencje.

A ja dziewczynki dalej czekam... na razie zero objawów porodu :/ tak chciałabym, by Mała urodziła się do jutra :) a to dlatego, że jutro lekarz kazał i tak stawić się w szpitalu, bo od jakiegoś miesiąca walczę z podwyższonym ciśnieniem... A nie chcę leżeć w tym szpitalu Bóg wie ile... Trzymajcie kciuki!

KATA dołączam sie z kondolencjami...

a tobie JUSTI zycze szybkiego rozwiązania, z imion najbardziej podoba mi sie Maja:Oczko:

curcuma
hej dziewczyny
Ja z takim pytaniem , bo lecę wizzairem i nie mam pojęcia jak to jest z torbą od wózka , czy oni mi policzą to jako bagaz podręczny ?
bo chcialam tam kilka pieluch i picie malemu zapakowac i nie wiem , bo jak tak licza to musze wszystko do wiekszej torby wziac , dodam ze z katowic lece

liczą...ale na niemowlę możesz wózek za darmo - pozmienialy sie ostatnio zasady z bagazem u nich, poczytaj regulamin bagazu to bedziesz wiedziala czy dziecku przysluguje...ja zawsze dziecieca torbe bralam jako wlasny bagaz podreczny...

Mama Sloneczka
CURCUMA, DLA TWOJEGO NICCOLO SPOZNIONE, ALE SERDECZNE ZYCZENIA NA ROCZEK!!! DUZO ZDROWKA!!!

Dopiero dojrzalam...

ja tez...:takwyszlo:

dolączam sie do zyczen!!!

curcuma
dziękujemy za zyczenia :) jutro fotke wstawie)
no to spakuję do większej torby , lapka tez chce zabrac , ja pierwszy raz ta linia lece , alitalia nie byla taka drobiazgowa mam wykupione dwa bagaze , no ale podreczny jeden, a w sumie za dziecko tez sie placi bilet a bagaz podreczny mu nie przysluguje ;)

kochana, podreczny jest do 10 kg za darmo na kazda dorosla osobe i dziecko w wieku 2-14lat!!!
a jak dasz rade upchnac to chowaj torbe wozkowa do podrecznego - w wizzair nie sa tak drobiazgowi jak w ryanair ze nawet rozmiar torby scisle przestrzegaja i torebke tez licza jako podreczny...

Marmi

a my po podróży wniosek wysnuliśmy taki, że czas na nowy samochód.... póki co kupimy bagażnik na dach bo nijak nie wybierzemy się do polski z tymi wszystkimi klamotami a po wakacjach trzeba się będzie zacząć zastanawiać nad kupnem czegoś nowego... chociaż ja lubię naszą cytrynkę, ma tyle fajnych gadżetów ;) wybraliśmy już dwa modele teraz się tylko zdecydować i stłumić wewnętrzne skąpiradło...
!

wiesz, ja jezdze daewoo matiz i teraz na wesele jechalam mamy oplem astra 3 drzwiowym 1.7 DTI wiec zglupialam ile to ma w porównaniu do mojego miejsca, jaki komfort i do tego w dieslu pali polowe tego co moj 0.8litra motor!!! na calym baku55litrow na trasie zrobilismy ponad 1000km!!!i z tego jeszcze ze 200km to bylo po miescie i po wertepach...wiec diesla doradzam wam z calym przekonaniem...

agha910
Hej Mieszanki
Daje sobie ostatnie 3 miesiace na diete mleczno, proteinowa ktora podobno ma pomoc przy tym moim cholernym PMS-ie jak nie podziala to fuck it wyciagam Mirene i albo na tabletki znowu albo podwiazanie jajnikow . Narazie bede cierpiec bo ta dieta wyklucza kawe, cole, i slodycze :( :( :(.
Kurcze jak czlowiek (ja) latwo zapomina ze to ze ma sie meza nie upowaznia do zaprzestania staran i brania wszystkiego na pewniaka !!!

