Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

lilithbb
Przyznam że dużo osób poleca kosmetyki BingoSpa a u mnie się nie sprawdziły - czuję jakbym używała jednego produktu do wszystkiego - czyli do niczego.
A Ten balsam naprawdę poczułam na skórze - jestem zachwycona. Ale gdyby wysyłki nie było by gratis to raczej bym nie kupiła.
Ciekawa jestem tego mydełka - dziękuję Miraga :D :D

U mnie kosmetyki BingoSpa też się nie sprawdziły, tak jak piszesz dol wszystkiego czyli do niczego.

U mnie dzisiaj w końcu dzbanek Dafi i czekam jeszcze na poduszkę z Tymbarka i na zgrzewki gaśnic i granaty z konkursu X-Fire

Odnośnik do komentarza

w sumie bingo spa każdy poleca, bo testuje i głupio napisać "złą" recenzję, ja chyba będę musiała taką napisać jednemu z produktów tenex i głupio mi trochę- ale cóż mam być ponoc szczera ;p ja pierwszy raz bede miała styczność z bingo- zobaczę :) u mnie nagrody z Gotujmy.pl - Przepisy kulinarne - sałatki, dania dietetyczne, warzywa, owoce, kuchnie Świata rachunki i nowa współpraca. No i rano bańki z tubana.
Na dodatek dostałam info od doradcy smaku, że nie ma moich pojemników na żywnośc, które zamówiłam w list :( w zamian zaproponowali mi zwrot pkt lub miske na sałatę, wybrałam to drugie, ale dziwne, że wystawiają nagrody i potem im ich brakuje.

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

u mnie przegląd pocztowy z ubieglego tygodnia Sprawdzane i polecane. Blog o testowaniu: Ubiegłotygodniowy przegląd pocztowy

Dziś przyszła nagroda krem wygrany w konkursie na fb. Jutro rano pojawi sie na blogu:)

Zapraszam na konkurs!:) do wygrania kosmetyki, suszarki, prostownica i bielizna:)
http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com/2015/11/konkurs-swiateczny.html

Odnośnik do komentarza

mika3008
w sumie bingo spa każdy poleca, bo testuje i głupio napisać "złą" recenzję, ja chyba będę musiała taką napisać jednemu z produktów tenex i głupio mi trochę- ale cóż mam być ponoc szczera ;p ja pierwszy raz bede miała styczność z bingo- zobaczę :) u mnie nagrody z Gotujmy.pl - Przepisy kulinarne - sałatki, dania dietetyczne, warzywa, owoce, kuchnie Świata rachunki i nowa współpraca. No i rano bańki z tubana.
Na dodatek dostałam info od doradcy smaku, że nie ma moich pojemników na żywnośc, które zamówiłam w list :( w zamian zaproponowali mi zwrot pkt lub miske na sałatę, wybrałam to drugie, ale dziwne, że wystawiają nagrody i potem im ich brakuje.

Miko, pomyśl czy umieszczając na blogu pozytywną recenzję tylko dlatego, że dostałaś coś w ramach współpracy będziesz fair w stosunku do swoich czytelników. Postaw się na ich miejscu. Wyobraź sobie, że kupiłaś produkt zachwalany przez swoją ulubioną blogerkę. W rzeczywistości okazuje się, że nabyłaś coś, co nie tylko nie spełnia Twoich oczekiwań, ale jest ewidentną kosmetyczną pomyłką, a obietnice producenta mijają się z prawdą. Co teraz czujesz?

Nie bój się pisać szczerze. Przecież w testowaniu chodzi nie tylko o to, by zareklamować daną firmę, ale pomóc jej ulepszyć jej produkty. Jesteśmy konsumentkami, nie tylko testerkami.

Firmy muszą się liczyć z tym, że ich wyroby mogą nam nie przypaść do gustu. Wiesz, kto się obrazi na blogera? Producent/sklep/dystrybutor, któremu zależy wyłącznie na rozgłosie. Takie firmy wysyłają produkty nie sprawdzając bloga, na którym będą one promowane. Jak można szanować i poważnie traktować producenta, który daje swoje kosmetyki komuś kto napisze recenzję byle jak, na ,,odwal się", byle było na TAK.

Przestałam już wchodzić na takie blogi, w których każdy wpis wygląda ,,Bardzo fajne to jest bo jest bardzo ładne i bardzo się cieszę, że to dostałam. Bardzo polecam. Co ja wam będę pisać, kupcie i sami się przekonajcie"...

Prawdziwy słup ogłoszeniowy, który się nawet nie wysili. Ale czemu się dziwię, skoro blogerki nie nadążają z pisaniem recenzji, ponieważ są tak zawalone paczkami. I wcale nie przemawia przeze mnie zazdrość, bo jeśli już nawiązuję współpracę to tylko z kimś, kto naprawdę mnie zaintryguje.

Reasumując, traktuj swoich kontrahentów i czytelników uczciwie.

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

nadja-maja
mika3008
w sumie bingo spa każdy poleca, bo testuje i głupio napisać "złą" recenzję, ja chyba będę musiała taką napisać jednemu z produktów tenex i głupio mi trochę- ale cóż mam być ponoc szczera ;p ja pierwszy raz bede miała styczność z bingo- zobaczę :) u mnie nagrody z Gotujmy.pl - Przepisy kulinarne - sałatki, dania dietetyczne, warzywa, owoce, kuchnie Świata rachunki i nowa współpraca. No i rano bańki z tubana.
Na dodatek dostałam info od doradcy smaku, że nie ma moich pojemników na żywnośc, które zamówiłam w list :( w zamian zaproponowali mi zwrot pkt lub miske na sałatę, wybrałam to drugie, ale dziwne, że wystawiają nagrody i potem im ich brakuje.

