Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/GoldenRosePolska?ref=stream
Zapraszamy na KONKURS z okazji pierwszego dnia WIOSNY! Napiszcie w komentarzu poniżej który z naszych kosmetyków najbardziej kojarzy Wam się z wiosną i dlaczego

https://apps.facebook.com/click_jajko/?fanpage=702&lang=pl
stwórz jajko i wygraj bon 50 zł do sklepu tup tup x3 nagrody

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

Lilithbb własnie byłam na Twoim blogu i zazdroszczę Ci tego, że codziennie wyszukujesz masę konkursów i zamieszczasz na blogu :) Ja przy swojej dwójce czasem nie mam siły na nic. Już się chyba wypaliłam fizycznie. i nie chodzi tu o blogowanie, tylko ogólnie. jak pomyślę, że za tydzień święta i trzeba coś robić, to słabo mi się robi...

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to z nudów. Kiedyś narzekałam że mamy tylko 2 pokoje - teraz wiem że dzięki temu mam mało sprzątania :D No i nie gotuje - także czas się znajduje ;)
Ale przyznam że czasami też mam takie dni że sobie myślę czy by tego bloga nie usunąć...
potem mi przechodzi ;)

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

nie, nadal jest Instrukcje na Bloggera ale ostatnio mam mało czasu na prowadzenie innych blogów, po pierwsze jestem od miesiąca u rodziców, a po drugie zajęłam się blogami które przynoszą mi zyski. Tamte będę uzupełniać tylko w wolnej chwili i dopiero jak wrócę do siebie do domu.

lilithbb nie usuwaj bloga, ja kilka lat temu założyłam sobie stronkę, do dzisiaj nic na niej nie robię, a przychody z reklam google są nadal :) Ostatnio słyszałam w telewizji że 20% Polaków zarabia przez internet, tylko że nie wszyscy się z tego legalnie rozliczają :) u mnie w US Pani powiedziała że jestem pierwsza która o to zapytała :)

Odnośnik do komentarza

goniaa00
nie, nadal jest Instrukcje na Bloggera

lilithbb nie usuwaj bloga, ja kilka lat temu założyłam sobie stronkę, do dzisiaj nic na niej nie robię, a przychody z reklam google są nadal :) Ostatnio słyszałam w telewizji że 20% Polaków zarabia przez internet, tylko że nie wszyscy się z tego legalnie rozliczają :) u mnie w US Pani powiedziała że jestem pierwsza która o to zapytała :)
Własnie to jest głupie ze nic z tego nie mam -
nie mogę włączyć tych reklam więc co mi z tego bloga?
A potem mi jeszcze przykro jak nikt tam nie zagląda :P

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
goniaa00
nie, nadal jest Instrukcje na Bloggera

lilithbb nie usuwaj bloga, ja kilka lat temu założyłam sobie stronkę, do dzisiaj nic na niej nie robię, a przychody z reklam google są nadal :) Ostatnio słyszałam w telewizji że 20% Polaków zarabia przez internet, tylko że nie wszyscy się z tego legalnie rozliczają :) u mnie w US Pani powiedziała że jestem pierwsza która o to zapytała :)
Własnie to jest głupie ze nic z tego nie mam -
nie mogę włączyć tych reklam więc co mi z tego bloga?
A potem mi jeszcze przykro jak nikt tam nie zagląda :P

powiedz mi w jaki sposób dodajesz te reklamy, bo wcześniej pisałaś że wchodzisz w zakładkę zarobki a tak się reklam nie dodaje i może dlatego nie możesz ich dodać. W sumie to pierwszy raz słyszę od Ciebie że nie możesz umieszczać reklam, jeszcze od nikogo nie słyszałam żeby były problemy z google.

A co do odwiedzin to wiesz, to nie jest tak że się założy bloga i będziesz miała tysiące odwiedzin. Jak Ci kiedyś pisałam trzeba stronę reklamować/pozycjonować no ale to też się wiąże z kosztami. Żeby zarabiać trzeba też inwestować zwłaszcza na samym początku.

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie odebrałam fantastyczna paczkę z nową współpracą.Były w niej również nagrody które będzie można wygrać w konkursie który zorganizuje niebawem.Gdy tylko ruszy poinformuje was :) A tak po za tym to u mnie ostatnio dwutygodniowa cisza,żadnych próbek,wygranych w konkursie a i współprace się uspokoiły.