Deva - ciesze sie ze Ci sie z ukochanym uklada ...jak tam sprawy rozwodowe cos sie ruszylo?

po pierwsze sprobuj innych srodkow p/alergicznych, nie wszystkie tak samo dzialaja...
na PMS najlepiej mi dzialaly tabletki 4 generacji, jest tylko jeden rodzaj ale mi sklera zzarla mózg (za duzo wódki na weselu...jak mozna nie pamietac nazwy tabletek ktore sie bralo przez kilka lat!!!)
dieta proteinowa Dukana (wpisz w google to ci wyjda schematy i przepisy) ma w skladzie kawe (zamiast cukru slodzik) i bezcukrowa cole!!!
owszem,slodyczy zero....ale pierwsze slysze co by miala dzialas na PMS...
podwiazanie jajnikow na PMS nic ci nie da, bo to hormony sa za PMS odpowiedzialne...tak wiec odradzam takowy zabieg, nie wiem co za lekarz ci to wymyslil ale skonsultuj z dwoma innymi zanim podejmiesz jakakolwiek decyzje...jakbys miala policystyczne jajniki to najlepsza dieta byloby South Beach Diet..

co do rozwodu - separacje mam zaksiegowana od 8 marca, wiec po 8 marca przyszlego roku moge zlozyc wniosek o rozwód, do tego mi męza nie potrzeba, jego poinformuje urząd, a ja rozwód dostane zaocznie...
jeszcze sie nie wymeldowalam ze wspolnego adresu, bo nie trzeba, a chce aby syn mial lekarskie (i nie tylko swiadczenia) dopoki ja sie od tej strony nie zabezpiecze w PL - mam problem ze znalezieniem odpowieniego lokalu pod taki gabinet masazu jaki ja chcialabym miec, tez ze wzgledu na brak srodków finansowych...

flor

Kata to badanie polega na tym ze wpuszczaja Ci plyn do macicy i jajawodow aby sprawdzic czy jajowody sa drozne a pozniej robia rtg i na zdjeciu widac

http://www.ivf.net.in/images/hsg.jpg cos takiego widac i tu sa drozne bo widac ten lplyn kontrastowy.

wybacz ze zapytam, bo pewnie przegapilam - mąz sie badal na wszystko, u niego ok, i dlatego u ciebie szukaja?? bo nigdy nie pytalam skad te wasze problemy...a wiem na pewno ze najlatwiej zdiagnozowac faceta, a dopiero potem szuka sie u kobiety...
swoja droga nie zazdroszcze, jaka ta natura niesprawiedliwa ze daje wielu czesto niechciane to, o czym inni marzą we łzach...
powodzenia moja droga, abyscie w koncu doszli do przyczyny, wyleczyli i zaciążyli!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

hej!

meringue synek prześliczny :D a jaki duży chłopak już z niego :D u nas wózek dokładnie pół bagażnika zajmuje ale jak dłuższa podróż to nijak nie ma gdzie reszty zmieścić.

curcuma no no przystojniachę masz w domu :D

agha fajnie, że się wybawiłaś :D a pmsa i alergii szczerze współczuję...

flor ja z lostem na bieżąco tupię nogami i nie mogę się doczekać ostatniego odcinka - mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni! badań współczuję i mam nadzieję, że będzie bezboleśnie. no i trzymam kciukasy za fasolkę która już skacze z jajka na jajko i się nie może doczekać ;) :D

suzy idź na prawo jazdy - warto mieć szczególnie przy małym dziecku :D cokolwiek ze zdrowiem nie tak trzymam kciuki, żeby szybko przeszło. u mnie też możesz posprzątać bo ja to mam lenia potwornego..... na zdjęcie zagłosowałam - jest boskie :D no i trzymam kciuki żeby u Nastki to nie było nic poważnego - na pewno wszystko jest ok! sajgonki mniaaaaaaammmmm - już do ciebie biegnę!!!!!! (a co tam wproszę się :smile_move: )

kata kciuki zaciśnięte i czekam na dobrą wiadomość :D:D:D:D

asik najważniejsze, że pracujecie nad poprawą. no i super, że Alex taki grzeczny :D moje dziecię już się w diabełka zamienia powoli ;)

deva my też mamy diesla 1.6 (tyle że citroen jak to na francuza przystało...) i tak jak mówisz 1000 km na jednym baku robimy. no i następny też będzie zdecydowanie dieslem :D super, że weselicho udane :D:D:D ja idę 12 czerwca chociaż z alkoholem u mnie suchota bo karmić jeszcze będę (nie powiem napiłabym się dobrego drina...)