Miko, pomyśl czy umieszczając na blogu pozytywną recenzję tylko dlatego, że dostałaś coś w ramach współpracy będziesz fair w stosunku do swoich czytelników. Postaw się na ich miejscu. Wyobraź sobie, że kupiłaś produkt zachwalany przez swoją ulubioną blogerkę. W rzeczywistości okazuje się, że nabyłaś coś, co nie tylko nie spełnia Twoich oczekiwań, ale jest ewidentną kosmetyczną pomyłką, a obietnice producenta mijają się z prawdą. Co teraz czujesz?

Nie bój się pisać szczerze. Przecież w testowaniu chodzi nie tylko o to, by zareklamować daną firmę, ale pomóc jej ulepszyć jej produkty. Jesteśmy konsumentkami, nie tylko testerkami.

Firmy muszą się liczyć z tym, że ich wyroby mogą nam nie przypaść do gustu. Wiesz, kto się obrazi na blogera? Producent/sklep/dystrybutor, któremu zależy wyłącznie na rozgłosie. Takie firmy wysyłają produkty nie sprawdzając bloga, na którym będą one promowane. Jak można szanować i poważnie traktować producenta, który daje swoje kosmetyki komuś kto napisze recenzję byle jak, na ,,odwal się", byle było na TAK.

Przestałam już wchodzić na takie blogi, w których każdy wpis wygląda ,,Bardzo fajne to jest bo jest bardzo ładne i bardzo się cieszę, że to dostałam. Bardzo polecam. Co ja wam będę pisać, kupcie i sami się przekonajcie"...

Prawdziwy słup ogłoszeniowy, który się nawet nie wysili. Ale czemu się dziwię, skoro blogerki nie nadążają z pisaniem recenzji, ponieważ są tak zawalone paczkami. I wcale nie przemawia przeze mnie zazdrość, bo jeśli już nawiązuję współpracę to tylko z kimś, kto naprawdę mnie zaintryguje.

Reasumując, traktuj swoich kontrahentów i czytelników uczciwie.

wiem właśnie :) dlatego napisałam, ze jeden produkt dostanie niefajną recenzję :)

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Męski żel pod prysznic do odebrania w Rossmanie
https://www.facebook.com/PalmoliveForMenPL/app_539039272773520?app_data=skip
pierwsze 2000 osób wygrywa

jeszcze chyba mają te żele
i gierka w pary z nagrodami - u mnie nie działa ciągle pokazuje że mam polubic
https://apps.facebook.com/click_memo/page/game?fanpage=353&lang=pl

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
lilithbb
Męski żel pod prysznic do odebrania w Rossmanie
https://www.facebook.com/PalmoliveForMenPL/app_539039272773520?app_data=skip
pierwsze 2000 osób wygrywa

jeszcze chyba mają te żele
i gierka w pary z nagrodami - u mnie nie działa ciągle pokazuje że mam polubic
https://apps.facebook.com/click_memo/page/game?fanpage=353&lang=pl

rozdają, bo u mnie sie załapałam ja, brat i sąsiadka

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

ja też się przed chwilą załapałam :)

dziewczyny w końcu udało mi się zrobić forum na moim blogu konkursowym TUTAJ jak macie ochotę to zapraszam, co miesiąc najbardziej aktywna osoba będzie wygrywać jakiś ciuch (muszę się w końcu jakoś pozbyć bluzek po zakończonej dg) :)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny mam takie pytanko i jednoczesnie prosbe:
dostałam sie do streetcom do testowania klocków, klocki przyszły i zastanawiam sie ile tak srednio napisac tych raportow i czy na koncu kampanii trzeba podawac jakies maile do tych osob z ktorymi rozmawialam?czy jest tylko raport podsumuwujący i to wszystko?
pierwszy raz cos testuję wiec jestem zielona:)

http://s5.suwaczek.com/20100807570114.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatv735k0coqsb.png

Odnośnik do komentarza

nadja-maja
Na stronie Bazgroszytu znajduje się kilka propozycji labiryntu, który możecie legalnie i bezpłatnie pobrać na dysk, a potem wydrukować. Dobra zabawa- gwarantowana.

Nauka pisania logiczne myślenie - labirynt | Bazgroszyt.pl

Mnie wyskakuję, że muszę zapłacić. Jeśli masz na dysku mogłabyś przesłać na maila, bo mój syn kocha labirynty:-)
Mój adres: agamiel81@o2.pl

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Odnośnik do komentarza

nadja-maja
Na portalu Kosmeland ruszył nowy nabór testerek. Tym razem młode mamy otrzymają do zrecenzowania produkty marki FlosLek Testujemy kosmetyki dla dzieci i mam FLOSLEK!

nie ma chyba jeszcze naboru, jest tylko informacja że będzie nabór:

"Marka FLOSLEK Laboratorium przekazała do redakcji portalu kosmeland.pl swoje produkty, dzięki czemu za jakiś czas będziecie mogli zapoznać się z recenzjami dotyczącymi kosmetyków różnych linii. Już niebawem rozpoczniemy nabór testujących Mam - Blogerek. Tymczasem zapraszamy do galerii produktów FLOSLEK, które poddane zostaną testom."

dostaję od nich zawsze maila jak jest testowanie, a jeszcze nic nie dostałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...