Skocz do zawartości
Forum

walczę z wirusem


Rekomendowane odpowiedzi

od miesiąca cieszę sie cudowną w moim przypadku wiadomością, będę mamą... ale od 4 dni dopadł mnie i niszczy przebrzydły wirus od wykaszliwania płuc bolą mnie juz nie tylko one ale i cały brzuch jakos przeleżakuje te choróbsko choć ciężko mi jest i mam nadzieje ze to na dzidziusia nie bedzie miało wpływu większego... tatuś zarabia za granicą na mieszkanie takie czasy w naszym karju a my z dzidziusiem osłabieni tęsknotą walczymy z wszystkimi objawami grypy jakie tylko mogą się pojawić... a są bardzo pomysłowe i różnorodne:Smutny:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

VICTORIA gratulację :brawo::brawo:a czy próbowałaś już syrop prenalen (syrop dla kobiet w ciąży)jest na kaszel i przeziębienie mi pomógł a miałam anginę lekarz mi już antybiotyk przepisywał a ja jeszcze spróbowałam tego syropku:Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

vicktoria
dziękuje za radę byłam przedwczoraj u mojego ginekologa powiedzial mi ze w tych tygodniach ciąży wstzryma sie od przepisania czegokolwiek a za dwa tygodnie juz by przeposał dodał ze zly sobie czas wybralam na to chorowanie ale co zrobić po jeo slowach to ja już obawiam sie brać czegokolwiek dzięki za slowa otuchy

Victoria nie ma za co :Oczko:syrop jest robiony specjalnie dla kobiet w ciąży zero jakiejś chemii po otwarciu możesz używac go przez 7 dni a potem w śmietnik bo już się nie nadaje

Odnośnik do komentarza

w ciaży czesto zdarzaja sie alergie. Dla przykładu moja siostra nigdy żadnych uczuleń, a w czasie ciąży kaszel, ból głowy, katar itp typowe dla ostrego przeziebienia.. Wszyscy lecyli ją na grypę, antyb nawet dostała.. Po porodzie ustało i wtedy też okazało się, że alergia.

Ja np juz mam skłonności do alergii i podczas ciąży mimo, że mam olbrzymią ochotę nie mogę pić mleka.. Od razu biegunka, wymioty..

Trzymaj się cieplutko i lecz;) Będzie dobrze:)

Cortez-nasza jedyna pociecha do tej pory;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...