moja mała już śpi, sąsiedzi robią imprezę, mąż poszedł spać a mi się też już oczy kleją ale dzielnie walczyłam, żeby dokończyć tego posta ;) zaczęliśmy się rozglądać za większym lokum bo decyzja zapadła, że zostajemy tutaj przez następne kilka lat... a co tam - kasa dobra, miasteczko ładne tylko ja muszę kolejny język wtłuc do głowy.... lecę bo nie wiadomo ile mi dziecię da pospać. :big_whoo::big_whoo:

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

deva u nas w domu polski plus francuski no a mieszkamy w niemczech. do tego czasem angielski się jeszcze wkrada bo łatwiej więc totalny misz masz się z tego robi ;)
a małej odciągnę mleka więc lampkę winiacza sobie chociaż łyknę :smile_move:

moje dziś spało pięknie - jedna pobudka :D
a u nas jak nigdy lato nastało - słońce świeci, 20 stopni aż męża na taras wywiało ze szczęścia :D a ja leniuchuję z kawą w pidżamie :D chyba idę się relaksować w wannie...

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

W PL ladna pogoda dzis o dziwo:D ponad 20 stopni i slonce swieci normalnie mozna w krotkim rekawku chodzic :D

Marmi ja 5 sezonow obejrzalam w 3 dni nie gotowalam nie sprzatalam :D teraz szukam 6 ale jeszcze nie sciagam ogarne sie i dopiero:D super serial :)

Deva moj M byl badany i ma slabiutkie plemniczki (niestety) do tego walczylismy ponad rok z bakteriami ale wojny chyba nie wygralismy, od poczatku roku zrobilismy sobie przerwe zadnych lekow badan nic, ja tylko pilam sobie zioła na moje PCO( zespol policystycznych jajnikow) takze i u mnie zle i u M ale niepoddaje sie mloda jestem wiec troche czasu mam jeszcze ale nie chce go juz tracic a moze sie uda... bo raczej wiem ze naturalnie sie nie uda. Poszlam do nowego lekarza podobno wielu pomogl i zna sie na tym wszystkim, zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie, dzis zapisalam M na badania takie dokladne ktore zlecil lekarz (530 zl :O) ale jak trzeba i dzieki temu bedzie wiadomo czemu sa takie slabiutkie to nie szkoda mi pieniedzy. Ja jestem juz nastawiona na inseminacje mysle ze lekarz tez tylko ja musze jeszcze badania hormonów zrobic i to HSG bo jesli mam te jajowody nie drozne to nie ma co robic tej inseminacji bo fasolki nie bedzie, i lekarz mi powiedzial ze po co wydawac na inseminacje
3 tysiace jak moglo by sie nie udac bo by plemniczki nigdzie nie przeszly. Ja juz wczesniej chcialam to badanie ale moj wczesniejszy lekarz mowil ze nie potrzeba, A ja uwazam ze jak nic nie wychodzi to trzeba sprawdzic wszystko co mozna sprawdzic. Na poczatku sie stresowalam bardzo i w ogole doła mialam z tego powodu( moze niektore dziewczyny pamietaja :D jak pisalam ) ale teraz juz po takim czasie sie nie stresuje bo "wiem" co trzeba zrobic i mam jeszcze duzo innych mozliwosci abysmy mieli dzidzie (mowie wlasnie o inseminacji albo in vitro). Takze wiary nie trace i nie zalamuje sie z tego powodu bo to moze tez i by nie sprzyjalo fasolce :D pelna wiary i optymizmu jestem. :)
Pisalam ze boje sie tego HSG ale teraz juz po kilku dniach stwierdzam ze sie nie boje, bo niby czego?
ze bedzie bolało? porod tez boli nawet pewnie bardziej a go chce:D a sam zabbieg trwa z 20 min wiec spoko loko. Bardziej mnie boli ile wydam na to $ bo wolala bym kupic cos dla dzidzi albo nawet do domu albo odlozyc no ale sa rzeczy wazne i wazniejsze :) a dziecko jest bezcenne :) Same wieecie ;);)

uciekam bo moze pojedziemy do tesciow na obiad ale niewiem jeszcze bo M ma jakiegos focha dzis wiec generalnie mi to lotto :lol:

Milego dnia kochane :*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

WOW!!!
ALE POPISALYSCIE!!!

