Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

ela84
Podczytuję Wasze posty - dzięki za te wszystkie linki, ja nie daję rady sama tego wyszukiwać, po pracy padam zmęczona. Na początku roku założyłam bloga i jestem dość zadowolona, bo już się trochę rozbujał :Oczko: A teraz okazało się, że będzie druga dzidzia, więc będę łapać wszystkie okazje i zbierać wyprawkę :love:

Gratuluję.
Twój blog wygląda jak jakiś portal. Super.

U mnie wczoraj kilka przesyłek. Dziś chwalę się na blogu paczką od Kosmeland.pl
Reszta to nagrody, niedługo też na blogu.

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Ja nie zamawiałam.
Szkoda mi kasy.
Dziewczyny podajcie po kolei adresy swoich blogów bo chcę uaktualnić polecane blogi na moim - a po podpisach ciężko mi to ogarnąć. Może zrobimy jakaś listę naszych blogów? :) Chyba że założyłyście już osobny watek o blogach?

Wątek już gdzieś był jak pamiętam.
Miło mi będzie jak mój blog się znajdzie w Twoich polecanych:
Świat kobiety i jej dziecka...
:23_30_126:

U mnie zaraz na blogu próbki jakie otrzymałam z SVR z akcji na FB.

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/frugowroc/app_197779413699441?app_data[page]=games#_=_
trzeba jak najszybciej przepisac słowa - mi nie wychodzi - tysiąc kalendarzy frugo

przepiszę sobie dziewczyny adresy z 2 wątku żeby tu nie śmiecić :)
a ja miałam się zająć porządkami na blogu a zajęłam się robieniem trzeciego - blogowanie wciąga :D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

Ja Was podziwiam, że macie czas na prowadzenie kilku blogów. Mi jeden pochłania tyle czasu, że nie wyobrażam sobie prowadzic kolejnych. fakt, blogowanie wciaga I to bardzo, ale ja pozostaje przy jednym bo inaczej dziecko bedzie mi chodziło brudne i głodne a w domu bedzie syf, kiła i mogiła :D Chociaz syf i tak jest :D

Dziewczyny, a gdyby tak spisać liste stron internetowych na których można się zgłaszać do testowania produktów?
Ja znam takie:
uroda i zdrowie.pl
bangla.pl
samplecity.pl
ofeminin.pl
mama na zakupach.pl
uroda.com
kosmeland.pl
prekursorki.pl
zabawkowicz.pl - tu zabawki

znacie jakieś jeszcze?

Zapraszam na bloga: www.szczescie-mamy.blogspot.com
Wszystko dla mamy i jej niesfornego szkraba.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vflouqfjnwhv.png

Odnośnik do komentarza

jakiś czas temu jeszcze przed porodem gdzieś a gdzie to już nie pamiętam :P zgłaszałam się do testowania emulsji cethapil i ....zapomniałam o sprawie.uznałam że się nie załapałam. no i dziś emulsja przyszła, piękna duża i w ogóle radocha mnie ogarnęła ale ja nie wiem gdzie zamieścić recenzję z jej testowania jak już ją przetestuję, bo pewnie to było warunkiem.no nic tylko mnie ubić :) może któraś z was pamięta gdzie się zgłaszało tak w okolicach końca listopada do testów? a może któraś też testuje?
na 100% ta akcja była ogłaszana tu na próbkach na parentingu.

Odnośnik do komentarza

Tak apropo dziewczyny, ja wiem że kopiowanie nie jest niczym fajnym, ale jak ktoś chce to i tak odpisze a jak już organizujecie konkurs to to bardzo wkurzające że nic nie można skopiować, ani adresu e-mail, ani szablonu odpowiedzi .... nawet grafiki, czy obrazka bo pojawia się nie kopiuj ;)

Joasia ja widziałam na ofeminin i na poradniku domowym

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

joasia85
jakiś czas temu jeszcze przed porodem gdzieś a gdzie to już nie pamiętam :P zgłaszałam się do testowania emulsji cethapil i ....zapomniałam o sprawie.uznałam że się nie załapałam. no i dziś emulsja przyszła, piękna duża i w ogóle radocha mnie ogarnęła ale ja nie wiem gdzie zamieścić recenzję z jej testowania jak już ją przetestuję, bo pewnie to było warunkiem.no nic tylko mnie ubić :) może któraś z was pamięta gdzie się zgłaszało tak w okolicach końca listopada do testów? a może któraś też testuje?
na 100% ta akcja była ogłaszana tu na próbkach na parentingu.

Myślę, że to z poradnika domowego. Lista osób, które się zakwalifikowały:
Forum Poradnika Domowego

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Tak apropo dziewczyny, ja wiem że kopiowanie nie jest niczym fajnym, ale jak ktoś chce to i tak odpisze a jak już organizujecie konkurs to to bardzo wkurzające że nic nie można skopiować, ani adresu e-mail, ani szablonu odpowiedzi .... nawet grafiki, czy obrazka bo pojawia się nie kopiuj ;)

Joasia ja widziałam na ofeminin i na poradniku domowym

dokładnie, chciałam skopiować konkurs od Kasiulki żeby zamieścić na Łowca Konkursów ale nie można było kopiować a nie chciało mi się przepisywać, więc sobie darowałam. Ja kiedyś też miałam blokadę kopiowania ale wkurzało mnie to i usunęłam.

Odnośnik do komentarza

Joasia tak to z poradnika. A co do recenzji - dostaniesz e-mail z ankietą do wypełnienia, ale to pewnie za klika dni. A ja czekam na przesyłkę - też się załapałam :D

Witam. Bardzo proszę o głosik - MOJE - https://mastertlc.sslpro.pl/list/more/id/429 - 2x klik i będzie moje - naleśniki

zapraszam na bloga: http://kolorowo-torcikowo.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...