Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

tinka_20
słoneczny_blask
W streetcomie nasze dane nie sa bezpieczne. W nocy ktoś je zhakował.

Sloneczny Blask a skad masz takie informacje jak mozna spytac?
rzeczywiście wczoraj w nocy coś dziwnego dzialo się ze stronką streetcom.... sama widziałam.....

a może ktoś jeszcze widział i wie coś więcej?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
tinka_20
słoneczny_blask
W streetcomie nasze dane nie sa bezpieczne. W nocy ktoś je zhakował.

Sloneczny Blask a skad masz takie informacje jak mozna spytac?
rzeczywiście wczoraj w nocy coś dziwnego dzialo się ze stronką streetcom.... sama widziałam.....

a może ktoś jeszcze widział i wie coś więcej?
Szybciutko poprosiłam o wycofanie moich danych z ich bazy. Nie dam poniewierać moimi danymi dla kilku próbek. Za duzo w tych ankietach chcą wiedzieć i za słabo są chronieni. Mam nadzieję, ze bazy na serwerzse nie trzymali.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/v/vgsx049lm.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za super wątek :)

Nie wiem nic o problemach ze stroną streetcom, ale w sumie to najwięcej właśnie od nich dostałam - całą paczkę pampersów (chyba 64 szt), płyn Johnsons baby (cała duża butla + 17 mniejszych próbek), wcześniej niewielki perfum + małe próbki, kiedyś jeszcze balsam Nivea i krem do włosów Nivea, kupony na darmowe drinki... Chyba rację mają dziewczyny, jak mówiły, że największe szanse są w większych miastach...

Odnośnik do komentarza

rorita
newania a wysyłałaś im tą ankietę?

anya albo to jakiś kawał, sama nie wiem... Ja tam nie panikuję :Oczko:

W sumie niby tak.. tzn. wysyłałam im ją już jakieś 2-3 lata temu, ale teraz wisi mi na stronie, że niby mam wysłać jeszcze raz. Wysłałam im maila w tej sprawie, ale odpowiedzi nie dostałam, a zaproszenia do kampanii dostaję :)

A jeśli hakerze wykradli dane, to wypisywanie się teraz chyba już nic nie da?

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja wlasnie tez sprawdzilam poczte i ze mam pacze u kuriera napisal. A ta paczka to bedzie jedna rzecz czy probki do rozdawania? To moja pierwsza kampania i nie wiem w ogole jak sie do tego zabrac. bede musiala opowiadac ludziom bajki jaki to swietny produkt? Czy bede im mogla dac?

zawsze masz większe opakowanie dla siebie a reszta to próbki do rozdania. Nie musisz wcale zachwalać produktu i potem pisać w raportach "bajek". To ma być rzetelna ocena. Krótki kurs jak raportować znajdziesz na stronie streetcomu-przeczytaj, na pewno ulatwi Tobie zadanie :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

asia78
Anya a Ty bralas juz udzial w kampani? Wysylalals raportyy? Swoja droga to nie wiem jak wyslali probki dla znajomych Brise Sense&spray??

Tak brałam udział już w niejednej kampanii i wysyłałam raporty-obowiązek eksperta :Oczko: ostatnia kampania w której brałam udział to kampania płynu do mycia ciała i włosów Johnson's baby. Dostałam dużą butelkę dla siebie i 17 małych do rozdania.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Będzie dobrze, na pewno dacie sobie radę. I nie trzeba zachwycać się nad produktem - np. perfumy, które mi przesłali zupełnie się nie podobały - po prostu zupełnie nie moja bajka, ale innym osobom one bardzo odpowiadały, więc w raportach pisałam to co usłyszałam od innych osób, a swoją opinię przedstawiłam w raporcie końcowym. I to mnie wcale nie zdyskwalifikowało przy wyborze do następnych kampanii ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...