Cieszy mnie to bardzo, ale odpisac nie dam rady, wybaczcie!!!
Za tydzien wesele po sasiedzku (brat mojego M) i mamy po lokcie glupiej roboty plus beda u nas spali tez goscie weselni, do tego zwykle obowiazki i juz rak nie czuje ;) Ale nie narzekam, bo lubie jak sie cos dzieje ;)))

Tylko przykro mi bardzo, ze watek nasz zaniedbuje, ale to minie!!!

WSZYSTKIM MILEGO WEEKENDU BEZ FOCHOW WASZYCH MEZCZYZN I KAPRYSOW DZIECI!!!
:*****

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

hej kochane ja tylko na sekunde buziaka wyslac wszytskim i ide odpoczac bo cos sie niewyspalam i to nie wiem czemu bo male aniolek w nocy osatnio tfu tfu!!my juz dzis po slubie ale tylko na msze poszlismy bo nas zaprosila mama panny mlodeja mlodych w zyciu na oczy nie idzialam.. napierw sie postawilam ze nie pojde bo skoro im sie tylkow nie chcialo ruszyc zeby zaproszenie nam dac to znaczy ze im nie zalezy no ale poniewaz rodziny i tak w napietych stosunkach bo nikt nie chcial isc wiec na sama msze pojechalismy oczywiscie bez malej bo ona w kosciele krzyczy i biega hihi zostala sbie na dworku z dziadkami i wybawila sie za wszelkie czasy a mnie w zimnym kosciele paluchy u nog zmarly:)

ok uciekam odpisze nastepnym razem choc jedna rzecz trzeba zauwazyc!SUZY NAUCZYLA SIE GOTOWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mniam suvlaki jadlam w wawie:) wrzucaj przepisy na kurczaka curry bo nie robilam sama:) i salatke krabowa (ja robie z patyczkow krabowych, jajaka, groszku i koperku ale wiem ze kazdy ma inny przepis:) jaki jest twoj?)
buziaki naprawe lece bo jak sie poloze to pewnie zaraz bubus wstanie

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

witam sie kobity

Kata bez przesady wode gotowac umialam :P
salatke robie tak: marchewka na tartce, na grubych oczkach, salate posiekac, crab sticks tez podziabac , wsypac kukurydze z puszki i ja robie jeszcze taki dressing :D ketchup z majonezem zmieszany. Wszystko wymieszac i gotowe. A curry zawsze moglby byc lepszy ale tez napisze jak robie: smaze pokrojonego kurczaka na patelce, sole, pieprze-pieprzuje, wsypuje, czekam az sie mniej wiecej usmazy, sypie curry w proszku ale strasznie duzo bo moj prawie nie ma smaku, dodaje chilli sos- ilosc w zalaeznosci kto jak lubi podlewam woda dodaje jeszcze wiecej curry powder, dwa liscie angielskie, takie czarne kuleczki- ale nie pamietam jak sie to nazywa a nie chce i sie isc do szuflady, jak co to pozniej dopisze, wrzucam zielona papryke, pieczarki i cebule i smaze, dusze(jakkolwiek sie to zwie) pod przykryciem .... po jakims czasie gotowe :P

Mamo sloneczka czekamy na dluzszy post.

A ja wogole sie zastanawiam czy nie mam zlamanego nosa, bo nie wiem czy mowilam ale dwa dni temu lezalam sobie na plecach na podlodze a Nastka mi na brzuchu i tak ja rozbawilam ze az sie dziewczyna do przodu przechylila tyle z predkoscia swiatla i zachaczyla o moj nos eh...ciemno mi sie zrobilo a dzisiaj nos mnie tak boli ze juz nie moge wytrzymac... jak mi do poniedzialku nie przejdzie to sie gdzies z tym wybiore... hehehe

reszcie zycze udanego weekendu

Odnośnik do komentarza

kata
NASTECZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA POLTORA ROCZKU!!!!!:zwyrazami_milosci:

dolaczam sie do zyczen dla Nastki!!!

a Ty Suzy wybierz sie do lekarza - ja tak złamałam palec uderzając o bok tapczanu z Ikea, biegłam do dziecka by nie spadł z łózka, uderzyłam, bolało jak nie wiadomo co, palec siny i po 2 dniach poszłam do prześwietlenia i sie okazalo , ze złamany...
tak więc lepiej sprawdzic co sie dzieje...ale mam nadzieje ze to tylko odbicie i ci przejdzie :)

