Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

goniaa00
lilithbb
goniaa00
ale założyłaś sobie wcześniej konto na google adsense? bo z bloga nie dodasz reklam jak nie masz założonego konta tzn. musisz podać swoje dane, zaakceptować umowę, podać swój nr konta w celu weryfikacji czy Ty to Ty itd. dopiero wtedy będziesz mogła wyświetlać reklamy

Tak mam to wszystko tylko potem jak wysyłam ofertę to mi odmawiają na maila nie podając przyczyny...

tyle mi piszą - zawsze to samo:
Witamy,

Dziękujemy za zainteresowanie programem Google AdSense. Nasi specjaliści sprawdzili zgłoszenie i stwierdzili, że nie spełnia ono naszych kryteriów. Z tego powodu nie możemy przyjąć go do programu.

Wierzymy, że stosowane przez nas zasady pomagają maksymalizować efektywność reklam Google, zarówno z punktu widzenia wydawców, jak i reklamodawców. Weryfikujemy nowych wydawców i zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zgłoszenia. Gdy program rozwinie się, być może uznamy, że jesteśmy w stanie rozszerzyć go na inne rodzaje zawartości witryn.

Informujemy, że możemy nie być w stanie odpowiedzieć na zapytania dotyczące szczegółów decyzji o odrzuceniu zgłoszenia. Dziękujemy za zrozumienie.

a to nie wiem o co chodzi bo ja się rejestrowałam 7 lat temu i może już teraz nie przyjmują wszystkich. Ja jak zakładam nową stronę to mogę od razu wklejać reklamy bez wysyłania żadnej oferty. Może spróbuj z innymi reklamami, chodź reklamy google wydaje mi się że są najlepsze, ale skoro nie możesz to może warto poszukać jakieś alternatywy. Powiesz mi jeszcze o co chodzi z tą ofertą, co tam trzeba podać, bo pierwsze słyszę. W jaki sposób próbujesz umieszczać reklamy na stronie, bo może coś źle robisz. Czy możesz normalnie zalogować się do panelu adsense, ale nie przez bloggera. Zakładkę Zarobki zostaw w spokoju bo tam nic nie trzeba robić, u mnie z resztą ona nie działa :) Jeszcze nigdy mi nie pokazało tych zarobków, które mam w panelu adsense.
Ja już sama nie wiem chyba po prostu mnie nie chcą...
Za to spróbuję tu:
Reklama w Internecie.
adFreestyle - System Reklamy Internetowej, Program Partnerski
może to coś da...

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

Martini ja pewnie i tak mam daleko...
https://apps.facebook.com/flirtuj_z_martini/?code=AQBLnJfUBLKQgcYEJ55lps3v2T7HXi9Z6rHASqqkfcetWmqDfWcBc_F4KXlColLy_z7JXz7Z40aY8oCoOiWYPWBtx3moF_HPlVPxUqqhA6jCaTwQMcKw0yvVFttQuOePRJa1MC90vRZ9tUptmYizTudDCgyHK8SMg79dBesLzg5W4F44opsqsD-YfYZHuOYDw5JJQMYrZeYkhUbwj9hvO1x4#_=_

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
goniaa00
lilithbb

Ja już sama nie wiem chyba po prostu mnie nie chcą...
Za to spróbuję tu:
Reklama w Internecie.
adFreestyle - System Reklamy Internetowej, Program Partnerski
może to coś da...

Mnie się coś wydaje że chyba coś źle robisz ale mogę się mylić. Niedawno mój brat zakładał tam konto i nie musiał wysyłać żadnej oferty, też mógł od razu wklejać reklamy na stronę. To pierwsze AdTaily mam już od kilku lat ale zastanawiam się nad rezygnacją bo małe zarobki a tylko miejsca na blogu dużo zajmuje. Tego drugiego nigdy nie używałam więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza

goniaa00
lilithbb
goniaa00

Mnie się coś wydaje że chyba coś źle robisz ale mogę się mylić. Niedawno mój brat zakładał tam konto i nie musiał wysyłać żadnej oferty, też mógł od razu wklejać reklamy na stronę. To pierwsze AdTaily mam już od kilku lat ale zastanawiam się nad rezygnacją bo małe zarobki a tylko miejsca na blogu dużo zajmuje. Tego drugiego nigdy nie używałam więc nie wiem.
Wysyłanie oferty to wysłanie zapytania bo jak loguję się do tego AD
to mam : Ponownie prześlij zgłoszenie do AdSense i to nazywam ofertą :)

Ten Ad Taily mi się podoba bo sama zaznaczam gdzie daję okienko i ile tych okienek :)
Tylko czy będa chętni :D :D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

no to nie wiem, nie pomogę Ci w Google bo ja takiego problemu nie miałam. Co do AdTaily powiem Ci że przez jakieś 3 lata zarobiłam może 300zł i chyba z tego nie długo zrezygnuję, bo gdyby to było na miesiąc to ok. a tak wolę tą powierzchnię wykorzystać pod inne reklamy.

Pytałam się przed chwilą brata to mówił że dostał do domu list od google o weryfikacji. Ja nie pamiętam jak było u mnie bo to było dawno.

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

sabi2505
u mnie dziś klocki lego z wygranej w konkursie na streetcom, rewelacyjny zestaw:)
oraz potwierdzenie adresu na streetcom do kampani somersby, moze sie uda:)

mnie street dalej opuszcza
choc nawet odesłalam oswiadczenie...:o_no:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
sabi2505
u mnie dziś klocki lego z wygranej w konkursie na streetcom, rewelacyjny zestaw:)
oraz potwierdzenie adresu na streetcom do kampani somersby, moze sie uda:)

mnie street dalej opuszcza
choc nawet odesłalam oswiadczenie...:o_no:

ja narazie miałam tylko jedną kampanię a jestem zarejestrowana ponad dwa lata:(
może w końcu coć sie ruszy:)

http://s5.suwaczek.com/20100807570114.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatv735k0coqsb.png

Odnośnik do komentarza

radio bajka słucha ktos?
Za chwilę na naszej antenie konkurs!

W tym tygodniu do wygrania są zestawy trzech gier edukacyjnych dla dzieci: "Calineczka" 4+; "Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo" 4-7 lat; "Mądre dziecko. Myślę, tworzę i wiem" 3-6 lat.\
https://www.facebook.com/RadioBajka?ref=stream

konkursik
Dzieci Poznań

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...