Skocz do zawartości
Forum

Prosze o odpowiedz ludzi dobrej woli !


Rekomendowane odpowiedzi

Szani
kingersik1212
10 kwietnia uprawiałam ostatni petting, 13 dostałam 3 dniową miesiączke, obfitą. .

a moze peeling i tylko literki pomyliłeś/łaś ;)

a tak wogóle dziewczyny jestescie super dawno sie tak nei uśmiałam :)
w sumie nie wpadłam na to :lol:
to faktycznie mogło być to
nadmiar hormonów wypryski na twarzy i innych częściach
a jeśli nadmiar hormonów to i plamienie mogło być dość powszechne to
muszę to przeanalizować ... :D :D

Odnośnik do komentarza

Witam 26 stycznia uprawiałam petting jest minimalna szansa, że sperma mogła zostać wprowadzona na rękach do pochwy, jednak 12 lutego dostałam okresu takiego jak zawsze trwał do 16 lutego tydzień po okresie zauważyłam u siebie plamienie gdzie zawsze byli ono 3 dni przed okresem a nie tydjzne po oraz pierwszy raz bolą mnie piersi, głowa, w nocy mam poty a w dzień czuje ciągle jak jest mi ciepło jak w czasie przeziębienia jednak to nie przeziębienie czy w takim przypadku możliwe że są to objawy ciąży? Ponieważ przeczytałam że plemniki mogą poczekać miesiączkę w drogach rodnych i to mnie martwi, jeśli nie to czy możliwe aby te objawy były zaburzeniami bo tak jak mówię pierwszy raz mam takie objawy nigdy ani przed ani po okresie takie coś nie występowało, a do następnego okresu jeszcze mniej więcej 2 i pół tygodnia. Jeśli ktoś zna się to czy mógłby mi powiedzieć że nie ma takiej możliwości bo już po tym co czytałam że możliwe jest aby przeczekały miesiączkę nie wiem co myśleć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...