Flor, moge wam coś polecic?? na policystyczne jajniki i problemy z zajsciem ponoć dobrze dziala na kobiety (a nawet pary) dieta plaż południa znana jako south beach diet - opartana niskim indeksie glikemicznym, to była dieta stworzona przez kardiologa dla obniżenia cholersterolu i wagi, a okazalo sie ze dziala róznie dobrze na cukrzyków nieinsulinozaleznych i kobiety majace problem z zajciem w ciaze - na pewno wy-google-asz sobie ta diete...
a dla mezczyzn wiem, ze na wmocnienie i ruchliwosc plemnikow daje dobre efekty spozywania 1gram wit.C dziennie czyli to wypada jakies 5 tabletek naszej polskiej wit C. albo swiezo wyciskane soki itp.

no i powodzenia wam zycze!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Deva jasne ze mozesz :) w tej sprawie ja jestem wszystkiego ciekawa co moze pomoc :)
Witamine C przerobiłam , cynk zurawine i inne witaminy jakie tylko mogly by pomoc ale tylko troche pomogły na krotko tak wiec mysle ze musi tam cos w srodku siedziec albo "taka jego uroda- mojego M"
juz tak przewertowalam googla przez te ponad 2 lata ze juz mam dosc:D A co do moich jajnikow wynalazlam ziola, pije sie codziennie na noc i sprawdzone na 100% ze działaja bo bylam na usg i pecherzyk byl duzy na tych samych ziołach, Ale o diecie oczywiscie ze poszukam i poczytam :) Dziekuje:*

Suzy a Ty do lekarza idz a nie!!! boo inaczej kopa:P:P i zrobie to Twoje curry bo moj M uwielbia curry:)

Jednak nie pojechalismy na obiad bo M mnie wku.... ale spoko loko juz mi przeszlo:D
Chyba burza idzie:D w koncu jak kiedys sie balam burzy tak teraz chciala bym aby byla :)

Dziewczyny ja mam takie pytanie czy Wy brałyście slub w pl? oczywiscie te ktore maja męza :P
Bo my planujemy na poczatku 2011 r slub cywilny:D ale przeraza mni troche zalatwianie papierkowych rzeczy dla M, bo dla mnie to pikus.
Ide sprzatac bo mama jutro na obiad przyjedzie, jeszcze nie widziala mojej nowej kuchni :P

Buziaczki:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

flor myśmy brali ślub w polsce - wcale nie było tak dużo papierów - tłumaczony akt urodzenia plus papier z ambasady, że gdzieśtam we Francji nie ma innej żony ;) kciuki trzymam i nie puszczę póki fasolka się nie pojawi :D a z serialem zaszalałaś :D:D:D:D

suzy najlepszego dla Nastki :D no i nieźle cię dziecię urządziło. oby to nie było złamanie...

mamosloneczka :Kiss of love:

kata to chociaż dobre że Zosia się wybawiła ;)

miałam napisać więcej ale oczy mi się tak kleją że nic z tego

śpijcie dobrze mieszanki! :Kiss of love:

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

flora ja Ci nie pomoge ze slubem :P

Deva ah te dzieci:lup: nie wydaje mi sie ze obicie wymacalam sobie nosa dokladnie i chyba cos tam sie przestawilo hehe... nie wiem czemu mnie to smieszy tylko :lup: jutro sie przejedziemy na pogotowie i sie okaze...

moje dziecko juz 1.5 roku ale ten czas leci...:Kiss of love:

ide sie kapac i spac wreszcie ... a do tego wszystkiego jeszcze mnie zab rozbolal...