http://www.familylobby.com/common/tt7877070fltt.gif
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kddf9h5z2j49kq.png
http://testowoprobkowyswiat.blogspot.com/
http://rajskakuchnia.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

goniaa00
lilithbb
goniaa00
nie, nadal jest Instrukcje na Bloggera

lilithbb nie usuwaj bloga, ja kilka lat temu założyłam sobie stronkę, do dzisiaj nic na niej nie robię, a przychody z reklam google są nadal :) Ostatnio słyszałam w telewizji że 20% Polaków zarabia przez internet, tylko że nie wszyscy się z tego legalnie rozliczają :) u mnie w US Pani powiedziała że jestem pierwsza która o to zapytała :)
Własnie to jest głupie ze nic z tego nie mam -
nie mogę włączyć tych reklam więc co mi z tego bloga?
A potem mi jeszcze przykro jak nikt tam nie zagląda :P

powiedz mi w jaki sposób dodajesz te reklamy, bo wcześniej pisałaś że wchodzisz w zakładkę zarobki a tak się reklam nie dodaje i może dlatego nie możesz ich dodać. W sumie to pierwszy raz słyszę od Ciebie że nie możesz umieszczać reklam, jeszcze od nikogo nie słyszałam żeby były problemy z google.

A co do odwiedzin to wiesz, to nie jest tak że się założy bloga i będziesz miała tysiące odwiedzin. Jak Ci kiedyś pisałam trzeba stronę reklamować/pozycjonować no ale to też się wiąże z kosztami. Żeby zarabiać trzeba też inwestować zwłaszcza na samym początku.
W zarobkach po prostu się loguję do
Google AdSense
i oni muszą zatwierdzić mój blog że chcą w nim umieszczać reklamy - a nie zatwierdzają. Odmawiają.

A już pozycjonowałam :D
3 razy kupiłam pakiet na all - ale jakość kiepska. W page rank skoczyłam z 1 do 3 - ale sama tez rozklejam linki po forach...

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
goniaa00
lilithbb

Własnie to jest głupie ze nic z tego nie mam -
nie mogę włączyć tych reklam więc co mi z tego bloga?
A potem mi jeszcze przykro jak nikt tam nie zagląda :P

powiedz mi w jaki sposób dodajesz te reklamy, bo wcześniej pisałaś że wchodzisz w zakładkę zarobki a tak się reklam nie dodaje i może dlatego nie możesz ich dodać. W sumie to pierwszy raz słyszę od Ciebie że nie możesz umieszczać reklam, jeszcze od nikogo nie słyszałam żeby były problemy z google.

A co do odwiedzin to wiesz, to nie jest tak że się założy bloga i będziesz miała tysiące odwiedzin. Jak Ci kiedyś pisałam trzeba stronę reklamować/pozycjonować no ale to też się wiąże z kosztami. Żeby zarabiać trzeba też inwestować zwłaszcza na samym początku.
W zarobkach po prostu się loguję do
Google AdSense
i oni muszą zatwierdzić mój blog że chcą w nim umieszczać reklamy - a nie zatwierdzają. Odmawiają.

A już pozycjonowałam :D
3 razy kupiłam pakiet na all - ale jakość kiepska. W page rank skoczyłam z 1 do 3 - ale sama tez rozklejam linki po forach...

NIE NIE NIE, pisałam przecież Ci że przez zakładkę Zarobki nie dodaje się żadnych reklam. Jak masz problem żeby dodać reklamy przez bloggera to wejdź przez AdSense i pobierz sobie kod do wklejenia na bloga i już.

Odnośnik do komentarza

no to faktycznie jest coś nie tak, google przyjmuje przeważnie wszystkie blogi. Jak będziesz miała na tamtym koncie taki problem to napisz do nich o co chodzi.

właśnie zauważyłam na zdjęciu że masz adres na wp.pl a przy google adsense można chyba używać tylko gmail.com może w tym jest problem

Odnośnik do komentarza

Z zarobkami to w ogóle są jaja... ja jak próbuję wejść w Adsense, to wyskakuje pusta strona xd

"Zarejestruj się w Google AdSense i wyświetlaj reklamy dopasowane do treści Twojego bloga. Więcej informacji - Rozpocznij"

Jak klikam rozpocznij, to albo nic się nie dzieje, albo włącza się pusta strona ;) Czyżby za wcześnie i nie chcą puścić reklam od 10tyś wyświetleń? ;) Ostatnio wpada 300-500 wejść dziennie, więc coś by chyba z reklam było?

Zapraszam na mojego bloga http://testandwrite.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

google nie patrzy na wyświetlenia strony chodź przy niskich wyświetleniach nie jest polecane umieszczanie reklam. Masz 300-500 wejść dziennie i tak mało wyświetleń? Czy miałaś na myśli że są to wyświetlenia? Bo widzę że sporo osób tutaj myli pojęcie odwiedzin od wyświetleń a to jest duża różnica.

Czy coś by z reklam było, trudno powiedzieć to zależy ile osób kliknie w te reklamy, bo dostajesz kasę za kliknięcia a nie za wyświetlenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...