Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

krolowa_angielska
No, a mój kurier dziasiaj był najlepszy...
Młodziutki kurier puka dzisiaj do moich drzwi. Otwieram. Patrzy na mnie, uśmiecha się i mówi: "Fajne ma Pani... to... no..." Też się uśmiecham i myślę sobie, że może faktycznie 'coś' mam fajne ;) Na to młody: "Nagranie na pocztę głosową!" Moja mina: bezcenna :D

dobre :D

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
Dziewczyny pamiętacie taki konkurs z płynami do naczyń Shimm??? Ktoś chyba dawał linka... :36_1_11: Nie mogę się doszukać kto, ale dzięki :)
Dzisiaj dotarła do mnie paka, a w niej 3x 8 litrów płynów do płukania ubrań i 2x 1 litr płynów do mycia naczyń! Bardzo miłe zaskoczenie, bo nawet maila nie dostałam :D

link ode mnie ;) super zestaw, mi się niestety nie udało, gratki!!


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Agnisia
mam pytanie z trochę innej beczki niż wątek więc z góry przepraszam, ale czy może któraś z Was wytłumaczyć mi jak to jest z blogami jak i gdzie je prowadzić skąd brać współprace itp. jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o takie sprawy. Będę wdzięczna za pomoc.

Pytanie z innej beczki, ale wątek to też już inna beczka bo zamiast rozmawiać o próbkach to tutaj ostatnio same informacje o konkursach, no ale jakaś posucha ostatnio w próbkach :)

jak dla mnie najlepszy jest blogger, można podpiąć swoją domenę, można przenieść w razie czego wszystko na wordpressa, ma najlepsze dodatki, nie ma reklam (chyba że sama umieścisz), jest bardzo prosty w prowadzeniu.

Współprace sama sobie wyszukujesz i piszesz do danej firmy maila, najlepiej zajrzeć na inne blogi i zobaczyć z kim blogerki prowadziły współprace i spróbować do tej firmy napisać.

Odnośnik do komentarza

goniaa00
Agnisia
mam pytanie z trochę innej beczki niż wątek więc z góry przepraszam, ale czy może któraś z Was wytłumaczyć mi jak to jest z blogami jak i gdzie je prowadzić skąd brać współprace itp. jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o takie sprawy. Będę wdzięczna za pomoc.

Pytanie z innej beczki, ale wątek to też już inna beczka bo zamiast rozmawiać o próbkach to tutaj ostatnio same informacje o konkursach, no ale jakaś posucha ostatnio w próbkach :)

jak dla mnie najlepszy jest blogger, można podpiąć swoją domenę, można przenieść w razie czego wszystko na wordpressa, ma najlepsze dodatki, nie ma reklam (chyba że sama umieścisz), jest bardzo prosty w prowadzeniu.

Współprace sama sobie wyszukujesz i piszesz do danej firmy maila, najlepiej zajrzeć na inne blogi i zobaczyć z kim blogerki prowadziły współprace i spróbować do tej firmy napisać.

a czy taki blog jest płatny i co to jest wordpress?


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

KONKURS Do wygrania jest pięć zestawów pielęgnacyjnych kosmetyków Skarb Matki FUN (Budyń czekoladowo-pomarańczowy do ciała dla dzieci, pomadka Malinowa, mydełko Arbuzowe oraz chusteczki pielęgnacyjne) oraz czapeczka z kolekcji be baby! By wziąć udział w konkursie, trzeba dokończyć zdanie: "Jestem mamą/tatą, dla mnie znaczy to, że...

https://www.facebook.com/Mamotoja?ref=stream

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Agnisia
krolowa_angielska
Dziewczyny pamiętacie taki konkurs z płynami do naczyń Shimm??? Ktoś chyba dawał linka... :36_1_11: Nie mogę się doszukać kto, ale dzięki :)
Dzisiaj dotarła do mnie paka, a w niej 3x 8 litrów płynów do płukania ubrań i 2x 1 litr płynów do mycia naczyń! Bardzo miłe zaskoczenie, bo nawet maila nie dostałam :D

link ode mnie ;) super zestaw, mi się niestety nie udało, gratki!!

a gdzieś wyniki były czy na emaila dostałas nowinke

Odnośnik do komentarza

Agnisia
goniaa00

a czy taki blog jest płatny i co to jest wordpress?

blog jest darmowy, chyba że chcesz mieć na własnej domenie to wtedy płacisz ale to są grosze w ciągu roku, ja w grudniu jednego bloga właśnie przeniosłam na własną domenę, ale panel administracyjny mam z bloggera. Brat chciał mi przenieść na worpressa ale ja nie chciałam. Na wordpressie też możesz założyć swojego bloga tylko tam to już trzeba mieć swoją domenę i chyba swój serwer.