Odnośnik do komentarza

Marmi
flor myśmy brali ślub w polsce - wcale nie było tak dużo papierów - tłumaczony akt urodzenia plus papier z ambasady, że gdzieśtam we Francji nie ma innej żony ;) kciuki trzymam i nie puszczę póki fasolka się nie pojawi :D a z serialem zaszalałaś :D:D:D:D

No wlasnie tak sie zastanawialam czy ambasada ten papier moze zalatwic czy musi jechac do swojego kraju, a wiesz moze ile ten dokument jest wazny? a z serialem to ja tak mam to samo z ksiazkami:D ostatnio do 5 rano czytalam bo bylam taka ciekawa co bylo dalej, seriale tak samoo:lol: a lostów poczekam jak juz bedzie caly sezon 6 bo bede sie wkurzac ze nie mam dalszego odcinka :lup:

Suzulka ja wiem i dlatego napisala ze te ktore maja:D ::P::love:

sto lat sto lat dla Nastulki a ja jeszcze pamietam jak z brzuszkiem chodzilas..

ide sprzatac dalej :P

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

kuku!
suzy dzieki za przepisy!!mniam mniam az mi slinka pociekla, wogole to cos mam straszny apetyt (ale nie chce krakac hihi) i wlasnie zjadlam cale opakowanie orzechow brazylijskich - 250g) bol brzucha murowany....
co do slubow to mysmy brali we wloszech ale z tego co napisala marmi to chyba wszedzie tak samo tzn akt urodzenia i zaswadczenie o tym ze nie ma sie malzonka/i w tlumaczeniu przysieglym, ja zalatwialam w ambasadzie ale kosztuje u nas kupe a wiem ze kolezanka tlumaczyla u normalnego tlumacza co zrobil jej pozniej tlumaczenie przysigle w sadzie (przynajmniej tutaj tak jest ze kazdy moze byc tlumaczem przysieglym tylko sad musi podsteplowac a ty reczysz ze to co tlumaczysz jest zgodne z prawda).. ja bym ci radzila jednak zadzwonic do ambasady twojego m i dokladie wypytac, na pewo ci doradza jak lepiej i szybciej :)
marmi a jak twoje dziecie?nic nnie piszesz :)
mamo sloneczka kuku gdzie jestes?gdzie ten obiecany dluuuugi post??:) wiesz pisalam ci ze nie bylam w zeszlym roku zadowolona z bio nike na slonce dla zosi bo sie ciezko rozsmarowywal i w tym roku skusilam sie na angstrom dla zieci tez 50+.. jest w sprayu ale tylko z nazwy bo wlasciwie wyplywa mleczko ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona, ladnie pachnie, super sie rozszarowuje iszybko wchlania :) polecam choc zastanawiam sie czy nie sprowowac jeszcze biodermy :)
buziaki!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

aha flor jak ja sie hajtalam to dokument byl wazny chyba pol roku ale glowy nie dam w kazdym badz razie w ambasadzie ci powiedza bo moze wszedzie jest troche inaczej? :*** musze obejrzec tych lostow hihi my na razie sciagamy ostatnia serie HEROES!!!!!ubostwaim :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

zagladam do Was bo juz calkiem watek opuscilam, nie powiem, czytam taczej na biezaco ale brak mi czasu na pisanie :(

a dzis niedziela sloneczna, za goraco wiec jestem w domu i biegam po watkach :)

buziaki kochane, zdjecia maluchow sliczne, te dzieci tak rozna ze glowa mala!!

aha, suzy, jesli nos zlamany to za pozno na cokolwiek, nos sie zrasta baaardzo szybko i juz na drugi dzien po zlamaniu trzebaby go na nowo lamac zeby ustawic jesli sie zle zrasa, jesli sie sam nastawil i zrasta to lekarz wiele juz nie pomoze i samo przejdzie :)

flor, czytalam o Twoich ostatnich badaniach, sil kochana!!

agha, no prosze, i u Ciebie wojna domowa, u mnie byla niedawno :) ale przeciez mnie to nie dziwi, my siostry przeciez :lol:
a co do diet, ja bylam na Dukanie :) skonczylam go wlasnie, bardzo mi sie podoba ta dieta bo skuteczna i niezbyt ciezka, mam 4kg na minusie :)

a u nas po staremu, nie wiem czy sie chwalilam ze zdalam prawo jazdy, juz miesiac temu i jezdzi mi sie w miare dobrze (ja z tych co sie boja samochodu) no ale juz sie przyzwyczailam do jazdy i mam nawet kompana do wojazy, Noas sie zawsze pcha zeby sie jechac platac z mamusia :)
dla przypomnienia wstawie jakas fote :)
http://img139.imageshack.us/img139/9218/imgp0955.jpg

http://img576.imageshack.us/img576/1936/imgp0874.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/558/imgp0824.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...