Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25/3/2010 o 8:59 AM, qmpeela napisał:

 

aniutka86
dzień dobry kobietki
racuszku witaj z powrotem:smile: mam nadzieję, że szybciutko coś się u Ciebie ruszy

A ja mam za sobą jedną z najgorszych nocy.... co do przepukliny- jak narazie jest zaklejona, a ponieważ jest bardzo duża to zaklejony jest praktycznie cały brzuszek,bo wszystko się musi dobrze trzymać,i żeby z innej strony nie wylazła.... mała tak płakała przy zaklejaniu i wpychaniu tego do środka, moje serce rozerwało się na kawałki,a trzeba to kleić przez parę miesięcy i zobaczymy czy to coś pomoże,bo pani chirurg powiedziała, że nie wie jak to będzie, z taką duża przepuklina, zazwyczaj wystaję tylko kawałeczek pierścienia, a u Klary jest duży kawałek jelita. Mamy w trybie natychmiastowym do gastrologa, bo jak zobaczyła ten refluks i to jak mała się zachowuje to stwierdziła, że ewidentnie ją coś boli i jej dolega, i to oprócz refluksu, bo to, to jest pikuś. Mała od tego zaklejenia jest jeszcze bardziej niespokojna niż do tej pory.A ja u lekarza błam twarda, przecież musiałam, a w domu, nerwy puściły i ryczałam jak głupia. Dlaczego moje dziecko tyle musi wycierpieć :36_2_58:

Kurcze kochana, ależ musicie się nacierpieć. Mam nadzieję, że klejenie przyniesie rezultaty i nie będzie konieczna operacja. Myślę, że lekarze wiedzą co robią. Na pewno jest Ci bardzo ciężko, matka zawsze wszystko bardzo przeżywa. Oby gastrolog znalazł i szybko przyczynę zlikwidował. Wierze, że wszystko się ułoży i już niedługo Klara będzie wesołym uśmiechniętym dzidziusiem 🙂

 

ewidentnie ją coś boli i jej dolega, i to oprócz refluksu, bo to, to jest pikuś. Mała od tego zaklejenia jest jeszcze bardziej niespokojna niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Gość stopdebilkom
W dniu 17/3/2010 o 8:35 AM, stokrotka_87 napisał:

nie chcialabys wiedziec co sie u mnie dzieje...
probowalam je juz otruc... ale zezarly kotlety z trutka na szczury i nic.. nie wiem co na nie wymyslic...:Szok:

Ciebie się powinno otruć, skoro mózg wydaliłaś razem z łożyskiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...