Odnośnik do komentarza

goniaa00
Agnisia
goniaa00

a czy taki blog jest płatny i co to jest wordpress?

blog jest darmowy, chyba że chcesz mieć na własnej domenie to wtedy płacisz ale to są grosze w ciągu roku, ja w grudniu jednego bloga właśnie przeniosłam na własną domenę, ale panel administracyjny mam z bloggera. Brat chciał mi przenieść na worpressa ale ja nie chciałam. Na wordpressie też możesz założyć swojego bloga tylko tam to już trzeba mieć swoją domenę i chyba swój serwer.

Moja Droga, jeszcze trzeba doliczyć kasę za transfer na Wordpressie. We wrześniu dwa razy musiałam zwiększyć. Nie sądziłam, że wejścia na bloga tyle zjadają transferu. A z domeną to jest dobra rzecz, chociaż zobacz ile jest teraz Łowczyń okazji,,, połowczyń" i innych odmian...

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, miałam taką sytuację że wygrałam na blogu cienie.
Były 4 zestawy i Pani się pomyliła i wysłała mi nie te co trzeba.
Każdą z nas poprosiła byśmy sobie te cienie odesłały.
Byłam teraz chora i nie dałam rady - na pocztę mam bardzo daleko bo trzeba iść do sąsiedniej miejscowości.
A teraz niemal codziennie dostaję wiadomości kiedy to wyślę.
Mało tego cienie które mi wysłała ina dziewczyna skradziono na poczcie.
I mnie to tak wszystko obrzydziło ze już nie mam sił na pocztę zaglądać żeby czytać te maile :( :(
No niektórzy to parapety - jakbym mogła to bym wysłała. Weronika je antybiotyk bo dalej chora, jeszcze Kube sobie dam na barana i w 9 miesiącu ciąży polecę przez ten śnieg na pocztę (40 minut drogi).

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Wiecie co, miałam taką sytuację że wygrałam na blogu cienie.
Były 4 zestawy i Pani się pomyliła i wysłała mi nie te co trzeba.
Każdą z nas poprosiła byśmy sobie te cienie odesłały.
Byłam teraz chora i nie dałam rady - na pocztę mam bardzo daleko bo trzeba iść do sąsiedniej miejscowości.
A teraz niemal codziennie dostaję wiadomości kiedy to wyślę.
Mało tego cienie które mi wysłała ina dziewczyna skradziono na poczcie.
I mnie to tak wszystko obrzydziło ze już nie mam sił na pocztę zaglądać żeby czytać te maile :( :(
No niektórzy to parapety - jakbym mogła to bym wysłała. Weronika je antybiotyk bo dalej chora, jeszcze Kube sobie dam na barana i w 9 miesiącu ciąży polecę przez ten śnieg na pocztę (40 minut drogi).

współczuje...
a swoja drogą wiec patrza co wysyłaja....

Odnośnik do komentarza

nadja-maja
goniaa00

Moja Droga, jeszcze trzeba doliczyć kasę za transfer na Wordpressie. We wrześniu dwa razy musiałam zwiększyć. Nie sądziłam, że wejścia na bloga tyle zjadają transferu. A z domeną to jest dobra rzecz, chociaż zobacz ile jest teraz Łowczyń okazji,,, połowczyń" i innych odmian...

dlatego wolałam zostać na bloggerze :) i podpiąć tylko swoją domenę. No fakt Łowczyń okazji jest teraz dużo :) widziałam blog dziewczyny która ma prawie taki sam adres www jak mój, do tego zerżnęła prawie wszystko, zrobiła prawie taki sam blog jak mój. Oczywiście nie oskarżam bo adres www każdy może sobie założyć jaki chce jeżeli jest oczywiście wolny.

Na wordpressie co prawda się nie znam, mój brat ma zrobioną tam stronę, ale ma swój serwer i hosting, nie mówił mi nic że trzeba płacić za jakiś transfer ale też się nie pytałam

Odnośnik do komentarza

wychodzę z małym do sklepu, a tu kurier w drzwiach. Mówi mi żebym podała nr na allegro, bo nie miał jak zadzwonić. Mówię do niego że mam podany nr na allegro a i tak nic ostatnio nie zamawiałam. Otwieram paczuszkę a tam znowu kieliszki od Barmańskiej za wypełnienie ankiety, drugi raz do mnie wysłali :) chyba im się coś pomyliło, nawet nie opłaca się ich odsyłać, bo kosztują na pewno grosze

Odnośnik do komentarza

destiny_89
Tutaj macie wszystkie darmowe próbki:

test-by-destiny.blogspot.com /

Zapraszam

ach jak ja nie lubię oglądać takich blogów tzn. gdzie są 4 wpisy na krzyż i już go ktoś reklamuje. Napisałaś że masz wszystkie darmowe próbki na blogu, a bloga założyłaś dopiero 4 dni temu i masz zaledwie 6 wpisów. No nic bloga dodałam do obserwowanych i mam nadzieję że będziesz pisała dalej bo większość blogów które obserwuje po paru miesiącach kończy swoją "działalność" :)

Odnośnik do komentarza

Czy dostałyście wiadomość od Bingo Spa w sprawie kolejnej współpracy?
Właśnie znalazłam informację o zakwalifikowaniu się do testów.

Tym razem możemy wybierać spośród następujących kosmetyków:
1. Kolagenowa śmietanka pod prysznic – 8 zł.
2. Silk mleczko pod prysznic – 8,50 zł.
3. Kolagen do ciała – 12 zł.
4. Krem pielęgnacyjny z Zea Mays – 14 zł.
5. Delikatny krem do twarzy z kolagenem – 18 zł.
6. Peeling błotny do twarzy z kwasami owocowymi - 12 zł.
7. Kolagenowe serum do mycia włosów – 9 zł.
8. Jedwabne serum do mycia włosów – 9 zł.
9. Szampon borowinowy i 7 ziół – 10 zł.

Możemy wybrać maksymalnie 3 produkty do kwoty 40zł. Na co macie ochotę?

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

goniaa00
nadja-maja
goniaa00

Moja Droga, jeszcze trzeba doliczyć kasę za transfer na Wordpressie. We wrześniu dwa razy musiałam zwiększyć. Nie sądziłam, że wejścia na bloga tyle zjadają transferu. A z domeną to jest dobra rzecz, chociaż zobacz ile jest teraz Łowczyń okazji,,, połowczyń" i innych odmian...

dlatego wolałam zostać na bloggerze :) i podpiąć tylko swoją domenę. No fakt Łowczyń okazji jest teraz dużo :) widziałam blog dziewczyny która ma prawie taki sam adres www jak mój, do tego zerżnęła prawie wszystko, zrobiła prawie taki sam blog jak mój. Oczywiście nie oskarżam bo adres www każdy może sobie założyć jaki chce jeżeli jest oczywiście wolny.

Na wordpressie co prawda się nie znam, mój brat ma zrobioną tam stronę, ale ma swój serwer i hosting, nie mówił mi nic że trzeba płacić za jakiś transfer ale też się nie pytałam

I właśnie tylko ta kwestia mnie troszkę zniechęca. Dotychczas musiałam się pilnować, aby za dużo zdjęć nie dodawać, gifów nie robić, filmów nie wstawiać i dużo nie pisać. Teraz mam opłacony transfer na tyle, że mogłabym książki pisać ;) Gdybym tylko miała więcej czasu.

Co do nazwy bloga to ja już swoją zmieniłam, bo widziałam kilka wersji ,,Z przyjemnością przetestuję" i boli mnie to, że ktoś zeruje na cudzej pracy. No, ale co zrobić.

Wystarczy zostawić kreatywny komentarz i trzymać kciuki. Kosmetyki otrzyma 10 osób, których wypowiedź najbardziej przypadnie do gustu jury https://www.facebook.com/photo.php?fbid=476201155749257&set=a.219641701405205.48225.158917374144305&type=1&theater

A tutaj z kolei mamy zabawę na profilu Corine de Farme. Wpisując w komentarzu pomysł na spędzenie karnawału można wygrać zestaw kosmetyków. Macie czas do niedzieli. Laureatami zostanie 5 osób: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=468402403217947&set=a.277367818988074.69787.255418754516314&type=1&theater

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...